Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Kreatin + zkušenosti
Autor Zpráva
myrt

Člen
# Zasláno: 10 Srp 2010 16:58

Zdravím lidi pochlubte se jaké máte zkušenosti s kreatinem popřípadě jakým. Já použivál CellTech přibrál jsem 7kilo za 2měsíce, ale nejvíce v břichu a obličeji..

Nebyl jsem sním spokojený, co vy ?Těším se na odpovědi
Claws

Člen
# Zasláno: 10 Srp 2010 18:40

Podobná zkušenost, natáhne to vodu a tváří se to jako tuk, zvětší to sílu, to ano, ale na omezenou dobu. To nafouknutí vypadá fakt ošklivě, vypadal jsem jako koule.
myrt

Člen
# Zasláno: 10 Srp 2010 18:56

Taky, ale creatin je dosti oblibený pravě jsem zvědavý jestli někdo si nemůže vynachvílit
sonny

Člen
# Zasláno: 5 Pro 2010 09:33

cau ja jsem taky nabral s creaitinem cca 10kg za 2.5 mnesice....poctive jedl a cvicil 4 krat tydne.bricho mam porad stejne trochz tuku tam je poznat a v obliceji sem taky trochu pribral ale ne tak abych si stezovalproste nemuzu rict ze kretin mi natahl vosu do obliceje a do brich ato fakt ne...hlavne kde jsem zvecil objem je ve svalechJa osobne jsem spokojenypodle mne zalezi jak na koho ten kreatin ucinkuje,a od jake firmy ho pouzivas.enthyl-ester nenatahuje vodu tak moc.ale ze skusenosti jinych lidi muzu rict ze creatin monohydrat od aminostar u dvou mych znamych taky zapusobil stylem ze vypadaji jako koule)
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 5 Pro 2010 11:20

Co tady píšete nemá na následek Creatin.

Zdravím lidi pochlubte se jaké máte zkušenosti s kreatinem popřípadě jakým. Já použivál CellTech přibrál jsem 7kilo za 2měsíce, ale nejvíce v břichu a obličeji..
Jakýkoliv jiný creatin , než creatin monohydrát - jsou prostě upravovaný blafy.. snaží se tam upravovat , vlastnosti toho creatinu a pak to má za následek že toho creatinu je tam třeba o 60% mín. (takže si vlastně kupujete jenom nějakou zbytečnost)

Podobná zkušenost, natáhne to vodu a tváří se to jako tuk, zvětší to sílu, to ano, ale na omezenou dobu. To nafouknutí vypadá fakt ošklivě, vypadal jsem jako koule.
Todle jsem vážně nikdy v životě neviděl(hloupost). Přiště to vyvof a napiš to sem a dej sem fotky.

au ja jsem taky nabral s creaitinem cca 10kg za 2.5 mnesice....poctive jedl a cvicil 4 krat tydne.bricho mam porad stejne trochz tuku tam je poznat a v obliceji sem taky trochu pribral ale ne tak abych si stezovalproste nemuzu rict ze kretin mi natahl vosu do obliceje a do brich ato fakt ne...hlavne kde jsem zvecil objem je ve svalechJa osobne jsem spokojenypodle mne zalezi jak na koho ten kreatin ucinkuje,a od jake firmy ho pouzivas.enthyl-ester nenatahuje vodu tak moc.ale ze skusenosti jinych lidi muzu rict ze creatin monohydrat od aminostar u dvou mych znamych taky zapusobil stylem ze vypadaji jako koule)
Všechny tyhle věci co se šířej, nemůžete tomu věřit ! Vůbec nevite co všechno ty lidi berou, jak jedí .... (je tam hodně věcí)

Creatin dělá škody , když naprosto nechápete jeho význam. To je celý. Pokud ho umíte správně brát. (žádný rizika tam moc nejsou)
Jinak máš pravdu na každého to působí jinak .

Informace shromažduj a šiř dál
MichalSkricek

Člen
# Zasláno: 5 Pro 2010 20:45

co jsem zkoušel kreatin bral sem ho max 1 mesic ... narust sily sem pocitil o dost veci, strasne kratka regenerace, vydrzel sem dele a více cvicit ... nabral sem cca 3-4 kg ... a ve tvari sem nic nepocitil ... ted to beru zase a su zvedavy doufam ze mi to do tváří nenaleze ...
Roman91

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2010 16:52

měl jsem obyčenej creatin monohydrát od promilu tušim
za první měsíc sem nabral tak 3,5 kila síla šla taky nahoru (to je ale subjektivní)
jinak žádný problémy nebyly, nevypadal jsem jak bečka a samoser to taky nebyl
tetsuo

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2010 17:15

síla šla taky nahoru (to je ale subjektivní)
Sila je to nejobjektivnejsi, co muzes merit. Zmeny vahy muzou byt zpusobeny ledascim. Ale sila je jasne dana vec.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Romanus

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2010 18:58

Berete i 5g kreatinu najednou? Popr. nejsou zadne zazivaci problemy?
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2010 20:00

Berete i 5g kreatinu najednou? Popr. nejsou zadne zazivaci problemy?
Záleží podle váhy .. dobré je brát 1g/20kg váhy

Braní většího množství (+ve špatnou dobu) má na následek = ztráta imunity , hodně opadu v těle (Creatininu) , deprese .
U každýho je to hodně individuální.

Správným Bránim creatinu 1g/20kg váhy se vyhneš timhle zbytečnostem.

Romanus

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2010 20:13 - Změnil/a: Romanus

Co je to špatná doba? Mám na snídani např. 1 vajíčko, malý jogurt activia (nebo kulicky s mlikem-hodne sachru), rohlik se syrem nebo sunkou a kakaou. Je mozne 30 min. po tom dat creatin? Porad si s tim nevim rady kdy si to dat.. nebo 30 minut pred touto snidani na hladno?
Romanus

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2010 21:16

Jeste posledni dotaz jak ho do sebe davate? S 250ml vodou? Nebo jak?
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2010 21:47

Co je to špatná doba? Mám na snídani např. 1 vajíčko, malý jogurt activia (nebo kulicky s mlikem-hodne sachru), rohlik se syrem nebo sunkou a kakaou. Je mozne 30 min. po tom dat creatin? Porad si s tim nevim rady kdy si to dat.. nebo 30 minut pred touto snidani na hladno?
Ano, 30 minut před tou snídaní je ideální.

Jeste posledni dotaz jak ho do sebe davate? S 250ml vodou? Nebo jak?
V klasickým hrnku s ohřátou vodou/mlékem. cca těch 250 ml
Já osobně to beru v noci když jdu na záchod.

Claws

Člen
# Zasláno: 16 Pro 2010 13:57

Todle jsem vážně nikdy v životě neviděl(hloupost). Přiště to vyvof a napiš to sem a dej sem fotky.
Je zcela běžné, že kreatin natáhne vodu (to dokonce víš i ty ) co bohužel nevíš, je, jak to vypadá. Protože jsi to nikdy neviděl nemůžeš tvrdit, že je to hloupost, tím děláš hlupáka sám ze sebe a raději neraď ostatním.
Romanus

Člen
# Zasláno: 16 Pro 2010 13:58

Claws: jel jsi nasycovací fázi?
Claws

Člen
# Zasláno: 16 Pro 2010 14:03

Dávkování: kreatin dávkuj nalačno:
Hloupost je to dávat s jídlem kde jsou obsažené sacharidy (zakyselují žaludek = znehodnocují kreatin)
Hloupost je to dávat před snídaní, kdy tělo nemá v krvi dostatek cukrů - kreatin potřebuje cukry k přenesení do svalu (zní to tak jak kdyby popřel minulou větu - jde o to, aby žaludeční kyseliny neznehodnotily kreatin)

Jak to tedy dělat ? - dávkovat kreatin mimo jídlo, ale aby v krvi byly cukry: Nasnídej se - hodinu počkej - dej kreatin a za hodinu další jídlo. V krvi budeš mít dostatečné množství cukrů, aby se kreatin dobře přenesl tam kam má.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Pro 2010 18:48

: Nasnídej se - hodinu počkej
spis tak dve. ony se tam budou jeste travit i bilkoviny. Ty dve hodiny uz zaruci, ze je v zaludku dost klid

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 16 Pro 2010 19:28

Claws
e zcela běžné, že kreatin natáhne vodu (to dokonce víš i ty ) co bohužel nevíš, je, jak to vypadá. Protože jsi to nikdy neviděl nemůžeš tvrdit, že je to hloupost, tím děláš hlupáka sám ze sebe a raději neraď ostatním.
Tak mi to prosim podlož. Rád se poučím.

sonny

Člen
# Zasláno: 19 Úno 2011 21:36

pochybuju ze bych nabral ted uz za 4 a pul mesice bez kreatinu 13kg i kdyz strava 6-7 krat dene 4 krat tydne taky nejvic da.))ale kreatin moc pomohl ze)fotlky dat muzu neni problem
vennik

Člen
# Zasláno: 3 Čvc 2012 18:49

chci se zeptat ,jestli je normální ,že mi po 3tim dnu braní creatinu (mám creatin x plode) se mi nafouklo břicho a bolí mě ? nejsou mi vubec vidět břišáky a docela se bojim ,jestli to beru správně ?
lowsystem

Člen
# Zasláno: 3 Čvc 2012 20:32

Kolik ho bereš, s čim ho bereš, kdy ho bereš?

Calishenics way
vennik

Člen
# Zasláno: 4 Čvc 2012 15:30

Beru normálně podle doporučenýho dávkování : ráno před snídaní 5g a hned po treninku 5g a míchám to s čistou vodou
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 19 Říj 2021 23:58

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 19 Říj 2021 23:59

knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 20 Říj 2021 00:00

readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0