Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / síla -- bez velkých svalů
Autor Zpráva
Claws

Člen
# Zasláno: 5 Čvn 2010 17:53 - Změnil/a: Claws

Tetsuo, všude slyším, dělej shyby budeš mít masivní záda.. Ovšem, zaráží mě to, že někteří co shyby cvičí (asi) roky tak jsou pořád stejní jen síla se jim zvedla.. (neříkám, že jsou -úplně- stejní, ale nějaké výrazné záda nemají) -- každopádně, co se týče hrazdy zvládají ji skvěle, ale co se týče objemu je to hodně špatný.. -- Čím to je ?

Díky za reakce..
tetsuo

Člen
# Zasláno: 5 Čvn 2010 19:03

Schopnosti vyuzivat pri pritazich latissimy. Spousta lidi to bere hlavne bicepsama.

Zalezi taky na delce rukou a sirce uchopu.

Nekdy je dobra preaktivace a predvycerpani, viz nektere treninky na zada v HTH-I, bodybuilder.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Claws

Člen
# Zasláno: 5 Čvn 2010 19:40

Kouknu na to, každopádně mě napadá ještě jeden hloupej dotaz.. Do jaké šířky mužu vypracovat ramena ? Kde je to stanovené, jak hodně mě to pustí ?
Borecx

Člen
# Zasláno: 5 Čvn 2010 20:16

To je myslím hodně v genetice, me treba nikdy ramena moc do sirky nerostly, ale kamos co to dle meho proti me docela flakal je mel pekne tvarovaný jakoby je cvičil dvakrat tolik
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0