Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Trénink pro "začátečníka"
Autor Zpráva
kubasek

Člen
# Zasláno: 1 Úno 2011 20:00

Ahoj

Jmenuju se Jakub je mi 17 let , 197cm, 85 Kg

Doma mám: lavici+osu+120Kg, jednoručky, T držák, posilovací gumu.

Cvičím už od září (střídavě) . Jel jsem od listopadu korte,.. trénink mi vyhovoval, ale po čase jsem zjistil, že na něj ještě nejsem 100% připraven.
Při vyších váhách křupání v loktech a problém s kolenem.
Zkoušel jsem trénink pro začátečníky, ale ten mi nevyhovuje.

Protože cvičím doma a musím hodně měnit kotouče a než je vyměním tak vždy vychladnu... prostě mi to nesedí a nemám z toho dobrý pocit.

Podle mě bych potřeboval zpevnit šlachy a tak pořádně protáhnout tělo do začátku aby si pořádně zvyklo.

Vyhovují mi kratší přestávky, proto ten korte, celý trénink jsem jel se stejnými kotouči a byl jsem pořád v tempu.

Mohly by jste mi sem hodit nějaký podobný trénink jako korte. Něco abych to mohl dělat doma a nemusel tak často měnit závaží.

Díky moc Kuba
Tyna1992

Člen
# Zasláno: 1 Úno 2011 20:47

Ahojky... před rokem a půl jsem se chytla novýho sportu -lezení po skalách- vim že píšu na stránku o trochu něčem jinym, ale jen chci zkusit jestli mi tu někdo poradí. Potřebovala bych posílit svaly, ale neměla bych moc nabrat na váze nebo jak to říct, musim být co nejlehčí aby se mi dobře lezlo... zároveň by bylo fajn něco na fizičku a výdrž sfalů v záběru. Předem děkuju za odpověď na mojí krkolomnou otázku Kristýna ( vyhovuje mi cvičení s činkami, ale nevím jak často, jak dlouho a jak zkloubit cviky dohromady abych víc nepokazila než zlepšila, kliky a sklapovačky mi taky nedělají problém)
kubasek

Člen
# Zasláno: 2 Úno 2011 17:56

založ si prosím svoje téma

Si to tak dneška štráduju do školy a celou chůzi až do školy mi lupalo v kotnících, hrůza,...co stím?
Asi to máme v rodině, protože otec a dědovi to dělá taky.

A má to cenu vůbec řešit? na kotnících mi to tolik nevadí jako v loktech tam mě to při zvedání bolí

Dík Kuba
kv1t

Člen
# Zasláno: 2 Úno 2011 19:03

Když jsem začínal před 2 měsíci, tak mi lupalo v ramenech i v zápěstích a přisuzoval jsem to spíš tomu, že zvedám velké váhy, jelikož moje ramena a zápěstí zaostávají z důvodů zranění před rokem, tak jsem zmírnil a časem se vrátil k původní váze a byl jsem v pohodě.. Můj názor.
kubasek

Člen
# Zasláno: 4 Úno 2011 11:05

jo tak to mi ani tak nepomůže,.... v loktech mi třeba někdy lupe i při klikách .. záleží den o dni..

Co by jste mi teda doporučili? Mám se více soustředit na protahování a víceopakování při menších váhách? nebo mám zvolit nějakou výživu kloubů?
kubasek

Člen
# Zasláno: 4 Úno 2011 19:32

Tak zatím pojedu jakoby styl korte akorát budu mít 5x10 s nišíma váhama.
Dnes jsem si to dal a cejtím se v pohodě a zadím mi to sedne tak uvidíme časem
kubasek

Člen
# Zasláno: 7 Úno 2011 21:19

Achjo škoda, že nikdo neodpovídá. Možná jsem to blbě zformuloval nebo...

Ale co.... z původních 80 Kg v listopadě už vážím 87 Kg a to se mi líbí
Kojakues

Člen
# Zasláno: 7 Úno 2011 22:00

Tak to lupani v kloubech jako takovy by tak vadit nemelo , ale zalezi jestli te to boli . Jinak nejakou kloubni vyzivu zkusit muzes jen pocitej s tim ze to nezabere hned ale treba az po mesici dvou nepretrzityho brani .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0