Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Besti
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Autor Zpráva
BESTie

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2006 15:33

Bohuzel to tak nekdy je-nudny hodiny jako chemie,atd. Zamyslim se a uz sem v posilovne nebo na foru.. Nekdy si pisu co budu trenovat az dokoncim nakej trenink, jestli dres vazne prida cca30kg->jestli v prosinci bych moch dat v Boru 150-160kg benc,apod.
Blby pak je ze si z toho co profesor(ka) rikaj pak samozrejme nic nepamatuju..

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2006 16:12

Pokud vymejslis treninky, tak je take nekdy prezentuj
BESTie

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2006 20:05 - Změnil/a: BESTie

FOMIN 17.trenink

ben

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2006 20:10

Coyote

Ja nemam nic novyho-vsechno to tu uz je.. Ale kdyz se mi bude zdat, ze vymyslim neco trochu kvalitniho urcite to sem dam.

Člen
# Zasláno: 13 Zář 2006 20:37

Dneska se v posilovne udalo neco co sem asi potreboval:
-Kdyz sem vazil 75kg a zacal chodit pred vic jak rokem do posilovny byli tam chlapi tezsi a silnejsi nez ja-stavalo se ze me treba nenechali projit (neuhnuli) k cinkam nebo ruznejm strojum, nebo se i treba zasmali co sem zvedal za vahy, jak sem cvicil,apod. Posledniho pres pul roku uz nemam problem, protoze sem vetsi, tezsi a treba i silnejsi nez vetsina lidi co tam chodi cvicit (zadny velky borci)-mam nakej respekt. Dneska tam byl nakej 50letej tak 110kg typek se synem- a choval se tak, ze sem si vzpomnel na zacatky. Ne treba zrovna ke mne, ale vubec jeho chovani. Me uz tak nejak proste strasne sere kdyz je nekdo vetsi (mohutnejsi,tezsi) nez ja-takze sem docela namotivovanej zacit zrat jeste vic nez zeru a pribrat minimalne 10kg do konce roku!!! Protoze mam uz v hlave asi zakodovano, ze se musim snazit bejt nejsilnejsi, nejmohutnejsi, proste nej. Takze co? Du se nazrat!!!

Člen
# Zasláno: 14 Zář 2006 20:21

http://www.joeskopec.com/assist.html

Člen
# Zasláno: 15 Zář 2006 20:34

FOMIN 18.trenink

mrtvy tahy
4x120kg
3x2x135kg

bence
3x3x70kg

drepy
3x3x123kg

+pupek 4x8 +20kg
+militari 2x8x45kg, 2x6x45kg
+stah.kladky-tricepes 4x8x50kg

*Dneska sem nejak nemel chut a silu-prazdna posilovna a jeste predtim sem to podelal hambacem v bufetu a pak doma tri jogurty a sacharidak..
-Odcvicil sem podle planu, ale nic moc-jakoby me to dneska moc nebavilo..
btw.Fomina ukoncim po dvou mesicich-je to jisty na 99%. Premejslel sem a kdyz ho za dva tejdny ukoncim a vse pude podle planu budu na 185-105-180 + uvidim co pak vyleze z deloadu.. Pak asi zacnu HST-bence pojedu aspon tri tejdny pro cca 8.opakovani, aby se dobre zregenerovalo a pak nasadim konecne moji pul roku vyslintanou MMroutine na bencik. Tak abych to stihnul docvicit do prosince (open-air Novy Bor) + k ty rutine na benci pojedu asi pro ostatni partie neco jako HST.
*priprava na prosincovy bence (nechci to zakriknout takze "tuk,tuk na drevo" :
-po fominovi (po deloadu) snad aspon 110kg
-tri tejdny pro 8.reps by taky neco malo mohli hodit, protoze takhle hodne opakovani sem uz dlouho nejel
-MMroutine +12kg
-zvyseni telesny hmotnotnosti na min.110kg +?kg na benc
*130kg RAW by na prosinec mohlo bejt..
***Takze uvidime jak se mi podari skloubit s liftem skolu..Nic jinyho mi snad krome zraneni nestoji v cetste...

Člen
# Zasláno: 18 Zář 2006 20:22

FOMIN 19.trenink
*podsekane max.pro tento tejden 180, 102.5, 175

d

Člen
# Zasláno: 20 Zář 2006 20:12

FOMIN 20.trenink

ben

Člen
# Zasláno: 22 Zář 2006 20:08

FOMIN 21.trenink

mrtv

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2006 12:01

*Mimochodem konecne mam jeste s Patrikem (Mustangem) dohodnutou brigadu-> byli sme minulej vikend a budem jezdit asi kazdej druhej vikend co nejdyl to pude (do prosince asi) makat na pilu. Uz mame oba z minulyho vikenda litrik za pres 20.hodin prace. I kdyz mame oba jen sestnact byli sme asejc shledani dosti zrucnymi, ze sme mohli delat i se zkracovackou, s jerabem, atd.
*Mne to zatim staci-> posledni dobou zacinam bejt z treninku dost stahanej, takze vic nehledam, ale az Fomina komplet dokoncim pridal bych si rad neco jeste na zbyly volny dny (utery, ctvrtek).
*Jak to bude s bencarskym dresem nevim-spechat asi nebudu, coz znamena ze ho budu shanet asi az pristim rokem.. A jestli pudu v prosinci tak na 99% RAW.

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2006 19:51

prosinec/2006- 16let, 184cm/min.110kg, drep 200kg, bench 120-130kg, mrtvej tah 200kg
*Jak se mi dari plnit:
-v rijnu bych mel dat min. 185-105-180 ale cekam vic! Obzvlast u mrtvoly kde me brzdil dost uchop-ted s magnesiem.. Benc cekam ze po ctyrech tejdnech HST bude aspon 110kg. Po MM 122kg pri vaze cca 100kg. Takze kdyz se mi podari pribrat na 110kg..130kg benc mozna bude. Jen se nezranit (tuk, tuk na drivko), nezacit fetovat, apod. Jinak bych moch splnit.

*Asi si dam dalsi umluvu kterou se budu snazit splnit-neco jako "zadna ctyrka na vysvedceni,apod." to si jeste promyslim. Myslim to vazne-ve skole nic moc poslednich par let sem..

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 15:58

Byl sem s Mustangem dneska protoze byl pozadu na treninku, abych mu do toho moch kecat. A protoze se mi nechtelo jen tak cumet a nic nedelat vzal sem si s sebou zradlo. Takze sem tam zral, ale porad mi to nestacilo. Tak sem si dal naky lehky stahovani kladky a pullover na protazeni a zabiti nudy. Jo a mimochodem vlastne sem tam sel zkouset i drepy s bandazema- 2x5x80kg verylight. Bandaze uz mi uvazat celkem jdou a zejtra si je na drepani urcite vemu. Pak sem zkousel naky blbiny-kliky na bradlech a shyby. Docela spokojenej s klikama, shyby o neco horsi ale na to mrdam.. Pak koukam na benc a napadlo me "co kdybych si jen tak z prdele zkusil nalozit 90kg a zkusil kolikrat to nejvic vytlacim". Tak sem nalozil a naprcal 6.docela peknejch opacek. btw.To vychazi na skoro 110kg! Takze mam radost.. Vim ze by se to nemelo, ale cvicit uz dva mesice presne podle planku me mrda.. Zase ale nadlouho posledni picovinka v treninku...

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 17:05

BESTie
ty se
BESTie

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 17:17

To vis ze mam coolturisto, ale tady neni s kym mluvit o jinych vecech.. Kdyby nekdo mel zajem byl bych jen rad. Jinak urcite ve spolecnosti "obycejnech lidi" o posilovani az tak nemluvim (nebo treba vubec). Urcite je plno jinych temat a z mluveni jen o posilovani bych se musel zblaznit... Posilovani mam hodne rad (stejne treba jako nekdo ma rad fotbal nebo hokej,atd. ,ale sem normalni clovek.

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 18:28

Bestie hod sem naky fotky at vidime jak ses zlepsil

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 18:37

Jo taky bych chtel videt tu horu sadla
Tomis

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 18:46

me by to taky zajimalo
Johnny

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 20:51

tak mi nezby va nez se priklonit k mistrum nade mnou takze kde ty fotky jsou ???
The Stone

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 20:53

Coyote
tebe sem tu taky este nevidel proc sem naky foto nehodis? klidne bez obliceje, ty musis bejt docel bedna...

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 21:01

The Stone
Sem sracka
BESTie

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 21:02

Znatelne sem se od posledniho vyfoceni (cerven) nezmenil, ale kdyz zrovna nejsem nazranej a prepitej->nemam nafouklej pupek...tak mam kdyz zatnu brisaky vydet tu "vanocku". Je mi jasny ze mi to nikdo neverite ,takze jen nakej dobrej zaber svyho bricha bych sem hodit moch.
*Fotit se celej nema smysl, protoze jak sem psal zadnej extra rozdil by stejne videt nebyl. Dystak bych moch, ale az v pripade ze aspon neco priberu, coz je 5-10kg cehosi. Spis tech deset-takze tak za pul roku..

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 21:08

Coyote

Sracka co vazi 102kg a ma v pase 90cm? Sracka co zvedne 210kg (a vubec vahy co zvedas good)??? ..My se ti i presto nebudem smat kdyby si sem fotku hodil.
*Taky by me zajimalo jak vypada ten borec co nam tu vsem radi.

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 21:30 - Změnil/a: The Stone

Coyote
Ja se rad kouknu i na sracky

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 21:31

BESTie
ty fotky z cervna mas prosimte kde?

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 21:41

Coyote
Sem sracka

jo jasne tomu tak budem verit.Aspon jednu!!!Prosim!!!
BESTie

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 23:11

*Ta je z cervna..

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 23:20

*Jo a mimochodem bandazovat budu tyto-TITANIUM knee wraps

*Video "jak uvazat bands" zde:
URL

*A dalsi videa zde:
URL

Člen
# Zasláno: 25 Zář 2006 17:51

Coyote
dyt vo tom to je, nikdo se nechce divat na dokonaly kulturisty, ale na poradny sracky
BESTie
vidis, ja ti zas zavidim vanocku na brichu

Člen
# Zasláno: 25 Zář 2006 18:23

Nemam potrebu se tady vystavovat. Ale uvidime, zvazim to
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Toto téma je uzavřeno. Nemůžete zaslat odpověď.

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0