Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Výživa / Anabolic Gainer
Autor Zpráva
Kraken

Člen
# Zasláno: 22 Kvě 2010 21:47

Co dělat s tím, když se i po 30g anabolic gaineru vysloveně poseru? Mutant mi nedělá problémy ani v dávkování 200g najednou, laktózovou intolerancí netrpím, ale tohle, co se mnou dělá tenhle zázrak od nutri-exact je extrém.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 22 Kvě 2010 22:00

Covece, uzival jsem Anabolic Classic Gainer, Anabolic GF, Mass Gain MCT a nic. Myslim, ze prujem jsem dostal jen jednou ze Staminy.

Nevim, kolik do kolika vody si to ale davas. Ani za jak dlouho ti to zpusobi prujem.
Napada me jen jediny duvod - ve vecech od Nutri-Exact neni jedla guma, tudiz to prochazi zaludkem a strevy hodne rychle a je potreba dost tekutin.

"Nadměrná jednorázová dávka nebo zvýšená koncentrace nápoje může působit nevolnost nebo projímavě"

Ja si vetsinu veci o Nutri-exact micham na nizsi koncentraci nez doporucuji, abych to citil dost sladke, ale pak se hned dopijim cistou vodou.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Kraken

Člen
# Zasláno: 22 Kvě 2010 22:43

Dělával jsem ho jak jsem zvyklý, tj. na dva zátahy vypít 130g na 700ml vody + nějaká okolo, ale přesně jsem to nesledoval, což je asi ten problém. Průjem do 2hodin...

Zítra zkusím nějakou střední dávku a naředit alespoň na 10% roztok a snad to bude dobrý. Díky za přesnou a rychlou radu.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 22 Kvě 2010 22:52

No, ono by na to melo byt asi 1 a cvrt litru vody.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0