Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Doping / začiatočníci
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
lukas411

Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2012 19:39

http://imageshack.us/photo/my-images/501/ribcagezf 4.jpg/
Ten false rips čo je označený tak tá časť. Keď scvičím pullover alebo keď tlačím hrudný koš dopredu tak tam vidím veľký rozdiel.
stichy

Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2012 19:42

jako takhle ti nemuzu poradit vic nez zarad nejaky rehabilitacni cviky a pridej strecink
lukas411

Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2012 20:10

A myslíš si že to má biť zarovno? Necítim nijaké ťažkosti a vravia mi že to je normálne že nik nemá úplne rovné rebrá.
stichy

Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2012 21:28

jako jestli myslis ze mas vystoupla zebra tak je to normalni asi tam nemas jeste brisni svaly takze tam mas velke mezery

nikdy me pri pulloveru nenapadlo koukat na to jak mam vystoupla zebra samozrejme ze kdyz si natazeny tak vypadaji prohloubneneji
lukas411

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2012 15:36

Zdravím, nevie niekto aké sú príznaky zodratej chrupavky v ramene? S tou bolesťou si mislím že to može súvisieť. Tiež to aj puká ale večšinou tak ako keby som mal piesok v ruke keď krútim neviem to popísať. Neviem či to je to, ale podľa mňa zodrieť chrupavku v 17 tich rokoch je asi blbosť.
lukas411

Člen
# Zasláno: 4 Čvn 2012 15:54

Čau Tetsuo. Myslíš že to je pravda? A ešte jedna vec može sposobovať pukanie a bolesť s nedostatku pohybu?
ked ti puka v ramene, pomoze ti na to jedine operacia. vazy ti nedrzia dobre klb v klbovej jamke a preto ti to zakazdym puka, ak by to doslo to extremu vyskoci ti klb z klboveho lozka a budu ti ho musiet napravit. hlavne by osm siel k lekarovi a pripadne skusil ortezu na rameno.. ja odbornik nie som, ale am podobne problemy v kolenom klbe, tak som sa o to torsku zaujimal, jaj mam tiez volny klb- a dostal som na to vitaminy, ale tie nezabrali a tak zvyzujem operaciu, radsej skor ak oneskor, kedze sportujem...
<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0