Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Jídelníčkem za vyšším Testosteronem
Autor Zpráva
Claws

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2010 16:05

Tady jsem našel článek, jak zvýšit stravou Testosteron.
Ale narazil jsem tam na pár chyb, které se tu na fóru komentovaly, že jsou špatné, a to zejména:
1) Ráno Slanina
2) Tvaroh na noc
a další drobnosti.

Co myslíš Tetsy ?
-----------------------------------------------

Snídaně: omeleta ze 4 celých vajec a 30 g anglické slaniny
4 plátky celozrnného chleba (cca 110 g)

Svačina: sýr cottage s pažitkou (150 g)
4 plátky celozrnného chleba (cca 110 g)

Oběd: zapečená krůtí prsa (150 g) se sýrem (50 g, 30 % tvs)
vaječné těstoviny (150 g)

Svačina: arašídové máslo (cca 50 g)
4 plátky světlého toustového chleba (cca 100 g)

Po tréninku: proteino-sacharidový nápoj z 30 g rychle vstřebatelného syrovátkového prášku (75 – 85 %) a 40 g glukózy
rozpuštěných ve vodě

Večeře 1: přírodní steak z hovězího zadního masa (150 g)
pytlík bílé rýže (cca 120 g)
brokolice vařená v páře (100 g)

Večeře 2: tvaroh 20 % tvs (250 g)
Emco müsli směs s ořechy (100 g)
tetsuo

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2010 16:15

No, oni vychazeji z nekolika mala predpokladu, ktere jsou spravne, akorat nerespektuji par veci:
1) travici vrcholy zaludku
2) vyvazenost aminokyselin

Rano si muzes dat vajicka, ty 3-4 jsou tam max. Teoreticky by si slo dat nejaky tvrdy syr, tam je taky tuk a cholesterol.

POtreninkovy napoj nemusi byt ciste syrovatkovy.

Na noc muze byt plnotucne mleko a chleba s burakovym maslem. Treba.

Zkratka, koncept dobry, provedeni muze byt lepsi.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
eSko

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2010 19:39

Lukáše Roubíka testosteronový jídelníček z ronnie.cz. Osobně jsem nezkoušel, ale spíše obhajuji názor, že produkce testosteronu bude maximálně o pár procent vyšší, určitě nelze hovořit o dvouciferném čísle.
Claws

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2010 19:42

Každé čislo navíc je dobré
tetsuo

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2010 21:52

Tuhle "testosteronovou vyzivu" jsem videl uz davno u Nelsona Montany. Vydal to nekde na T-Nation nebo v Muscle Media 2000 a pak to s velkou slavou vyslo i v nejakem ceskem kulturistickem casopise, davno predtim, nez to oprasknul Lukas Roubik na Ronnie.cz.
(Nerad bych aby to vypadalo, ze se potrebuju nejak navazet, jen rikam, ze to je dost stare.)
Montana vychazi v podstate z jidelnicku kulturistu predeslych dekad, 50.-60. let, kdy se pilo hodne smetany, pila syrova vejce apod.

eSko

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2010 18:55

Claws

To mi rozhodně chytré nepříjde, kvůli minimu riskovat své zdraví, díky nadměrné konzumaci nasycených MK. Může se to snadno časem projevit ve stáří, kdy budeš mít srdeční problémy, či jiné cévní nedostatky. Podle mě to nestojí za to, že budeš mít o něco větší chuť na sex a o 1 kilo čistého svalu navíc. Pokud nejsi závodník a cvičíš kondičně, může tenhle jídelníček projít kolem Tebe s chladnou hlavou.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2010 19:59

Myslim, ze jde zvysovat prijem NEnasycenych tuku, to je casto podcenovana vec. Proste par orisku, mandli, burakove maslo (bio, ne slazene cukrem), nejaky ten repkovy nebo MCT olej, to urcite neni spatne. Zloutky nevyhazovat, ale denne jist nekolik varenych vajicek, zadny problem. Nicmene michat si vajicka na slanine a zamerne si davat na maso tucne syry apod. taky nevidim jako nejlepsi napad.

Kraken

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2010 10:22

V knize Life without Bread, kterou momentálně čtu naopak publikují studie, kde jasně vychází, že příjem nasycených mastných kyselin nemá negativní vliv na zdraví.

Zdraví dlouhodobě ovlivňují hlavně sacharidy, resp. jejich nálož - hodnota vyplaceného inzulínu.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0