Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Doping / tiromel clenbuterol a amino
Autor Zpráva
mercinka

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2015 22:35 - Změnil/a: mercinka

ahojte lidi , chystám se na soutěž a potrebuju zhubnout . mam objednany tiromel,clenbuterol ale potrebuju objasnit kolik ceho brat aby to bylo co nejucinejsi jak dlouho a co jist na rysovacku abych dosahla min 10% tuku. K tomu chci brat amino kyseliny ale netusim kolik a jestli pred kardio treningem o po a nebo jestli brat vsechny tri veci pred kardiem.stravu bych urcite vyradila sachry do 50g a asi hlavne hodne bilkovin abych neztracela.svalovou hmotu. vim je to drastarna ale chci tento rok zvitezit a sacharidove vlny jsem drzela.minuly.rok a uz na me neucinkuji takze chci zas metabolismus nakopnout. jinak vyska 160cm vaha 55(chci 45kg) vek 24. diky za vsechny tipy.jinak omlouvam se za gramatiku pisu na.mobilu
predem dekuji za vsechny rady
dchia

Člen
# Zasláno: 9 Bře 2015 09:04

Vidím,že se zde řeši Clenbuterol.Chtěl bych se tedy zeptat,zda ho mohu brat,když mám nedomykavost chlopně.Je to něco,co souvisí se srdcem a v popisu produktu bylo napsané,že ho nesmí používat lidi se srdeční vadou.Děkuji.

Davide Chiarugi
Fitnesak94

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2015 12:36

napis mi jakej stupen nedomykavosti mas.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0