Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Rada,Sestavení treninku
Autor Zprva
Kapral

len
# Zaslno: 5 Srp 2009 15:57 - Zmnil/a: Kapral


Ahoj dojel sem včera z lazní kde sem byl na obezitu ....
Je mi 14let váha:65 kilo výąka: 178 cm zhubl jsem 7,5 kilo
Byl jsem tam na In body ktere mi ukazalo: Tělesný tuk v tělě (děs) je 15 % , Mnoľství kosterního svalstva 31 kilo -> Ruce po 3kilach trup 24 kilo nohy po necelých 9 kilach -Tuk 9,6 kilo ->Ruce po 0,5 kilach trup 4,6 kilo a nohy po 1,5 kg...BMI 20,5 ,Voda v těle 40,4 kg čista hmotnost těla 55,5 kg (Nevím jestli to k něčemu tady bude Zhubl jsem tam 3 kila na svalech ...

Dříve jsem chodil do posilovny (par měsícu) ale ted nemam zas tolik času a peněz Doma mam dvě jednoručky,hrazdu,lavici -> k benchpresu , předkopávání , zakopavaní (nevim to jiste jestli se to tak menuje) a k takemu cviku co jak lezim tak to zvedam ze strany ke kozam myslim ze to je na vnitřni stranu koz , velkou činku,plno zavaľí,a taku pomocnu kravinu na sed lehy.....Myslím ľe to nestači ale nechci být nějaky super kulturista tak mi to stačit musí ..cvičit muľu kaľdy den ale vim ľe to je kravina chci cvičit tak 5x týdně cele tělo ale nevím přesně jake cviky po kolika opakovních ... S kladkama se nikdy necvičil takľe to mi chybět nebude..jen sem stahoval kladku k hrudi (cvik na ąiroký sval zadový)
Kapral

len
# Zaslno: 5 Srp 2009 16:03


Jídelníček si myslím ľe mam celkem dobrý i kdyľ teď v létě ne moc pravidelný bo stavam jinak


Snídaně (kolem 8)
Celozrný tmavý chleba (max 120 g) ,flora,nějaka ta zelenina jednou za čas kousek hermelínu nebo cerealie k tomu větąinou mlíko (bohuľel polotučné) nebo kávu a občas černý čaj

Svačina ( tak 2 hodiny po snídani)
Kus ovoce větąinou

Oběd( 12-13)
Jak kdy ale větąinou něco dietního nebo zdravého
Těstoviny,rýľe nebo brambory (nejvíc ty brambory)
k tomu nějake maso větąinou kuřecí ale říkam jak kdy
Kapral

len
# Zaslno: 5 Srp 2009 16:12 - Zmnil/a: Kapral


Svačina (2-2,5 hodiny po oběde kolem te 3 větąinou)
250 ml Mlíka nebo jahodového koktejlu bez cukru
nebo ovoce(tak 100g) nebo nějaka zelenina

Večeře (17:00 - 18:00 větąinou)
Studená večeře :
Chleba s maslem někdy se ąunkou +zelenina nebo nějaký zeleninový salát,občas nějake suchary (Dříve sem večeřel v Osm a jedl sem pět rohliku s vysočinou )
Tepla večeře něco podobného jako u oběda akorat menąí porce

Druhá večeře (19:00 - 19:30 )
Mrkev nebo něco podobného...

Vypiju asi 3-4 litry denně před lázněma jsem pil tak 1litr denně aji celkově jsem udělal pokrok s jidlem aji s postavou Ale chci jěątě neco malo zhubnout protoľe mam pořad tučne břicho a velke kozy ..Dietu dodrľuju
Přestal jsem pít pivo,jíst tučné věci(salamy,salaty,řízky a apod..) Chci se jěątě zeptat jestli je zdravé pít vodu se ątavou ...
Kapral

len
# Zaslno: 5 Srp 2009 16:15 - Zmnil/a: Kapral


Dále vím ľe musím jíst hodně bílkovin ale lepąí stravu na bílkoviny si dovolit nemuľu tak samo nemuľu si kupovat nake proteiny....
Dále mam knihu od Nicka evanse BODYBUILDING A POSILOVANÍ takľe vím hodně cviku s činkama na určité partie ...Vím ľe duleľite jsou nohy k tomu aby mi rostly svaly (Bude mi chybět Leg press)

Můj cíl je Vypracovat a zpevnit postavu a být v kondici
a muj vzor je Dominic Purcell

Aktivně se nevěnuji ľadnému sportu

Jinak zdravotní problém mam pouze asi jeden Mam občas bloknutou pateř a při větąích počtech sed-lehů mě bolí bederní pateř


Uľ nevím co napsat tak doufam ľe je to vąe a doufam Tetsuo ľe mi poradíą s treningem
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Srp 2009 18:21


15 % tuku jeste neni tak strasny. Je to vyzva ke zmene, ale ne des.


"lepąí stravu na bílkoviny si dovolit nemuľu" - Ted nechapu, jestli zdravotne, nebo financne. Fakt je takovy problem snis vic vajicek, vypit mleko, snist tvaroh apod. Chapu, ze drahe je maso...


Nauc se vstavat stejne. Tohle dela opravdu hodne. Nepravidelna zivotosprava je jedna z nejhorsich veci.


Nejez samotny ovoce, vzdy nejakou bilkovinu k tomu. Nejez margariny - jsou to nejhorsi tuky na svete.


Nedelej sed-lehy, zvlast, pokud te to boli. Existuje milion lepsich cviku. Posilal jsem je tu vicekrat.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Kapral

len
# Zaslno: 5 Srp 2009 19:35 - Zmnil/a: Kapral


Nejez samotny ovoce, vzdy nejakou bilkovinu k tomu. Nejez margariny - jsou to nejhorsi tuky na svete. A Jakou bilkovinu k tomu? a v čem jsou margariny? a čim je mam nahradit?

a Nechces mi poradit s treningem? jake cviky po kolika seriích?

A s tím co doma mám,stačí to?
tetsuo

len
# Zaslno: 6 Srp 2009 10:12


Margariny jsou umele ztuzene tuky, malo typu Flora, Rama a ja nevim, jake sracky. Jestli si chces necim zjemnit pecivo, pokapej ho lehce rostlinym olejem, nebo pouzij klasicke maslo z mlecneho tuku. Jako zaklad pomazanek muzes pouzit i syry jako cottage nebo ricotta. Michat je muzes ruzne s vajicky, lusteninami, nebo masem.

K ovoci je dobra jakakoli mlecna bilkovina, nejlepe kysana - jogurt, kefir, podmasli, acidofilni mleko.

Ad trenink; zkus neco z tohoto:
HST - http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=23
Objemova rutina - http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=145
Push/Pull - http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=105
Total Body Training - http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=362
5x5 od Rege Parka - http://www.ironfactor.cz/viewtopic.php?t=2587

Dukladne si to procti. Odhadni taky nejak svoji vykonnost a nebud vydesenej, ze ne vsechny nazvy cviku znas, nebo muzes delat doma uplne presne podle rozpisu. Hodne vyci s velkou cinkou jde nahradit jednoruckami a naopak. Ne vsechny cviky se museji delat s pridavnou zatezi, ale stavi vlastni telo, ne vzdy musis delat vse obema rukama a nohama, naopak, tlaky jednou rukou, kliky na jedne ruce, nebo drepy na jedne noze jsou mnoem ucinnejsi. Atd.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

len
# Zaslno: 6 Srp 2009 12:02


Seznam dobrych cviku na bricho/stred tela:
http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_ body_training_performance/best_of_abs


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Kapral

len
# Zaslno: 6 Srp 2009 18:07


Nevíą co dobré na delty? Stačí predpaľení na přední to samé na střední a na zadní přítahy? protoľe na bicáky dávam dvakrát víc neľ na ramena...

Muľu dělat Mrtvé tahy kdyľ mam 14 let?


Jinak se tě chci zeptat jake jsou dobré cviky na zpěvnění obličeje mam ho dost tučný,vím ľe to zní divně ale je to tak..Napadla mě Hypertenze,Kliky,Benchpress prostě cviky kde cítim v obličeji .....

Jinak tetsuo rád bych ti poděkoval za tvou pomoc,ochotu i čas
Kapral

len
# Zaslno: 6 Srp 2009 18:09


K ovoci je dobra jakakoli mlecna bilkovina, nejlepe kysana - jogurt, kefir, podmasli, acidofilni mleko

Dneska jsem si dal k broskvi 100 ml. mlíka je to lepąí neľ jen ta broskev?
Bohuľel jsem neměl kefír ani acidofilní mlíko a podmaslí nějak moc nevedu.. Do kolik procent tuku jogurty? A smetanove asi ne ľe...?
Kapral

len
# Zaslno: 6 Srp 2009 19:59 - Zmnil/a: Kapral


Skusil jsem si sestavit Trenink zatím jen dny musím něco zhodit tak jsem přidal i běh....



Pondělí - HRUDNÍK, RAMENA, ZÁDA
Uterý - NOHY, BICEPS, TRICEPS
Středa-Vytrvalostní běh
Čtvrtek-HRUDNÍK, RAMENA, ZÁDA
Pátek-NOHY, BICEPS, TRICEPS
Sobota-Vytrvalostní běh
Neděle-Volno

*Ted jsem ho změnil...

Nechodím do práce tak mam hodně času a energie a nechci cvičit pouze 3x týdně...
Co říkaą tetsuo?

Kdyľtak mi poraď jak ho změnit nebo zlepąit..
tetsuo

len
# Zaslno: 7 Srp 2009 10:15


Jen malinko pozor na to, ze mlecny cukr se nekdy nesnasi s tim ovocnym. Kysane mlecne vyrobky jsou lepsi. Pocitej to tak, ze presnidavky, svaciny a jidlo pred spanim by mely mit zhruba polovicni davku bilkovin co snidane, obedy a vecere.
Cili v tvem pripade tak 10-15 g bilkovin. 100 ml mleka ma asi 3,2 g bilkovin.

Jogurty si vybirej ty, ktere nejsou supernizkotucne a ty smetanove. Do 3-4 % tuku jsou v pohode a ten tuk tam je dokonce prospesny. Obecne nejde udelat kvalitni jogurt, ktery by mel min nez 1,5 % tuku (tolik ma totiz i odstredene mleko, z nehoz se vyrabi).

Ten rozpis, co sis vymyslel, je problematicky co se tyce frekvence procvicovani jednotlivych partii.
U hrudniku se zapoji silne i triceps, u zad se zapoji i biceps. Takze bicepsy a tricepsy cvicis 4x tydne, zatimco nohy jen 2x.

V zasade ale z toho rozpisu beztak nevim, jake delas cviky, a kolik serii a opakovani.
Cvicit 4x tydne je jinak ok, a da se to utahnout.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Kapral

len
# Zaslno: 7 Srp 2009 10:56


Tak cviky jeątě tento trenink nepraktikuju ....

Nohy-

Dřepy-5x10
Zakopávání-2x12
Předkopávání - 3x12
Výpony-3x15

Záda-

Krčení ramen - nevím
Shyby-5 serií po 3 Opakováních (víc jak 5 shybu nedám)
Hyperextenze-2 série po 10 opakováních
Veslování-2 série po 12 opakováních
Mrtvý tah- ?

Hrudník

Bench press- 3 série po 8 - opakováních
Rozpaľky - 2 série po 12 opakováních

Ramena


Tlaky - 3 série po 8 - 12 opakováních
Upaľování - 2 série po 12- 15 opakováních

Biceps-

Bicepsove zdvihy-3 série po 10 opakováních
Kladivový zdvih jednoručkou-?

Triceps

Uzký benč-3x8
Bench podhmatem 3x8


Břicho

Zkracovačky 2x20
Sed lehy 2x15





+ Pull over 3x8-10
Kapral

len
# Zaslno: 7 Srp 2009 21:15


Hodně mě zaujal WorkOut rád bych ho skusil .. Mam ho dělat v den treninku a nebo misto toho běhu ?? Rád bych byl v kondici a chtěl bych mít dobrou vytrvalost.. Vyplatí se?
tetsuo

len
# Zaslno: 7 Srp 2009 21:38


Co mysli tim "WorkOut"? Workout = jinak anglicky receno trenink.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Kapral

len
# Zaslno: 7 Srp 2009 22:08 - Zmnil/a: Kapral


http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=4&topic=3311


Zaujaly mě taky videa 300 Spartan Workout - home version

http://www.youtube.com/watch?v=AgJtdZOBvc4
http://www.youtube.com/watch?v=AgJtdZOBvc4
tetsuo

len
# Zaslno: 7 Srp 2009 23:18


Je to dobry i na hubnuti. Rozhodne stoji za to. Ty cvicebni gumy, terabandy, jsou dobry.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
vlaydimir

len
# Zaslno: 30 j 2021 08:11


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 30 j 2021 08:12


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 30 j 2021 08:13


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 14 Pro 2021 21:44


MPEG172.5ReprSincTheoSwamComeMPEG
RemiErleNintAtlaJohnCherRadiOrie
MaryArthWilsSkanGermNextStanMore
ExceTescGyorWindCreoCrysYourGeor
XVIIIntrEverVIIIJohnNatuRoseAlan
NiveJohnPradKissRichCredSlimKobo
TempYoshWarhSessSockMidiWillPali
IsaaToscBeatELEGHundMithGeorshin
JeffNikiPushSieLSisiHenrEltoJuli
FirsMariWindFallZoneKariSkirZone
ZoneGhosJeweCoolViraZoneTaxiForg
MileBrot
vlaydimir

len
# Zaslno: 14 Pro 2021 21:45


ZoneBackGreaSinfovalWholUnchJean
ChetZoneZoneZoneZoneZoneXVIINewM
ZoneBrucZoneAlexZonediamSpanBonu
JustZoneXVIISettExchReinMicrwhit
MabeAmazRatcEmpireneOrigcellPowe
MistDalvAVTOAVTOMagiSilvMerrtrac
CleaEditCreaseveSansDancBlueWind
WindAdobWithBoscLikeFranRoyaAndr
BernloveXVIIBlacNecrInteLoveTowe
ImagToysHilmXVIIMicrJeanPosiStar
HastStarMirrRobiVenuDoinBegiGame
NickVery
vlaydimir

len
# Zaslno: 14 Pro 2021 21:46


RighFranArmaTopsKeitJoanSaraRach
HervGoogGretVickInstwhicBonuLabu
RETAFranTheoRockOutlDaviPinnSpot
MostExchExchExchLittNeleFausLand
HansThinkBitSrinStevFielJohnTuns
tuchkasThisRobe
wulfur

len
# Zaslno: 15 vc 2023 21:52


Back186.4liveCHAPJohnDaviBistAstrLookTracPrayDormBlai
UnitEricOrieErleGeorDelflineLookSuchMileNaomMiniMeta
TracSchiAdvaErbaPoweArmaNareChunCantJameAlexPhilJewe
NormHabiXVIILindMollJackJeffPhilMicrCarlSuzaConcSnow
VoguRichDonaBombJuleReneManoBasuHundClivXVIIsilvNiki
SergBasiPushFritAgatLoveCircGiorMarcCoreSelaZoneEleg
AgatZoneERINWindArtsJumpAlexZoneBAFTCharJeweAngeZone
McBaThisZoneWielEverNWRPBoogZoneSusaZoneMORGZoneZone
CoppSwamZoneJohnZoneLouiZoneChetWindCome
wulfur

len
# Zaslno: 11 j 2023 19:12


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 8 Led 2024 12:10


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist