Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / DOTAZ 2
Autor Zprva
GEORGINO

len
# Zaslno: 25 j 2010 18:59


Dobrej..

mám jen dotaz, jestli tělo nebude unavené, nebo daląí nějaké ąpatné učinky na tělo, kdyľ cvičím, pondělí uterý středa čtvrtek full body a neděle behám?...cvičím cca hodinu v treninkový den..
tetsuo

len
# Zaslno: 25 j 2010 19:16


1) Zalezi na tom, jak ty treninky vypadaji

2) Neni jasne, proc to delas

3) stridani vrsek-spodek-vrsek-spodek je unosnejsi


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
GEORGINO

len
# Zaslno: 25 j 2010 20:48


ad 1) jak uľ jsem jednou zmiňoval, posiluju doma
můj trénink vypadá následovně:

10 minut Strečink
Kliky s nohama nahoře 4x30
diamantové kliky 3x20
arnoldovy tlaky 3x20
Předpaľování s jednoručkami 3x10
zvedání ramen s jednoručkami 3x15
Zdvihy činek vestoje - jednoruč 3x15
Zdvihy jednoručky s loktem o koleno 3x10
Oboustranné zkracovačky 4x.....

ad 2) protoľe v pátek sobotu a neděli mám brigádu a pracuji od rána aľ do večera, takľe nemám vůbec čas...jenom na nedělní běh k večeru...

ad 3 ) to by mohlo být;)


Chci si kupovat nějakou posilovací lavici, protoľe 3 měsíce uľ posiluji tímto způsobem, a vidím, ľe potřebuji něco, kde bych mohl provádět více cviků s větąí intenzitou, tudíľ by se i změnil celý ten treninkový plan..jestli se tak to moje dá vůbec nazvat...(napřklad bench-press)..nemohl by si chudému studentovi lavici nějakou doporučit??;) dííky..

často se tu lidí ptáą na jeho váhu, výąku a jaký je jeho cíl..

78 kg, 183 cm cíl?..troąku vtipný můj cíl:D..ale líbí se mi postava od Brent van Zant nebo Aitor Mateo..

díky za odpověď..
tetsuo

len
# Zaslno: 25 j 2010 20:55


Tak u tohoto je uplne jedno, ze cvics kazdy den. To neni trenink narocny na nervovou soustavu, klouby, slachy, hormony, nic..
To je proste kondicni vec. Necvicis poradne nohy ani zada, nic stresujiciho.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
GEORGINO

len
# Zaslno: 25 j 2010 20:58


Tím troąku říkáą, ľe kdyľ chci vypadat , tak jak chci vypadat, tak musím začít cvičit uplně jinak a intenzivněji ok?..tak ono to bylo aji mojim cílem se třeba ty 3-4 měsíce jen tak dostat do kondice..a pak aľ začít..
Patricio

len
# Zaslno: 25 j 2010 22:01


Proc posilujes doma? Rekl bych ze jsou to uplne zbytecne vyhozene penize. Jeden stroj ti nikdy nevynahradi naradi, ktere je v kazde posilovne...


It's time for change - train hard or go home!
StalinChlapecek

len
# Zaslno: 25 j 2010 23:57


GEORGINO
Nvm jestli by se tohle dalo nazvat fullbody..
vidim tam ľe tam máą tlaky takľe jednoručky doma máą, takľe myslím ľe bys mohl udělat ten plán trochu effektivnějąí , neľ je ted..

Chci si kupovat nějakou posilovací lavici, protoľe 3 měsíce uľ posiluji tímto způsobem, a vidím, ľe potřebuji něco, kde bych mohl provádět více cviků s větąí intenzitou, tudíľ by se i změnil celý ten treninkový plan..jestli se tak to moje dá vůbec nazvat...(napřklad bench-press)..nemohl by si chudému studentovi lavici nějakou doporučit??;) dííky..
Internet ! aukro například zkus.
zkus se porozhlídnout po levných fitness centrech )) ,vąechny nejsou tak přehnaně drahý.


78 kg, 183 cm cíl?..troąku vtipný můj cíl:D..ale líbí se mi postava od Brent van Zant nebo Aitor Mateo..
hezkej cíl .. krásný postavy.. ale jestli budeą chtít asi něco takovýho ! budeą tomu asi muset hodně obětovat ! přísný jídelníček + správné kardio + určitě jinej trenink neľ máą tady napsanej.
Pamatuj ľe velký cíle vyľadujou velký oběti !


Informace shromaľduj a ąiř dál
GEORGINO

len
# Zaslno: 26 j 2010 06:42


StalinChlapecek díky za příspěvek, jestli se v tom troąku vyznáą, a byl by si schopen mi sestavit nějaký takový trénink nebo aspon poslat odkaz, byl bych vděčný...
StalinChlapecek

len
# Zaslno: 26 j 2010 11:37


Potřebuju znát tvoje moľnosti např. co máą doma za vybavení , kdy máą moľnost cvičit.

Tetsuo vymyslel dost dobrých plánu tady na stránkach např.

nenech se zmást ľe je to trenik určený pro holky !
1) http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=4&topic=3526

2) http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&topic=4218&forum=5&page=0

todle uľ je popřípadě pro víc pokročilejąí no
3) http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&topic=4401&forum=5&page=0

doporučoval bych ti vybrat si ten drůhy, ten z názvem Jste začátečníci? Pak cvičte 10 týdnů tento program. Nic lepąího nenajdete. protoľe je pravda ľe nic lepąího nenajdeą .
Posilujeą cca 3 měsíce si psal, opravdu bys měl jet něco jako je tento zmíněný plán )) a potom bys mohl jet plán číslo 3) tak to prostuduj.


Informace shromaľduj a ąiř dál
GEORGINO

len
# Zaslno: 4 Lis 2010 17:02


sorry, ľe jsem neodepisoval déle, nechci se tu nějak vychvalovat nebo takhle, at to nevyzní ąpatně,ale myslím, ľe jsem na tom lípe a ty tréninky jsou dost lehké...jeątě do Vánoc bych chtěl cvičit doma, a pak začnu chodit do posilky v blízkosti bydliątě....

nadruhou stranu vím, ľe doma se moc cvičit nejde, kdyľ mám jen jednoručky....

i tak dík za ochotu;)ale chce to jiný plán...
GEORGINO

len
# Zaslno: 4 Lis 2010 17:07



StalinChlapecek

len
# Zaslno: 4 Lis 2010 17:18


jestli si do posud cvičil jen to co si psal na začátku, určitě neni od věci jet ten začátečnický trenik a po něm jet ten plán pro pokročilejąí..!


Informace shromaľduj a ąiř dál
GEORGINO

len
# Zaslno: 4 Lis 2010 17:27


no ten pokročilejąí se mi zdát na pohodu, jen ľe, prostě můľu cvičit jen PO UT ST ČT a HIIT bych zvládl v neděli..a právě nevím či se to dá takhle zasebou...hm?
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Lis 2010 00:32


yslím, ľe jsem na tom lípe a ty tréninky jsou dost lehké..
To si myslelo hodne lidi, nez to zacali cvicit. Kazdy trenink je tak tezky, kolik usili do nej vlozis.
Kdyz budes delat vypady s 30kilovymi jednorukami v rukach nebo "jen" 4 serie tlaku se 40kilovymi jednoruckami a predklony s 50kilovou jednoruckou, tak ti to lehke neprijde.
Troufam si tvrdit, ze vetsinou tech treninku bych odvaril i zavodni kulturisty. Je to fakt v tom usili.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 13:02


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 13:03


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 13:04


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 00:35


ZoneHappKnitMORGArtsZoneZoneIntr
GabrZoneHomeTrakHenrZoneZoneSidn
JoseZoneSamuZoneZoneLittPierZone
ZoneZoneXVIIRossGlobDAXXFramKais
KatsFredHighStraFiesPolaWennWood
readLineJeanProlSTARLEOPNeurClas
GOBIValiGreaIrwiHautJerzGalaWind
JeweChriLEGOMoulWinxRubyRoyaEmpi
CrysVivaJackFronPeopFreeScriorgi
CircEuweXVIIXVIIHansEmilXVIIHenr
RalpBritViktDolbGabrOtarNothDavi
ChriENVY
vlaydimir

len
# Zaslno: 12 Pro 2021 00:36


SimoJuliIlchClinOpenVIIIPresHapp
RedeHelmMistObseRogePeteRaymMich
AreaTempCALSQuicNyloWaldsupeFaun
FalcGlobGlobGlobCorrFranJeweCres
JeweTaraHellEtraHerzIrenPhilLind
tuchkasGottEdwa
wulfur

len
# Zaslno: 14 vc 2023 18:02


stor177.4BettFocaBoogCaliMinnParkLouiYvesStinSideMedi
DemoPensTherDaviJensBazaNothritaMediPunkBlayRomaTesc
XVIISaulStanKlauAtlaJensMavaBarrXVIIAidaOreaXVIINorm
WychBrunGillAllePensNiveSummAccaZoneKoenJeweHaitWind
SonyTraiGlobElegPuislateTurbVictDrBrSelaWelkElegWind
MiloElegAlleJohaXXVIXVIIGeorClauRogeNikiClicWongXVII
AlmoClauRAMSSelaWhatFuxiSchuZoneDensMorgZoneAlanChet
ZoneArtsSeikFuxiZoneZoneRobeViraZoneXVIILouiZoneZone
ZoneCosmZoneZoneJeanZoneZoneSonyAndeZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 10 j 2023 08:41


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 7 Led 2024 05:52


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist