Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zranění / Bolest v krku
Autor Zpráva
MichalSkricek

Člen
# Zasláno: 13 Pro 2010 15:28

Caute .. omlouvám vím že to tu nepatří ale ... omezuje bolest v krku nějak posilování ?? popřípadě jak se to dá podomácku vyleščit jake vitamíny by mi mohli pomoct ?
jimbo93

Člen
# Zasláno: 13 Pro 2010 15:49

Možná budeš mít ten pocit že je to dneska "slabší" . taky mě sklátila nemoc. Myslim, že je lepší, to pořádně vyležet, a nezatěžovat organismus ještě cvičením, když má práci ještě s tou nemocí.

ještě menší otázka pro tetsua, at tu nezakládám novej topic: zkoušel sem podle Novaka, tu dietu, kdy dva dny jíš jen bílkoviny+listovou zeleninu+vodu, a pak postupně zvyšuješ sachry až se dostaneš na normál. Začal sem v pátek, a dneska ráno mě zkolila bolest v krku,hlavy a rýma. Myslíš,že to mohlo mýt vliv na snížený imunity?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Pro 2010 15:51

Ano, ma to vliv. Mene sacharidu = mene imunity.
(Novak jen popisuje klasicke sacharidove vlny. Ale pise to samozrejme "pro zenske od plotny" )

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
jimbo93

Člen
# Zasláno: 13 Pro 2010 15:55

Asi to byl blbej nápad, inu, chybama se člověk učí. Ještě ke všemu, když je venku takový počasí :/ měl sem si to nechat až bude teplejc. Snad už bude zejtra líp. A když už sme tuho, takže klasika, ležet, vitamíny, mandrarinky, pomeranče,čaje a tyhle věci?
MichalSkricek

Člen
# Zasláno: 13 Pro 2010 16:16

taky to tak resim ... nechci brát žadné antibiotika ...
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0