Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Jirka73
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Legi

Moderátor
# Zasláno: 1 Bře 2015 12:01

není těch 10g bílkovin málo?

Není.

Hodinu po tréninku, to se dá, ne?

Ano.

Ten odstup gaineru od jídla cca hodina je ok nebo spíš by měl být kratší?

Je ok, ale záleží na Tvých pocitech. Mělo by to být ve chvíli, kdy máš prázdný žaludek, ale ještě nepociťuješ hlad. Já vím, babo raď.

Když tedy bude aerobka po silovce třeba až 45 min dlouhá a gainer hodinu po ní, tak ten dost dlouhý odstup gaineru od silovky fakt nevadí?

To je zcela zbytečné, dalo by se říci kontraproduktivní. Asi bych doporučil limitovat to do 30 minut a potom to nevadí.

Nechystám se vlítnout na trénink, neb jsem stále nemocný a do toho se stěhuju. Po pravdě řečeno jsem rád, že funguju. Hrozná story...
Přeju hodně zdaru a zdraví!

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2015 14:49

Legi díky,
no, dej se do kupy a nějak to všechno přežij.
Takže i já přeju to zdraví a taky pevné nervy

Takže bys fakt nedělal po silovce aerobku delší než půl hodiny? Měl jsem za to, že kontraproduktivní začíná být až tak hodina. V tom případě asi ten gainer hned po, co?
Jinak se chci zeptat ještě na chia semínky, který teď společně s lněnýma přidávám skoro do všeho.
Jsou ok a dá se jejich konzumací nahradit Omega3 v kapslích nebo v prášku, co máte tady?
Jo, nevíš, kdy bude na skladě zase ten kokosový olej? Už se delší dobu chystám na tu objednávku a vždycky schází něco z toho, co chci objednat
A ještě jeden objevenej vícesložkáč:
http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=4439
Je bez problémů?

Díky a drž se.
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 2 Bře 2015 16:26

Do konca druhého týždňa bude na sklade kokosový olej

Omega 3 by som kúpil kapslové prášok je ozaj veľmi zlej chuti a to pijem práškový tribulus v pohode
Jirka73

Člen
# Zasláno: 5 Bře 2015 11:57

A dají se ty Omega3 nahradit častější konzumcí chia a lněných semínek?
Ta chia semínka používám ráno před aerobkou spolu s proteinem nebo naopak večer do jogurtu nebo do Cottage ještě s ořechy nebo nějakým ořechovým máslem jako druhá večeře, je to ok?
A ještě bych se zeptal na Flex Joint Gold. Je možné ho přidávat do proteinu před tréninkem nebo do gaineru po tréninku?
Mám představu, že bych v meziobdobí, kdy nebudu brát Flex Joint Gold, bral samotný kolagen. Je dávka 3x5 g dostatečná? Je ho lépe brát nalačno nebo je možné ho přidávat i k jídlu nebo právě k proteinu?
Díky.
<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0