Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Log by Jimi bOi!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Autor Zpráva
Coyote

Člen
# Zasláno: 23 Zář 2006 18:49

HST-style is very good style.
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 20:01

Mno tak se prave nudim a premyslim jak bude nejvhodnejsi cvicit, kdyz se k tomu dostanu treba jen jedenkrat tydne...
Prvni co me vykvetlo v hlave:
4*8, 4*6, 4*4 cykly bych menil asi podle nalady
Kazdej trenink by obsahoval Bench, Drep a neco na zada, ted asi Pritahy v predklonu (do budoucna planuju mrtvolu).
+2 doplnky (Biceps, Triceps, Ramena, Lytka[ikdyz ty bych klidne ozelel]),
a jeste bych chtel vzdycky popravit bricho, tam citim hroznej nedostatek...
Tak a ted me zajima, jestli to je pouzitelny, nebo sem vymyslel nepouzitelnou blbost. Za pripadny nazory dik

Člen
# Zasláno: 24 Zář 2006 21:09

Budes boxovat? ..Trosku ti zavidim-vazne.

Člen
# Zasláno: 25 Zář 2006 19:17

Dnesni trenink:
5*5*50 bench
5*5*15 biceps. jednorucky s oporou nohy...
3*5*30 a 2*5*25 francouz-chtel sem to cely odjet s 30kg, ale nejak nebyla sila
7*7*10 zkracovacky-a na posledni serku sem dal opakovani navic, abych mel celou 50tku
Normalne by to byl very

Člen
# Zasláno: 25 Zář 2006 20:37

Poslednich par tejdnu docela premejslim o tom, ze bych taky zacal trochu bouchat. Protoze asi moje nej.plus sou nohy tak asi spis kickbox nez jen box. Ale to je jeste daleko, nez bych nekam vlez do areny musel bych zapracovat na kondicce, protoze bejt za silnyho, ale pomalyho chcipaka kteryho sestrely kazdej nad 60kg... To me nelaka. Uz asi pet let mam doma boxovaci pytel, zezacatku sem mlatil celkem casto a chtel sem delat box, ale maminka mi to nedovolila. Ale naopak me vole cpala do veci co sem nechtel-aikido, reckorimskej zapas, a dalsi sracky. Nastesti me nikdy na trenink neceho takovyho nedostala. Nekdy me sere, ze ja sem sice trosku silnej, ale pomalejsi a pomalejsi. Porad vim, ze kdyby na to doslo neco ze sebe dostanu a jen tak nakej nazdarek me nesunda, ale chtel bych chodit po svete s vetsi jistotou, ze umim "rozsekavat hlavy". A nee ze jen kdyz mam dobrej den.

Člen
# Zasláno: 25 Zář 2006 20:55

BESTie
no, hele ja se do zadny areny a vubec na zapasy nechystam. Box budu delat prave kvuli kondicce. Byl sem se s kamosem podivat na jednom treninku:skladal se zhruba ze ctyr casti. Prvnich 15min probihala rozcvicka (obihani okolo telocvicny a vsemozny protahovani), dalsich tak 20min ukazoval trener kam se ma mlatit a kryty (to se trenovalo ve dvojicich), dalsich 10min se to skouselo jakoby naostro (ale vzdycky jaxe kdo citil, zacatecnici spolu, pokrocili spolu.....no a ti zabijaci taky spolu ) a posledni ctvrhodina se rozdelila mezi mlaceni do pytlu a posilovani=zkracovacky a kliky..... nekteri borci si pak jeste vzali jakysi ocelovy tyce a mlatili venku do zeme. Vetsina z nich ale odpadla....Ja pocitam s tim ze odpadnu po rozvicce, nez si na to poradne zvyknu

Člen
# Zasláno: 26 Zář 2006 13:53

S tou arenou sem to myslel-na trenink, takze vlastne do telocvicny. Nez bych se odhodlal jit se nekam prihlasit musel bych na sobe zapracovat, protoze jak sem psal nejsem ted moc rychlej-mrstnej.. Nekdy premejslim jestli to ma smysl venovat se jen liftu na ukor rychlosti, hbitosti,.. Ze bych byl nakej extra talent se o mne rict neda tak naco bejt prumernej ceskej lifter? Proste se mi zda ze mi to nestaci-ja uz sem hral dohromady dva roky zavodne fotbal, ruzne po skolnich hristich i treba basket,atd. Vzdycky ale ten sport kterej sem delal nebo delam tak naplno. Kdyz sem hral fotbal i sem se o nej hodne zajimal-umel sem nazpamet desitky sestav ceskych i zahranicnich tymu, vecne sem na nej cumel v tv. Podobne je to ted s powerliftem.. A myslim, ze kdybych chtel delat box nebo kickbox taky by to bylo naplno a pracoval bych na sobe, tak abych byl dobrej. Nebo sport dalsi kterej by se mi libil je rugby.
*Takze ted delam tohle a asi jeste nakej "ten patek" delat budu, ale klidne by se mohlo stat ze za pul roku.. A pak si spolu dame sparing.
Ps.Budes si vest neco jako denik i z treninku boxu? Nebo az budes v nem dobrej (nebo jestli uz ses) a budes mlatit na koho prijdes kolem koho projdes tak i naky street fighty?

Člen
# Zasláno: 26 Zář 2006 18:24

BESTie
To me nikdy takovej zapal nevydrzi....nebo spis sem se nikdy nicemu naplno nevenoval. S boxem prisel kamos, jestli bych do toho nesel. Ja se rozmyslel a rekl si, ze naucit se davat rany a vubec si komplexne zlepsit fyzicku nebude vubec naskodu+navic kdyz k tomu budu porad posilovat, tak by me z toho mohla vylezt celkem fajn postava.
Treninky z boxu nevim jestli si budu psat, myslim si ze by to vetsinou vypadalo stejne, maximalne kdyz me nekdo dobre sestreli (nebo treba ja nekoho ) tak to sem poznamenam. Ja budu rad kdyz ty treninky vubec utahnu fyzicky ikdyz na tom trenale jaxem se byl podivat, byl aji jakejsi deda (tak kolem 45) a celkem v pohode to ustal, sice do toho nedaval tolik jako mlady kluci, ale stejne.....
jinak su nasranej, byl sem si dneska pro rukavice a debil prodavac, ma na strankach napsany osobni odber do 17,00. Ja tam byl v 16,15 a uz byl pryc. Zejtra tam jak ten kokot poslapu znova

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2006 08:04

Kolika uncovy shanis-nebo takhle v jakym rozmezi se to kupuje? Vim ze treba do ringu na zapas se nesmej moc maly nebo jak to je..
btw.Ja mam od zacatku doma 12uncovy. Kdyz sem to dostal (tak pet let zpatky) vypadalo to asi takto "dve rukavice a dve nohy" vic videt nebylo jak mi byly velky.
-Porad mi sou trochu velky.

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2006 20:28

BESTie
no ja koupil 14uncovy, cetl sem ze se pouzivaji spis na trenink nez na zapasy+mam pytlovky...
A jinak sem to byl dneska prubnout a SUPER!!!!!!!!!! rozvicku sem dal lip nez sem cekal a pak uz zakladni postoj, udery, uhyby bloky......svete boj se me
nez se do toho dostanu asi to bude jeste peknejch par treninku trvat, ale bavi me to jak svina. Nejvic sem si ale uzil mlaceni do pytlu, to me hafo bavilo....(nasledny zkracovacky, kliky a svihadlo uz podstatne mene ). Muzu jen vrele doporucit...

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2006 22:23

BESTie

Jestli se nepletu, tak 12 (14) uncov
BESTie

Člen
# Zasláno: 27 Zář 2006 23:23

Mne se nezda ze by to bylo lehci.. btw.Nemam kozeny nebo s cim se fightuje mam jen plneni molitanem nebo cim..

Člen
# Zasláno: 28 Zář 2006 09:56 - Změnil/a: BESTie

Nedalo mi to-asi si sestavim nakej planek a jeden den (zatim) v tejdnu budu kondickovat a treba i trosku busit.. Posilovani porad hlavni sport jen si k tomu pridam takovou tresnicku.
Takze vypadalo by to asi takto:
-protazeni a nasledny beh (10-15 minut)
-pak cviky jako sklapovacky, sedy-lehy, drepy, kliky, svihadlo pro hodne opacek bez cinek pr.60op. treba i na rychlost (15-20 minut)
-pak naky zkouseni techniky a obdivovani sama sebe pred zrcadlem (cca10 minut)
-potom buseni rukamanohama (hlavouloktama) do pytle nebo nakej lehci sparing s Mustangem kterej to asi bude trenovat se mnou.

BTW Co si myslis o tom planku JIMI? ..inspiroval sem se dost tim co si psal ze si videl na treninku boxu..

Člen
# Zasláno: 28 Zář 2006 21:08 - Změnil/a: Jimi bOi

Robo
nekdy priste se na to zeptam trenera, jinak tam u nas normalne borci trenovali i s 10OZ, asi v tom takovej rozdil nebude, ale poptam se...
BESTie
jj, proc ne. Jinak to buseni do pytlu sem taky delal se sparingem. Nejdriv 2*2min si busis do pytlu tak nejak v pohode jak se ti chce a pak, a potom, delali sme to asi 6krat, patnact vterin mlatis do pytlu jak divej, proste co nejrychlej a nejtvrdej to jde, pak 15s sparing, pak zas ty.....jeste dneska me z toho hafo bolej kridla , jo na konec bych hodil jeste lehci protazeni, tak max 5-10minut

Člen
# Zasláno: 28 Zář 2006 22:00

potom buseni rukamanohama (hlavouloktama) do pytle nebo nakej lehci sparing s Mustangem kterej to asi bude trenovat se mnou.

j

21.12.2012
BESTie

Člen
# Zasláno: 29 Zář 2006 13:40

MUSTANG

LOL!!!

Člen
# Zasláno: 29 Zář 2006 20:21

Wow, tak dalsi trenink...trener tentokrat prohlasil vetu, ze na treninku mas umrit a ja se nechcu videt zitra.... Jinak uz sem dneska dostal kladu do hlavy a je to zajimavej pocit (sparing ode me dostal asi 3, na body bych asi vyhral ). Uz bych si aji rad zaposiloval, ale s namozenejma zadama a predloktim se me do toho moc nechce

Člen
# Zasláno: 29 Zář 2006 22:22

Jimi bOi

Tak at se dari Jimi!
btw.Ja sem se taky nekdy nechal mlatit, teda slo jen o to abych vedel jak snesu ranu, jeden kamarad mi daval pesti do hlavy (docela bomby) a docela se to da vydrzet, Mustang me mlati kazdou chvili do bricha (nebo stoji na brise), ale to mam docela pevny.. Pevnej bych byl, aaale pomalej......

Člen
# Zasláno: 2 Říj 2006 18:16

Wow, skolni posilka....
Bench 7*55, 2*75, 2*5*65 chcel sem zkusit este vic, ale utekl me kvalitni sparing a zbytku nasi tridy moc neverim....
Scotovka asi 6*5 (vahu skutecne nevim, za 3 roky na skole me jeste nikdo nebyl schopnej presne rict, kolik vazi jedna cihlicka).
A to je pro dnesek vse, posilovat se me vubec nechtelo, taky tam nebylo spravny zazemi a taky sem musel sledovat jak dopadne incident mezi spoluzakami (hezky slovo, ze), do drzky si nedali, takze slabota

Člen
# Zasláno: 4 Říj 2006 18:43

Sparing na box je nejakej nachcipanej a samotnymu se me na trenal nechtelo, tak sem aspon vzal do rukou cinky...
4*8*40 bench-lehky, ale dyz sem si rekl ze jeste pojedu cykly 4*6 a 4*4 tak uz bych nemel co prihodit...
4*8*40 drep-taky lehky, ale vic se me pres hlavu prehazovat moc nechce...
4*8*40 p

Člen
# Zasláno: 7 Říj 2006 15:31

Prisla mi na mysl otazka kloubu. Co sem slysel tak pri boxu (a vubec takovejch sportech) dost casto odchazi klouby a jelikoz me pri poslednim treninku bolel loket jak svina (daval sem ve skole paku, ja vim blbost ) tak jsem se rozhodl pro porizeni nejake kloubni dobroty. Ale nevim co, jestli bude stacit gelatina, ktera vychazi levneji nez ostatni vyrobky jako je treba glukosamin a podobne. Nema s tim nekdo zkusenosti? (treba byvalej kickboxer Hruda? )

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 11:36

Jimi bOi
BESTie

Tak se p
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 12:59

Robo

o tom sem taky premyslel, ale to by doma asi neproslo.... uz tak ma maminka strach
jak casto budes trenovat? az zazijes trenink, tak me ho zkus popsat, zajimalo by me jak moc se treninky budou lisit. Ja si myslim ze intenzita bude hodne podobna. A jinak hodne zdaru

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 15:00 - Změnil/a: Robo

Jimi bOi

D
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 8 Říj 2006 15:44

S tim ze to bude tvrdsi souhlasim, asi proto padla moje volba na box Jinak taky chodim dvakrat tydne (streda a patek) a uplne me to staci, vetsinou ani nestacim zregenerovat, takze celej vikend se nemuzu ani moc pohnout ikdyz ted uz to je lepsi. Ale prvni dva treninky to bylo peklo...

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 20:11

Nejak ted neni o cem psat, dalsi trenink po dlouhe dobe prijde snad zitra. Snad dyz me nebude bolet pravej loket, to asi ten box...Zitra valim koupit ortoprim, doufam ze se to casem srovna a bolest zmizi.
In

# Zasláno: 11 Říj 2006 20:30

to asi p
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 20:38

No ono nejde ted ani o tu ruku, to se spravi. Ja na to nemam pres tyden cas a jediny volny dny, kdy bych mohl posilovat je vikend... A lepsi to hned tak nebude

Člen
# Zasláno: 11 Říj 2006 22:29

In

Člen
# Zasláno: 12 Říj 2006 16:38

Dnesni trenink:
4*8*40 d

Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0