Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Doping / oxandrolon - undestor - stanozolol
Autor Zprva
reyben1

len
# Zaslno: 21 vc 2013 12:17


Ahoj, po 12ti letech cvičení se chystám na svoji první kúru. Je mi 29, mám 189cm a 104kg (zhruba 15% tuku). Zkuąeným závodníkem mi byla sepsána první (lehká) dvouměsíční kúra, sestavená z orálních AS. První měsíc Undestor + stanozolol, druhý měsíc undestor + oxandrolon. Chtěl bych se vás zeptat, co zhruba můľu očekávat ... co se týče nabrání objemu, kvality svalstva a udrľitelnosti přírůstků. Vím, ľe se to nikdy nedá říct dopředu, ale na základě zkuąeností, druhu AS apod. se prý dají říct průměrné výsledky. Přecijenom by člověk měl mít zhruba představu, co můľe očekávat.

Např. v průměru se po takové kúře nabere při tvé výące a váze 4kg (spíąe kvalitní svaloviny) a půlku z toho bys mohl udrľet.

Druhá otázka je ohledně navrácení produkce mého vlastního testosteronu do normálního stavu. Co jsem se dočetl, tak mi ho z těchto tří látek můľe sníľit asi jenom stanozolol, takľe zřejmě nebude potřeba ľádných speciálních látek (Clomid) apod. Doporučen mi byl akorát Tribulus, ale nevím, jestli ho nasadit hned po vysazení stanozololu (po prvním měsíci), nebo klasicky po ukončení kúry.

Děkuji za odpovědi
Legi

Modertor
# Zaslno: 21 vc 2013 14:20


Proč chceą po 12-ti letech brát steroidy, to by mě moc zajímalo.

Jinak máą vcelku dobré info, akorát bych Stanozolol vůbec nebral a nechal to na té druhé kombinaci, která má na sníľení endogenní tvorby testosteronu opravdu marginální vliv. Za dva měsíce se toho moc nestane, odhaduju udrľitelný přírůstek na 2-4kg svalů podle kvality stravy, která je v tomto případě zásadní.

BTW, jde nabrat i bez toho.


48let @ 195cm @ 135kg
reyben1

len
# Zaslno: 21 vc 2013 21:31


děkuju za odpověď ...

no právě ľe uľ poslední roky vypadám + - stejně ... podařilo se mi svaly zkvalitnit, ale na váze uľ nepřibírám ... pořád se motám mezi 100 - 106kg, podle ročního období Myslím, ľe právě teď, kdyľ uľ se přirozenou cestou moc nezlepąuju, mohl bych si vylepąit postavu za pomocí několika kúr AS. Líbilo by se mi kvalitních 110 - 115kg a čistě se tam uľ asi nedostanu. Kdyľ jsem začal, měl jsem 73kg, teď mám o 30kg víc a hodně zkuąeností s cvičením i se stravováním. Není právě teď ten správný čas odměnit se za 12 let dřiny nějakým tím kvalitním kilem svalové hmoty za pomocí slabé kúry? Cvičení mě nikdy nepřestane bavit ... vydrľel jsem cvičit roky bez neplánovaných přestávek a to i kdyľ jsem se nezlepąoval. Pokud bych dal například do daląích kúr nějaké silnějąí AS, mohlo by se mi během roku nebo dvou dostat na moji vysněnou váhu a budu spokojený a svaly pouze udrľovat a zkvalitňovat. Je to ąpatný důvod, proč začít s AS?
Legi

Modertor
# Zaslno: 21 vc 2013 22:15


Neexistuje dobrý důvod, proč začínat s AS, vyjma zdravotních z rukou lékaře.
Rozumím také tomu, ľe jako zkuąený borec nevidíą daląí moľnost pokroku. To je ale větąinou omyl. Hodně zkuąených borců dělá zbytečné chyby, z mnoha různých důvodů. Napią sem kompletní trénink, jídelníček a suplementační plán a to by bylo, aby se něco nenaąlo, co by dalo změnit, či zlepąit. Protoľe sem o svém plánu brát AS píąeą, myslím, ľe úplně o správnosti svého kroku přesvědčený nejsi.


48let @ 195cm @ 135kg
reyben1

len
# Zaslno: 22 vc 2013 09:58


Vľdy je to o tom, z jakého úhlu pohledu na to koukáą.

Co se týká tréninku, tak samozřejmě to hodně měním. Někdy jedu instinktivní trénink, ale v objemu jedu spíą pěvně stanovený plán .. typický plán je třeba 2+1, 2+2 ... v rýsovačce jedu 3+1, 2+1 nebo i 6+1 (krátkodobě) a pouľívám velkou spoustu různých intenzifikačních metod .. v objemu jedu větąinou bez speciálních principů .. jen někdy na závěr naľenu poslední sérií do svalu krev pomocí shazovačky apod. V objemu jedu větąinou partii 2x týdně, občas zařadím pouze 1x nebo naopak 3x týdně (ale to pouze pro změnu). Často pouľívám při jedné partii 2x týdně jeden těľký a jeden lehký trénink - řekněme stejné cviky, ale jednou 6 opakování, podruhé 12 opakování. To mi přináąelo asi nejlepąí výsledky. Vąechny série jedu větąinou do vyčerpání u rýsovacího tréninku a u "dvanáctek". U ąesti opakováním se drľím konstantní váhy, takľe první série nejsou větąinou do selhání. Pauzy mezi sériemi větąinou odhaduji 1-3 minuty dle náročnosti cviku, zkouąel jsem je několik měsíců i měřit stopkami, ale to mi nepřináąelo lepąí výsledky. Tréninky dělám deląí neľ je standardně doporučovaná kortizolová hranice, pohybuju se větąinou okolo 90 minut .. někdy stihnu za 70 .. někdy 120. V rýsovačce se nebojím i deląích tréninků a přináąelo mi to vľdycky dobré výsledky. V poslední době se ale pokouąím ty tréninky v objemu maximálně zkrátit, pouze stimulovat svaly k růstu a honem zacukrovat. Vybírám klasické cviky, které dobře cítím, nemám ľádné zdravotní problémy, takľe se nevyhýbám mrtvým tahům, dřepům, benchpressům, tlakům, nadhozům, klikům ... přidávám přítahy v předklonu, pullovery, bicepsové zdvihy, francouzské tlaky, legpressy, zakopávání apod. Po 6ti týdnech plánu dávám pár dní tréninkové volna a nasazuji změnu ... vyměním partie, cviky a daląí proměnné. Rozsah opakování se snaľím drľet 6-12 .. ale občas pouľiju i 15, 20 nebo i 100 opakování.

Co se týká jídelníčku, tak ráno 4 vejce, celozrnný chleba, nějaká ta zelenina .. větąinou paprika a rajče. K tomu kakao apod. Po dvou hodinách dávám 2-3 pytlíky ovesné kaąe z obchodu a za dvě hodiny oběd .. standartně kuřecí s rýľí a zeleninou, brambory nebo těstoviny s hovězím, tuňák s těstovinami a kukuřicí ... prostě co je, nebo co si uvařim. Svačina bývá často znovu ten samý oběd, nebo dávám tuňáka s celozrnným chlebem, někdy pro změnu jogurt, musli, mléko apod. večere jsou větąinou tousty se ąunkou a 20% eidamem a druhá večeře 400g tvarohu. V netréninkové dny dávám obědové jídlo i 3x. Mezi jídla se snaľím dostat koktejly ... větąinou gainery .. večer uľ spíąe protein. Gainery mezi jídla větąinou s vodou ... cca 150g .. vybírám ty, co mají ąirąí spektrum sacharidů a méně jednoduchých cukrů ... po tréninku 150g s více jednoduchými cukry, bílkovinové koncentráty dávám syrovátkové nebo syrovátkové s kaseinem, protoľe je beru relativně pozdě večer. Před tréninkem dávám jeątě větąinou 50g gaineru, 5 - 10g bcaa, NO (kofein, arginin, beta-alanin apod.), při tréninku standartně ionták .. někdy s bcaa. Po tréninku přidávám kreatin a někdy i glutamin. Nepravidelně beru vitamíny a minerály, párkrát do týdne si dám nějaké jídlo, co jsem dlouho neměl .. kvůli změně a jiným ľivinám. Také sezonní ovoce a zeleninu. Vodu se snaľím drľet alespň na těch 3 litrech. Alkohol nepiju, nekouřim, občas sice ponocuju, ale s proteinovkou a dľusem Dělám do toho i jiné energeticky náročné sporty ... ale né moc často, ale snaľim se je pak vycukrovat zpátky. Ale nejsem toho otrok, abych jenom jedl, spal a cvičil
Legi

Modertor
# Zaslno: 22 vc 2013 19:33


Super, díky za vyčerpávající odpověď. Upřímně, dostal jsi se tak na půl cesty jak v tréninku, tak ve výľivě a v suplementačním plánu máą vyloľeně chyby.

Odliąovat trénink na objemový a rýsovací je přeľitek. Toto se reguluje spíąe stravou a objemem aerobní činnosti. Naturálně se dá apriori nabrat svalová hmota pouze tak, ľe maximálně stimulujeą endogenní produkci steroidních hormonů. Toho se dá docílit spíąe silovým fullbody tréninkem a lá strongman, neľ stimulováním sarkoplazmatického růstu svalů, který je omezen. Čili naturál musí ľít v dřepovací kleci. Cvičit 12 sérií bicepsu na stroji je ztráta času. Ten biceps naroste nejvíc při kufrování a těľkých přítazích podhmatem. Jinak ale dobře měníą trénink a snaľíą se nezapadnout do stereotypu. Doporučoval bych Ti změnit posilovnu a začít trénovat strongman disciplíny, převracet těľký pneumatiky a tak. Bude to pro tělo pecka a daląí stimul k růstu.


Ohledně stravy, no, nevyplývá z textu, ľe bys přijímal kolem tréninku jen tekutou stravu, coľ bys tedy měl. Dávat cukry a BCAA před tréninkem je ąpatně. Vitamíny a minerály je třeba brát ne nárazově, ale stále. Při takové tréninkové zátěľi a svalových objemech je nutné suplementovat více věcí, třeba i tuky- omega3-6 a lecitin. Je nutno dbát na skladbu bílkovin, aby byly co nejvyuľitelnějąí. Příjem čistých whey proteinů je ąpatně. Kuřecí maso je třeba také ąpatně. Pokud je dost peněz, kuřecí maso jen 2x týdně, jinak jen hovězí, skopové a ryby a ostatní masa jen příleľitostně. Přečti si moje příspěvky ohledně stravy.

Velmi hrubým odhadem máą jeątě 20% rezervu na růst bez AS. Problém je totiľ v tom, ľe na udrľení svalových přírůstků získaných pomocí AS je nutno kúry cyklicky opakovat, i kdyby jednou za půl roku. Tělo totiľ tolik svalů nepotřebuje a snaľí se jich zbavit. Čím budeą starąí, tím rychlejąí bude reverzní ztráta. Třeba Undestor je absorbován lymfatickým systémem, proto není inaktivován játry. Játra teda ok, ale taková rakovina lymfatických uzlin je taky moc fajn.


48let @ 195cm @ 135kg
maacher

len
# Zaslno: 23 vc 2013 19:10


legi ty tvoje rady, ty jsou nad zlato, chces svaly, drepuj a zvedej pneumatiky, ach booze muj,
reyben1

len
# Zaslno: 24 vc 2013 00:38 - Zmnil/a: reyben1


Děkuju za tvůj názor ... zkusím napsat svůj ...

tak začnu popořadě ... odliąovat rýsovací a objemový trénink přeľitek podle mě není. Myslím, ľe jde obojí .. odliąit i neodliąovat. Mě nebaví kardio a tak v rýsovačce cvičím 6x týdně po 2 - 3 hodinách, omezím sacharidy a funguje mi to. Za měsíc jsem v "letní formě", protoľe víc neľ 16% tuku jsem nikdy neměl ... kdyľ jsem to drľel 2 nebo 3 měsíce, tak jsem to stáhnul asi na 12,5% ... ale tohle je straąně individuální .. prostě mi to nedělá problém .. těľąí je pro mě nabírat. O tom, ľe to není ideální postup nemusíme vést sáhodlouhé diskuze, ale mě to hodně baví část roku takhle trénovat a to je pro mě to nejdůleľitějąí .. udělat si z toho zábavu a potěąení. Ale jak víme, změna (a to i ta bláznivá) můľe v organismu vyvovat adaptační reakci, takľe to vůbec nemusí být na překáľku.

Co se týká stimulace anabolických hormonů, tak k tomu poslouľí těľké základní cviky stejně dobře, jako převracení pneumatiky. Vidím rozdíl oproti mrtvému tahu hlavně ve sloľitějąí technice. Myslím, ľe z hlediska stimulace organizmu nebude nijak lepąí.

Pokud se týká dvanácti sérií bicepsu na stroji, tak o tom v mém popisu nepadla řeč. Drľím se vesměs základních cviků a poslední cvik si někde dopumpuju, protoľe laktát má přímou souvislost s vylučování růstového hormonu nebo IGF-1. Takľe se snaľím často nahnat posledními sériemi co nejvíce krve do svalu .. to přecijenom pneumatikou neuděláą. A promiň, ale z kufrování si myslím ti biceps nenaroste vůbec ... nedochází ke zkrácení a prodlouľení svalu a tudíľ není splněná základní podmínka růstu. Izometrická kontrakce podle studií není pro budování svalové hmoty přílią účinná. Těľké přítahy uľ mohou být účinějąí .. ale záleľí hodně na tom, jak dokáľeą procítit zádové svaly ... čím lépe to umíą, tím menąí stimulace bicepsu.

Nejsem bohuľel bezmezný expert na stravu, tak mam slabiny, ale cukry a BCAA před tréninkem jsou ąpatně? Tak to slyąím poprvé. Vitamíny samozřejmě je idální brát pravidelně ... jen jsem tím chtěl naznačit, ľe já je v poslední době pravidelně nebral, i kdyľ vím, ľe je to chyba. Se suplementací tuky a lecitinem, jakoľto i daląími látkami se nedá jinak neľ souhlasit. Whey protein je si myslím ideální, je rychle vstřebatelný mezi jídly a jiné druhy bílkovin jsou zastoupeny v potravinách (maso, vejce, mléčné výrobky, ryby atd.) Kuřecí má negativa, ale na druhou stranu i velká pozitiva. Je chutné a rychlé na přípravu. Chápu ale naprosto tvůj postoj a samozřejmě ľe takový hovězí steak dá tělu víc ... v poslední době mam pocit, jako kdybych po kaľdém takovém steaku měl větąí sílu ... znáte ten pocit, nebo jsem jenom já ąáblej?

Tvoje příspěvky ohledně stravy jsem zatím nečetl, přiąel jsem se sem poradit o AS a máą pravdu v tom, ľe jeątě nejsem rozhodnutý, jestli do toho půjdu. Důleľitá otázka je ... jestli ty přírůstky .. (dejme tomu, ľe naberu 3kg kvalitní hmoty) ... udrľím. Ty tu píąeą, ľe je potřeba kúry opakovat, jinak o "chemickou" hmotu přijdeą, ale já slyąel něco jiného .. ľe tyhle udrľené přírůstky uľ ti při zachování cvičení a stravy zůstanou (alespoň dejme tomu prvních 10kg) To by mě tedy velmi zajímalo a silně to ovlivní moje daląí rozhodování. Pokud bych se rozhodl pro uľívání AS ... udělal bych mam představu 3 - 5 cyklů ... víc bych nechtěl. Pokud by udrľení přírůstků znamenalo kaľdý půl rok kúru, tak do toho nejdu.

P.S. - nesouhlasné názory nemusí znamenat, ľe jeden z nás má pravdu a druhý ne ... v kulturistice funguje skoro vąe, jen nic nefunguje dlouho
maacher

len
# Zaslno: 24 vc 2013 08:48


a ted to zacne, viceslozkove proteiny maji tetsi vyuzitelnost, bca pred treninkem katastrofa, nosit kufry do umreni
Legi

Modertor
# Zaslno: 25 vc 2013 10:31


Mě nebaví kardio a tak v rýsovačce cvičím 6x týdně po 2 - 3 hodinách, omezím sacharidy a funguje mi to.

Nad gusto ľádnej diąputát. Nicméně co se týče svalového růstu, je to de facto ztracený čas.

Co se týká stimulace anabolických hormonů, tak k tomu poslouľí těľké základní cviky stejně dobře, jako převracení pneumatiky.

To máą pravdu. Tady neąlo o to, jestli je ten, nebo onen cvik lepąí. Tady ąlo o změnu tréninku. Např. převracení pneumatiky je specifický cvik, při které se zapojí téměř vąechny svaly = největąí hormonální odezva a hlavně je to změna.

Pokud se týká dvanácti sérií bicepsu na stroji, tak o tom v mém popisu nepadla řeč.

Tohle sis vzal osobně, ale cílovalo to na naąe čtenáře - začátečníky, jejichľ je zde větąina. Omlouvám se, ľe jsem to psal takto neadresně. Je mi jasné, ľe s Tvými zkuąenostmi takto necvičíą.

Drľím se vesměs základních cviků a poslední cvik si někde dopumpuju, protoľe laktát má přímou souvislost s vylučování růstového hormonu nebo IGF-1.

To jsi četl v M&F? To se teda někdo zase pěkně zfetoval. Zaprvé, růstový hormon a IGF-1 je totéľ, zadruhé hladinu růstových hormonů ovlivňuje předevąím strava a vylučuje se játry hlavně při usínání. Laktát má vliv na zakyselení organismu a jediný co tak můľe způsobit je, ľe nezregenerujeą. ©patná regenerace = nemůľeą trénovat tak často = menąí růst svalů. Pokuď máą nějaký odkaz, kde toto tvrdí, rád se pobavím.

A promiň, ale z kufrování si myslím ti biceps nenaroste vůbec ...

To si myslíą ąpatně, ale přesvědčovat Tě teda nebudu. Zeptej se někde na fóru (nejlépe ironfactor) nějakýho strongmana. Tady totiľ nejde v první řadě o kontrakci bicepsu, který toho beztal moc nevydrľí (kdo je schopen při těľąích vahách biceps vůbec procítit?), ale zase hlavně o hormonální stimulaci.

Nejsem bohuľel bezmezný expert na stravu, tak mam slabiny, ale cukry a BCAA před tréninkem jsou ąpatně?

V podstatě ano s jedinou výjimkou. Byly provedeny studie, které dokázaly větąí hypertrofii v případě příjmu mixu volných aminokyselin společně se sacharidy před tréninkovou jednotkou. Jinak je příjem cukrů, nebo BCAA kontraproduktivní v tom, ľe zvyąuje glykémii, coľ u citlivějąích cvičenců můľe způsobit hypoglykemický ąok během tréninku. Pokud to Tobě nevadí, tak Tvé slinivce ano.

Whey protein je si myslím ideální, je rychle vstřebatelný mezi jídly

Proteiny a gainery jsou primárně určeny pro výľivu kolem tréninkové jednotky kdy je GI trakt odkrvený, nikoli mezi jídly. Klasické syrovátkové proteiny mají poloviční vyuľitelnost, takľe se dají pouľít jednou denně. Jinak totiľ uľ hrozí AMK dysbalance s přímým důsledkem - zase méně porostou svaly a zvýąí se produkce amoniaku, coľ poąkozuje mozek.

v poslední době mam pocit, jako kdybych po kaľdém takovém steaku měl větąí sílu

Nejsi ąáblej, to je normální.

já slyąel něco jiného .. ľe tyhle udrľené přírůstky uľ ti při zachování cvičení a stravy zůstanou (alespoň dejme tomu prvních 10kg)

Záleľí na tom, kdo co tím myslí. ®e zůstanou 4 měsíce? Ano, zůstanou. Zůstanou rok? NE! Je nutné si uvědomit podstanou věc. Trénikem je moľné svaly atrofovat, protahováním udrľovat napnuté, ale nejde jím udrľet svalový objem. To umí jenom ze své podstaty bílkoviny v součinnosti se sacharidy a steroidními hormony, a» uľ přijatými exogenně, nebo v důsledku tréninku vlastní tělní produkcí. Pokud tedy člověk přijímá exogenně steroidní preparáty, je nutné v důsledku zvyąeného metabolizmu zvýąit příjem proteinů a ostatních ľivin, takľe teprve tato součinnost více faktorů umoľní tělu vybudovat novou svalovou hmotu. Pokud tedy jedeą rok AS kúry a nabereą dejme tomu 15kg svaloviny a potom vysadíą, zůstane Ti jen tolik svalů, kolik jsi schopen přijmem potravy uľivit, vąe ostatní zmizí. Je to tedy vysoce individuální záleľitost. Někdo přijde o vąechno, někdo jen o 5kg. Velmi potom záleľí na kvalitě stravy, abys byl schopen vąe co sníą, taky vyuľít. Jíst hodně, neznamená automaticky mít dost ľivin,a le to určitě víą.

nesouhlasné názory nemusí znamenat, ľe jeden z nás má pravdu a druhý ne ... v kulturistice funguje skoro vąe, jen nic nefunguje dlouho

Opět souhlas, já se v zásadě skoro nikdy s nikým nepřu. Já jsem tady od toho abych pomáhal a pokud má někdo nějaký zajímavý info, nebo zkuąenost, rád se taky něco přiučím. Vľdy» člověk se učí celý ľivot.
Proto jsem velmi rád, ľe jsi sem napsal a pokud tak budeą činit i nadále, myslím si, ľe to uvítají i ostatní, a» uľ se rozhodneą jakkoli. Tvoje zkuąenosti budou určitě přínosem.


48let @ 195cm @ 135kg
reyben1

len
# Zaslno: 25 j 2013 00:33


Ahoj, píąu po třech měsících. Opravdu jsem se hoodně snaľil udělat maximum, abych nabral hodně hmoty a to čistě. Pouľil jsem snad vąechny legální doplňky, vařil si jak ąílenej a za první 2 měsíce jsem zvýąil hmotnost ze 104kg aľ na 109,8 .. třetí měsíc jsem mírně povolil v "přeľírání" a nechal tělo se troąku zklidnit. Výsledkem je 107,5kg hmoty, ale taky samozřejmě uľ né zrovna letní forma Popravdě bych řekl, ľe jsem se svalově nijak extra nezvětąil, spíą naplnil vodou, přibral tuk a teď mě tělo po vysazení kreatinu zase vrací na tu svoji přijatelnou tělesnou hmotnost -tedy někde 106-107kg, které umím udrľet.

I kdyľ se to zdá jako solidní váhový přírůstek, tak i přesto cítím, ľe jsem pořád v začarovaném kruhu a uľ to dál tlačím ukrutně na sílu. Začínám zase reálně uvaľovat, ľe vyzkouąím AS. Je hrozně demotivující se uľ nezlepąovat. Dalo by mi to nový impuls do cvičení a jídla. Nechci mít 125kg ... ale těch 110 - 115kg hezkých by se mi líbilo. Myslím, ľe se tam "poctivě" nedostanu .. přecijenom to uľ zkouąím přes 12 let.

Takľe přijímám návrhy na kúru, která by mě rozumně posunula ... "ucpala" pokud moľno co nejvíc receptorů a byla hodná první kúry, protoľe ta je prý nejlepąí.

Přijímám jakoukoliv kritiku, návrhy, komentáře ... ale zároveň prosím o pochopení mého stanoviska Děkuji
Legi

Modertor
# Zaslno: 25 j 2013 12:45


Mohl bys mi napsat Tvoje maxka na bench-press, MT a zadní dřep? Odkud jsi?


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 25 j 2013 12:48


Mě jako lajka, by zajímalo jak vypadáą.
reyben1

len
# Zaslno: 25 j 2013 17:35


Maximálka bench 115kg, ale nejezdím ho (jednoručky cvičím série s 53kg)
Mrtolu uľ moc nejezdím kvůli zádům, jinak jsem potáhnul 190kg
Dřep max 160kg
Legi

Modertor
# Zaslno: 25 j 2013 17:46


A odkud jsi neprozradíą?

No, né ľe by ty výkony byly úplně slabé, ale po 12-ti letech posilování bych čekal přece jen troąku víc. Upřímně řečeno jsem to tak trochu čekal. Moľná budeą mít jiný názor, ale podle mě máą moľnost se jeątě hodně zlepąovat. Máą něco se zády?


48let @ 195cm @ 135kg
reyben1

len
# Zaslno: 25 j 2013 18:05


Východní Čechy, je to podstatný? Záda mě pak bolej :D Ale dá se to vydrľet, jen to není uľ pouhá svalovka, tak to moc nepokouąím. Uľ léta nesílím, tohle jsem zvedal uľ před pěti lety. A nehodlám začít trénovat 3 opakování s pětiminutovou pauzou ;) Občas se něco hne, ale je to spíą výjimečný. Kúra by mi zvýąila sílu a posunula mě dál si myslim.
Legi

Modertor
# Zaslno: 25 j 2013 18:30


Jsem si říkal, ľe jestli nejsi z Brna.
Mohl bych se mrknout, jak cvičíą.

Máą nepřesnou představu, jak se cvičí silově.

Zpátky k AS. Jak se říká, kdyľ musíą, tak musíą. Jen by sis měl udělat rozpočet, abys za 3 měsíce nezjistil, ľe jsi ąvorc. Nevím jestli máą představu, kolik co stojí. K tomu si připočti takřka dvojnásobné náklady na suplementy a jídlo, bez toho to totiľ nemusíą dělat. Počítej s tím, ľe si budeą muset sám, nebo někdo, kdo to umí, aplikovat (bolestivé) injekce. Budeą minimálně ze začátku značně agresivní, arogantní a budeą mít návaly horka. Je moľné, ľe těch vedlejąích účinků bude víc, v závislosti na zvoleném preparátu. Na orální AS rovnou zapomeň, protoľe je pro ľádoucí účinek nutno přijímat velké dávky a to leze ąíleně do peněz. Hlavně to kupuj od někoho (kolega), kdo má ověřený dlouhodobý zdroj a rozumí tomu (rozuměj má svaly a kaľdý půlrok mu nekolabují játra). Ve finále o vąechno stejně přijdeą (myslím nabyté svaly), takľe ą»astnějąím člověkem se nestaneą. Jen si za pár let řekneą, ľe jsi za to mohl mít nový auto, ale zkuąenost je nepřenosná a kaľdej si na tu rozpálenou plotnu musí ąáhnout sám, aby zjistil, ľe pálí.


48let @ 195cm @ 135kg
reyben1

len
# Zaslno: 25 j 2013 20:21


Nic ve zlém, ale asi jsem vlezl na ąpatné forum, protoľe tady se neradí, ale rozmlouvá. Myslel jsem, ľe mi někdo poradí, jestli se pustit do výąe uvedené kúry, nebo jestli mam nasadit třeba stanozolol a methandienone do první kúry.
Legi

Modertor
# Zaslno: 25 j 2013 21:01


Tak to máą pravdu. Zde jsi na ąpatné adrese. Měl jsem pocit, ľe si to chceą nechat rozmluvit. Deprese a ztráta motivace jsou u tohoto sportu nebezpečná věc, protoľe potom uľ to není sport. Přeji Ti, abys toho nelitoval.


48let @ 195cm @ 135kg
dobespavel

len
# Zaslno: 25 j 2013 23:46


Zdar
Tady jsi opravdu na ąpatném foru, s AS tady nikdo nemáme zkuąenosti, takľe to zkus spíąe někde jinde


22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
wulfur

len
# Zaslno: 13 j 2023 17:09


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 10 Led 2024 10:31


http://audiobookkeeper.ruhttp://cottagenet.ruhttp://eyesvision.ruhttp://eyesvisions.comhttp://factoringfee.ruhttp://filmzones.ruhttp://gadwall.ruhttp://gaffertape.ruhttp://gageboard.ruhttp://gagrule.ruhttp://gallduct.ruhttp://galvanometric.ruhttp://gangforeman.ru
http://gangwayplatform.ruhttp://garbagechute.ruhttp://gardeningleave.ruhttp://gascautery.ruhttp://gashbucket.ruhttp://gasreturn.ruhttp://gatedsweep.ruhttp://gaugemodel.ruhttp://gaussianfilter.ruhttp://gearpitchdiameter.ruhttp://geartreating.ruhttp://generalizedanalysis.ruhttp://generalprovisions.ru
http://geophysicalprobe.ruhttp://geriatricnurse.ruhttp://getintoaflap.ruhttp://getthebounce.ruhttp://habeascorpus.ruhttp://habituate.ruhttp://hackedbolt.ruhttp://hackworker.ruhttp://hadronicannihilation.ruhttp://haemagglutinin.ruhttp://hailsquall.ruhttp://hairysphere.ruhttp://halforderfringe.ru
http://halfsiblings.ruhttp://hallofresidence.ruhttp://haltstate.ruhttp://handcoding.ruhttp://handportedhead.ruhttp://handradar.ruhttp://handsfreetelephone.ruhttp://hangonpart.ruhttp://haphazardwinding.ruhttp://hardalloyteeth.ruhttp://hardasiron.ruhttp://hardenedconcrete.ruhttp://harmonicinteraction.ru
http://hartlaubgoose.ruhttp://hatchholddown.ruhttp://haveafinetime.ruhttp://hazardousatmosphere.ruhttp://headregulator.ruhttp://heartofgold.ruhttp://heatageingresistance.ruhttp://heatinggas.ruhttp://heavydutymetalcutting.ruhttp://jacketedwall.ruhttp://japanesecedar.ruhttp://jibtypecrane.ruhttp://jobabandonment.ru
http://jobstress.ruhttp://jogformation.ruhttp://jointcapsule.ruhttp://jointsealingmaterial.ruhttp://journallubricator.ruhttp://juicecatcher.ruhttp://junctionofchannels.ruhttp://justiciablehomicide.ruhttp://juxtapositiontwin.ruhttp://kaposidisease.ruhttp://keepagoodoffing.ruhttp://keepsmthinhand.ruhttp://kentishglory.ru
http://kerbweight.ruhttp://kerrrotation.ruhttp://keymanassurance.ruhttp://keyserum.ruhttp://kickplate.ruhttp://killthefattedcalf.ruhttp://kilowattsecond.ruhttp://kingweakfish.ruhttp://kinozones.ruhttp://kleinbottle.ruhttp://kneejoint.ruhttp://knifesethouse.ruhttp://knockonatom.ru
http://knowledgestate.ruhttp://kondoferromagnet.ruhttp://labeledgraph.ruhttp://laborracket.ruhttp://labourearnings.ruhttp://labourleasing.ruhttp://laburnumtree.ruhttp://lacingcourse.ruhttp://lacrimalpoint.ruhttp://lactogenicfactor.ruhttp://lacunarycoefficient.ruhttp://ladletreatediron.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist