Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Doping / oxandrolon - undestor - stanozolol
Autor Zpráva
reyben1

Člen
# Zasláno: 21 Čvc 2013 12:17

Ahoj, po 12ti letech cvičení se chystám na svoji první kúru. Je mi 29, mám 189cm a 104kg (zhruba 15% tuku). Zkušeným závodníkem mi byla sepsána první (lehká) dvouměsíční kúra, sestavená z orálních AS. První měsíc Undestor + stanozolol, druhý měsíc undestor + oxandrolon. Chtěl bych se vás zeptat, co zhruba můžu očekávat ... co se týče nabrání objemu, kvality svalstva a udržitelnosti přírůstků. Vím, že se to nikdy nedá říct dopředu, ale na základě zkušeností, druhu AS apod. se prý dají říct průměrné výsledky. Přecijenom by člověk měl mít zhruba představu, co může očekávat.

Např. v průměru se po takové kúře nabere při tvé výšce a váze 4kg (spíše kvalitní svaloviny) a půlku z toho bys mohl udržet.

Druhá otázka je ohledně navrácení produkce mého vlastního testosteronu do normálního stavu. Co jsem se dočetl, tak mi ho z těchto tří látek může snížit asi jenom stanozolol, takže zřejmě nebude potřeba žádných speciálních látek (Clomid) apod. Doporučen mi byl akorát Tribulus, ale nevím, jestli ho nasadit hned po vysazení stanozololu (po prvním měsíci), nebo klasicky po ukončení kúry.

Děkuji za odpovědi
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Čvc 2013 14:20

Proč chceš po 12-ti letech brát steroidy, to by mě moc zajímalo.

Jinak máš vcelku dobré info, akorát bych Stanozolol vůbec nebral a nechal to na té druhé kombinaci, která má na snížení endogenní tvorby testosteronu opravdu marginální vliv. Za dva měsíce se toho moc nestane, odhaduju udržitelný přírůstek na 2-4kg svalů podle kvality stravy, která je v tomto případě zásadní.

BTW, jde nabrat i bez toho.

42let @ 195cm @ 125kg
reyben1

Člen
# Zasláno: 21 Čvc 2013 21:31

děkuju za odpověď ...

no právě že už poslední roky vypadám + - stejně ... podařilo se mi svaly zkvalitnit, ale na váze už nepřibírám ... pořád se motám mezi 100 - 106kg, podle ročního období Myslím, že právě teď, když už se přirozenou cestou moc nezlepšuju, mohl bych si vylepšit postavu za pomocí několika kúr AS. Líbilo by se mi kvalitních 110 - 115kg a čistě se tam už asi nedostanu. Když jsem začal, měl jsem 73kg, teď mám o 30kg víc a hodně zkušeností s cvičením i se stravováním. Není právě teď ten správný čas odměnit se za 12 let dřiny nějakým tím kvalitním kilem svalové hmoty za pomocí slabé kúry? Cvičení mě nikdy nepřestane bavit ... vydržel jsem cvičit roky bez neplánovaných přestávek a to i když jsem se nezlepšoval. Pokud bych dal například do dalších kúr nějaké silnější AS, mohlo by se mi během roku nebo dvou dostat na moji vysněnou váhu a budu spokojený a svaly pouze udržovat a zkvalitňovat. Je to špatný důvod, proč začít s AS?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Čvc 2013 22:15

Neexistuje dobrý důvod, proč začínat s AS, vyjma zdravotních z rukou lékaře.
Rozumím také tomu, že jako zkušený borec nevidíš další možnost pokroku. To je ale většinou omyl. Hodně zkušených borců dělá zbytečné chyby, z mnoha různých důvodů. Napiš sem kompletní trénink, jídelníček a suplementační plán a to by bylo, aby se něco nenašlo, co by dalo změnit, či zlepšit. Protože sem o svém plánu brát AS píšeš, myslím, že úplně o správnosti svého kroku přesvědčený nejsi.

42let @ 195cm @ 125kg
reyben1

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2013 09:58

Vždy je to o tom, z jakého úhlu pohledu na to koukáš.

Co se týká tréninku, tak samozřejmě to hodně měním. Někdy jedu instinktivní trénink, ale v objemu jedu spíš pěvně stanovený plán .. typický plán je třeba 2+1, 2+2 ... v rýsovačce jedu 3+1, 2+1 nebo i 6+1 (krátkodobě) a používám velkou spoustu různých intenzifikačních metod .. v objemu jedu většinou bez speciálních principů .. jen někdy na závěr naženu poslední sérií do svalu krev pomocí shazovačky apod. V objemu jedu většinou partii 2x týdně, občas zařadím pouze 1x nebo naopak 3x týdně (ale to pouze pro změnu). Často používám při jedné partii 2x týdně jeden těžký a jeden lehký trénink - řekněme stejné cviky, ale jednou 6 opakování, podruhé 12 opakování. To mi přinášelo asi nejlepší výsledky. Všechny série jedu většinou do vyčerpání u rýsovacího tréninku a u "dvanáctek". U šesti opakováním se držím konstantní váhy, takže první série nejsou většinou do selhání. Pauzy mezi sériemi většinou odhaduji 1-3 minuty dle náročnosti cviku, zkoušel jsem je několik měsíců i měřit stopkami, ale to mi nepřinášelo lepší výsledky. Tréninky dělám delší než je standardně doporučovaná kortizolová hranice, pohybuju se většinou okolo 90 minut .. někdy stihnu za 70 .. někdy 120. V rýsovačce se nebojím i delších tréninků a přinášelo mi to vždycky dobré výsledky. V poslední době se ale pokouším ty tréninky v objemu maximálně zkrátit, pouze stimulovat svaly k růstu a honem zacukrovat. Vybírám klasické cviky, které dobře cítím, nemám žádné zdravotní problémy, takže se nevyhýbám mrtvým tahům, dřepům, benchpressům, tlakům, nadhozům, klikům ... přidávám přítahy v předklonu, pullovery, bicepsové zdvihy, francouzské tlaky, legpressy, zakopávání apod. Po 6ti týdnech plánu dávám pár dní tréninkové volna a nasazuji změnu ... vyměním partie, cviky a další proměnné. Rozsah opakování se snažím držet 6-12 .. ale občas použiju i 15, 20 nebo i 100 opakování.

Co se týká jídelníčku, tak ráno 4 vejce, celozrnný chleba, nějaká ta zelenina .. většinou paprika a rajče. K tomu kakao apod. Po dvou hodinách dávám 2-3 pytlíky ovesné kaše z obchodu a za dvě hodiny oběd .. standartně kuřecí s rýží a zeleninou, brambory nebo těstoviny s hovězím, tuňák s těstovinami a kukuřicí ... prostě co je, nebo co si uvařim. Svačina bývá často znovu ten samý oběd, nebo dávám tuňáka s celozrnným chlebem, někdy pro změnu jogurt, musli, mléko apod. večere jsou většinou tousty se šunkou a 20% eidamem a druhá večeře 400g tvarohu. V netréninkové dny dávám obědové jídlo i 3x. Mezi jídla se snažím dostat koktejly ... většinou gainery .. večer už spíše protein. Gainery mezi jídla většinou s vodou ... cca 150g .. vybírám ty, co mají širší spektrum sacharidů a méně jednoduchých cukrů ... po tréninku 150g s více jednoduchými cukry, bílkovinové koncentráty dávám syrovátkové nebo syrovátkové s kaseinem, protože je beru relativně pozdě večer. Před tréninkem dávám ještě většinou 50g gaineru, 5 - 10g bcaa, NO (kofein, arginin, beta-alanin apod.), při tréninku standartně ionták .. někdy s bcaa. Po tréninku přidávám kreatin a někdy i glutamin. Nepravidelně beru vitamíny a minerály, párkrát do týdne si dám nějaké jídlo, co jsem dlouho neměl .. kvůli změně a jiným živinám. Také sezonní ovoce a zeleninu. Vodu se snažím držet alespň na těch 3 litrech. Alkohol nepiju, nekouřim, občas sice ponocuju, ale s proteinovkou a džusem Dělám do toho i jiné energeticky náročné sporty ... ale né moc často, ale snažim se je pak vycukrovat zpátky. Ale nejsem toho otrok, abych jenom jedl, spal a cvičil
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Čvc 2013 19:33

Super, díky za vyčerpávající odpověď. Upřímně, dostal jsi se tak na půl cesty jak v tréninku, tak ve výživě a v suplementačním plánu máš vyloženě chyby.

Odlišovat trénink na objemový a rýsovací je přežitek. Toto se reguluje spíše stravou a objemem aerobní činnosti. Naturálně se dá apriori nabrat svalová hmota pouze tak, že maximálně stimuluješ endogenní produkci steroidních hormonů. Toho se dá docílit spíše silovým fullbody tréninkem a lá strongman, než stimulováním sarkoplazmatického růstu svalů, který je omezen. Čili naturál musí žít v dřepovací kleci. Cvičit 12 sérií bicepsu na stroji je ztráta času. Ten biceps naroste nejvíc při kufrování a těžkých přítazích podhmatem. Jinak ale dobře měníš trénink a snažíš se nezapadnout do stereotypu. Doporučoval bych Ti změnit posilovnu a začít trénovat strongman disciplíny, převracet těžký pneumatiky a tak. Bude to pro tělo pecka a další stimul k růstu.

Ohledně stravy, no, nevyplývá z textu, že bys přijímal kolem tréninku jen tekutou stravu, což bys tedy měl. Dávat cukry a BCAA před tréninkem je špatně. Vitamíny a minerály je třeba brát ne nárazově, ale stále. Při takové tréninkové zátěži a svalových objemech je nutné suplementovat více věcí, třeba i tuky- omega3-6 a lecitin. Je nutno dbát na skladbu bílkovin, aby byly co nejvyužitelnější. Příjem čistých whey proteinů je špatně. Kuřecí maso je třeba také špatně. Pokud je dost peněz, kuřecí maso jen 2x týdně, jinak jen hovězí, skopové a ryby a ostatní masa jen příležitostně. Přečti si moje příspěvky ohledně stravy.

Velmi hrubým odhadem máš ještě 20% rezervu na růst bez AS. Problém je totiž v tom, že na udržení svalových přírůstků získaných pomocí AS je nutno kúry cyklicky opakovat, i kdyby jednou za půl roku. Tělo totiž tolik svalů nepotřebuje a snaží se jich zbavit. Čím budeš starší, tím rychlejší bude reverzní ztráta. Třeba Undestor je absorbován lymfatickým systémem, proto není inaktivován játry. Játra teda ok, ale taková rakovina lymfatických uzlin je taky moc fajn.

42let @ 195cm @ 125kg
maacher

Člen
# Zasláno: 23 Čvc 2013 19:10

legi ty tvoje rady, ty jsou nad zlato, chces svaly, drepuj a zvedej pneumatiky, ach booze muj,
reyben1

Člen
# Zasláno: 24 Čvc 2013 00:38 - Změnil/a: reyben1

Děkuju za tvůj názor ... zkusím napsat svůj ...

tak začnu popořadě ... odlišovat rýsovací a objemový trénink přežitek podle mě není. Myslím, že jde obojí .. odlišit i neodlišovat. Mě nebaví kardio a tak v rýsovačce cvičím 6x týdně po 2 - 3 hodinách, omezím sacharidy a funguje mi to. Za měsíc jsem v "letní formě", protože víc než 16% tuku jsem nikdy neměl ... když jsem to držel 2 nebo 3 měsíce, tak jsem to stáhnul asi na 12,5% ... ale tohle je strašně individuální .. prostě mi to nedělá problém .. těžší je pro mě nabírat. O tom, že to není ideální postup nemusíme vést sáhodlouhé diskuze, ale mě to hodně baví část roku takhle trénovat a to je pro mě to nejdůležitější .. udělat si z toho zábavu a potěšení. Ale jak víme, změna (a to i ta bláznivá) může v organismu vyvovat adaptační reakci, takže to vůbec nemusí být na překážku.

Co se týká stimulace anabolických hormonů, tak k tomu poslouží těžké základní cviky stejně dobře, jako převracení pneumatiky. Vidím rozdíl oproti mrtvému tahu hlavně ve složitější technice. Myslím, že z hlediska stimulace organizmu nebude nijak lepší.

Pokud se týká dvanácti sérií bicepsu na stroji, tak o tom v mém popisu nepadla řeč. Držím se vesměs základních cviků a poslední cvik si někde dopumpuju, protože laktát má přímou souvislost s vylučování růstového hormonu nebo IGF-1. Takže se snažím často nahnat posledními sériemi co nejvíce krve do svalu .. to přecijenom pneumatikou neuděláš. A promiň, ale z kufrování si myslím ti biceps nenaroste vůbec ... nedochází ke zkrácení a prodloužení svalu a tudíž není splněná základní podmínka růstu. Izometrická kontrakce podle studií není pro budování svalové hmoty příliš účinná. Těžké přítahy už mohou být účinější .. ale záleží hodně na tom, jak dokážeš procítit zádové svaly ... čím lépe to umíš, tím menší stimulace bicepsu.

Nejsem bohužel bezmezný expert na stravu, tak mam slabiny, ale cukry a BCAA před tréninkem jsou špatně? Tak to slyším poprvé. Vitamíny samozřejmě je idální brát pravidelně ... jen jsem tím chtěl naznačit, že já je v poslední době pravidelně nebral, i když vím, že je to chyba. Se suplementací tuky a lecitinem, jakožto i dalšími látkami se nedá jinak než souhlasit. Whey protein je si myslím ideální, je rychle vstřebatelný mezi jídly a jiné druhy bílkovin jsou zastoupeny v potravinách (maso, vejce, mléčné výrobky, ryby atd.) Kuřecí má negativa, ale na druhou stranu i velká pozitiva. Je chutné a rychlé na přípravu. Chápu ale naprosto tvůj postoj a samozřejmě že takový hovězí steak dá tělu víc ... v poslední době mam pocit, jako kdybych po každém takovém steaku měl větší sílu ... znáte ten pocit, nebo jsem jenom já šáblej?

Tvoje příspěvky ohledně stravy jsem zatím nečetl, přišel jsem se sem poradit o AS a máš pravdu v tom, že ještě nejsem rozhodnutý, jestli do toho půjdu. Důležitá otázka je ... jestli ty přírůstky .. (dejme tomu, že naberu 3kg kvalitní hmoty) ... udržím. Ty tu píšeš, že je potřeba kúry opakovat, jinak o "chemickou" hmotu přijdeš, ale já slyšel něco jiného .. že tyhle udržené přírůstky už ti při zachování cvičení a stravy zůstanou (alespoň dejme tomu prvních 10kg) To by mě tedy velmi zajímalo a silně to ovlivní moje další rozhodování. Pokud bych se rozhodl pro užívání AS ... udělal bych mam představu 3 - 5 cyklů ... víc bych nechtěl. Pokud by udržení přírůstků znamenalo každý půl rok kúru, tak do toho nejdu.

P.S. - nesouhlasné názory nemusí znamenat, že jeden z nás má pravdu a druhý ne ... v kulturistice funguje skoro vše, jen nic nefunguje dlouho
maacher

Člen
# Zasláno: 24 Čvc 2013 08:48

a ted to zacne, viceslozkove proteiny maji tetsi vyuzitelnost, bca pred treninkem katastrofa, nosit kufry do umreni
Legi

Moderátor
# Zasláno: 25 Čvc 2013 10:31

Mě nebaví kardio a tak v rýsovačce cvičím 6x týdně po 2 - 3 hodinách, omezím sacharidy a funguje mi to.

Nad gusto žádnej dišputát. Nicméně co se týče svalového růstu, je to de facto ztracený čas.

Co se týká stimulace anabolických hormonů, tak k tomu poslouží těžké základní cviky stejně dobře, jako převracení pneumatiky.

To máš pravdu. Tady nešlo o to, jestli je ten, nebo onen cvik lepší. Tady šlo o změnu tréninku. Např. převracení pneumatiky je specifický cvik, při které se zapojí téměř všechny svaly = největší hormonální odezva a hlavně je to změna.

Pokud se týká dvanácti sérií bicepsu na stroji, tak o tom v mém popisu nepadla řeč.

Tohle sis vzal osobně, ale cílovalo to na naše čtenáře - začátečníky, jejichž je zde většina. Omlouvám se, že jsem to psal takto neadresně. Je mi jasné, že s Tvými zkušenostmi takto necvičíš.

Držím se vesměs základních cviků a poslední cvik si někde dopumpuju, protože laktát má přímou souvislost s vylučování růstového hormonu nebo IGF-1.

To jsi četl v M&F? To se teda někdo zase pěkně zfetoval. Zaprvé, růstový hormon a IGF-1 je totéž, zadruhé hladinu růstových hormonů ovlivňuje především strava a vylučuje se játry hlavně při usínání. Laktát má vliv na zakyselení organismu a jediný co tak může způsobit je, že nezregeneruješ. Špatná regenerace = nemůžeš trénovat tak často = menší růst svalů. Pokuď máš nějaký odkaz, kde toto tvrdí, rád se pobavím.

A promiň, ale z kufrování si myslím ti biceps nenaroste vůbec ...

To si myslíš špatně, ale přesvědčovat Tě teda nebudu. Zeptej se někde na fóru (nejlépe ironfactor) nějakýho strongmana. Tady totiž nejde v první řadě o kontrakci bicepsu, který toho beztal moc nevydrží (kdo je schopen při těžších vahách biceps vůbec procítit?), ale zase hlavně o hormonální stimulaci.

Nejsem bohužel bezmezný expert na stravu, tak mam slabiny, ale cukry a BCAA před tréninkem jsou špatně?

V podstatě ano s jedinou výjimkou. Byly provedeny studie, které dokázaly větší hypertrofii v případě příjmu mixu volných aminokyselin společně se sacharidy před tréninkovou jednotkou. Jinak je příjem cukrů, nebo BCAA kontraproduktivní v tom, že zvyšuje glykémii, což u citlivějších cvičenců může způsobit hypoglykemický šok během tréninku. Pokud to Tobě nevadí, tak Tvé slinivce ano.

Whey protein je si myslím ideální, je rychle vstřebatelný mezi jídly

Proteiny a gainery jsou primárně určeny pro výživu kolem tréninkové jednotky kdy je GI trakt odkrvený, nikoli mezi jídly. Klasické syrovátkové proteiny mají poloviční využitelnost, takže se dají použít jednou denně. Jinak totiž už hrozí AMK dysbalance s přímým důsledkem - zase méně porostou svaly a zvýší se produkce amoniaku, což poškozuje mozek.

v poslední době mam pocit, jako kdybych po každém takovém steaku měl větší sílu

Nejsi šáblej, to je normální.

já slyšel něco jiného .. že tyhle udržené přírůstky už ti při zachování cvičení a stravy zůstanou (alespoň dejme tomu prvních 10kg)

Záleží na tom, kdo co tím myslí. Že zůstanou 4 měsíce? Ano, zůstanou. Zůstanou rok? NE! Je nutné si uvědomit podstanou věc. Trénikem je možné svaly atrofovat, protahováním udržovat napnuté, ale nejde jím udržet svalový objem. To umí jenom ze své podstaty bílkoviny v součinnosti se sacharidy a steroidními hormony, ať už přijatými exogenně, nebo v důsledku tréninku vlastní tělní produkcí. Pokud tedy člověk přijímá exogenně steroidní preparáty, je nutné v důsledku zvyšeného metabolizmu zvýšit příjem proteinů a ostatních živin, takže teprve tato součinnost více faktorů umožní tělu vybudovat novou svalovou hmotu. Pokud tedy jedeš rok AS kúry a nabereš dejme tomu 15kg svaloviny a potom vysadíš, zůstane Ti jen tolik svalů, kolik jsi schopen přijmem potravy uživit, vše ostatní zmizí. Je to tedy vysoce individuální záležitost. Někdo přijde o všechno, někdo jen o 5kg. Velmi potom záleží na kvalitě stravy, abys byl schopen vše co sníš, taky využít. Jíst hodně, neznamená automaticky mít dost živin,a le to určitě víš.

nesouhlasné názory nemusí znamenat, že jeden z nás má pravdu a druhý ne ... v kulturistice funguje skoro vše, jen nic nefunguje dlouho

Opět souhlas, já se v zásadě skoro nikdy s nikým nepřu. Já jsem tady od toho abych pomáhal a pokud má někdo nějaký zajímavý info, nebo zkušenost, rád se taky něco přiučím. Vždyť člověk se učí celý život.
Proto jsem velmi rád, že jsi sem napsal a pokud tak budeš činit i nadále, myslím si, že to uvítají i ostatní, ať už se rozhodneš jakkoli. Tvoje zkušenosti budou určitě přínosem.

42let @ 195cm @ 125kg
reyben1

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2013 00:33

Ahoj, píšu po třech měsících. Opravdu jsem se hoodně snažil udělat maximum, abych nabral hodně hmoty a to čistě. Použil jsem snad všechny legální doplňky, vařil si jak šílenej a za první 2 měsíce jsem zvýšil hmotnost ze 104kg až na 109,8 .. třetí měsíc jsem mírně povolil v "přežírání" a nechal tělo se trošku zklidnit. Výsledkem je 107,5kg hmoty, ale taky samozřejmě už né zrovna letní forma Popravdě bych řekl, že jsem se svalově nijak extra nezvětšil, spíš naplnil vodou, přibral tuk a teď mě tělo po vysazení kreatinu zase vrací na tu svoji přijatelnou tělesnou hmotnost -tedy někde 106-107kg, které umím udržet.

I když se to zdá jako solidní váhový přírůstek, tak i přesto cítím, že jsem pořád v začarovaném kruhu a už to dál tlačím ukrutně na sílu. Začínám zase reálně uvažovat, že vyzkouším AS. Je hrozně demotivující se už nezlepšovat. Dalo by mi to nový impuls do cvičení a jídla. Nechci mít 125kg ... ale těch 110 - 115kg hezkých by se mi líbilo. Myslím, že se tam "poctivě" nedostanu .. přecijenom to už zkouším přes 12 let.

Takže přijímám návrhy na kúru, která by mě rozumně posunula ... "ucpala" pokud možno co nejvíc receptorů a byla hodná první kúry, protože ta je prý nejlepší.

Přijímám jakoukoliv kritiku, návrhy, komentáře ... ale zároveň prosím o pochopení mého stanoviska Děkuji
Legi

Moderátor
# Zasláno: 25 Říj 2013 12:45

Mohl bys mi napsat Tvoje maxka na bench-press, MT a zadní dřep? Odkud jsi?

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2013 12:48

Mě jako lajka, by zajímalo jak vypadáš.
reyben1

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2013 17:35

Maximálka bench 115kg, ale nejezdím ho (jednoručky cvičím série s 53kg)
Mrtolu už moc nejezdím kvůli zádům, jinak jsem potáhnul 190kg
Dřep max 160kg
Legi

Moderátor
# Zasláno: 25 Říj 2013 17:46

A odkud jsi neprozradíš?

No, né že by ty výkony byly úplně slabé, ale po 12-ti letech posilování bych čekal přece jen trošku víc. Upřímně řečeno jsem to tak trochu čekal. Možná budeš mít jiný názor, ale podle mě máš možnost se ještě hodně zlepšovat. Máš něco se zády?

42let @ 195cm @ 125kg
reyben1

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2013 18:05

Východní Čechy, je to podstatný? Záda mě pak bolej :D Ale dá se to vydržet, jen to není už pouhá svalovka, tak to moc nepokouším. Už léta nesílím, tohle jsem zvedal už před pěti lety. A nehodlám začít trénovat 3 opakování s pětiminutovou pauzou ;) Občas se něco hne, ale je to spíš výjimečný. Kúra by mi zvýšila sílu a posunula mě dál si myslim.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 25 Říj 2013 18:30

Jsem si říkal, že jestli nejsi z Brna.
Mohl bych se mrknout, jak cvičíš.

Máš nepřesnou představu, jak se cvičí silově.

Zpátky k AS. Jak se říká, když musíš, tak musíš. Jen by sis měl udělat rozpočet, abys za 3 měsíce nezjistil, že jsi švorc. Nevím jestli máš představu, kolik co stojí. K tomu si připočti takřka dvojnásobné náklady na suplementy a jídlo, bez toho to totiž nemusíš dělat. Počítej s tím, že si budeš muset sám, nebo někdo, kdo to umí, aplikovat (bolestivé) injekce. Budeš minimálně ze začátku značně agresivní, arogantní a budeš mít návaly horka. Je možné, že těch vedlejších účinků bude víc, v závislosti na zvoleném preparátu. Na orální AS rovnou zapomeň, protože je pro žádoucí účinek nutno přijímat velké dávky a to leze šíleně do peněz. Hlavně to kupuj od někoho (kolega), kdo má ověřený dlouhodobý zdroj a rozumí tomu (rozuměj má svaly a každý půlrok mu nekolabují játra). Ve finále o všechno stejně přijdeš (myslím nabyté svaly), takže šťastnějším člověkem se nestaneš. Jen si za pár let řekneš, že jsi za to mohl mít nový auto, ale zkušenost je nepřenosná a každej si na tu rozpálenou plotnu musí šáhnout sám, aby zjistil, že pálí.

42let @ 195cm @ 125kg
reyben1

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2013 20:21

Nic ve zlém, ale asi jsem vlezl na špatné forum, protože tady se neradí, ale rozmlouvá. Myslel jsem, že mi někdo poradí, jestli se pustit do výše uvedené kúry, nebo jestli mam nasadit třeba stanozolol a methandienone do první kúry.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 25 Říj 2013 21:01

Tak to máš pravdu. Zde jsi na špatné adrese. Měl jsem pocit, že si to chceš nechat rozmluvit. Deprese a ztráta motivace jsou u tohoto sportu nebezpečná věc, protože potom už to není sport. Přeji Ti, abys toho nelitoval.

42let @ 195cm @ 125kg
dobespavel

Člen
# Zasláno: 25 Říj 2013 23:46

Zdar
Tady jsi opravdu na špatném foru, s AS tady nikdo nemáme zkušenosti, takže to zkus spíše někde jinde

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0