Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Cviky / Prsa - Komplet
Autor Zpráva
Nook

Člen
# Zasláno: 7 Úno 2008 22:02


ZdravĂ­m,
takľe jak vąichni víme, Prsa se skládají z Horní části, střední části, vnějąí části, vnitřní části a spodní části. . .

Tak se ptám, jaké cviky mám pouľívat v jednom treninku kdyľ chcu procvičtit vąecky části prsních svalů?? Tlaky s jednoručkama, bench - press, pullover ??
Nebo jaké děláte přesně vy cviky na prsa , tak aby ste procvičili vąecky části ????
Tomy K

Člen
# Zasláno: 7 Úno 2008 22:35


Nook
Kdyz sem se dival do te knizky co vydal Schwarzenegger tak tam mel v "zakladnim objemovym treninku" na prsa 3 cviky v tomto poradi : bench , tlaky na naklonene lavici , pullovery,

Jeste stoji za zminku ze ten samej den tam mel aji zada


__________________________
"Hey buddy , Light weight baby"
Nook

Člen
# Zasláno: 7 Úno 2008 22:46


no pullover je jak na záda tak na hrudník. . Ale já začínám brát creatine monohydrate. A jsem z toho vyhukanej, ľe narostu něják ąpatně, kdyľ budu např ąpatně cvičit. Tak se jen ptám jaké cviky děláte na prsa v jednom treninku. . .a já budu cvičívat celé tělo 3 × týdně. Takľe aji prsa , aji záda budu cvičit najednou. a budu to asi střídat ľe si dám serii na prsa, pak hned serii na záda, pak na prsa, záda atd. . .
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 8 Úno 2008 09:12


Ale já začínám brát creatine monohydrate. A jsem z toho vyhukanej, ľe narostu něják ąpatně

tvoje problemy bych chtel mit...myslim, ze se muzes maximalne bat, ze nenarostes...A nevymyslej blbosti a nejdriv odcvic treba 3x10 bench a pak 3x10 pritahy. Zadny jednu serii toho a jednu toho...


________________________________________________________
ZatĂ­m vÄ…ak netuÄ…Ă­m, jak skonÄŤit s ÄľitĂ­m, mÄ› by se nejvĂ­ce lĂ­bilo pitĂ­m...
Nook

Člen
# Zasláno: 8 Úno 2008 09:36


no co, sem v tom beginer :D myslím v suplementách jo. . .nechytej se tamté věty, jako bych ji nenapsal jo xD
tetsuo

Člen
# Zasláno: 8 Úno 2008 09:44


Jed 3x tydne bench, stridej sirku uchopu, naklon lavicky a velkou cinku a jednorucky.
Jednou tydne si dej kliky na bradlech a jednou tydne treba ten pullover.
A neres to dal tolik.
Pokud chces, muzes se pred benchem rozcvicit jednu serii rozpazkami.

A kazdy z tech tri dnu delej mrtvolu nebo drep, at ti do tech koz taky natece nejakej testosteron


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Nook

Člen
# Zasláno: 8 Úno 2008 09:57


ni mrtvej tah, ani dřepy jsem nedělal člověče :D ok, tak já to reconnectnu a obnovím to :D
munch

Člen
# Zasláno: 8 Úno 2008 12:19


Nook měl by sis davat bacha aby si po tom creatinu nenarost treba takhle greg
Nook

Člen
# Zasláno: 8 Úno 2008 12:21


do grega valentina mám daleko mladej :D
Toto téma je uzavřeno. Nemůľete zaslat odpověď.
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uľivatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist