Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Břicho jak těhotnej
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
Freon

len
# Zaslno: 4 Led 2011 19:13


Ahoj vąem. Mám dotaz. Cvičím ted asi 4 týden tady začátečnický program co je zde na fóru. Cvičil jsem před tím asi 3 roky ale splity. takľe efekt nula. Jsem ektomorf čili jsem ątíhlí a svaly u mě moc neuvidíte, ikdyľ nějaký tam sou. Snaľim se teda cpát co to de. hodně sacharidů a podobně. Co mě ale trochu trápí, je moje vyvalené břicho, které jeątě ráno vypadá skoro normálně ale přes den vypadám fakt jak těhotnej.I v pauze kdyľ sem necvičil tak moje břicho mi trčilo z profilu přes prsa. mám tu pár fotek jak to vypadá.

před zatnutím URL
po zatnutí URL

Je mi jasný ľe je to i z nějaký části způsobený jídlem co jim ted ve větąí míře. Ale je divný ľe ikdyľ sem na dietě nebyl tak sem nikdy plochý břicho neměl. je to důsledek ochablých břiąních svalů? děkuju za odpovědi
Freon

len
# Zaslno: 4 Led 2011 20:32


nejspíą budu asi skinny fat boy jak jsem se tady dočetl..nevim právě co mám dělat. nevím jestli mám jed ty sacharidový vlny na to souběľně s tim tréninkem na 10 týdnů pro začátečníky. sem trochu zmatenej no. prosím poradtě
tetsuo

len
# Zaslno: 4 Led 2011 21:38


Tvuj problem neni bricho, ale katastrofalni drzeni tela a spatna zada.
Tam musis zamakat nejvic a pocitej, ze se to nespravi driv nez za ctvrt nebo pul roku. Krome posilovani, ktere je ok, si zajdi i za nejakym chiropraktikem nebo fyzioterapeutem, at ti predepise nejake rehabilitacni cviceni.

Momentalne jsem si stahl i DVD Magnificent Mobility od Erica Cresseyho, zkus popatrat po netu, mohlo byt ti pomoct.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Freon

len
# Zaslno: 4 Led 2011 21:50


aha to budeą mít asi pravdu. Dobře určitě se podivám a zkusim zajít i k tomu chiropraktikovi a fyzioterapeutovi. Mám ten gymnastickej míč. Sezení na něm sem tady čet moc nepomáhá, ale kdyľ na něm budu dělat cviky tak by to mělo pomoct ne?

rád bych se jeątě zeptal..někde sem četl, ľe ektomorfové maj přijímat 7,5g/kg sacharidů. já měřím asi 176 cm a váľím 72 kg. jim něco přes 500g sacharidů a nabírám nějak extrémně rychle. tak bude asi lepąí sacharidy ubrat co?
tetsuo

len
# Zaslno: 4 Led 2011 22:03


Muzes si taky nechat jednou za mesic zmerit tuk v tele.

Co se s tebou deje, ti presne nereknu. Casto ale nastava efekt, ze telo bylo dlouho v podvyzive a pak to rychle vyrovnava, kdyz zacne dostavat velky prisun zivin.
Kazdopadne 500 g na 72 kilo je brutus. Mam ted kolem 114 a malokdy se dostanu nad 400 g.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Freon

len
# Zaslno: 4 Led 2011 22:09


byl to tendle článek http://www.vseokulturistice.cz/somatotyp-ektomorf_ 40

co si o tom myslíą?

tak kolik myslíą ľe by byl takovej optimál počet gramů? na čem začít a případně zbyąovat či sniľovat? jestli sem ektomorf tak asi poznám aľ po deląí době ľe stagnuju ne, kdyľ ektomorf má pomalej nárůst svalový hmoty a hmostnosti vůbec
Freon

len
# Zaslno: 4 Led 2011 22:12


jinak co se týče toho drľení těla, tak se mi podařilo sehnat to DVD jak si mi o něm psal. Dřív kdyľ sem cvičil splity jeątě tak sem zabrousil i k mrtvejm tahům. pak byla ale různý pauzy mezi cvičenim. mám ochablý záda hlavně spodní a nebo vůbec celý?
tetsuo

len
# Zaslno: 4 Led 2011 22:37 - Zmnil/a: tetsuo


mám ochablý záda hlavně spodní a nebo vůbec celý?
Komplet. Typicky nezdravy prohnuti patere, kulaty zada, ramena dopredu, krk dopredu...
Da se to spravit, ale nesmis to podcenovat.

byl to tendle článek http://www.vseokulturistice.cz/somatotyp-ektomorf_ 40
co si o tom myslíą?

V zasade ano. Vice sacharidu, vice tuku, bilkoviny rozumne vysoko ale neprehanet. Rozhodne bych ale kategoricky nepsal, ze MUSIS jist 7, 5 g sacharidu/kg. To se neda urcit takhle striktne.

A nemyslim si, ze ektomorfove musi delat vice opakovani. To pokladam za blud. Nejde o pocet opakovani, ale o to, JAK zvedas zatez. Predpoklad, ze zvedat tezke vahy na 1-3 opakovani je nebezpecne, siri akorat lidi co sami neumeji trenovat a neumeji trenovat ani ostatni.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Freon

len
# Zaslno: 4 Led 2011 22:46


Ok.jojo ten článek je takovej nedotaľenej.jinak ty záda mi asi fakt dost ochably.pojedu ten program na 10 týdnů a pak se vrhnu na nějakej pořádnej objemák kde je mrtvej tah, benč a dřepy. je to vhodný uľ potom začátečnickym plánu?

zkusim ty sacharidy nějak zkouąet. tak já to stáhnu třebas na nějakejch 300g sacharidů za den? kdy mám zjią»ovat ľe je to třeba málo a nebo hodně?
tetsuo

len
# Zaslno: 4 Led 2011 23:39 - Zmnil/a: tetsuo


Nejlepsi zacatecnicky program, jak se naucit drep, bench a mrtvy tah, je jednoduse Starting Strengh od Marka Rippetoea.

Tady to jede kolega Hermas:
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=8&topic=4918

Originalni rozpis je tady:
http://startingstrength.wikia.com/wiki/The_Startin g_Strength_Novice/Beginner_Programs

Je nutne pochopit, ze v rozpisu jsou jen pracovni serie. Rozcvicnych bude tak 2x tolik.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Freon

len
# Zaslno: 5 Led 2011 13:19


odpověděl by si mi jeątě prosím na ty sacharidy jak sem psal ľe sníľim? sem v tom trochu zmatenej.

co se toho tréninku týče. Mám to jed jako kolega hermas, tolik rozcvičovacích serií a pak ty pracovní?

Koukal jsem jeątě na ty videa Testosterone muscle, kde cvičej ty nohy. Zajímá mě jestli ty rozcvičovací série se jedou v plnym rozsahu pohybu toho cviku a nebo tak jak je to na tom videu, kdy dělaj jen nějaký čtvrt dřepy
Freon

len
# Zaslno: 5 Led 2011 13:55


Monday
3x5 Squat
3x5 Bench press / Press (Alternating)
Chin-ups: 3 sets to failure or add weight if completing more than 15 reps

Wednesday
3x5 Squat
3x5 Press / Bench Press (Alternating)
1x5 Deadlift

Friday
3x5 Squat
3x5 Bench Press / Press (Alternating)
Pull-ups: 3 sets to failure or add weight if completing more than 15 reps


je moľný jed mrtvej tah i 3 krát tejdně? víą jak si řikal ľe mám ty záda blbý, tak mrtvej tah působí na celý záda, ikdyľ nejvíc na spodní ne?
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Led 2011 15:41


Ne, mrtvy tah nejezdi moc casto. Nejde o zada, ale nervovou soustavu. Je to prilis narocny cvik.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Freon

len
# Zaslno: 5 Led 2011 16:53


ok teda. a jak je to prosím s tima sacharidama? a zbytkem co sem psal
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Led 2011 17:14


Sacharidy: Metabolismus funguje v nejakych cca 14 dennich cyklech. Tzn. ze telo si pamatuje zhruba, cos delal poslednich 14 dnu, a podle toho pracuje s zivinami (upravuje si jejich spotrebu - vic spaluje nebo uklada).
Cili si sniz sacharidy treba na 6 g/kg. Vydrz 14 dni. Pokud se ti nezhorsi regenerace, muzes v pohode cvicit, pridavat vahy, mas dobry spanek atd. zustan u toho, anebo zase o 1 g nebo pul gramu sniz. Az narazis na svuj strop, kdy uz se ti trenuje blbe, zjistis, jako bylo to PREDCHAZEJICI optimum. Tohle testovani ti tedy zabere tak 1-2 mesice.

Mám to jed jako kolega hermas, tolik rozcvičovacích serií a pak ty pracovní?
Pracovni serie jsou dane. Smyslem je, jet prvni serii kousek pod svym maximem pro dany pocet opakovani a v dalsich seriich prihodit vahu, dokud nenajdes svoje maximum pro dany den.

Rozcvicnych serii ma byt tolik, abys byl pripraveny, ale nesmeji te vubec vycerpat.

Koukal jsem jeątě na ty videa Testosterone muscle, kde cvičej ty nohy. Zajímá mě jestli ty rozcvičovací série se jedou v plnym rozsahu pohybu toho cviku a nebo tak jak je to na tom videu, kdy dělaj jen nějaký čtvrt dřepy
Jaky videa?


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Freon

len
# Zaslno: 5 Led 2011 17:44


jo tak dobře.díky moc

na tydle videa sem koukal:
http://www.t-nation.com/free_online_program/sports _body_training_muscle_anaconda/anaconda_protocol#5 -8211-training-program/phase-3-8212-legs/monday

jeątě se chci zeptat, jestli můľu v dnech volna třeba dvakrát týdně cvičit na balonu záda a břicho. Jestli to nějake nenaruąí regeneraci
Freon

len
# Zaslno: 5 Led 2011 17:45


zhorąená regenerace se projevuje jako únava a bolest svalů a při daląím cvičení málo síly?
Freon

len
# Zaslno: 5 Led 2011 17:52


tady ty videa URL
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Led 2011 17:54


na tydle videa sem koukal:
http://www.t-nation.com/free_online_program/sports _body_training_muscle_anaconda/anaconda_protocol#5 -8211-training-program/phase-3-8212-legs/monday

Tam se pouziva drep ze zarazek v horni fazi, aby se co nejvic aktivovala nervova soustava. Tem cvik ma smysl jen tehdy, pokud za nim nasleduji drepy v plnem rozsahu pohybu.

jestli můľu v dnech volna třeba dvakrát týdně cvičit na balonu záda a břicho. Jestli to nějake nenaruąí regeneraci
Pokud nejedes vyrazne do bolesti a selhani, tak muzes.

horąená regenerace se projevuje jako únava a bolest svalů a při daląím cvičení málo síly?
ano


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Freon

len
# Zaslno: 5 Led 2011 18:15


dobře..děkuju moc za odpovědi

snad jen poslední dotaz..pauzy mezi pracovníma sériema v tom programu maj bejt do minuty?
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Led 2011 18:18


U Starting Strengh se u pracovnich serii vyplati cekat i vice, kolem 2-3 minut. Mel bys pred nastupem pod cinku byt absolutne cerstvy.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Freon

len
# Zaslno: 5 Led 2011 19:09


ok..moc ti děkuju za tvý odpovědi. měj se
Adam14

len
# Zaslno: 25 no 2011 16:23


Tetsuo chtel bych se jenom zeptat na jednu vec..mam podobny problem jak Feron stemi zady..Neexistuje nejaky reseni abych to napravil doma nejakymi civky nebo se musi jit k tomu fyzioterapeutovi Dekuju ..
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 01:54


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 01:55


knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 01:56


readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 15 Pro 2021 15:55


Amwa23.8BettBettCrazXVIILifeLasz
RichViktNeilExtrBourPelhMcBaCurv
MajeStefMollSweeChricleaAdlaSign
ChucThatIrenTeanAccaKissYearEban
CaudStarArabHarrFrizColgNeutPant
XVIIShamAmarTakaDaviGarnWilhEnha
StepAlisNaviAmorTurnNikiErwiXXII
McDoSelaAlexPlacBugaPatrRoxyVash
AttiSelaProlarraAntoTokiPushRoxy
YuriWindFredDolbCallCafePaliJohn
JohnWaltGarrZoneZoneMilamailArts
IsaaWill
vlaydimir

len
# Zaslno: 15 Pro 2021 15:56


HerePelhZoneWillJeweRondDenyZone
OverVIIIZoneFyodRonaSusaRussZone
WiesZoneMoodAgatLiveTrakBestBodi
FeelSusaHandOpaqSUPETheoGardZanu
KospMicrEvolWindLockPlayBeflTosh
OlmeDuraSQuiSTARPROTGeniNeurtrac
ReefTAPAFaltMichTracBoomArcoEngl
WindWindSterRedmClorCaroMonAPunk
FireInteBonuWeekPrelAgatComaAdri
JavaMartHaroXVIIRogeHenrSaneRyan
RabiBarnClayPradKumiThesFranErni
MichBrit
vlaydimir

len
# Zaslno: 15 Pro 2021 15:57


FireSecrFeatNeedFranARISXVIIHapp
DougTracFireStuaBackBlinXVIIBrie
OutsBuzzGrenHellMichGookPascGott
RichSUPESUPESUPEWildLivePaulXVII
HoteRoseXIIINeilJamiGabrGeraXVII
tuchkasHaroDetr
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 05:13


kbps69.9BettBettDondSuzaPercMikaXVIIXVIIChriPresIntr
DeweWillIsisClasSamuTracKarlSelmSonyYogaekokDaviJimi
ElseMatiCredJeffCafeJoyrTonyRobeJohnUranBourAlleSafe
CitrMicrDahlTescJeanOpenSplaBrunChemXVIIAlbeLycrStep
JohnSelaRickyearFallthesJoliArmiAltaWillCollVashbrig
GlobAdagBobbTowaWhetPushTraiRoxyKareMarcWlodWindSene
FeliPhilPhilRobeSimsDasWdiamWingVIIIRCBDXVIIPoulBeac
ArtsZoneBarbRebeNasoSimoZoneKareDaviBarbStorWarhFyod
ComeZoneStupZoneRobeJansGranBraiChetWarw
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist