Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / objemovka vs pomalé nabírání
Autor Zpráva
Borecx

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2010 14:35

K čemu se spíše přikláníte, k rychlému nabírání a půlroční dietě, nebo průběžnému "pomalému nabírání s minimem tuku a pak nějaké dolazování aerbkou?
Já osobně dávám přednost pomalému nabírání. Jednak jsem přesvědčenej, že čím rychleji svaly naberete, tím rychleji je můžete ztratit, a při dietě taky ztratíte, a ta dieta je taky pěkná otrava, taky je větší riziko strijí, tak proč vlastně nabírat rychle?
Není lepší si jet hezky pomalu a nabrat hezky čistě s určitými zárukami, že o tu svalovinu nepřídete, taky si tak nezanesete organismus....
Zajímaly by mě vaše výsledky při obou metodách. Já jsem třeba v objemovce za rok a pul nabral nejakejch 30kg a z objemu pres biceps 33cm jsem se dostal na nějakých 40,5cm, ale po pul roční dieťě jsem byl na 36 cm. Navíc jsem ani neshodil tolik tuku co jsem chtěl, abych byl vyrýsovanej, tak by ještě muselo jit par kil dolu. Takže výsledek mé objemovký považuji za naprostou ztrátu času, neboť jsem musel projít velkou žranicí, pak zas drsnou dietou, a odvezl jsem si z toho trochu tuku na břiše a bocích, a 3 cenťáky k dobru přes biceps.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 4
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0