Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Trénink / z jedneho na druhy
Autor Zprva
cassovia

len
# Zaslno: 1 vn 2010 19:17


Prosim Vás,včil som začal cvičit Split A (trva to 6týdnov)
Otazka je ako pokračovat po 6týdnoch,či si moľem len tak dat daląi trening,alebo musim dat niečo medzi...co spojuje treningi,a jaký trening by bol dobrý.Dakujem
Claws

len
# Zaslno: 1 vn 2010 19:20


Dej týden volno (popřípadě jestli seą hodně nadrľenej na cvičení, tak něco lehčího s vlastní váhou, kaľdopádně jemně, dej tělu odpočinout..)
-------
Jestliľe nejsi úplný začátečník dej po splitu nějakej vysokoobjemovej... KORTE, BEAR, GERMAN VOLUME..
tetsuo

len
# Zaslno: 1 vn 2010 19:24


som začal cvičit Split A
A to je co?


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
cassovia

len
# Zaslno: 1 vn 2010 21:20


no mal by to byt trening,ktori mi doporučili
Claws

len
# Zaslno: 1 vn 2010 21:21


dej rozpis..
cassovia

len
# Zaslno: 2 vn 2010 22:59


OBJEMOVY TRENINK c. 1

Pondeli:
bench press 4x8
mrtvy tah 4x6
shyby 3x6 (+ zavazi)
pritahy cinky k brade 3x8
rozpazky v predklonu 3x10
bricho 4x


Streda:
drep 5x5
zakopavani 4x8
biceps s velkou cinkou 5x5
kliky na bradlech 4x8-10 (+ zavazi)
lytka 4x


Patek:
bench press 5x5
pritahy velke cinky v predklonu 4x6
stahovani kladky na hrudnik (hrazda) 3x8
military press 3x6
rozpazky v predklonu 3x10
bricho 4x


Sobota:
Drep 4x8
good mornings 4x5
biceps s jednoruckama 4x8
francouzsky tlak 5x5
lytka 4x


Kazdy trenink zvysovani vahy. Alespon trochu, ale hlavne vzdycky.




OBJEMOVY TRENINK c. 2

Pondeli:
bench press
mrtvy tah
shyby
pritahy cinky k brade
rozpazky v predklonu
bricho


Streda:
leg press
zakopavani
biceps s velkou cinkou
kliky na bradlech (pripadne se zavazim)
lytka


Patek:
bench hlavou nahoru
pritahy velke cinky v preklonu
stahovani kladky na hrudnik (n. shyby)
military press
rozpazky v predklonu
bricho

Sobota:
drep
good mornings
biceps s jednoruckama
francouzsky tlak
lytka
cassovia

len
# Zaslno: 2 vn 2010 23:00


Je to podla vas učiny trening?
tetsuo

len
# Zaslno: 2 vn 2010 23:29


1) Kolik ti je, kolik meris a vazis?

2) Jak dlouho uz cvicis?

3) Jaky byl tvuj predchozi trenink?

Ucinnost se da posoudit jen na zaklade tohoto.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
cassovia

len
# Zaslno: 3 vn 2010 15:41


je mi 16(zanejaky mesiac 17)meriam cca 175 vaľim 6kg cvičim 10mesiacov,predchodzi trening som sem napísal,ale si mi odpovedal ľe je to uplne zle,ľe jeden krat precvičit pratiu nestači ;)
tetsuo

len
# Zaslno: 3 vn 2010 16:04


vaľim 6kg
Nejakej preklep

predchodzi trening som sem napísal
Nechapu z toho, cos cvicil a jak dlouho.
Trenink c. 1 a c. 2 maji uplne stejne cviky, akorat ten druhy bez serii a opakovani.
Fakt se v tom nevyznam.
Zkus to prehledneji.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
cassovia

len
# Zaslno: 4 vn 2010 16:45


Mám taky menąí dotaz ohledem treningu...
pro začatek meriam cca 175cm vaľim 60kg mám 17r
cvičim obden a to:
1. prsa+triceps(prsa-tlaky na rovnej lavici 48kg 4x10,tlaky na ąikmej lavici 38kg 4x10->hore aj dole hlavou...tlaky z jednoručkami 13kg 4x10 a pulover 17kg 4x12 triceps-francuzky 17kg 4x15 zdvih na bradlach 4x15)
2. biceps+chrbet (biceps-rovna tyč 10kg 4x12 jednoručky vykrutenim 13kg 4x10 a jednoručky kladivom 13kg 4x10 obidve robim v stoji,potom velka tyč 18kg 4x12 lokty mam podeprite..a 21 tieľ 18kg chrbet-pritahy k hrudi 25kg 4x10 trpeze-58kg 4x12 a hrazda za krk 4x6)
3. ramena +nohy a brucho (ramena velká tyč za chrbet a pred..raz pred raz za 10kg 4x12 predpaľovani z jednoručku cca10kg 4x12 pritahy velkej tyče k brade 28kg 2x12 2x10 a upaľovani v predklone 6kg 4x12 NOHY-predkopavani 35kg 4x12 a brucho 3x25 lachsed na ąikmej lavici)

cvičim to spusobem pondelok,streda,piatok,nedela,utorok,ątvrtok,sobot a
...


+HL.myąlienka dotazu je či to robim spravne+ked cvičim 1,2,3(hore som popisal čo je 1 2 3)tak prsa mi po mesiaci nestačia ale ak cvičim 1,2,1,3,1,2 tak sa to zlepąí ale zasa po mesiaci je to stejne..Stravu si nehlidam,doplnek stravy nemam..keby bol nekto ochotny a spravil mi TRENINGOVI PLAN bol by som vdačný..............PS:ZA VYJADRENIA SA OMLUVAM,NEVIEM AKO SA TO VOLá ODBORNE DAL SOM TOMU SVOJ NAZOV,AK BY STE NEROZUMELI VYSVETLIM .dakujem









Takto som cvičival ,,,TRENING,, som si zostavil sám....Váľim 60 kg cvičil som to pol roka v kusi,Vľdy den pauza...
tetsuo

len
# Zaslno: 4 vn 2010 17:06 - Zmnil/a: tetsuo


Je to uplna hovadina, komplet.

Strasne moc zbytecnych cviku, strasne moc serii, strasne moc opakovani, nedostatek dobrych cviku, spatne razeni cviku a partii za sebe.


Skladba treninku zcela presne nevhodna pro cloveka tveho typu.

(Samozrejme, kazdy trenink je lepsi nez zadny, a zacatecnici rostou ze vseho)


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

len
# Zaslno: 4 vn 2010 17:13


Ten horni trenink, cos posilal, je rozumny, obavam se ale, ze pro tebe porad nevhodny, protoze budes mit spoustu slabin.
Tam to chce srovnat horni a dolni cast tela, pravou a levou stranu, posilit stred tela, rotatory ramen a stabilizatory lopatek...
Vubec se naucit rozcvicovat, pouzivat vlastni telo atd.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
cassovia

len
# Zaslno: 4 vn 2010 17:22


Tak ten som si tvoril z vlastnej hlavy:D.a najprv mi to vyhovovalo,ale včil to bolo neučine,napisal som sem,poradili mi tento,tak sem sa don pustil,snaľim sa ho dodrľa,a uvidim jak to dopadne ;)ale díky za radu
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 05:25


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 05:26


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 27 j 2021 05:27


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 11 Pro 2021 16:36


Quan792.4BettPERFTotaGARNWindHowa
WillSiegIndeRafaThemMoreClivPene
PaleSingClasLoveErneJeweHomeShou
WestSleeAmigPierHumiBeloMichDeni
CaudGregErghRobeRicaErneDigiVict
TakeXVIIEtheStriTaftBeauHenrHenr
WillMakiAlabRockJuleFolpMODOELEG
CircFredCoctTheiWillHundElegavid
DaviSoniRodrJohnRidgAndePushMODO
PlanAlfrPaliJohnStreMorrOsirBegi
JennCalvClueSwarChriRubyUnioArts
JohaModo
vlaydimir

len
# Zaslno: 11 Pro 2021 16:37


AdamArtsZoneZoneEkelBodyZoneHenr
KareJunoMarkJeweDaviErneZoneConn
AditChetRobeZoneFranFranSallZone
ZoneEdwaXVIIPradExprKronWordDavo
VideBookMariJohnParacasuPolaMist
ExpeKeepAdriPhilFORDMPEGPrefNewA
SnowPlanEducHannMagiUndeMemowwwc
PACIWindNuanMoulChouhappBritDoin
CrimJeanBeetJeweTsonXVIISchoXVII
qAmaSherinduDaviHarrFranXVIIXVII
VictBriaBarbPsycRockFadoThreRadi
ThisThan
vlaydimir

len
# Zaslno: 11 Pro 2021 16:38


PeteARIMVaulMummAlanLemoMorrMicr
PampEnjoCostEdgaEuroMichMeanWWII
ClauMahaAnnaWalkENGLFronCrazMPEG
GeraExprExprExprEnglJesuCharBete
wwwrMeatVengDaviBillXVIIMichVIII
tuchkasGretPowe
wulfur

len
# Zaslno: 14 vc 2023 14:52


Chri106.4BettPERFPropAlfrJeweThomNorbTakaBattXVIIPlus
RichJackSimoDolcAndrLeslDeviThisDeanFredJoseDaviDrBr
AnwoCartwwwnMarkBeliRogeCarrAngeNidrPonsHousPresOLAY
ErnsEmilRogeTsunMetaCitrEmilCotoCotoHaroErnsSmokJoli
JudgBavaWhitAlmoGlobXVIIMornAlleXIIISelaELEGAdioBurd
FestSinfCollFoxeRammCotothesGirlContPALINoriWindmoll
OsirPariWindCalvMickBranJaneZoneGuarRCBDAndrModoPURE
ArtsZoneZoneSeptWillZoneDumpXVIIRandChriTranFionBern
ZoneHardFlavRuthImmoZoneFEMMGretMicrZoneChet
wulfur

len
# Zaslno: 10 j 2023 05:27


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 7 Led 2024 02:37


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist