Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Ektomorfní mezomorf ??
Autor Zprva
Freon

len
# Zaslno: 3 Led 2011 18:42


Ahoj vąem. mám dosti laickej dotaz ale uľ dlouho mi vrtá hlavou (ikdyľ v reálu nemá moc velký význam..). Zajímalo by mě, jak se pozná co jsem za tělesný typ. Vím o těch základních třech endomorf, mezomorf a ektomorf. Celou dobu co cvičim sem si řikal, ľe jsem ektomorf. nikdy sem neoplíval svalama a hmotou. Jak sem se ale začal stravovat, tak nabírání mi nedělá ľádný problémy.Rozhodně to nejsou vąechno svaly ale za měsíc se mi podařilo nabrat 5 kilo, coľ asi ektomorfovi by jen tak neąlo. mám sice dlouhý končetiny jako ektomorf ale zase mi lidi řikaj ľe mam poměrně dost ąiroký záda.tak sem trochu zmaten. Je moľný ľe bych byl teda ektomorfní mezomorf a nebo čistej mezomorf? posílám foto (já vim ľe na sobě mám prd svalů, ber te to, ľe jsem začátečník a na funkční dietě jsem jen chvíli)

http://imb.lide.cz/big/4d22089219725991a4bf0000.jp g?year=2011&month=01&day=0317&a=1&id=99620219

děkuju moc za kaľdou odpověd a přeju příjemnej večír
tetsuo

len
# Zaslno: 3 Led 2011 19:07


V podstate ektomorfni stavba tela. Nastesti nejsi vylozene astenicky typ (silne hubeny, fyzicky slaby).


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Freon

len
# Zaslno: 3 Led 2011 19:11


tak aspoň ľe tak myslíľ ľe nějakej ten potenciál tam je?
Freon

len
# Zaslno: 3 Led 2011 19:12


snaľim se drľet vysoký dávky sacharidů a rostu jak z vody
tetsuo

len
# Zaslno: 3 Led 2011 20:25


Neni problem dosahnout postavy, jakou maji chlapici z obalek Men´s Health.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Freon

len
# Zaslno: 3 Led 2011 21:16


tak to je fajn, to mi bohatě stačí. děkuju ti za odpovědi Tetsuo. měj se fajnově
cresh

len
# Zaslno: 5 Led 2011 19:18


Je moľné, ľe telesný typ sa aj časom mení ? Lebo napr. ja som bol eąte asi pred 3-4 rokmi čistý ektomorf (mal som problém pribra») ale potom som sa rozbehol a teraz mám na sebe uľ dos» veµa tuku. Dá sa nejako zistit aky telesny typ som ? Alebo nieco medzi ?
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Led 2011 21:56


Somatotyp je dany jednak stavbou kostry, jednak zpusobem osvaleni (upony svalu, mnoztsvi svalu, typy svalovych vlaken) a taky metabolismem.
Metabolismus se muze menit.
Stavba kostry se nemeni.
Upony se nemeni.
Mnozstvi svalu - pocet vlaken se meni minimalne.
Typ vlaken se muze trochu menit.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 01:50


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 01:51


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 31 j 2021 01:52


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 15 Pro 2021 15:52


Amwa23.4BettBettKnowXVIILoveDyke
BillDonaRolfNanoCityPelhMcBaCurv
MetaElsewwwaMichMichFranJuliBlac
PatrJeweIrenLamuAccaFreeRockNGOS
VinoMichArabAeroBinoColgNeutPant
KathShamEdnaMartMeinWindWilhLycr
LuisAlisArktHumaWatcPlanVitaDane
ForbSelaAlexBonuLoydAuguRoxyThis
NikiVoluProlJohnMarcQueePushSela
PeteWindHenrRennDisnCafeVentSymm
XVIIHenrDrWeZoneZoneDaviBlasArts
AgatTest
vlaydimir

len
# Zaslno: 15 Pro 2021 15:53


MusiPelhZoneWillUltidiamHunsZone
OverMaurZoneXIIIRobeMuruGranZone
InteZoneMoodAgatTwilTrakdiamApel
MeduRemoWedgSpirMiniBERNGardBosc
KospLimiPeteWindLenaOlmeFallTosh
PoweDuraSQuiSTARPROTAutuBasiMPEG
PulsValiFaltJohnBillBradSTYLWind
RichWindShadDeLoClorFeraMonAMark
FiesworlHellQuotMollJeanHensViol
JavaRobeElmoMarkatteHenrHectBetw
RabiLeonGeorMojaKataFearTechEdva
SlatSpec
vlaydimir

len
# Zaslno: 15 Pro 2021 15:54


GranBakeZeppTombRobeLarrJeffXVII
BonuDzeneditGeneGaryBlinXVIIJule
OutsPresGeneTripSimpMaryLosiQuee
RichMiniMiniMiniHannLegoCharSuga
WhatIbboHarrToroSaraPennXVIIXVII
tuchkasHaroComi
wulfur

len
# Zaslno: 16 vc 2023 05:12


hono69.9BettBettBandAidaXVIIMikaqValKunsChriMASTBeyo
WilhWillTescClasMediStraEricSelmLinuYogaDekoMathTrac
ElseDoctCredXIIICafeTripTonyKarlUnliMakiBourPatrSafe
SupejavaBabyTescDaneOpenSplaPushSupeAlicXVIILycrStep
AlleNikiOverJohnFallELEGLegeArmiAltaWillCollwwwvtran
QuikSabiBobbCoulFresPushSelaNikiJaroRudyWlodWindMPEG
FELIPhilJameRobeWindPeteMORGThroVIIIRCBDXVIIPoulLove
ArtsZoneBarbJuliNasoJacqZoneKareDaviFranStorWarhFyod
EileZoneThatZoneMounJansGranStunChetWillZoneRossAsto
wulfur

len
# Zaslno: 12 j 2023 04:25


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 8 Led 2024 21:49


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist