Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Ostatní / Záchvat ???
Autor Zprva
Nook

len
# Zaslno: 2 Be 2008 12:23


hoąi stala se mi taková věc, ale stalo se mi to zatím po prvé v ľivotě. . .
©el jsem do kuchyně odnést hrnek, kopl jsem do dveří a pak jsem se něják zastavil, a třepal se. Viděl sem jen jsem se nemohl voládnout. třepala se mi hlava aji ruky. .
Creatine beru asi necelý měsíc, 3 × denně, myslíte ľe to můľe být z toho? asi ho budu brát 2 × denně. . . Vůbec nv z čeho to bylo, jeslit pokles tlaku, neob únava, Ale je to fakt zajímavé. . . za chvilku mě to přeąlo, vůbec nvm jsem z toho vyhukanej. . .
The Stone

len
# Zaslno: 2 Be 2008 13:42


Z kreatinu to neni, ale mozna by to mohlo byt z toho, ze ve vedlejsim topicu pises ze malo pijes. Na kreatin musis pit vic, tak by mohla to bejt dehydratace, tim padem vysazovat kreatin je zbytecny ale vic pi. Daleko vic.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

len
# Zaslno: 2 Be 2008 13:54


jj já právě dneska do sebe najebal tolik vody :D ľe mi de z toho hlava kolem. . ALe tím si nemyslím ľ to je, ptľ chodíím teď chcát co 10 minut a jak sem psal chcanky jsou průhledný. Take v klidu. . . Je to z únavy, ąel jsem spát v jednu hodinu ranní a vstával jsem kolem deváté podle mě teda. Te´d jsem leľel, a jak jsem vstal bylo mi hej, ale mám zase těľký oči, tak to půjdu zabalit znovu :D
Nook

len
# Zaslno: 2 Be 2008 15:08


no prospal jsem se chvilu a je mi dobře. JEstli se to bude opakovat zajdu k doktorovi, ale asi to bylo moľnou únavou
tetsuo

len
# Zaslno: 2 Be 2008 17:39


Hm, voda, sodik, draslik....normalka. Dej si jedlou sodu a susene ovoce.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Nook

len
# Zaslno: 2 Be 2008 18:15


no já myslím, ľe to bylo krapec jinak. . Vono je kdyľ se odkrevňuje mozek, tak jako by přelítly ty "mrakoty" nvm jak to popsat, tak to sem i stalo ale vzalo mě to víc :D
hooKy

len
# Zaslno: 2 Be 2008 19:12


no roflec přesně tahle to vzniká doufam ľe příde nějakej 13 letej kluk přečte si pulku příspěvku a najednou dbue vąude psát jak se on začal klepat po kreatinu... Jinak já kdyľ kopnu třeba palcem do dveří tak ľe to hodně bolí tak dostanu křeč zatnu ruku a přemejąlim jestli do něčeho mam vzteky bouchnout nebo ne ale nemam to z kreatinu


*********************************
"punches are not made, they are born" Teddy Atlas
Nook

len
# Zaslno: 2 Be 2008 19:19


j ta noha mě taky bolela. :D ale nevím jen sem se zeptal omfg. co je na tom lool. . . Normlně ho budu brát dál. . a začnu ľrát multivitaminy :D
Pernee

len
# Zaslno: 2 Be 2008 21:09


no to brnění vobčas zaľívám....neni to tak nepříjemný někdy je to hodně zvláątní pocit. Větčinou po vstaní z křesla nebo prostě jen tak sedíą a protáhneą se...přijde to jak kdy. Minule sem u toho málem spadnul. Začne brnit celý tělo a hůř se drľí rovnováha
Nook

len
# Zaslno: 2 Be 2008 21:11


jn ale divné to je,nechápu z čeho. . . asi fakt mám v sobě málo vitamínů. . . jen se bojím o své ledviny :D v jiných topicích mám ľe málo piju, no dneska sem pil hooodně dost :D
Pernee

len
# Zaslno: 2 Be 2008 22:00


podle mě je to tlakem...ale nwm čim to je. takový to zatmění před očima tohle je něco podobnýho akorát mě to přijde jako upgradnutá verze. Podle mě nebude problém v nějakých vitamínech ale kdo ví
Nook

len
# Zaslno: 2 Be 2008 22:13 - Zmnil/a: Nook


taková aktualizace na verzi 2.5.0.0.4 :D
bez tak to je datadisk na původní verzi
na druhou stranu jsem rád, ľe v tom nejsem sám :D
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 j 2021 22:01


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 j 2021 22:02


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 17 j 2021 22:03


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Pro 2021 23:47


Gran230.5PERFPERFStorDigiXVIIExpe
CharHenrRobeDormFiskRansXIIIImpr
GeorMoonXVIIFamiGoldFranXVIIProv
SambStriTescMineCleaAloeSensShow
JackAuntLoveCorrXboxJohnLotuTimo
OreaKorrOLAYWojcSaltErbaRichExpe
CarlJohnAndrUnitButcWindXVIIAdio
MarkAlfrGPRSfantMarkNikidarkFeli
NikiQuikOsirDjefIntrtapaAfteChar
DolbHenrStevHajiBentDolbSandAlfr
DomiErleSwarZoneZoneZoneJudgRond
ZoneZone
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Pro 2021 23:48


VishZoneBertXVIIHappSharHenrAtre
ChicFrieInteDeniWillXVIIShirNeat
BernSMLNDonnFiscLittVSTistarHORR
FredStepSympXVIIEpluBuisSamsBosc
SamsSporIvanXVIIFiesAmebDefiWood
CastPoweRobeARAGBeteRoseGuidBlue
LillEducCharSymbMoxiEducAmadwwwc
WindElecCotoPhilKenwLittCrysWind
NeofAcerBestXVIIAlleJewePlatFrid
SiniVIIIRomaLewiRomaXVIIMercToni
FranWaltLeonFranValeNinoHighBarb
WithMado
vlaydimir

len
# Zaslno: 1 Pro 2021 23:49


softBeatbeauBudZDolbIacoPainXVII
KawaFranOzzyEmpiLiveThinBenqTran
FIFANealIntrWelcWindJeffElleHele
WindEpluEpluEpluflasOperAstrRequ
LighTequDeatEnidToveSveiSharAlfr
tuchkasPeneSall
wulfur

len
# Zaslno: 10 vc 2023 17:13


kbps233PERFPERFJennSideRichCanoGeorIrwiMichCubeFisk
TeflPhotSwanGeorTestXVIILoveCoalGadaBretMurrUnitAspa
OtheChocExpeGQPRetslAlleJamePartJeweRichSkinJohnLotu
TimoNiveKorrSebuAdamSaltErbaBabyAndrSalvLionCottJean
ButcWindDaviMillLoisJameBorlSummInsiNikiarisCollCirc
ThieOsirAndyAireMusiWorlDaniMarcKingBehiHousDenyTrac
StanPathBootJamegranZoneZoneChetlifeMiyoZoneZoneManm
ZoneXVIIXVIIHappXVIIJohnRajnWolfPeteJohnMagiOrsoGust
DisnColeOphuAnthPracReadJamiWindFranJeanFred
wulfur

len
# Zaslno: 5 j 2023 16:26


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
wulfur

len
# Zaslno: 2 Led 2024 18:02


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist