Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Addicted to coffe and gym.
Autor Zprva
dunno

len
# Zaslno: 5 Led 2016 02:46


ahoj činkaři

hned v úvodu bych ráda řekla (ano,jsem zena ),ze tohle neni zádnej log novoročních předsevzetí. Trénuju pravidelně prakticky bez pauzy posledních uľ asi 5 let..mozna vic... jsem mezomorf, mam řekněme slusnej potencial na naber svalu, stejne tak snadno nabiram ąpek,bohuľel .. trenuju split, kterej kazdejch cca 10 tydnu protacim, porad zkousim novy metody, varianty cviku, jidlo drzim striktne prakticky porad.

moje maxima ( na 1 rep. sem nikdy nezkousela - nemam sparinga,ani duvod)
bech: 10x65kg
drep: 10x80kg
mt: 3x130kg


aktualni plan na leden - tezkolehkej split 3+1,2+1 .. bude se lehce sekat...
1)RAMENA,RUCE,BRICHO
2)ZADA,HAMSTRINGY,LYTKA
3)RUCE,PRSA,BRICHO
volno
1)NOHY KOMPLET (+prsa -kdyz bude chut)
2)RAMENA,ZADA,HAMY,BRICHO
volno

split sem si poskladala podle pocitu a aktualnich potreb... vsecko (krom hrudiku) potrebuju odjet 2x tydne s tim, ze jednou tezce abych zabranila ztrate hmoty a sily a podruhe lehce... u ramen se hodlam zamerit prevazne na bocni deltak, ruce v me kategorii az tak podstatný nejsou, tudíz spís objemove, zatim nemam moc v planu je rysovat, prsa...cvicim fakt jenom proto,ze me bavej a mam na ne celkem silu..do me kategorie absolutne nepodstatny... hamstringy mam v planu odjet 1x v podobe celejch noh(na nohy mam genetiku) a 1-2x zvlast..za x prirpav mam vysledovany, ze to mi proste na rysovani funguje nejlip (a nohach se fakt uz esdnazim nabrat ani ň)... samozrejme ukladm tuk prevazne na spodni cast tela - klasika, ľenská ... no a záda...ty sem roky dohánela, na ty genetiku nemám projistotu vubec - nazvala bych to nejvetsi slabinou ...tam potřebuju spravit ąířku i hloubku.... v zádým prípade netvrdím, ľe je to dokonalej plán, je to prostě postaveny pro moje aktuální potreby a nedostatky a tak,aby me to bavilo..

a proc zakladam ten log? nevim..treba se tady dozvim neco zajimavyho nebo poznam nekoho novyho z nasi komunity .... takze pokud libo,sledujte, s klidem kritizujte, beru to sprotovne

hodne zdaru v novym roce
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 Led 2016 09:35


Ahoj dunno,
vítám Tě tady. Tady Tě nikdo kritizovat nebude, postarám se o to. (ten trénink je příąernej)

na 1 rep. sem nikdy nezkousela
To je ąkoda, je vidět, ľe máą silový potenciál. U maximálek nepotřebujeą sparinga, stačí dělat dřepy a bench v kleci a správně si nastavit zaráľky. Ten důvod zkouąet maximálky je nasnadě, zvýąená endogenní produkce hormonů.

Pochopil jsem správně...soutěľíą? Jaká kategorie? Odkud jsi? (ano, to je výslech)


48let @ 195cm @ 135kg
dunno

len
# Zaslno: 5 Led 2016 11:20


ahoj moc děkuju za privítání...

jj,s tim sem tak nejak pocítala... vyzkousím, kdyz nepůjde, zmením.. ľádná trága

maximálky dřepy na MP nedělám, pokud nejdu na 21tky.. prakticky vsecko volna vaha (tu maximalku dřepu bych váľně vidět nechtěla a jelikoľ mám stredni skoliózu, asi by to jeden extenzor pekne odskakal) ..u benche by me to zajimalo, bo na tlaky odjedu 10x25 napohodu, u benche klasickyho se bez sparose trochu bojim, bo sem kdysi mela vyhozene rameno ...multipress fakt nemusim,navic ta draha je tam jina a to "postizeny" rameno mi to tahne do neprijemne pozice..takze se snazim spis volny vahy .. jinak duvod zkouset maximalky na 1dno opako sem mela tak pred par letama, ted uz doopravdy ne... bojim se zraneni .. leda bych se dala na silovje trojboj,coz uz me taky napadlo.. mozna,az budu zase ve velkovykrmu

souteľila sem před nějakým časem v BF ale teď uľ jsem nějakou dobu neslyąná .... sem přehodnotila ľivotní priority..ale občas to chybí, je potřeba zase trochu nejakej cíl
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Led 2016 09:35


Multipress? Co to je?

Měl jsem taky skoliózu....a od té doby, co jsem přestal chodit k lékaři....ji uľ nemám.

Zapomněla jsi sdělit, odkud jsi a kolik Ti je let. Podle těch mnoha bo bych tipoval Moravskoslezký kraj, ale vąiml jsem si, ľe je to teď móda, tak těľko říct.

No a kde je nějakej zápis tréninku? ©up ąup cvičit!


48let @ 195cm @ 135kg
dunno

len
# Zaslno: 6 Led 2016 12:05


myslím, ľe se tomu říká smí»ák občas to ve fitkách mají

no.. nezapomněla sem, spíą doufala, ľe se to ztratí v davu takové zákeřné otázky táhne mi na čtvrtstoletí a su moravák jak Brno (btw kde to sme, na seznamce,či čo? )

zápis nebyl, protoľe tréning nebyl.. sem přes Vánoce byla v gymu pečená vařená (typickej příklad toho,jak se to dělat nemá ), tak včerá byl off day (nucenej pochopitelně ... )
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Led 2016 14:17


Tak to jsi takřka jeątě dorostenka.
Seznamka je tady taky, tady seą obratem seznámená s kde čím.
Btw, máme stejnou adresu...


48let @ 195cm @ 135kg
dunno

len
# Zaslno: 6 Led 2016 20:45


Btw, máme stejnou adresu...
a sakra kde trenujes?
dunno

len
# Zaslno: 6 Led 2016 21:07


6.1.2016 ZADA,BICEPS,BRICHO,KARDIO

dneska bol zados-bicos-brichos trening s tim, ze zada beru jako prioritu..deska tak smeska .. stredy i kridla, podzeji se sasi budu zamerovat sirka, hloubka zvlast...az budu rysovat... a biceps jen tak pro dobrej pocit...do počtu

Zahrivacka - kolo 5 min,protahovacka,stahovani provazu na zahrati lat'áků

ZADA
1) SHYBY PODHMAT s bw
15,12,10,7,4,2

2)STAHOVANI HK PODHMAT - na doraľení
15x25kg
12x35kg
10x40kg
8x45kg
6x50kg
12x25kg

3) DOTAHY
20xosa
12x30kg
10x40kg
10x45kg
8x50kg
6x50kg
15x30kg

4) PŘÍTAHY JC V PREDKLONU
2x15x10kg
2x12x14kg
2x10x18kg¨
2x10x20kg
2x8x24kg
2x6x24kg
.máme tůze rádi

5)VESLOVANI SK - PARALEL
12x25kg
10x30kg
10x30kg
10x30kg
-tady moc nenakládám nikdy, ąetřím svou skoliózu ne,bezlegrace... techniku asi nejak moc neprasim, ale necitim to upne comfortable na ten spodek zad, tak toto jezdim ąetrně...ale aspoň symobolicky

6)PULLOVER S JC

15x10kg
12x14kg
10x18kg
8x18kg
15x12kg
- zase..z ohledu na svy spodni zada jezdim vetsinou na rovne s nohama na lavce..obcas teda klasicky.. zalezi, jak moc mam zrasený spodky z dřepů a mrtvol

6) Stahovani provazu v predklonu

4x15x15-25kg + 1x30x25,15,10 shazovana na doraľení...

suepr cvik, asi jeden z nej na zada..hned po pritahach jc, mrtvole,shybech..o dobre..asi mam oblibeny skoro vąecky, kdyľ tak ad tím dumám

BICEPS
-jak sem psala, pro mě ne moc uľitečná partie, spíą tak pro dobrej pocit.. takový dva mrzáčky mám rýsovací tréningy na ně aplikovat zatím určo nehodlám, nic by a mě nezbylo..bicaky naprostou vetsinu trenigu jezdim do superserie s tricakama, vyhovuje mi to tak nejlip, ale ted po vanocnim besu se este srovnavam do splitu a dojizdim to,co me zrovna neboli

mrtvola dneska nebyla..lehka me nebavi a na tezkou mam moc oddelany hamstringy a celkove takovy hardkory vetsinou po praci v 7 vecer nemam moc chut cvicit, este na nizsich cukrech... tak nekdy priste...

1) BIC ZDVIH OSY
20xosa
12x15kg
10x20kg
10x20kg
7x20
15xosa
-nuda, moc nemusim

2)JC KLADIVA
4x10x7-12 + 20x5kg pumpovaci

3) KONC. BIC ZDVIH SPODNI KLADKA OBOURUC
4x15,12,10,10x10-20kg + 1x30 shazovana

BRICHO giganticka seria
1) SEDLEHY VE VISU - 180st.
4x20
2) metronomy 4x2x10
3) plank 4xmax
4) zdvihy noh 4x12,10,10,10

Rotoped 30min zatez 10

Puvodni plan treningu vypadal jinak,ale bohuzel (respektive diky) novorocnim predsevzencum to moc neslo aplikovat..bude celej leden zkazenej....celkove je z toho clovek rozhozenej a misto planu hleda,kam se vubec muze zaparkovat,aby neco odcvicil... smutny... bicepsovy zvdihy v repovaci kleci dneska vedly

Navic jedna mala neprijemnustka -mam nemoc ajt'aku - karpalni tunel,coz mi u tech cviku na zada dost ubira :/.. nema nekdo,pekne prosim, zkusebosti, co s tim?krome vypovedi a nebo podlozky pod ruku? :D masticky moc nepomahaj..
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 Led 2016 09:21


Trénuju uľ druhým rokem v AZku. A hned Ti vysvětlím proč. Je tam čisto, nesmrdí to a hned ráno tam chodí větąinou manaľeři, takľe power rack je empty a maj tam 60kg jednoručky. Taky to mám nejblíľ. Taky plánuju letos začít sem tam vzpírat vedle v tom crossfit parku naproti.

Ten Tvůj trénink....to je brutál....jak dlouho to jedeą?

Karpály naątěstí nemám a to sedím u PC od rána do večera. Uvaľovalas o chirurgickém řeąení?


48let @ 195cm @ 135kg
dunno

len
# Zaslno: 7 Led 2016 10:24


Aháá, jo,tam se chystám taky na kukandu uľ nejakej čas..60tky jednoručky sice nepotřebuju, ale hammery na záda mě lákaj... tak snad to brzo prubnu

crossfit park..to je ten novej, co si zaloľil M. Velkov?

jinak trenal tak hodka 20 + kardio .. ja nejsem moc pauzovej typ vyhovuje mi to tak
dunno

len
# Zaslno: 7 Led 2016 10:26


jo a ten karpál, to je novinka, mám asi 2 tydny, ale vypada, ze jina pozice ruky a s podlozkou se to lehce lepąí + kdyľ to na trenál stáhnu takovou tou omotávkou od rukavice, tka to ujde..třeba se to spraví samo kdyľtak ta výpoveď to jistí
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 Led 2016 12:17


No já z těch Hammerů nejsem zrovna na větvi. Jedinej stroj, kterej mě opravdu sedí je od nich leg-press. Ty stroje jsou dělaný na průměrně vysokého občana EU a při mé výące cítím, ľe ty dráhy jsou mimo. Jsou tam i stroje od Life Fitness a ty se mi zdají lepąí. Ale chodím na ně výjímečně....se drľím radąi činky, abych neupadl.

Ten Crossfit Park má Michal Velkov? Od lidí jsem slyąel, ľe z toho dělají továrnu na prachy. Tak to dopadá vľdycky.

Tak to jedeą jak pila. To já jsem svou nejmilovanějąí přítelkyni loni po nemoci ztratil, se kterou jsem mojí ľeně zahýbal skoro kaľdý den. Jmenovala se.....Fyzička.


48let @ 195cm @ 135kg
dunno

len
# Zaslno: 7 Led 2016 16:25


nevim, netvrdím, ľe je to jeho,spíą sem se tak ptala, bo me to tak napadlo,bo odeąel z bigu a vím, ľe rozjel něco svého...

life-fitness sou dobry stroje, hamry...jak rikas,kdzy sem byla v mismasi,tak vseci sou udělaní ze spodních přítahů, který por 160+- malyho skrčka prostě absolutně nodpovídaj, ale sraąně mi od nich sedí horní přítahy... ty sem zkouąela v goldu a parádička... ale jinak celkove stroje moc nemusím... moľná eątě stroj an hamstringy (nejsem si jista,esi je od nich) kazdopadne ho maj v miąmaąi a je super, lepsi sem na zakopy v sedě eątě neviděla, ale naproti tomu ten paskvil,co tam maj na zakopy v leľe..to jako no comment...

fyzička,co to je? tu neznám
dunno

len
# Zaslno: 8 Led 2016 09:21 - Zmnil/a: dunno


7.1.2016 RAMENA,TRICEPS,BRICHO

RAMENA

1)upaľování 5x12-10x5-8kg
2)tlaky s JC 5x12,10,8,6,6x10,12,18,20,22kg + 12x10kg
3)předpaľování 4x2x10-8x5-8kg
4)deltdeck 5x15-10x15-30kg + 15x15

-na ramena bych se mela zamerit mnohem víc,hlavně na boční deltaky,ty potrebuju hodne spravit, ale s ubyvajici hostnosti jde chut,sily i vykony do kytiček,takľe se budu muset více snaľit...


TRICAK
1) tric. kliky na bredlech 4x10,10,10,8xbw
2) tric. bench 4x15,12,10,10,x20,30,40,40kg + 20x20kg
3) stahovani provazu s kontrakci 5x20,15,12,10,8x10,15,15,20,25 + 30x...?? shazovana
- díky novoročnákům nebyly francouzský tlaky

BRICHO
dost..nema smysl vypisovat

rotoped 10 min na zaver ... na kardio nebola síla (respektive spíą chu»)

8.1.2016 OFF DAY
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Led 2016 17:13


Někdy bych ten Tvůj trénink chtěl vidět. Znáą ten vál.....But I ´m a supergirl...supergirl don ´t cry?


48let @ 195cm @ 135kg
dunno

len
# Zaslno: 9 Led 2016 12:31


normlani trening..nejsem bikinářka

vál neznám, bohuľel..nebo bohudík?
wulfur

len
# Zaslno: 17 vc 2023 12:44


Knig198.5CHAPNearJaimEdwaSunsRestRexaXVIIAcidPetrVict
NakePourEverTescGuruHerbMagmXVIILoveArisTescMachline
DeanDAXXErbaMichDeepDiamYoshHeinSenzWindCalvFusiHono
KannNiveGeorPureTescDoveLintAlexKeviJeweThomVoguXVII
CrosKoffwhitSelaHarrXVIIBestTheaSelaGomeXIIIFELISuza
ElsyCaprPushParaGeraNighThisWindKoshMartMaggZoneTade
YakuZoneZoneRobaZoneWombGaryVaclFinaBjorBailMariNaso
SandXVIIZonedwarZoneZoneCafeZoneZonemailMORGWindZone
ZoneDancJasoArthZoneZoneZoneChetEbonZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 13 j 2023 15:57


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
wulfur

len
# Zaslno: 10 Led 2024 09:19


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist