Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / Treninky vod wuntiho
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Autor Zpráva
wunti

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2010 10:46 - Změnil/a: wunti


tak vyuziju tu moznost podelit se s vami o treninkove plany a vykony z nich.
Po cca sedmi-tydennim zarazeni Waterburyho Methody, jsem se vrhl na ten uplny zaklad - jezdim momentalne 1+1 a to hl.cviky
Benchpress, Mrtvy tah (MT) a drep + doplnkove cviky ve stridaem intervalu (paze, ramena).
Posloupnost cviku se kazdy trenink meni - tzn. jednou zacinam drepen, jindy MT a naposled bench...

Vcera jsem mel celkem solidni naladu, dobre jsem jedl a zde jsou vysledky.
Drep:
5x50, 4x70, 3x110, 3x130, 3x150, 3x170, 3x180, 3x190, 5x130

MT (po tech drepech zahul-nechapu jak to kdysi mohli jezdit )
5x60, 4x80, 3x110, 3x130, 2x150, 2x160, 4x110

Bench:
5x50, 4x70, 3x90, 3x110, 1x120, 5x90

Dopln.cviky: trojserie na ramena - predpazeni s kotoucem, upazovani v sede s jednoruckami a nasledne vytlak s pokrcenych ramen - celkem masakr - tetsuo tady nekde daval odkaz na youtube - tak jsem to chtel vyzkouset a ve 4 serii jsem mel problem zvednout ruce z 4 kg jednoruckami - urco doporucuji
wunti

Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 06:45


Aloha..tak stalo se to co jsem nechtel
Zena zacala pracovat na zkraceny uvazek a ja musim hlidat maleho - volne dny na cviceni tak zustali vlastne jen dva dny v tydnu a to ctvrtek a nedele
proto bych rad poprosil tetsua o nejakou radu a nejaky trenink ... vim ze minimum je tak 3x tydne ale snad neco vymyslime (v patky vecer od 21:00 hod. budu mivat trenink futsalu - tzn.: takova hodinova aerobni vicezatezova cinnost) .. momentalne jsem cvicil ten trenink vyse - stylem 1+1 - dekuji moc m.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 10:51


Fullbody je vcelku jasne. Deleni produktivnich cviku asi taky:

A
Drep - 5x5 (od 70 % do 85 %)
Bench Press - 5x5
Pritahy v predklonu - 5x5
Trh ze zeme - 3x3 (od 80% do 90 %)
Kliky na bradlech - 3 x max
Bicepsovy zdvih s velkou cinkou 3x6

B
Mrtvy tah - 5x5
Push Press - 5x5
Shyby - 5x5
Silove premisteni z visu pod kolen - 3x3
Bench press uzkym hmatem - 3x6
Woodchop s kladkou - 3x6-8 (na kaÄľdou stranu)

_______

Neco takoveho...

Dalsi veci na bricho a lytka se daji delat doma, teoreticky, kdyz si poriddis jednorucku nebo kettlebell nebo TRX, muzes denne delat doma neco na 10-20 minut.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 11:26


Aloha - nu ja spis cekal ze mne za ty dva dny v tydnu odsoudis...

Trh ze zeme cece asi nedam - chce to hodne techniky - nejsem si jist, ale urco vyzkousim
Silove premisteni z visu pod kolen.... tzn. klasicke premisteni akorat cinku nebudu pokladat na zem? pravdu mam?
Bench na uzko - tzn. triceps?

Jinak doma mam rotoped, svihadlo, dvojite kolecko na bricho a hlavne hromadu vule - posledni dobou se hodne zameruji na zesileni stredu tela...tzn. http://www.youtube.com/watch?v=YxHe9VPMQbI apod.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 13:15


Trh zkus s jednoruckou.

Silove premisteni davej z visu. Kdyz tak nedelej 3x3, ale treba 3x10 s lehkou vahou - ruce a trapezy budou horet.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 13:44


V cem je to tak lepsi z visu?... Neustale napeti ve svalech? ... - vyzkousim
Diky ti moc - doufam ze nebudu moc trpet s tak malymi navstevami fitka
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 17:08


Z visu nejsi tak unavenej. Tahat to ze zeme je strasne energeticky narocny, clovek se u toho silene zadycha. Samozrejme zveda vic, ale pokud by mel byt trenink efektivni, tak bych nedelal za sebou mrtvoly a premisteni ze zeme.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

Člen
# Zasláno: 10 Zář 2010 06:44


o.k. beru ne vedomi...
Jinak vcera jsem si zkousel ten trh a neni to zase tak desive... nakonec jsem zvedal 60 kg (pro zacatek s minimem techniky to neni spatne ) .. jen je nejhorsi pohyb dolu.. nejlepsi by s tim bylo "jebnout" o zem ,ale to si hold nemuzu dovolit
tetsuo

Člen
# Zasláno: 10 Zář 2010 12:46


No, to spousteni dolu dava hodne zabrat zadum a pazim, ono se to nakonec hodi.
Samozrejme, ze kdyby mel byt trh hlavni cvik, tak je nejlepsi to hazet na zem.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

Člen
# Zasláno: 7 Říj 2010 23:09


Tak po delsi dobe nejake vahy a vysledky
Den 2: opakovanixvaha
Mrtvy tah - 5x60kg, 5x100, 4x120, 4x140, 3x160, 2x170, 4x140
Push Press - 5x40kg, 5x50, 5x60, 4x70, 3x75, 5x60
Shyby - 4x4
Silove premisteni z visu pod kolen - 3x60kg, 3x80, 3x80, 3x80
Bench press uzkym hmatem - 6x40kg, 5x60, 5x80, 5x80
Woodchop s kladkou - 3x7
wunti

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2010 08:18


Zdravim te Tetsuo
Tak muzu konstatovat, ze treninky 2x tydne je opravdu malo ...
Trosku v tom tapu a nevim co by bylo po mne nejlepsi. I presto, ze se snazim makat naplno s vetsi intenzitou.. - prestavky mezi seriemi kolem 45 sekund - porad to neni ono. Navic bohuzel jde i dolu sila ... minule jsem se trapil se 160 kg na drep 7 serii po 3 opak. - presd snizenim jsem daval 10x3 se 180 kg
Snad jen ve cvicich jako je nadhoz nebo trh se trosku zlepsuji - je to dane asi spis stale se zlepsujici technikou. Jinak telesna vaha - je porad stejna 95 kg. Muzu poprosit o svetlo z meho tmaveho tunelu? dik m.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2010 17:42


Ja nevim, fakt to nejde 3x tydne?


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2010 22:26


Nu jedine mozne je toto
ctvrtek vecer, sobota rano a nedele popoledni ... ale asi by to nebylo pravidelne ...
tetsuo

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2010 23:45


ctvrtek - fullbody
sobota - spodek
nedele - vrsek


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

Člen
# Zasláno: 28 Říj 2010 09:42


Muzeme pls i konkretneji? Zatim vse co jsi doporucil bylo ku prospechu
na silu i na krasu ))
Ja bych neco vypotil, ale urco by to nemelo takovou hlavu a patu jako od tebe... Snad moc neobtezuji, je mi jasne, ze toho mas sam hodn.. moc dik m.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 28 Říj 2010 10:05


Zkusim to...


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2010 19:37


Myslis na mne? )
wunti

Člen
# Zasláno: 2 Lis 2010 10:52


Tak po nedelnim futsalku mam trosku natekle koleno ... citim pri drepnuti omezeni v kloubu - pri hre jsem nic nepostrehl, zadne prasknuti, zadny zakrok na koleno nic - pravdou je, ze na prave koleno si davam pozor uz delsi dobu - nepracuje zcela optimalne ...
Takze momentalne bude i ve fitu nejake omezeni - uvidime co to bude delat.. pokud otok nezmizi - tak s tim skocim k ortopedovi - uvidim.
Tudiz na seminarni praci na muj trenikovy plan se ti posouva termin o par dnu - mas radost?... - ja ani moc ne
wunti

Člen
# Zasláno: 8 Lis 2010 15:40


Tak koleno po stahnuti stahovadlem vydrzelo kupodivu dalsi futsalova ligova kola.... a dokonce je to s nim i po zapasech lepsi - nenateklo nic - drepnu s nim.. - neviim jestli to opravdu nebylo unavoveho charakteru. koupil jsem si neco na klouby - takze pravidelne uzivam - http://www.nutrisport.cz/tekute-3/balicek-flexit-l iquid-500ml-zdarma-flexit-gelacoll-180-kapsli.
Kazdopadne pohyb s mymi cca 92 kily po palubovce je pro ty kolena asi pekna drina - chtelo by to tak 15 kilo dolu
Pokud te tetsuo tedy neco ohledne treninku trklo - rad bych neco vyzkousel
tetsuo

Člen
# Zasláno: 8 Lis 2010 16:48 - Změnil/a: tetsuo


Den 1
1) DĹ™ep s ÄŤinkou na zádech (moÄľnĂ© i s dosedem na laviÄŤku, Ä…irÄ…Ă­ postoj) – 5x5
2) Benchpress s velkou ÄŤinkou (uchop 1,5x Ä…Ă­Ĺ™ka ramen) – 5x5
3) Shyby nadhmatem (Ăşchop mĂ­rnÄ› vÄ›tÄ…Ă­ neÄľ Ä…Ă­Ĺ™ka ramen) – 5x5
4) SilovĂ© pĹ™emĂ­stÄ›nĂ­ (z pĹ™edklonu, od kolen) a vĂ˝razovĂ˝ tlak – 3-4x5
5a) Kliky na bradlech (tÄ›lo v mĂ­rnĂ©m pĹ™edklonu) – 3-4x8-10
5b) Výpony ve stoje na jedné noze (v jedné ruce jednoručku) - 3-4x8-10


Den 2
1) Sumo mrtvĂ˝ tah – 5x5
2) ÄŚelnĂ­ dĹ™ep (ÄŤinka na prsou, uľąí postoj) – 4x5
3) Bulharský dřep na jedné noze (druhá vzadu na lavičce) s jednoručkami - 3x8 (na kaľdou nohu)
4a) VĂ˝pony ve stoje na stroji, příp. vĂ˝pony na legpressu – 3x10-12
4b) VĂ˝pony vsedÄ› – 3x10-12
5a) RolovánĂ­ ÄŤinky/koleÄŤka po podlaze – 2x maximum opakovánĂ­
5b) VytáčenĂ­ do stran s kladkou/kotouÄŤem – 2x 6-8 (na kaÄľdou stranu)


Den 3
1a) Benchpress s jednoručkami na ąikmé lavici (30°) - 5x5
1b) Přítahy velké činky v předklonu - 5x5
2a) Tlaky s jednoruÄŤkami vsedÄ› – 3x6-8
2b) Přítahy hornĂ­ kladky ĂşzkĂ˝m drľákem na hrudnĂ­k – 3x6-8
3a) Pullover (s velkou ÄŤinkou nebo dvÄ›ma jednoruÄŤkami) – 3x8-10
3b) Tahy kladky/lanovĂ©ho drľáku k obliÄŤeji (face pulls) – 3x8-10
4a) libovolná varianta bicepsového zdvihu - 3x8-10
4b) libovolnĂ˝ izolovanĂ˝ cvik na triceps - 3x8-10



Nevim, jak moc ti to koleno dela problemy...


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

Člen
# Zasláno: 9 Lis 2010 09:10 - Změnil/a: wunti


Nu cece tak to teprve zjistim co to snese apod. - urcite zacnu opatrneji - takze ty vykony na drepu a dalsich cvicich - budou asi slabsi. (coz mne mrzi, pac patri k tomu memu lepsimu)
Jinak ty sumo mrtvoly jsi tam dal schvalne? normalne delam klasicke...
a jeste jedna vec - to premisteni s tim vyrazem - delam vlastne vyraz jen s pohupu v kolenech - nedelam vyraz nohou - chybi technika - potreboval bych nekoho aby se na mne jukl a bohuzel nikdo adekvatni se v mem okoli nenachazi... jestli to neva
A jinak dik - zkusim to a uvidime.... ted jsem mel mensi pauzu a pupek roste jak divy hnus

Co ten kloubni preparat... nebyla to spatna volba, ne? za ty prachy
wunti

Člen
# Zasláno: 11 Lis 2010 22:06


Tak dnes odjety prvni den - jen jsem tedy vynechal drepy - nechtel jsem to koeno moc drazdit
Co ten sumo styl u MT? viz dotaz vyse.... dik .-)
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Lis 2010 22:35


ty sumo mrtvoly jsi tam dal schvalne? normalne delam klasicke...
Ano, povazuju je za hlavni cvik na nohy. Je to vlastne "tlak nohama do zeme", nebo "zdvih zady" jako klasicka mrtvola. Proto je sumo v treninku zamerenem na
spodek.

to premisteni s tim vyrazem - delam vlastne vyraz jen s pohupu v kolenech
Staci, taky to nedelam do drepu


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

Člen
# Zasláno: 15 Lis 2010 10:02


Cest. Tak jsem to v sobotu testl...
Vysledky:
1) Sumo mrtvĂ˝ tah – 5x50, 3x80, 3x100, 5x120, 5x140, 5x140, 5x160 (s 5s.pauzy - kvuli klouzajicimu uchopu - zapomel jsem si kridu doma )
2) Čelní dřep 5x50, 5x70, 5x70, 5x70, 5x70 (koleno vydrzelo,ikdyz maximalka nekde kolem 120 - takze jsem ho spise setril)
3) Bulharský dřep na jedné noze - bez zateze, vlastne bez prestavky - nikdy jsem ho nejel, ale unikatni - vyborne paleni.. supr..
zbyle cviky v pohodicce... na rolovani jsem is vzal kolecko z domu... uplne supr - bricho citim jeste dnes (cvicil jsem v sobotu)
Jinak bohuzel v nedeli jsme nesel... jsem nejaky nachcipany - tak jsem to nechtel hroti - takze az ve ctvrtek. Kazdopadne pocity jsou dobre dik m.
wunti

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2010 12:15


Tak vcera trenink, na ktery jsem se vcelku solidne pripravil tak zde vysledky (koleno neboli... jen trosku opet pozlobilo rameno - opet zarazuji casteji strecink)

Den 1
1) Dřep 5x50, 3x100, 3x120, 5x140, 4x160, 3x180, 1x200, 5x180 (8-10 sekundove prodlevy mezi opakovanim)
2) Benchpress s velkou ÄŤinkou ze zeme (floorpress) 5x50, 5x70, 5x80, 4x90, 4x90, 4x90, 4x90
3) Shyby nadhmatem 4x4 (se svou vahou pekne trapeni :-o)
4) SilovĂ© pĹ™emĂ­stÄ›nĂ­ (z pĹ™edklonu, od kolen) a vĂ˝razovĂ˝ tlak – 5x50, 4x60, 5x50, 4x50
5a) Kliky na bradlech 4x8
5b) Výpony ve stoje na jedné noze 4x10

Odcviceno cca za 55 minut + cca 15 minut protazeni
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2010 12:35


Kolik meris na vysku? Me fascinujou ty vykony na spodek tela.
Nevim, kolik dam maximalku na drep, ale 180 to nebude, tipuju neco mezi 160-170.
Ale ty tlaky a silovy premisteni mam uplne jinde.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2010 12:57 - Změnil/a: wunti


... merim 170 cm
osobak na drep mam 220 kg
benchpress - 125 kg
MT - 200 kg

Momentalne benchuji to kilecko max. tech 3x-4x ... na ty kozy to slo dolu (pres vanoce bych se na ne chtel nejak zamerit - to mela byt posleze otazka na tebe), ale nohy jsou o.k. - dostaval jsem se do situace, ze jsem ve fitu uz nemel na legpressu misto na dalsi kotouce - dostaval jsem se nekde k 375 kilum.
Jinak premisteni jezdim tak max z 90 kily ... s tim vytlakem to je horsi - navic jsem vcera citil to rameno
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2010 13:26


Jo, tak to dava smysl. Se 170 cm se drepuje dobre

Ja prave ten bench nebo premisteni mam podobny (o trochu lepsi), ale u tech drepu me to proste se 188 cm predklani dopredu. No nic. Musim na sobe zapracovat.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wunti

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2010 21:37


JJ delsi koncetiny... sparing je na tom podobne... taky vzdycky prska, ze se pod tu cinku neposklada ... a placa se tam se 140 kg ... ja mam navic jeste kratsi nohy oproti telu - takze dalsi plus.
Tak cca 3-4 roky zpatky jsem zvazoval ucast na SM v trojboji... s vahou pod 80 kg - bych dle vysledku sev.moravu i vyhral.... ale nakonec z toho seslo.

Co ten bench? da se poradit neco na evidentni zesileni dane partie?
"krome benchovani s retezy apod." - to bych ve fitu asi nevysvetlil
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2010 23:11


Vidim u sebe porad hlavni moznosti zlepseni v technice benche.

Taky delat v pauzach mezi seriemi benche lehke cviky s gumami na mezilopatkove svaly, trapezy a rotatory ramene.

Jinak hodne pomahaji tlaky vestoje.

Posilovani tricepsu je jasne.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Vaąe odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtrľené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Daląí smajlíci Zakázat smajlíky
» Uľivatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uľivatelé. Zadejte své přihlaąovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uľivatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist