Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Doping / Alkohol
Autor Zprva
homerun

len
# Zaslno: 15 Led 2011 21:08


ahoj, hned na začátku aby nedoąlo k nějakým nedorozuměním: jsem si zcela vědom ąkodlivosti alkoholu a samozřejmě je mi jasné ľe nejlepąí je NEPÍT HO VŮBEC!!!

Otázka tedy zní: Kdyľ uľ se na nás řítí situace (někdy můľe být obtíľné se jim vyhnout), kdy lze očekávat abych tak řekl recidivu, jak co nejvíce zmírnit dopady alkoholu na naąe svaly?

...samozřejmě nemluvím o zlití se jak dobytek tvrdým alkoholem...

podotázka: jak zařadit takový den do tréninkového plánu aby nás to co moľná nejméně poąkodilo?

Můj názor je ľe je lepąí netrénovat v den mejdanu (je jedno jak to nazveme), pít hodně tekutin....a trénink zařadit na druhý den, po opětovném pokusu o doplnění tekutin.

Za horąí variantu povaľuju mít trénink v den mejdanu, uľ tak zmoľené tělo ąokovat daląí ztrátou tekutin a volno si dát den poté...coľ by teoreticky mělo být asi lepąí na regeneraci po mejdanu ale z tréninkového hlediska to z mého pohledu znamená:

1) ten trénink předchozí den byl k ničemu
2) jeątě více uąkodila ta dehydratace unavených svalů

PROSÍM!!! Neberu to nijak extra váľně, jen mě zajímá váą názor...

Samozřejmě uvítám i jiný rady, tipu vitaminizace, stravy atd atd....
RoManL4

len
# Zaslno: 16 Led 2011 10:40 - Zmnil/a: RoManL4


Z různých článků od různých zdrojů je jednoznačné , ľe poľití alkoholu není pro tělo dobré. A kdyľ se člověk snaľí ze svého těla něco dostat (sílu,růst..) tak uľ vůbec ne.

ALE řekl bych , ľe hodně závisí na tom jak daleko s posilováním si, jakou máą genetiku a imunitní systém.

Znám mnoho kluků, kteří si alkohol odepřeli a stějně rostou pomalu, zatímco znám spoustu jiných kteří doslova chlastají kazdý víkend a jsou z nich za stejný čas hovada Někteří mají prostě ątěstí a druzí se musí dřít.

Kaľdopádně je nejlepąí : Nepít, pít občas (1-2x za měsíc), vynechat tvrdý , drľet se na hraně 3 piv , pít volně červené víno ..

Po tréninku je akce totálně nevhodná, protoľe zničené svaly se snaľí zregenerovat..

kdyľ uľ, tak je dobré vyrovnat ztráty vitaminem C, zinkem, hořčíkem popřípadě lecitinem..


Odpověď nalezneą v poznání..
StalinChlapecek

len
# Zaslno: 16 Led 2011 13:11


(Kdysi jsem četl jeden článek v angličtině tak nvm jestli jsem ho dostatečně pochopil ale mělo by to být nějak takhle)


Kdyľ budeą poľívat alkohol v den treninku musíą počítat s tim ľe :

- Tělo dává přednost odbouráváni alkoholu , takľe pokud trenujeą a potom jdeą chlastat a má se dostavit nějaký ANABOLICKÝ stav těla , tak kvůli alkoholu ho tělo přeskočí (nebo aspon minimálně omezí) protoľe bude na prvním místě odbourávat hlavně ten alkohol

- alkohol tě dehydratuje (coľ znamená - pro tělo to neni vľádný případě vhodný)

- Ledviny a játra trpěj . A kdyľ vemeą k uvahu stravu (bilkovin) : Pokud si za den ąpatně jedl např. hodně bílkovin , které se ani nevyuľili , uľ tak mají játra s ledvinami ąílený problémy se toho zbavovat + přídáą tlak na ně jeątě alkoholem (stačí si to představit)

S toho vyplívá, ľe se připravujeą o růst , tím ľe tělo se musí starat o ostatní věci kolem.

Den po kalbě se snaľit co nejvíc pít (co nejvíc vyčůrat !! ) + pořid si lecitin (ten pomáhá játrům) .


Informace shromaľduj a ąiř dál
kernel

len
# Zaslno: 16 Led 2011 13:11


jj, přestal jsem a za rok a půl jsem nabral 30kg


Vůle odejde dřív neľ tělo.
RoManL4

len
# Zaslno: 16 Led 2011 13:43


kernel

nestyď se a pochlub se nějakouTvoji fotkou! x)) .. ta co ji maą tady, je celkem zavadejici xD


Odpověď nalezneą v poznání..
amiCO

len
# Zaslno: 16 Led 2011 15:16


Ono asi taky záleľí, jaký je časový rozdíl mezí cvičením a pitím. Četl jsem, ľe je rozdíl kdyľ někdo jde cvičit v 9 ráno a pít v 9 večer a nebo jde cvičit v 6 večer a pít za dvě hodiny. Daląí věc je, co pije a v jakém mnoľství. Nejvíce dehydruje tvrdý alkohol a pivo neopak víno má dehdratující účinky oprotoi ostatním minimální. Samozřejmě je důleľité, jestli někdo vypije 3 skleničky vína a 3 lahve vína

Po jakou dobu od skončení cvičiení probíhá nejvýznamnějąí anabolický efekt? Tuąím, ľe jsem někde četl, ľe největąí stresový faktor trvá cca 4 - 6 hodin od ukončení cvičení.
homerun

len
# Zaslno: 16 Led 2011 17:07


Vąem děkuju za reakce:

Roman
Kaľdopádně je nejlepąí : Nepít, pít občas (1-2x za měsíc), vynechat tvrdý , drľet se na hraně 3 piv , pít volně červené víno ..
kdyľ uľ, tak je dobré vyrovnat ztráty vitaminem C, zinkem, hořčíkem popřípadě lecitinem..

- totéľ si přesně myslím taky, jen kdyľ uľ tak spíą asi víno (nejlíp střik), neľ pivo

Stalin:
alkohol tě dehydratuje (coľ znamená - pro tělo to neni vľádný případě vhodný)

- to je naprosto jasný! Já mám na mysli situaci kdy tě čeká například svatba (lze očekávat nějaký to pití) a chceą si naplánovat trénink na ten tejden tak abys "minimalizoval ztrát". Jinak lecitin, tekutiny bez debat...

kernel:
Gratuluju, já to hodně omezil, chlastával jsem fakt dost, ale abstinent nejsem no

amiCO:
Ono asi taky záleľí, jaký je časový rozdíl mezí cvičením a pitím

to mě taky napadlo. kdybys trénoval dopoledne, oběd, spánek 2h, kvalitní strava....asi by to bylo něco jinýho neľ z posilky do baru, ale těľko říct...

PRO MĚ KA®DOPÁDNĚ ZŮSTÁVÁ NEJLEP©Í VARIANTOU PRO VYJÍMEČNÝ PITÍ NETRÉNINKOVÝ DEN!

Uvítám daląí názory....
kernel

len
# Zaslno: 16 Led 2011 22:06


nestyď se a pochlub se nějakouTvoji fotkou! x)) .. ta co ji maą tady, je celkem zavadejici xD

Q2 2010 - 193/96
http://img687.imageshack.us/i/dsc00018am.jpg/
čisté maso

Q3 2010 - 103kg
http://img834.imageshack.us/i/dsc00168l.jpg/
http://img143.imageshack.us/i/dsc00167u.jpg/
maso sádlo

Xmass 2010 105kg
http://img444.imageshack.us/i/dsc00172v.jpg/
http://img199.imageshack.us/i/dsc00172rj.jpg/

Jsem uľ pěkné prase, ale při MT 2x180 1x190 je mi to jedno.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
kernel

len
# Zaslno: 16 Led 2011 22:08


Jako u holek je to celkem fatální problém. Ony si myslí, ľe to maso a málo sádla má člověk jen tak, a můľe chodit chlastat do rána, jíst junk food a pod.

Kdyľ se dozví, jak brutální reľim, spaní, jídlo..(bez pití) za tím je, tak si hledají něco hubenějąího.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
StalinChlapecek

len
# Zaslno: 17 Led 2011 14:23


kernel
chodíą do Hit Fitu na floře co ? Taky tam cvičim.


Informace shromaľduj a ąiř dál
RoManL4

len
# Zaslno: 17 Led 2011 19:08


kernel

Paráda , je z tebe solidní řízek x)) a konečně sis odělal tu straąnou fotku


Odpověď nalezneą v poznání..
kernel

len
# Zaslno: 18 Led 2011 00:21


Prase :D. Cizopasník má 182/105 a potáhne 300kg. Já mám 192/103 a potáhnu jen 190.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
kernel

len
# Zaslno: 18 Led 2011 09:04


kernel
chodíą do Hit Fitu na floře co ? Taky tam cvičim.

Vyjímečně.
Klec na dřepy tam není, ten stojan co tam je se kýve to samé u benče, dát si hodně tak tak mě to zabije. Na kladkách nemají řetězy, ale provazy a cítím tam ve vzduchu kouř a plíseň. Přemýąlím o SK Bohemians na ®elivského.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
StalinChlapecek

len
# Zaslno: 18 Led 2011 09:09


Taky mě to tam sere, ale zatim stačí.

Potřeboval bych najít něco kde je klec. Přemejąlel jsme o holeąovicích no.

Sk bohemians na ľelivského ? kde přesně ? na hagiboru ?


Informace shromaľduj a ąiř dál
RoManL4

len
# Zaslno: 18 Led 2011 16:48


Cizopasník má 182/105 a potáhne 300kg. Já mám 192/103 a potáhnu jen 190.

a co BP ?


Odpověď nalezneą v poznání..
kernel

len
# Zaslno: 21 Led 2011 13:57


Taky mě to tam sere, ale zatim stačí.
SK Maximus na Ohradě je dobrý, akortá tam mají nějaké měkké a mírně rezavé tyče.
U zastávky 11 Radhoą»ská, je taky nějaká tělocvična ve dvoře vedle Alberta. Klec nic moc, ale ujde to.

SK Bohemians je v Izraelské ulici 9. Pod vchodem na hřibov a někde za Svobodnou Evropou.

Jinak TJ Sokol ®iľkov je bohuľel tragédie a tělocvična ve sklepě M-Policie v Korunní taky.

a co BP
Viděl jsem ho jen tahat, ale 160+na BP dá určitě.


Vůle odejde dřív neľ tělo.
StalinChlapecek

len
# Zaslno: 21 Led 2011 16:29


SK Bohemians je v Izraelské ulici 9. Pod vchodem na hřibov a někde za Svobodnou Evropou.
Nemůľu to najít , nemáą stránky ?


Informace shromaľduj a ąiř dál
kernel

len
# Zaslno: 23 Led 2011 11:59


TJ Bohemians Praha‎
Napsat recenzi - daląí informace »Izraelská 3160/6
100 00 Praha 10-Straąnice
274 771 806
bohemianstj.cz‎
Street View

TrasyHledat v blízkostiUloľit jako...daląí

Google??


Vůle odejde dřív neľ tělo.
Lejla

len
# Zaslno: 21 j 2021 07:37


No co jsem se tak bavila s lidma tak neľ si dát 4piva tak je lepąí si dát panáka nějakého lepąího pití whisky,rum, atd V pivu jsou nějaké ąpatné látky pro růst svalů a přeměňuje svaly v tuk, proto jsou lidé co mají tzv. pivní pupky. Ale ano tim nechci říct ľe je pít tvrdý alkohol lepąí pro cvičení. Já osobně si docela potrpím na kvalitnějąí víno třeba pár dcl o víkendu si dám a nebo třeba na nějaký ty oslavě. A někdy si za čas objednám i tady nějaké víno ze zahraniční ale opravdu jen tak na chu» a rekreačně.
romancena280

len
# Zaslno: 7 vc 2023 08:26


hye
romancena280

len
# Zaslno: 7 vc 2023 08:40


It's crucial to strike a balance. While avoiding alcohol is ideal, rare situations may arise. The effects can be minimized by refraining from training on the party day, prioritizing hydration, and replenishing fluids afterward. Taking a day off after the event might seem tempting for regeneration, but it can disrupt the training schedule. Remember, moderation is key. For comprehensive guidance on various topics, including "how to write a dissertation," explore relevant resources to enhance your knowledge. Stay mindful of your well-being and make informed choices.
wulfur

len
# Zaslno: 13 j 2023 16:54


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
wulfur

len
# Zaslno: 10 Led 2024 10:15


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist