Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Zatenci / Rada nad zlato, pedm dkuji.
Autor Zprva
myrt

len
# Zaslno: 24 Led 2010 13:54

Ahoj..

Take ne zanu pst svj problm a sv dotazy, chtl bych podkovat urit ne jen za sebe tomuhle foru a lidem kte se na nm podlej.
Tohle forum a spoustu topiku kter se zde nachzej jsem si peliv peet od vivy a po cviky. Je tu spousta uitench rad a nvodu. Ale mm pocit, e se vce dozvm o svm problmu kdy zde zalom svj topik.

Mm zjem cviit a samozejm zchodit tuk na bie a nabrat svalovou hmotu kde se d. Jeliko jsem pracujc lovk vydlvm a as relativn taky mm, kdy nepotm prci a ptelkyn . Je mi 20 let, mm 190cm a vm 82kg. o przdninch jsem vil jet necelch 100kg...Cviil jsem a tlail do sebe creatin Cell-Tech. Pak jsem se na cvien vykalal zchodl jsem vhu nabranou z creatinu + svou vhu.

Te kdybych se vm ml popsat, mm vyrsovan ruce ale huben, bicho mi zstalo celkem oplcan od tuku, nohy jak k mj kamard mm jako pavuk take bych se celkem i stydl vzt na sebe kraasy. Rd bych pibral v rukch, nohch a zchodil tuk na bie. Kdy porovnm svj pomt Ramen rukou a nohou vypad to legran ramena mm dost velk tak i pae, hor je spodek.

Jak u jsem zmnil pracuj na dv smny tden non tden ran. Vm, e svaly rostou v noci kdy tlo odpov. Take se chci zeptat m vznam cviit kdy mm non smny od 21:30 - 6:00? Dle jak by ml vypadat mj jdelniek poppad njak dieata? Jako proteiny pouvm vejce (blky), vloky, tvaroh, oky, hrozinky, samozejm maso brambory, tstoviny. Abych ekl pravdu necviil jsem od lta, toto pondl se chystm znovu. Kdy jsem cviil pibral jsem dost svalov hmoty, ale taky spoustu tuku. Vm e je chyba ve strav jedl jsem hodn blho peiva. Asi nejv pomoc by byl pro mne sestaven jdelnku do prce + samozejm njak cviky do posilky poppad videa. Ran od 6:00 - 14:30 pauzy co dv hodiny a od 11:15 velk plhodinov pauza na obd. Non od 21:30 - 6:00 pauzy co dv hodiny a velk plhodinov pauza od 2:15 - 2:45.

Jet jeden dotaz se tk cviku „Kliky“ tento cvik mm velmi rd, napodlo m, je zaadit pravideln kad den aspo 50 denn (nekm najednou) 20 rno, 20 po trninku, 20 ped spanm, je to dobr npad ?

J tedy dkuji za v as a budu ekat na odpov, za kadou radu pedem dkuju
tetsuo

len
# Zaslno: 24 Led 2010 15:07

Nad tim bych se musel trochu zamyslet...

Jinak kliky jsou super. I kdyz neni dulezity pocet opakovani, ale zpusob provadeni. 10-12 opakovani v serii staci, serie pak 3-4.

Nov web a frum o posilovn: http://www.body-test.cz/cs/
myrt

len
# Zaslno: 24 Led 2010 15:10

au tetsuo, urit pokm na tvou odpov. Kadopadn ty kliky vm, dlm je pomaliku k zemi nemm vypulen zadek a pomaliku nahoru zapojuji cel tlo. Jen k tm klikm jet. Do posilky se chod 3-4 tdn, nevad e kliky budu provadt kad den? Nebo je lep njakej den vynechat na odpoinek
tetsuo

len
# Zaslno: 24 Led 2010 15:14

Kliky jsou regulerni silovy cvik, nema smysl cpat je do jinych dnu, pokud jsou provadeny jako silovy a ne aerobni cvik.

dlm je pomaliku k zemi nemm vypulen zadek a pomaliku nahoru zapojuji cel tlo
Pomalicku nahoru je prave spatne "Muscles are made for speed."

tetsuo

len
# Zaslno: 24 Led 2010 22:59

Jidelnicek mas tady.
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=3429
Zjistis, ze muzes jist vajicka cela (ale varena), ze muzes jist vic ryb, klidne i tucnych (netloustne se po nich), mel bys jit vic zeleniny a ovoce atd.
Je to tam vsechno.

Ziviny:
Blkoviny – 1, 5 g na kilo vhy v den bez trninku, 2 g v den trninku (kvli kompenzaci rozpadu blkovin ve svalu pi trninku).
Sacharidy – 4 g v den trninku, 5-6 g v den bez trninku (kvli obnov glykogenu-cukru-paliva ve svalech). Mnostv sacharid je ale zvisl na tlesnm typu (ektomorf, endomorf, mezomorf) a jejich sprvn dvkovn je trochu amanismus. Pokud chce hubnout, mly by byt sacharidy asi 3 g/kg denn.
Tuky – 0, 7-0, 8 g denn (max. pak 1 g/kg), obecn zhruba polovinu co blkovin. 1 g blkoviny m 4 kalorie, 1 g tuku m zhruba 8-9 kalori, ili vsledn bych ml bt energetick pjem blkovin a tuku stejn.

Tabulky vyzivovych hodnot:
http://www.f-sport.cz/print.php?id=273
http://www.kulturistika.net/vyzivove-nutricni-hodn oty-potravin

Tohle muzes dodrzovat, at mas jakykoli rezim. Proste nekdy chodis spat, nekdy mas snidani a zacatek dne a je jedno, kolik mas hodin.

Do prace si pripravuj salaty, dusene maso, pripadne nejake prilohy. Varena vajicka v platicku. Syr cottage. Proteinovy napoj nebo gainer. Zalezi na tom, jestli mas lednicku, jestli chces jist jidlo teple nebo studene. Neohrivej si ho ale v mikrovlnce, nici ziviny.

Nejsem si jisty, ze ti ty rady budou stacit. Vlastne uplne nechapu, v cem je problem. Proste jis kazde 2,5-5 hodiny, nekdy spis, ale je prece jedno kdy.

vlaydimir

len
# Zaslno: 30 j 2021 11:53

?айт?айт?айт?айт?айт?айт?айт?айт
?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 30 j 2021 11:54

?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 30 j 2021 11:55

tuchkas?айт?айт
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Prv online: Host - 2
lenov - 1 [ vlaydimir ]
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0