Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Začátečníci / Prosím poradtě te mi jestli to má cenu
Autor Zpráva
Kapral

Člen
# Zasláno: 11 Čvn 2009 16:07

Ahoj je mi 14 let,měřím asi 180 cm vážim 70 kg.Prvního července jedu do lazní,abych tam něco zhubnul. Par těch týdnu už chodím do posilovny.Tam posilovna bude. Zhubnu tam tak 5-8 kilo ale chci se zeptat čeho jestli svalove hmoty??.Mam tam posilovat? mato cenu? prosím poradit.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Čvn 2009 17:44

A proc mas hubnout? Kdo ti to naridil? Jake mas zdravotni problemy?
180 cm a 70 kilo neukazuje na nadvahu.

Svaly jdou dolu hlavne pri spatne vyzive a malem mnoztsvi bilkovin. Otazka je, jestli nemas problemy s ledvinami, tam je vysokobilkovinova dieta problematicka.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Kapral

Člen
# Zasláno: 11 Čvn 2009 20:58

Nemam žadne zdravotní problémy.Mě se to taky zda ta váha ok ale kdybys mě viděl řekl bys něco jiného.Jí se tam samé celozrne pečivo,pomzanky rybi a z vajec sama zelenina a ovoce a same jogurtové dietní sračky.Byl jsem tam i minulý rok a nějake větší ubytky svalu jsem nepocitil možna i proto že oficialně jsem jěště nechodil do posilky.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Čvn 2009 22:11

No vsak takhle bys mel jist porad Na te skladbe potravin neni nic spatneho. Jde jen o to, jak se pripravi a kolik jich jis celkove. S dostatkem bilkovin, nizsim prijmem tuku a rozumnym prijmem cukru, si udrzis svaly, dokonce je muzes i budovat a tuk pujde dolu.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0