Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Ryze
Autor Zpráva
Vermot

Člen
# Zasláno: 6 Úno 2015 16:07

chtel jsem se zeptat jestli je vhodne obcas stridat druhy ryze??napr.jasminova,parboiled,arborio atd. nebo je lepsi jist porad basmati??dival jsem se totiz na nutricni hodnoty a u vsech druhu jsou + - stejne takze mi nejde na rozum proc se v 99% doporucuje jen basmati.vim ze ma nejmensi glykemicky index ale je to vazne tak velky rozdil oproti ostatnm druhum???nebo je rozdil i v necem jinem???
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Úno 2015 20:48

Rozdíl je v GI, je přirozeně bezlepková, nejušlechtilejší druh, nelepí se, prostě Rolls mezi rýžema.

42let @ 195cm @ 125kg
Vermot

Člen
# Zasláno: 6 Úno 2015 21:41

aha tak to jo vyzivove asi je na urovni,ale musim podotknout ze chutove takova hitparada neni takova arborio nebo jasminova je aspon pro me mnohem chutnejsi
Legi

Moderátor
# Zasláno: 7 Úno 2015 07:07

To je otázka subjektivních chuťí. Basmati je velmi drahá a opravdu dobrá rýže je u nás těžko k sehnání. Jasmínová je chuťově velmi výrazná a taky mě moc chutná. Ostatně záleží, co vaříš za jídlo, každá rýže se hodí k něčemu jinému. Basmati má výhodu, že se dá použít takřka na cokoli a hlavně....i do diety.

42let @ 195cm @ 125kg
Vermot

Člen
# Zasláno: 8 Úno 2015 16:10

takze jasminova ani pairboiled do diety nee ??
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Úno 2015 20:11

Tak jestli aspiruješ na největšího bumbrdlíka v posilovně, tak klidně.

42let @ 195cm @ 125kg
Vermot

Člen
# Zasláno: 8 Úno 2015 20:46

sakra prace
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0