Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Doping / Agresivita
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
yourLife

Člen
# Zasláno: 13 Bře 2011 07:14 - Změnil/a: yourLife

Mimochodem chtit zvysit svoji agresivitu muze jen uplna guma..

Jsem sice hubenour, ale takovy dve paka jsem serezal, kdyz me bezduvodne napadli(kazdy v jiny den), pak jsem se dozvedel, ze oba jsou boxeri. Takze tahle veta to dobre vystihuje, uz ted mas vymlacenou hlavu, tak se na nejakou agresivitu vys... a zkus byt clovek.

Jsem sumak :(
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Bře 2011 08:11 - Změnil/a: tetsuo

Flash:
Tribulus by mel pri vyse uvedenem davkovani vyprodukovat navic par mg testosteronu. Nefungujou narazove velke davky. Tak mi to vysvetloval jeden biochemik, ktery s tim ma zkusenosti a zaroven tribulus neprodava. Tech par mg nema vliv na zastaveni rustu kosti (steroidy zvysuji hladinu TST v radu desitek a stovek mg).
Ta bylinka je vyuzivana dlouhodobe, nejen komercne, ale i v lidovem lecitelstvi.
A mj. pouzivaji ho i kulturiste, kteri berou steroidy, pripadne vysadi kuru, aby se jim zvysila prirozena telni produkce. (A mozna jim to i funguje, nevim.) Cetl jsem takhle i rozhovor s Louiem Simmonsem, coz je powerlifterky guru, ktery bere steroidy minimalne 30 let v kuse, a ten tvrdil, ze mu tribulus pomaha prave zvysovat prirozenou telni produkci tst. A neslo o reklamni clanek, jelikoz byl na strance, ktera tribulus neprodava.

Nicmene, jsem si vedom toho, ze jakekoli rostlinne produkty se nemuzou ani vzdalene vyrovnat steroidum, jsem si vedom toho, ze kdyby byl narust hladiny testosteronu velky, nemohl by byt tribulus prodavan jako doplnek stravy. Na tohle tema uz jsem pred lety cetl serii clanku od Eduarda Prazaka.

Pokud si vsimnes, Tribulus nedoporucuju s zadnym velkym nadsenim. Prakticky ho nikdy ani neuvadim v zadne pyramide suplementu ("co je nejvic treba"). Sam s nim zadne zkusenosti nemam.

S neucinnosti, resp. vetsinou malou ucinnosti v pomeru cena/vykon u NO2 vyrobku souhlasim, a proto je tady taky nedoporucuju.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Stig

Člen
# Zasláno: 9 Dub 2011 20:00

zdarte,
zajímalo by mě jaký hormon se vyplavuje když je člověk rozzuřenej/nasranej/agresivní. Testosteron nebo kortizol?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 10 Dub 2011 00:53

Testosteron.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0