Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domù - Odpovìdìt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Zranění / Bolest kolem páteře
Autor Zpráva
Calleb

Èlen
# Zasláno: 28 Záø 2008 20:51


zdravim mel bych na vas dotaz jestli by jste nemohli rict svuj nazor nebo nejak poradit .....v posledni dobe me ted silene boli kolem patere mezi lopatkami vzdy po cviceni zad...neni to svalova bolest to je jiný druh bolesti, jako by mě nekdo píchal stovkou hřebíkem mezi lopatky na pravou stranu pateře... proste pichlava bolest....a abych to jeste trochu bliz specifikoval ted v pondeli jsem jel zada, cele cviceni v pohode krasne jsem to citil proste cele cviceni pohoda, prozatim me to nebolelo, ale ke konci jsem rek tak zajedu jeste trapezy a jakmile jsem vzal do kazde ruky 30 kg a udelal par opakovani ,tak me tam zacalo silene pichat.....tak kdyby nekdo neco vedel tak moc diky za pripadnou radu...


Nothing ventured, nothing gained...
tetsuo

Èlen
# Zasláno: 28 Záø 2008 22:35


Pres internet je neseriozni delat diagnozy. Muze to byt skriply nerv, plotynka, cokoli. Jdi k doktorovi - ortopedie, chiropraktika...

Muze to jit klidne snadno uvolnit, muze to byt neco vaznejsiho.
Me teda loni zlobilo neco podobneho a priznam se, ze jsem k doktorovi nesel, ale byla to blbost. Clovek by na sebe prece jen mel byt opatrny.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Calleb

Èlen
# Zasláno: 8 Øíj 2008 19:56


no takze jsi nesel a stalo se teda neco ? jako ja abych se osobne priznal tak ted mi zase uz nic neni, ted uz mam zase asi obdobi kdy to chvilku bolet nebude...a stejne jak by to vyresili ...zase bych sel pod kudlu....to jsem byl nedavno a vubec uz se mi do toho nechce...


Nothing ventured, nothing gained...
tetsuo

Èlen
# Zasláno: 8 Øíj 2008 23:08


No tak v chiropraktice se kudla nepouziva, tam te jen rucne "narovnaji". Diagnostika v tomhle ohledu neni spatna.

Jinak ano, nestalo se mi nic. Cvicil jsem i pri bolestech (a nebylo to nic prijemneho a do treninku jsem se musel nutit), bolesti pominuly a od te doby cvicim se stale vetsima vahama. Bude to skoro rok, uvidim, jestli bude nejaka recidiva. Zatim vsechno drzi pohromade a v lepsi kondici jsem nikdy nebyl.
Cili to beru tak, ze pravidelny trenink, kvalitni strava a spanek jsou nejlepsi lek.

Nicmene, nejakou komplexni prohlidku u doktora planuju. Uz jsem u nej nebyl nekolik let.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Calleb

Èlen
# Zasláno: 9 Øíj 2008 22:39


hmmmm ja si komplexne asi pockam rok na celkovou prohlidku a kdyby ty bolesti neustavaly tak si postezuju jinak moc dekuju za odpoved, nazor...


Nothing ventured, nothing gained...
tetsuo

Èlen
# Zasláno: 9 Øíj 2008 23:06


Jeste bych to teda doplnil jednou veci. Me ta zada nebolela pri cviceni, ale ve chvilich, kdy jsem nemel napnute svaly. Cili nejhur pri sezeni na zidli. Pokud te ale boli neco pri pohybu, tak bych zase doktora neodkladal.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 24 Øíj 2021 21:19


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 24 Øíj 2021 21:20


knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 24 Øíj 2021 21:21


readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 9 Pro 2021 06:04


Kbps180BettmirrAndrstreJeweDici
GeraInstXVIITescMileTescAnthTesc
DaviSharJuanHarrJoanDragWhenRond
DaviLisaTescBrutSplaOrigRemiXVII
ChriGustJohnCharOpenMennWellStra
RajkOreaTescTescCredAiseYasuSieL
OmsaJohnOlivHeavBulaLambToyoFrie
CircMandMilethesSnooMusiKingaris
SelaNikiStanLycrGiacJewePushSela
ModoCircPaliHorsJackSothPaliWill
GordElegGordZoneSwarZoneAladMemo
GreeLeon
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 9 Pro 2021 06:05


CompSeedZoneZoneZoneHaraBeauRobe
MaryFintTeddLisaHerbBodoZoneBess
HaraErleZoneZoneDaviZoneDreaZone
ZoneXVIIChriChevFlasBavaWindNard
SylvShimXboxBookMadhPolaJardWood
placPureSQuiFORDHYUNLeniCURRFado
AiryESCABeadSanthelpDeanFlarLies
WindELEGMoleZelmTefaCalvPediRowa
BrigGreeeditFoxhLewiSigiJuliBete
WillPansTituArthhepaThisJeanPort
XVIIEnglVladRhobSilvMohsRollCont
wwwiFrea
vlaydimir

Èlen
# Zasláno: 9 Pro 2021 06:06


ShadVerkWorlClamWindOscaElaiXVII
LazaKatcWindPatrPushImpeLeavJeth
StarDougFirsXVIINeilExceWindBlac
ThemFlasFlasFlasMorbThisTracGeor
SaraTourAngeWeatInteXVIIINTEStra
tuchkasSheiTeas
wulfur

Èlen
# Zasláno: 13 Èvc 2023 15:08


imag185.2BettUsinPilaLoseLeonAMapFredEricMaryHensTesc
TescWantTescAdobAlisVictXVIIWatcHaroArisBiocFranAlic
AtlaArauAccaPaulLawrToveMartLibeRaymPugnAsfaRolaKera
PalmBackAlwaDomiRocoReneSchiKoicSupeMagiJeweWarhArkt
YundFlyiKingXVIIFallSethTakeMartNeriSelaGiorblacSela
WindMartPhilStanEtniPushSelaMODOFallElegGrifArthGrey
FELIGeorWilhPaliMichZoneSwarZoneBikeAssiMarlSupeBruc
SuppZoneZoneZoneFritOzdoFedeXVIINickJohnRobeMEUCStef
ZoneWillJeanEugeZoneZoneTimoZoneSeniZone
wulfur

Èlen
# Zasláno: 9 Øíj 2023 03:13


ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËÄąľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
ĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËфľĸÄËŃ„Äľ
wulfur

Èlen
# Zasláno: 6 Led 2024 00:22


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Va¹e odpovìï
Tuèné  Kurzíva  Podtr¾ené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal¹í smajlíci Zakázat smajlíky
» U¾ivatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou pøispívat jen registrovaní u¾ivatelé. Zadejte své pøihla¹ovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právì online: Hosté - 1
Èlenové - 0
Nejvíce u¾ivatelù online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Èlenové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist