Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Doping / Peptidy - Legi
Autor Zpráva
JackR

Člen
# Zasláno: 21 Pro 2015 20:36

Ahoj Legi,
chci se zeptat, jak fungují peptidy a zda je to lepší varianta, než testosteon/steroidy. Řekl bys mi nějaká rizika užívání?

Díky za odpověď.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Pro 2015 21:40

Ahoj Jacku,
tady porovnáváš možná hrušky s jabkama. Peptidy jsou krátké řetězce bílkovin a TST je anabolický hormon, pokuď tedy nemyslíš peptidem inzulín. Inzulín je taktéž peptid a zárověň nejanaboličtější hormon v těle. Obojí se zneužívá ve všech silových sportech a já Ti to doporučovat brát rozhodně nebudu. Rizika poškození zdraví jsou příliš veliká a u exogenně přijímaného inzulínu hrozí dokonce okamžitá smrt, pokuď člověk neví, co dělá....jestli mi rozumíš.

42let @ 195cm @ 125kg
JackR

Člen
# Zasláno: 22 Pro 2015 11:32

Ahoj Legi,
díky za bleskovou odpověď. A ne, nemyslel jsem inzulín, myslel jsem spíše ghrp-6/2, CJC-1295... asi nelze jednoznačně říct, že je užívání peptidů bezpečnější než anabolických hormonů?

A ano, rozumím
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Pro 2015 12:19

Ahoj,
aha, takže tys myslel v podstatě růstový hormony (GH). GH jsou samozřejmě také peptidy, ale co já vím, málokdy se o nich mluví jako o peptidech, protože to je široký pojem. GH peptidy jsou jen o málo nebezpečnější než samotný inzulín. Brát růsťák bez lékařského dohledu je o držku. To už je ve srovnání s GH takovej Undestor vcelku nevinnej vitamínek.

42let @ 195cm @ 125kg
MatejZ

Moderátor
# Zasláno: 3 Led 2016 18:03

Legi, myslím, že sa pýta na prohormóny, kt. sa často medzi luďmi hovorí peptidy

IFBB Men's Physique athlete
aloha

Člen
# Zasláno: 18 Čvc 2016 12:45

Bio-peptidy- aloha123@volny.cz
dprotein

Člen
# Zasláno: 17 Říj 2016 18:14

Ahoj peptidy ako je ghpr6 cjc a tieto veci su ovela bezpečnejšie ako steroidy mam s tym vlastne skusenosti ak by si chcel viem ti aj odporučit kde kupiš dobre veci
winny

Člen
# Zasláno: 19 Říj 2016 11:11

Asi bude lepsi rustak nez peptidy ale min vedlejsich ucinku, hlavne tedy rust usi nosu atd
Vim o levnych na peptidyhgh.cz, kamos tam taky bral a dobry.
dprotein

Člen
# Zasláno: 24 Říj 2016 19:04

peptidy čo aspon ja viem nemaju vedlajšie učinky ako uši a nos a ano ak by si chcel tak viem ti s tym tiež pomocť a odporučiť niekoho kto ich predava za dobru cenu a maju vyborne učinky
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0