Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Začátečníci / Posilovani
Autor Zpráva
Wibears

Člen
# Zasláno: 23 Lis 2007 21:25 - Změnil/a: Wibears


Ahoj je mi 14 merim 180 cm a vazim 46.3 KG chtel bych nabrat nejaky svaly zalezi mi na objemu a nechci furt vypadat jak nejaka tycka. Tak jestli neznate nejaky dobry cviky. Mam dve jednorucky na kazde zavazi max. 10 KG. A jsou k sobre zavazi prisvareny nebo nak tak jsem je nasl na pude tak jestli nevite o nejakym dobrym zpusobu jake to od sebe odelat (ty zavazi ktery jsou k sobe prilepene).Predem dekuji . Z jedne cinky je uz jen 5 KG zavazi oddelano.
Wibears

Člen
# Zasláno: 23 Lis 2007 21:28


Ahoj je mi 14 merim 180 cm a vazim 46.3 KG chtel bych nabrat nejaky svaly zalezi mi na objemu a nechci furt vypadat jak nejaka tycka. Tak jestli neznate nejaky dobry cviky. Mam dve jednorucky na kazde zavazi max. 10 KG. A jsou k sobre zavazi prisvareny nebo nak tak jsem je nasl na pude tak jestli nevite o nejakym dobrym zpusobu jake to od sebe odelat (ty zavazi ktery jsou k sobe prilepene).Predem dekuji . Z jedne cinky je uz jen 5 KG zavazi oddelano.


Snad pochopite co jsem napsal
The Stone

Člen
# Zasláno: 23 Lis 2007 21:51


46kg? Ty brdo

No chce to zrat zrat zrat a zrat furt co nejvic vseho a cvicit.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Wibears

Člen
# Zasláno: 24 Lis 2007 10:13


Nebudu pak spis tluste nez svalnate?
Samorost

Člen
# Zasláno: 24 Lis 2007 10:29


Ne, kdyľ budeą cvičit poctivě.
miraaa

Člen
# Zasláno: 24 Lis 2007 10:38


přesně tak musis straąně ľrat jinak nic nedokazes (ja mam s tím zranim problemy taky ) a pak chodit do posilky nekam,pac ty cinky ti nic nedaji,jeste kdyľ jsou privareny
Samorost

Člen
# Zasláno: 24 Lis 2007 10:48


Navic, kdyľ začneą cviči,t automaticky budeą muset jest víc, to tě donutí.
Wibears

Člen
# Zasláno: 25 Lis 2007 09:21


Hmm tak tj diky
Wibears

Člen
# Zasláno: 25 Lis 2007 14:10


Jo a mam docela na brichu tuk su trochu kulate proste (jen na brichu) a mam dojem ze kdyz budu posilovat brisni svalstvo tak stejne to nezmizi....
blaster18

Člen
# Zasláno: 25 Lis 2007 14:20


Měříą 180cm, váľíą 46 kilo a přijde ti, ľe máą tlusté břicho? Jestli to nebude chtít vyhledat pomoc jinde...


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Samorost

Člen
# Zasláno: 25 Lis 2007 14:21


hochu vzpamatuj se.
miraaa

Člen
# Zasláno: 25 Lis 2007 14:24


Wibears
prostě ľer a cvič a ser na břicho.....
Wibears

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2007 08:30


OK :D uvidim casem
tetsuo

Člen
# Zasláno: 26 Lis 2007 12:11


Zarad do jidelnicku co nejvic celozrnnych vyrobku (pecivo, testoviny, vlocky), stridej druhy mlecnych vyrobku (jogurty, tvaroh, mleko, kysane mleko), jez 1-2x denne maso, pij hodne vody a jez zeleninu a ovoce. Muzes si pripadne poridit i nejaky gainer, pokud mas problemy jist vetsi porce (piti koktejlu je snadnejsi), prip. pokud nesnidas (pit se da vzdycky, i brzo rano).
Z doplnku ti staci poridit si pangamin a lecitin. Jednak jsou levne a jednak po nich budes mit vetsi chut na jidlo.

Cvic zezacatku hlavne s vlastni vahou. Kliky (ruzne variace, postupne zkus bradla), shyby na hrazde (ruzne sirky uchopu), drepy a vypady s vlastni vahou, hyperextenze.
Cvic cele telo 3x tydne, davej si dostatecne odpocinky mezi seriemi, Cilem je u tebe nabrat, ne zhubnout.

Zkus vydrzet tak rok, nez zacnes chodit do posilovny. Vyber si nejaky zacatecnicky program. Zezacatku bude vhodne cviceni s jednoruckami a kladkami.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Wibears

Člen
# Zasláno: 27 Lis 2007 08:17


Ok mockrat dekuji
Toto téma je uzavřeno. Nemůžete zaslat odpověď.
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist