Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / hypermobilita
Autor Zpráva
Borecx

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 13:15

Když jsem byl u neuroložky tak mi řekla, že jsem hypermobilní. Rekla to na základě, že mi řekla ať ve stoje se skloním, a já jsem si šipčkama prstů došáhl až na špičky noh. Me to ale nepřišlo nějak divný, pravidelně jsem protahoval svaly, předtím by to byl problém, ale od te doby co protahuju ne.
Otázka tedy zní, jak se pozná hypermobilita?
RoManL4

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 19:14

http://www.bodybuilding.cz/hojda/Hypermobilita.htm l

Odpověď nalezneš v poznání..
wial

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 19:17

Jakože si stál, s narovnanýma nohama a dotkl se špičkama prstů špiček prstů noh? To by mělo bejt normální ne ?

www.last.fm/user/WIAL
Chadzi

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 19:26

Jakože si stál, s narovnanýma nohama a dotkl se špičkama prstů špiček prstů noh? To by mělo bejt normální ne ?
Taky si myslím.
RoManL4

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2010 19:28

ja se dotknu dlanema jeste (mezi nohama) za patama na zemi ;)

Odpověď nalezneš v poznání..
Borecx

Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2010 10:10

no asi je zvykla spíš na nesportovní jedince, nebo to sama nedokáže, já nevim, ale kdybych se neprotahoval tak bych se za pár dní uz nedotkl, docela rychle se mi zkracujou svaly :/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 4
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0