Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Trénink / posilování s vyhřezlou plotýnkou
Autor Zpráva
Borecx

Člen
# Zasláno: 14 Bře 2010 00:48

Ahoj, zjístil jsem že mám vyhřezlou plotýnku v bederní páteři, není to prej zas tak vážné, ale docela mě kvuli toho bolely nohy, zacal jsem cvicit nejake specialní rehabilitacní cviky na pater, a uz je to lepsi. Muzu prej i posilovat ale nemel bych zvedat tezke vahy. Myslim ze hlavne bych mel asi minimalizovat tlak na páteř, který je třeba u dřepů s činkou dost velkej. Jakých cviků bych se měl vyvarovat, a co bych měl cvičit na záda a na břicho, abych si nějak nepřihoršil, nebo lépe abych si polepšil? Doktorka rikala, ze by bylo dobre poradne zpevnit bricho a zada. Jinak je mi jasne ze kulturista ze me uz nebude, ale rad bych si udrzel aleson nejakou slusnou formu, díky za rady
tetsuo

Člen
# Zasláno: 14 Bře 2010 13:21

Plotynku/plotenku nebudes mit vyhrezlou navzdy. Spousta lidi bezne cvici, i kdyz meli nekdy vyhrezlou plotynku a obcas jim vyhrezne znova. To neni zasadni prekazka.

Po dobu, co te budou bolet zada, muzes delat cviky jako
drepy s jednoruckami podel tela
hacken drep (s cinkou nebo na stroji)
sissy drep
bulgarian split squat
belt squat

Na zada muzes delat vsechny cviky na kladkach + pritahy s oporou hrudniku. Jinak hyperextenze, reverse hypers a hip thrust.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0