Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Trénink
Autor Zpráva
Cury

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2015 14:51

Zdravím, je mi 18 let, výška 186 cm a váha 72 kg. Už pár měsíců cvičím, ale chtěl bych se dostat aspon na 78-80 kg, což se mi nedaří. Cvičím 3x týdně. Každý den piji sacharidový nápoj a před posilovnou beru Kre Alkalyn a BCAA. Jinak jidelníček mám taky upravený. Chtěl bych hlavně poradit, jaké svalové partie cvičit v určité dny. Zatím můj plán je takový:
1. Den - Prsa, triceps + břicho
2. Den - Biceps, ramena + břicho
3. Den - Záda, nohy + břicho

Na každou svalovou partii jedu 3 cviky. Chtěl sem se tedy zeptat, jestli nemám něco změnit, připádně upravit
MatejZ

Moderátor
# Zasláno: 26 Čvn 2015 14:22

Budeš musieť pridať tréningové dni a všeobecne ak nemôžeš pribrať, treba zvýšiť príjem sacharidov. Treba to ale robiť s rozumom a zvyšovať ho len po troškách a sledovať aspoň 3-4 týždne či ti váha začne stúpať .... ak nie zvýšiť viac .... pretože keď to preženieš začneš priberať aj nežiaducí tuk.

IFBB Men's Physique athlete
cavic

Člen
# Zasláno: 27 Čvn 2015 11:50

Když jedeš jen 3x týdně, nebylo by lepší zvolit jiný tréninkový plán? Třeba nějaký ten fullbody trénink?
Lucka NN

Moderátor
# Zasláno: 30 Čvn 2015 13:32

z fullbody treningu mu moc svaly nenarastu, to je dobre skor pre zaciatocnikov a baby co chcu trosku spevnit telo a nemaju moc casu,respektive sa im viac nechce, keby mal pocas fullbody kvalitne odcvicit cele telo tak by bol vo fitku aj 2-3 hodiny, samozrejme energie a vycerpanost by bola po hodinke na minime a uz by to bolo len trapenie bez vysledkov
maacher

Člen
# Zasláno: 30 Čvn 2015 22:21

to je nesmysl , pro nekoho muze byt fullbody prinosnejsi nez split, fullbody tady byly drive, nez slovo split vubec nejakykulturista znal.Spmitove rutiny prisli az s prichodem anabolik.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0