Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Doping / Kreatin-sytící fáze
Autor Zpráva
niketrik

Člen
# Zasláno: 20 Čvc 2013 19:32

Zdravím,
zakoupil jsem si pure creatine od Weidera a chtěl bych vědět váš názor na sytící fázi.Odborník konkrétně z Goldfitness mi doporučuje abych prvních 10dní měl tkzv.sytící fázi 5x5gdenně a pak 2x5g denně,ale na ronnie mi zas doporučili,že je to zcela zbytečné a plítvání kreatinu a mám každý den brat 2x5g.Jak to vidíte vy,je opravdu sytící fáze efektivnější nebo je to jen kec?Děkuji za odpověď.
niketrik

Člen
# Zasláno: 20 Čvc 2013 19:56

Jinak se omlouvám napsal jsem to do nesprávné sekce.
dobespavel

Člen
# Zasláno: 21 Čvc 2013 11:13 - Změnil/a: dobespavel

Dle mého je sytící fáze zbytečná
Svaly budou (při dávkování bez nasycovací fáze) kreatinem nasyceny sice později, ale ve výsledku je to ve své podstatě jedno

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Romanus

Člen
# Zasláno: 22 Čvc 2013 10:22

Ber to stabilně, tzn. 2x5g, tak jako Ti to radí na ronnie

KICKSHOP - oblečení pro bojové sporty
relax

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 15:03

čau, muže mi někdo zkušený nejak polopaticky rict jaky je rozdil treba mezi timto kreatinem http://obchod.ronnie.cz/s-95-pure-creatine.html a timto http://obchod.ronnie.cz/s-3971-krea-genic-ptk.html protože cenový rozdil mezi nima je dost znatelny diky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 29 Říj 2013 16:20

Rozdíl v surovině není žádný, v obou je obsažen kreatin monohydrát, ale v té dražší používají kyselinu alginovou jako nějaký blokátor rozpadu kreatinu na kreatinin, nebo co. Nemám tucha, zda je to vůbec možné blokovat. Tyto produkty bývají vždy past na spotřebitele, čili má to lepší účinnost? Jasně, o 5%! O kolik je to dražší? O 500%! Takže asi tak.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0