Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / OstatnĂ­ / Hl
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
Autor Zpráva
Robo

Člen
# Zasláno: 4 Srp 2006 12:27 - Změnil/a: Robo


Tak m
Hruda

Člen
# Zasláno: 4 Srp 2006 13:31


Nieco mam.
Pred tyzdnom mi prislo do predajne 5 typkov(12 rocnych) a jeden z nich sa pyta "mate aj ten MEGA MASTER?"
Ja mu vravim ze mam.
Po chv


--------------------------------------------
Som cool-turista!
Tomis

Člen
# Zasláno: 4 Srp 2006 18:08


Tak u tech hlasek jsem se dost pobavil
razik

Člen
# Zasláno: 4 Srp 2006 18:23


kdysi v detskych letech jsem si pletl steroidy a hemeroidy...nepamatuju si presne jak jsem o tom mluvil...


_______________________________
Kdyz neco nejde silou, jde to jeste vetsi silou.
Paulie

Člen
# Zasláno: 4 Srp 2006 19:18


Nekde na foru psal borec: Jak muzete furt zrat kureci maso!???Ja jim jenom slepici.
DeSade

Člen
# Zasláno: 4 Srp 2006 22:59


Slu
Vojta


# Zasláno: 5 Srp 2006 20:16


Ja jel busem z LOndyna,tunelem,autobus je tam ve vlaku,ten vlak jede v tunelu,pod morem.V tom vlaku jsou okenka,za nima tma.Nejakej pan tam kouka,a pak se pta ridice...ale kde sou rybicky????
Nebo v tramvaji se stara pani ptala nejakeho mladeho kluka jak pouzivat to nove zarizeni na snimani karty.On povida...to musite rict kam to chcete.Pani se naklonila k te krabicce a povida...polovicni na Lochotin...
U nas na baraku je jedna jednodussi blondynka.Prisla navsteva,a po nekolika hodinach povidani se zeptala navstevy jestli u nich na baraku uz vsichni spi...
Matron

Člen
# Zasláno: 6 Srp 2006 12:56


No, co se mi tak vybavuje, tak jedna "hyperinteligentn


_______________________
There's no victory !

Money talk in this world, that's what idiots will say. But you'll find out, that this world is just an idiot's parade ...
Jura P

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2006 12:07


Jednou jsem stal u baru a prisel borec (16let)+kamos a dalsi stal u dveri posilky. Borec neomylne prohlasil ze chce 2 amina. Majitel mu je polozil na tacek a rekl 8k


kdo nic ned
Jura P

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2006 12:17


A takova mala prihoda pri drepech.

Cvicil jsem v posilce drepy a nedal jsem si zarazku na levou stranu. vedle me - asi 2metry - cvicila bricho - pritahy ve visu - nejaka sympaticka slecna. Po odjetych 3 opakovanich me levy kotouc zacal cestovat ke kraji az spadlo 20kg a vylekalo slecnu. Chvili jsem to vyvazoval zadama, ale nepodarilo se mi to polozit. Slecna okamzite priskocila a v dobre vire, ze mi pomuze, sundala dalsi 15kg kotouc ze stejne strany. To uz ma zada skutecne neunesla a tak jsem skoncil v konstrukci. Slecna kolem me pobihala a omlouvala se mi. (No, moh sem toho vyuzit ) Po chvili pauzy jsem si opet nalozil, devcica se vratila ke svvemu brichu a pokracovali jsme. Pri asi 5 opakovani mi uplne praskly trenky a vylezl mi celej zadek. To uz jsem neunesl, cinku polozil a zmiznul do satny.


kdo nic ned
Robo

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2006 12:32


Jura P

s t
Jura P

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2006 12:35


To ti povim, puvodne jsem se chtel jeste seznamit, ale po tom to uz neslo


kdo nic ned
Robo

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2006 12:37


Jura P

Jak ne
Jura P

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2006 12:39


No spis mi hucelo v hlave nez v kla.e


kdo nic ned
Stracena

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2006 12:52


U nas ve tride: ucitelka: A byly tam


_________________________
mam novej nick- The Stone
Jura P

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2006 13:14


Jedno jsem jel hacken drep s brutalni vahou a muj kamos stal u baru, kam prisli nejaci novacci. Prej se na me divali a ten jeden pry utrousil na kamo


kdo nic ned
Vocko

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2006 13:50


DDD


Vocko FOREVER !!!
Jura P

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2006 13:56


Ale jsou i vaznejsi veci. Jednou jsme byli v posilce 2. Posilka byla do L. Prisel jsem do druheho kridla a tam jsem nasel borca zaseklyho pod hackenem v drepu.


kdo nic ned
Petr

Administrátor
# Zasláno: 7 Srp 2006 14:36


Tohle t
Stracena

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2006 16:24


dyk to neva


_________________________
mam novej nick- The Stone
BESTie

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2006 15:14


Petr

No kazdopadne Jura ma dobry pribehy. Hlavne u toho jak mu slecna kdyz padal s cinkou sundala jeste jeden 15kotouc z ty sami strany odkud mu uz jeden zpad- to sem se moch posrat kdyz sem si to predtavoval..
Nebo kdyz si clovek predstavi jak nasel nakyho typka zaseklyho v hackenu. ach jooooooo! Ted kdyz si clovek predstavi ten vyraz toho chudaka kterej tam takhle uz je treba pul hodiny.


__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
The Stone

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2006 15:57


neska sem slysel rozhovor dvou typku: Hele nevis kdy ma svatek Tereza? ...Ktera? ...Tamleta...Tak to nevim


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2006 15:58


The Stone



__________________________
"CROCOP"
Holky sou pro teplouąe.
Samorost

Člen
# Zasláno: 14 Říj 2006 19:34 - Změnil/a: Samorost


M
Noema46

Člen
# Zasláno: 14 Říj 2006 21:31


Takto som sa uz dlho nenasmiala
Tomis

Člen
# Zasláno: 14 Říj 2006 23:09


Samorost
Ve skole musi byt sranda
Samorost

Člen
# Zasláno: 15 Říj 2006 11:50 - Změnil/a: Samorost


Tomis

Je tam sranda, dokud nejsu zkou
Tomis

Člen
# Zasláno: 15 Říj 2006 11:52


Samorost
tak to nasere
Tibor


# Zasláno: 15 Říj 2006 12:31


jo no to sou takov
Smilo

Člen
# Zasláno: 16 Říj 2006 22:14


Z posilovny(p
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist