Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OsobnĂ­ denĂ­ky / The Stone: Konec Objemu
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Autor Zpráva
The Stone

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2007 21:04


Tak protoze tam uz je ten denicek neprehlednej a ted posledni dobou hodne prekrucuju casy treninku (venku zacina bejt hezky tak obcas du raci ven na fotbalek, nekdy o vikendu mam brigady, ale zase naopak nechodim na treninky basketu takze ten pocet treninku je stejnej), takze si tady udelam novej prokucenejsi rozpis.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2007 21:04 - Změnil/a: The Stone


27. b


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2007 21:16


Ty posledni 3 MMB bence sou tam tak nacpany proto pac 5tyho odpoledne odjizdim na chatu a pride mi zbytecny dojizdet posledni trenink po navratu


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
coolturista

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2007 22:28


no m
The Stone

Člen
# Zasláno: 28 Bře 2007 14:53 - Změnil/a: The Stone


Tak du na trenink, jsem zvedavej jak to dopadne.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 29 Bře 2007 16:51


Tak dneska mensi chybicka na planu, ve skole se mi udelalo blbe a ucitelka mi rekla jesi mi neni blbe ja rikam ze jo a vona no ze vypadam jako bych mel horecku takze jsem odesel domu, ale vyspal jsem se a uz to je dobry. Jinak se cejtim vyborne ale nevazim se protoze se chci nechat prekvapit protoze cejtim ze pribiram ale chci se nechat prekvapit


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Tomy K

Člen
# Zasláno: 29 Bře 2007 17:28


zdarec Stone myslim ze v tematu surove vajicka , mi na ten muj dotaz nikdo neodpovi tak se zeptam primo tede , je vareny vajicko (10min) stejne bohaty na bilkoviny jako syrove , nebo alespon priblizne stejne tak hodnotne , protoze v dnesni dobe salmonel se to syrovy moc neviplati jest , dik za odpoved ...pak to klidne samzej


__________________________
"Hey buddy , Light weight baby"
The Stone

Člen
# Zasláno: 29 Bře 2007 17:33


Tomy K

Tak to se omlouvam tohle sem nikdy neresil, protoze kvuli salmonele neuvazuju o tom ze bych jed syrovy vajicka, takze nevim


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 10:04


Tak voe jak sem si koupil ty novy kalhoty kery mi este vo vanocich byly (ta sama velikost i znacka tohle byly) tak sem je furt roztahoval doma dycky sem mel vobtisklej pas na nich a neska mi kruply takze mam po nich sem zvedavej jako jesi sezenu nekde kalhoty este


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:19 - Změnil/a: The Stone


Je to v prcicich vsechno. Asi se na to vybodnu. Dneska sem byl v posilovne, zkousel jsem maxka na benc a MT. Benc jsem stezi dal 80, 85 na me suverene skoncilo. Pritom jedu MMB, zeru jak nikdy, ani jsem nepodsek vahu a vse sem regulerne odjel!! Bez podseknuty vahy vsechno jsem zvladnul az jednou misto 105% jsem dal 100% a jinak poctive odjeto! A nic No a dalsi perla: na MT jsem dal pouhych 115kg. 115kg!!!!!!! Ty voe ja koukam s jakyma vahama to jezdej ostatni, a me 125 s tim sem ani nehnul, a malem sem se posral pri 115ti. To fakt nema cenu, ja sem proste hrozna lama asi se na to vyprdnu, jako ja tomu obetuju strasne moc, zeru skoro furt, varim si vejce spagety, ve skole o prestavkach zeru podelany jogurty, vajcka, cumej na me jak na debila, pridu domu du varit, spim dene snad 10 hodin (od 10ti do 7mi) davam tomu vsechno, kdyz jsem jednou odpoledne nemoh na trenink tak sem zasimuloval nesel sem do skoly a zdrh sem do posilky abbych nevynechal trenink, skoro vsechny prachy co mam investuju do proteinu glukopuru sojovejch rezu jogurtu, i nakupovat chodim sam, zeru ryby tunaky to sem nikdy nezral, snidam...A vsechno je k nicemu protoze nezvednu ani podelanejch 85 na benc, tim spis 115kg na MT to se mi zda nenormalni. Hubeny ruce, tlustej pupek a velka prdel, ted se na to vybornu tech par svaliku spadne a budu tlustej blbej prdelatej srac. To sem dycky chtel


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
SvalMan

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:31


Taky neocekavej vysledky hned ... Kazdej je jinak stavenej a treba zrovna ty si stavenej nato aby ti to slo pomalu to chce vydr
Marek

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:31


The Stone
nev
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:42 - Změnil/a: The Stone


Ale me nesere pupek ruce prdel nevim co, ale ze benc 80kg!!! Uz zas nevim jak dlouho, 85 mi skonci na hrudi, ale to ze dam 115kg na MT, to sem nemel ani v tech nejbrutalnejsich snech! Ten MT mi vyrazil dech je normalni davat jen 115kg zvednout ze zeme 115kg ty voe dyk to da clovek kazdej ne? Jako ja vsude ctu jak lidi pridou poprvy do posky a daj na MT 150, ja cekal neco podobnyho nalozil sem 125 sem si rikal to dam a du do neceho a ouha prd nezved sem to tak sem rikal toe naky divny snizil sem na 115 a malem sem se podelal kdyz sem to zvedal neni to naky divny??


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Marek

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:44


The Stone
tak jsi m
SvalMan

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:45


The Stone
Tak to nevzdavej a bus dal ... Jak ja rikam nejde o to kolik zvedas ale jak vypadas ... Snad vis jak to myslim ...
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:45 - Změnil/a: The Stone


TADY NEJDE VO ZADNEJ BENC ALE VO MT SAKRAAAAAAA JAK MUZE CLOVEK 90 KG DAT NA MT 115KG DYZ KAZDY UCHO SOMALSKY DA 150 PRI PRVNI NAVSTEVE POSILKY DOPRCIIIIIIIIIC!!!!!

Ja myslel ze zacatecnik dava na mt kolem 150ti, ale ty voe ja nezvednu 125kg bestie soupne 200 a ja se podelam u 115ti je mozny ze sem fakt takova sracka?? Jako ja vim ze 200 je hodne ale myslel sem ze nakejch 150je zaklad a ja u 125 se zaseknu...


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Marek

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:46


The Stone
jestli t
SvalMan

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:46


The Stone
Si jen myslis ja delam MT 5x5 se 70 kg
Na MT sem slabej ..
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:49


Sem pak jel serky 7x5 s 85 a me z toho bolely zada tohle davaj lidi normalni na rozcvicku me se to zda jako divny ze sem fakt takova lama???


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
SvalMan

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:51


Proste na to ser treba si mel jen nejakej spatnej den ... Bu
Marek

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:51


The Stone
nejsi, mysl
The Stone

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 22:55


Marek

Tak dik tos me trosku uklidnil ja myslel ze sem uplne nemoznej


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Marek

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2007 23:01


The Stone
mysl
BESTie

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2007 02:47


A kolik ze mas za sebou silovejch treninku? Ani jeden vid.. Kolik myslis ze sem dal treba ja kdyz sem zkousel poprve MT (vazil sem asi 95kg)? Bylo to snad 100kg u drepu to sami... Muj kamos Mustang s tv asi jako ty dal taky neco pres 100kg, jeden frajirek co vazi taky asi 90kg dal asi 110kg a cvici asi rok, Kouba taky neco snad kolem 130kg ale byl tezsi..
To si cet kde ze lidi davaj hned na MT 150kg to by me vazne zajimalo?


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2007 07:12 - Změnil/a: The Stone


http://www.forum.ronnie.cz/maximalka-na-mrtvy-tah- bez-cviceni-t9666.html

LJ fitneska zat


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2007 15:04 - Změnil/a: blaster18


The Stone
Se


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Johnny

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2007 16:07


The Stone
no tak abych t
Coyote

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2007 16:33


A cos cekal, silu?
Z takoveho velkeho treninkoveho objemu ti sila v zadnem pripade nenaroste. Jak sem se dival do toho tveho puvodniho rozpisu, tak tam mas casto drepy 10x5 nebo mrtvola 9x4 atd (a nekdy i 2x tydne), coz neni cesta k sile v zadnem pripade. A zes tam mel MMBenche je sice jedna vec, ale tenhle trenink je mimo jine zalozen na tom, ze vetsinu usili venujes benchu a zbytek odjedes stredne tezce az lehce, tak abys prilis nepretezoval cns, coz s timhle objemem treninku co sis navalil ty, asi moc nejde pokud nejsi super talent.
Nekde v tom clanku o MMB (myslim na biomagu nebo kde) je to jasne napsane, nektere partie jsou tam jen 1x tydne po nejakych 3-4 seriich s rozumnou intenzitou aby se ustrila energie pro bench a to je jedna z cest k uspechu v teto rutine. Stejne tak jako jine treninky, ktere se spouste chytrolinu zdaji moc lehke, tak si jedou po svem a pak splacou nad vydelkem (to ted nemluvim o tobe)
Tenhle tvuj trenink byl kombinace vysokoobjemoveho bear rutine a MMB coz je trochu scifi pro nesypace.
Alespon sis to vyzkousel a snad se pro priste poucism, ze nekdy je lepsi mene nez vice a nebo vice ale rozumne. Mne to taky trvalo, nez sem na to prisel. Ty sis podle me vzal moc velke sousto. A pokud si dobre pomatuji,kdyz jsme spolu resili ten trenink, tak jsi tam mel jeste vetsi silenosti jako treba po drepech 10x6 jeste legpress 8x5 a podobne .....

A kdyz se na to podivas z druhe stranky, je ti 16, super talent nejsi, tahnes 115kg, v za chvilku muzes byt na 150 a v 18-19 uz klidne muzes dat 200 raz dva...podobne bench.

A 3. vec. Take je dobre dat si deload, coz ma obrovskou moc. Asi je to pro tebe vec nemozna, ale po deloadu ses zase o kousek dal. Muzes to pojmout i jako formu active recovery.

Jo a co objemy a vaha? Nikde sem to tu nenasel.
Marek

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2007 16:47


Coyote
co je to deload?
blaster18

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2007 16:52 - Změnil/a: blaster18


Marek
Prost


__________________________________
If there is a will, there is a way!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist