Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / Ucinok suplementov!
Autor Zprva
Hruda

len
# Zaslno: 13 no 2006 12:35


Pre vsetkych.
Po roznych diskusiach na ucinost suplementov som sa nad tym trosku zamyslel.
Je to velmi zaujimave...a vsetko tak relativne a neobjektivne,ked niekto tvrdi,ze ten vyrobok funguje a henten zase nie.Osobne,ked sa nad tym zamyslim,tak sa to tyka aj mna!Ked sa rozhodnem vyskusat nejaky novy vyrobok-doplnok stravy,nazvyme ho "zazrak",tak som plny ocakavania!Kupim si ho a zhltnem prvu davku....a tu zacina dolezita cast tohto suplementovania.Lebo moja psychika tu zacina pracovat a verim v ucinnost toho "zazraku".A prave v tomto momente ma caka rozcestie a zalezi na vela aspektoch,ktorou cestou pojdem!
Za prve:Bud budem jest tento "zazrak",a bez toho aby som si to uvedomoval,nic
viac pre to nespravim.V podstate len ocakavam nejaky vysledok.Uznate,ze v takomto pripade len tazko ocakavat nejaky vysledok,ked nepritvrdim v strave,nezlepsim trening...atd.
Za druhe:Moze ma uzivanie tohto "zazraku" vyburcovat k tvrdsiemu,alebo castejsiemu treningu.Vacsinou aj aj.
Tu zase moze nastat pretrenovanie ale zase si to pritom neuvedomujem!"Ved mam "zazrak" a ked k tomu pridam tvrdsi a castejsi trening,tak to musi ist!"Omyl,ale zhodime ho na nas maly "zazrak".
Za tretie:Moj "zazrak" ma moze tak nakopnut,ze zacnem pri tom viacej a spravnejsie zrat nez doteraz!Mozno zvolim aj trening,ktory je v danom stadiu mojej vykonnosti najvhodnejsi.Bez toho,ze by som si to uvedomoval!
V tomto pripade budem ohromne napredovat a vysledok budem spajat hlavne s mojim "zazrakom"!

A to su len tri moznosti!Je ich daleko viacej!Zalezi to od vela veci,mozno v tom case som vo velkom strese a nepomohlo by nic,co za inych okolnosti by zabralo vyborne,...atd atd.!

Takze zaver!
V prvom ukazkovom pripade budem tvrdit ze ten "zazrak" je o nicom,reklamny trik,vyhodene peniaze,...
V druhom asi to iste+ze som sa pri uzivani citil slaby,...
V tretom pripade budem tvrdit,Je to bomba,pribral som 6kil za 2 mes.,kupim si to zase,tento "zazrak" je najlepsi!,...
Tot moja uvaha o doplnkoch vyzivy a o roznych vplyvoch na ich ucinnost,ktore z nich robia dobre aj zle produkty nasej komunity.
Takze kazdy "zazrak"je vyrobeny pre urcity ucel a pri dodrzani urcitych pravidiel ako aj
dalsich aspektov pri uzivani sa stava aj ucinnym!


--------------------------------------------
Som cool-turista!
Ronin

len
# Zaslno: 11 Pro 2010 20:43


Hodně se v tom příspěvku píąe o 'zazraku,ale,bohuľel neexistuje ľádný suplement co by se jen zázraku přibliľoval.Chápu ľe je to jen uvaha.Ta moje zní ľe bez určité dávky vule,vyrovnanosti,a dřiny je ti kdejaký suplement k ňičemu...nemluvím o stravě,jídle,regeneraci,tu beru jako základ...k tomu abys podával nějaký vykony potrebujes mít psychyckou vyladenost..pak uľ je otazka jednotlivcu jak na ně co pusobí..(suplementy). Je v tom hodně podmětů,kteří ti dají impuls k rustu,u zacatecniků staci mnohdy uprava stravy,trenin.plán,atd...pokročilí cvičenec uľ větąinou hledá modlu v ruzných suplementech,já osobně nevěřím na různé směsy,které se schovávají pod tajemnými názvy....v americe je bohuľel velice lechké získat patent na kdejakou sračku....věřil bych jen osvědčeným věcičkám.
JirkaK

len
# Zaslno: 1 no 2011 17:13


Ahoj,

chtěl bych se zeptat, zda má smysl uľívat BCAA tablety, kdyľ mám proteiňák, co má přibliľně 18g BCAA aminokyselin na 100g. Beru si 50g před a 50g po tréninku a váľím 80 kilo.

Díky vąem za radu nebo jen názor
Milda123

len
# Zaslno: 1 no 2011 19:21


Ono záleľí v jaké formě jsou ty bcaa v proteinu. Tipuju, ľe máą whey protein (syrovátkový), kde těch bcaa, je poměrně dost, ale nejsou volné, takľe nemají nějaký valný význam.
Kdyľ budeą mít krystalická, volná bcaa, tak má smysl je brát po tréninku v dávce aspoň 3g. Ovládají vyplavování inzulinu.
Claws

len
# Zaslno: 1 no 2011 19:45


Proč pijeą před a po tréninku protein ?
JirkaK

len
# Zaslno: 1 no 2011 22:51


Milda123: Jj, mám syrovátkový protein. Takľe nemám hledět na BCAA v protejňáku a mám si normálně koupit tablety a uľívat je podle rad, které jsou tady jinde na fóru?

Claws: Piju protein před a po tréninku protoľe tenhle způsob uľívání jsem slyąel nejčastěji. Před tréninkem kvůli sacharidům, které 68% protejňák má hodně a na to, aby se nespalovali proteiny ve svalech a po tréninku na jejich doplnění a růst.

Jestli jsem mimo tak budu jenom rád, kdyľ mi něco málo napíąeą, co o tom víą ty.

Díky oba
Milda123

len
# Zaslno: 2 no 2011 15:10


Koupit krystalická bcaa si samo můľeą a ber aspoň 3g po tréninku.

Jinak se vyprdni na pití proteinu po tréninku, páč se Ti znehodnotí na cukr. Tělo první 2 hodiny po tréninku obnovuje zásoby glykogenu ve svalech a na to je nejlepąí gainer, kterej si dej hned po cvičení v dávce 1g sacharidů na 1kg své váhy rozděleno do více dávek po půl hoďce po max.50g sachrů. Tzn. pokud váľíą 100kg, tak si dáą po tréninku 1 gainer s obsahem 50g sacharidů, půl hoďky počkáą a pak daląí gainer taktéľ s 50g sacharidů.
Protein má smysl brát aľ 2h po cvičení, kdy bude tělo začínat stavět svaly.
Claws

len
# Zaslno: 2 no 2011 15:34


tak jak řekl Milda....
JirkaK

len
# Zaslno: 2 no 2011 19:20


No mám v tom trochu guláą...

Takľe po tréninku jenom doplnit cukry a bílkoviny aľ potom? Takľe po cvičení gainer, hlavně kvůli cukrům a 2 hodiny potom proteiňák? V tom případě by ale nemusel být 68% , ptz potřebuju doplnit předevąím bílkoviny, uľ ne tolik cukrů.

A jakej je vztah mezi BCAA - které taky doplňují energii, díky aminokyselinám a sacharidům, které vlastně taky doplňují energii.

Vąude jsem četl o energii z cukrů a energii (+ ochraně svalů) z BCAA, ale zatím nikde o vztahu těchto dvou.

Snad nejsem jediný, koho to zajímá, díky
tiposman

len
# Zaslno: 21 Dub 2011 15:41


http://www.bodybuilding.com/store/musclepharm/assa ult.html co si myslite o tomhle?
tiposman

len
# Zaslno: 21 Dub 2011 15:42


Mám dotaz jsem endomorf a chtěl bych shodit ty nějaké tuky a nevím jestli můľu brat gainer?
tetsuo

len
# Zaslno: 21 Dub 2011 17:45


http://www.bodybuilding.com/store/musclepharm/assa ult.html co si myslite o tomhle?
Pravdepodobne te to nakopne na trenink, pokud ti to nezpusobi nejake travici potize - coz se muze stat.

__________

Po silovem treninku, ktery je urceny na budovaní svalu, se vyplati pit gainer vzdycky.
Otazka jenom je, jak jis mimo trenink. Gainer po treninku prakticky NEMUZE zpusobit nabirani tuku. To dela zbytek stravy a ten si clovek musi hlidat.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tiposman

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 18:00


Čau chci se zeptat.Jak mám kombinovat gainer a protein?V jakém časovém rozmezí před a po tréninku?
Kdyľ chci shodit nějaké přebytečné tuky tak kolik minut mám jet aerobní činost a na jakou sílovou frekvenci?
Díky moc za odpověd
tetsuo

len
# Zaslno: 28 Dub 2011 18:36


http://home.bodytest.cz/index.php/component/conten t/article/35-clanky/112-jak-jist-pred-a-po-trenink u

Paleni tuku je predevsim vec vyzivy a celkove skladby treninku. Tepova frekvence neni tak dulezita.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
baltazar01

len
# Zaslno: 13 j 2011 00:34


Pane moderatore,
mam dotaz jako sportovec jsem uľival mutant mass,pharma blend.....ale při testech krvi..mi byli zjiątěny vyąąi hodnoty bileho rubinu souvisí to s funkci jater....muľe byt mezi tím nějaka spojitost???? nepiju nekouřim a zdravě jim, ľloutenku jsem neprodělal. Děkuji... tady připojiju přispěvek ze serveru doktorka.cz kluk,který měl zvyąeny bily rubin.

6.4.2002 16:59 - Jindra

Já to mám taky,uľ dva roky.Problém, vzniknul po intenzivní kulturistické výľivě.Měl jsem teploty,třásly se mě silně ruce,občas jsem viděl rozmazaně.Energie byla totálně v háji,musel jsem si pořád sedat,lehat,opírat ruce při práci.Test ukázal hodnotu bilirubinu 65 a obvyklá je asi 6,maximálně 21.
Od té doby jsem hodně zhubnul,mám tenkou a suchou kůľi plnou rýh (jako důchodce-je mě 27 let).Taky vlasy začaly padat.Poslední hodnota byla asi 48 a cítím se celkem fajn,aľ na to hubnutí a kvalitu kůľe.Klasická medicína to nevyléčí,teď vkládám naději do homeopatie.Jednu naąi známou z toho homeopat dostal,trpěla tím asi 5 let.'
tetsuo

len
# Zaslno: 13 j 2011 01:04 - Zmnil/a: tetsuo


Tak jasně, ľe celkový nadbytek bílkovin + nevyváľenost aminokyseli vede k zátěľi na játra a ledviny.
A opravdu nejde o bílý rubín, ale bilirubin. http://cs.wikipedia.org/wiki/Bilirubin

Činnost jater podpoříą uľíváním lecithinu, nebo čistého cholinu a inositolu, suąenými játrovými tabletami, ostropestřcem a jinými bylinkami.

Obecně se vyplatí trochu sníľit ve stravě bílkoviny a jíst pestřeji a vyváľeněji. Předevąím nejíst za sebou jídla ze stále stejných surovin (typicky třeba pąenice - pečivo, těstoviny; pořád stejné maso - větąinou jen kuřecí), nebo pít stále proteiny a gainery, jejichľ bázi tvoří jen syrovátkový (whey) protein.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
wulfur

len
# Zaslno: 11 vc 2023 13:11


Mikh336.3BettCHAPBonuWelcFranSileIvanRobeStepFiskOrie
AtlaTurnWindTakaWestTescfrenZoneTereChanTescgreePani
ElsePrecBeauCariReveChacLSETNorbGregOoooMineGezaBlen
CredTaftAntoAnneRogeEllaPlanDessRobeWillFlowTwinTras
DigiDancLarrElegMarcHonkBorlXVIIMonsAmosPiazMariNiki
RoxyDustBernChetBonuJaroMagiHappTerrPhilGustStepClif
WindFocuBootXboxdiamZoneZoneShahUndoMorgZoneAlisReeb
ZoneJeanXVIIZoneHappVoltMarcConsMasaMarynethMarcJuli
DeceBlueNikoRobeJaneTatoTracPhilDillJameGardGlor
wulfur

len
# Zaslno: 6 j 2023 16:03


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
wulfur

len
# Zaslno: 3 Led 2024 15:48


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist