Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Plan vyrysovani
Autor Zpráva
Domingster

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2010 19:24

Zdravim, tetsuo prosimte rikal si mi ze by jsi mi napsal nejaky plan na vyrysovani. Uz mam skoro dodelany tvuj 10 tydenni plan pro zacatecniky. A mam na sobe nejaky ten tuk. Napsal by jsi mi teda prosimte neco? Byl bych ti vdecnej. Tak se mej a diky.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2010 20:24

Otazka je, kolik toho tuku je a za jak dlouho chces shodit. Od toho se odviji, jestli ma vubec smysl delat neco jako "rysovani".

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Skamil

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2010 22:15

Jen tak stranou se chci zeptat .. Při běhaní je dobré používat takový ten Saunovací pás? Je to v něčem dobré / špatné
předem díky za odpovědi
tetsuo

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2010 22:58

Zbytecnost. Tuk se pali uplne jinak nez tim, ze je ti teplo a vypotis hodne vody. Lidi si pletou ubytek vahy kvuli vypocene vode s palenim tuku.

Domingster

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2010 16:22

Merim 175 cm a vazim 68 kg... Nerikam ze sem nejakej tlustej ale par kilo by to shodit chtelo mam docela boky a bricho... Take z stehen bych neco chtel shodit... Nevim potrebujes k tomu nutne foto? Klidne bych ti to poslal ale nevim jak sem fotku umistit...
tetsuo

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2010 16:29

Realny pocet kil tuku mi rekni....

Domingster

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2010 16:31

Jako kolik by chtel shodit? 6-8 kg? To by myslim mohlo stacit...
fropos

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2010 18:50

za jak dlouho zhodim rekneme tak 2cm tuku na briše,dá se to zhruba říct?
Mam 177 cm 68kg ale nejaky tuk tam proste je,kdyz se predklonim,tak se to tak hnusně vyvalí a už mě to štve..premyslim jestli dal pokracovat v objemovce,nebo dat par tydnu sach. vlny,otazka,zda bych pak nebyl uplne vychrtly........ ?
fropos

Člen
# Zasláno: 30 Říj 2010 18:53

jasne,vim,ze neshazuju jen z bricha ale z celeho tela... to vim.. i vsechno,co to zhruba obnasi ..jidlo,behani,cviceni.. jen bych chtel vedet,jak to zhruba dlouho bude trvat,zda se do toho mam pustit a jestli pritom nenastane i nejaky vetsi ubytek svalu?

Proste nejaky ten zaklad mam,cvicim asi 4 mesice.(objemove)
kdyz sem byl maly,tak sem byval tlusty,ten tuk mam jeste z drivejsi doby,ale uz ho tolik neni (pred 2 rokama sem hraval fotbal tak sem zhubl asi 10kilo)
Domingster

Člen
# Zasláno: 31 Říj 2010 21:32

Napises mi ho teda prosimte???
Fary

Člen
# Zasláno: 6 Lis 2010 18:02

co :D vaše problemy bych chtěl mít ja mám 176 vaha 65 a sem vychrtlej jak lunt :D idealni vaha ma být 76 kg ne ?
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0