Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Fotbal+Posilovanie
Autor Zpráva
Zemby

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2018 14:40

Čaute mám takú dilemu s ktorou by som potreboval pomôcť pred nedávnom som prestal hrávať fotbal koli cvičeniu ale rad by som znova začal v obmedzenom množstve jeden tréning nejake kombinácie,fotbal nie kondičný tréning a v nedeľu zápas , chcem sa spýtať či by to ovplyvnilo moje výsledky čo sa týka naberania alebo silových výkonov , mám 189cm 90kg pred rokom bola moja váha okolo 70kg , takze každé svoje kilo si vážim a nerád by som prišiel on alebo o úbytok sily . Rad budem za každú odpoved
Onder

Člen
# Zasláno: 16 Čvc 2018 19:50

Já sice žádný profík nejsem, ale moji radu ti dám. Myslím že když budeš dost jíst tak by se určitě nemělo nic stát. Navíc nějaké to běhání vůbec není špatné.. další pohyb navíc. Pokud se ale opravdu hodně bojíš že by jsi něco shodil, tak si před a po tréninku dej nějakou dextrozu + protein. Každopádně já bych běh bral jako plus pro zdraví, a ne že budeš o 2 kila lehčí..
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0