Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Jirka73
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Jirka73

Člen
# Zasláno: 30 Pro 2014 14:49

Legi, konečně jsem založil ten profil a hodím sem takový nástin jídelníčku:

Trénink je pokaždé ráno a v podstatě střídám silovku a aerobku:
Začínám okolo 6:30, vstávám v 5:45.
Aerobku jdu nalačno, jen čaj a voda, se suplementů multivitamín nebo céčko, lecithin, kloubní výživa, gingo biloba, když je to delší tak zelený čaj,
popř.Synefrin nebo Carnitin
Před silovkou mám osvědčenou 1/2 proteinové tyčky od Reflexu (zkoušel jsem i gainer, ale k malému odstupu od tréninku jsem ho cítil v žaludku daleko víc než tu tyčku). Se suplementů podobně jako před aerobkou + někdy Citrulin, Beta Alanin nebo Arginin, popř. sem tam otestuju i nějaké to nóčko. a chystám se vyzkoušet i něco z AMG produktů od Tetsua.
V průběhu tréninku ionťák a v závěru BCAA (časem AMG).
Po aerobce dávám až tak za hodinu v práci snídani, jen když je to těžší, tak po BCAA+sacharidy.
Po silovce dávám většinou ještě výklus nebo veslařský trenažer okolo 30 min, strečink, pak s lehkým odstupem gainer nebo hydro, popř. jen syrovátkový koncentrát (cca 20-25g) s maltodextrinem cca 20-30g.+ lecithin, zinek, kolagen, když beru kreatin, tak ho dávám taky tam.
Za cca hodinu někdy i víc (podle práce) snídaně: ovesné vločky (pohankové, jáhlové nebo kaše) + cca 20g proteinu (někdy syrovátkový někdy vícesložkový) + cca 2 dcl mléka nebo kefíru, ořechy, ovoce
Oběd je vzhledem k práci až tak okolo 15:30-16:00 a většinou nějaké komplexní sacharidy (rýže, těstoviny, pohanka, quinoa) a buď něco masa nebo tofu, popř. Tempeh + zelenina, ovoce a nějaký zákusek něco jako Termix apod.
Cca 3x týdně mám večer plavání, popř. někdy lehčí domácí posilování to pak dávám po cca 30 min. ještě trochu Hydra nebo obyč,. proteinu s kouskem ovoce, popř. jen BCAA s džusem.
Okolo 21-21:30 hod. večeře a to něco ze sacharidů, které nebyly k obědu + třeba ještě žitný chléb nebo rýžové chlebíky,někdy i luštěniny,z bílkovin nejčastěji vejce, někdy konzerva tuňáka (popř. sardinek), někdy Cottage, Olomoucké tvarůžky, Podmáslí někdy i různé kombinace + dost zeleniny
( v létě spíš různé saláty, rajčata, papriky, v zimě zelí - dost často kysané, červená řepa i sterilovaná, brokolice, mrkev, celer) + nějaké oleje jako je rýžový, řepkový a ořechy, semínka.
Spát chodím tak mezi 23:00-23:30 a před spaním se mi osvědčila kombinace vitamínu C + hořčík + zinek.

Legi takže zhruba takto.
Zeptal bych se pak i na nějaké detailnější věci.
Viděl bys tam nějaké výrazné chyby

Díky moc
Legi

Moderátor
# Zasláno: 30 Pro 2014 20:26 - Změnil/a: Legi

Ahojky,
45 minut po probuzení jít trénovat je hraniční. Zkoušel jsi horkou sprchu? Takřka nutnost.

Aerobka úplně nalačno? Doporučím 30g proteinu a trošku kokosového oleje.

Karnitin? K čemu to?

Před silovým tréninkem opět protein + trošku malty + lecitin. Určitě ne gainer.

Není důvod brát jiný, než vícesložkový protein.

Jinak super!

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 9 Led 2015 16:21

Legi, tak díky!
Horkou sprchu jsem ráno nikdy nezkoušel, absolutně nevím, co by to se mnou udělalo,spíš dávám lehké ošplouchnutí studenou na vzpamatování se

Kratší aerobku do hodiny dávám opravdu spíš nalačno, jen někdy tuky jako lecithin nebo chia semínka. Před nějakou delší aerobkou, většinou o víkendu, dávám zase tak polovinu nějaké kvalitní a osvědčené proteinovky.
Člověče, ten protein jsem ráno před tréninkem zkoušel, ale za nějakých těch 30-40 min. ho pořád dost cítím v žaludku a neosvědčilo se to, ta proteinová tyčka mi sedí daleko víc...

Karnitin na vytrvalostní výkon a pálení tuku...
No, už jsem četl, že to vlastně nefunguje...

Co se týká toho proteinu, tak teď mám syrovátkový, můžu sem hodit odkaz, že bys ho posoudil, stejně tak i gainer a teď nově i MRP?

Ještě mám pochybnosti v nějakých věcech:
Je ok, když k té potréninkové snídani dávám někdy ty vločky namočit přes noc do mléka a pak k tomu přidávám druhý den ten protein? Nebo když si pak v rámci té snídaně (obilovina, protein, ovoce, ořechy) dám ještě trochu jogurtu nebo kefíru? Nebo když dám teď nově nějaký ten MRP a k němu vedle ovoce a ořechů ještě jen tak pro chuť cca 2 dcl. kefíru, tyhle zakysaný věci mi v poslední době docela zachutnaly

A další věc, když dávám tu ranní aerobku a pak se po ní díky práci dostanu k prvnímu jídlu třeba až za dvě hodiny nemůže to nějak znehodnocovat silový trénink z předchozího dne a házet tělo do nějakého velkého katabolismu a tudíž vedle devastace svalů i zpomalovat regeneraci?
Nestálo by za to dávat třeba před ní BCAA, popř ty AMG? (vím, ale , že jsi spíš proti tomu...)
Nebo dávát BCAA (AMG) i po těch lehčích aerobkách? To teď nedělám, abych nechal rozjet pálení tuků.. a dávám až tu snídani, tak 1-1,5 hod po, ale někdy se s toho stanou díky okolnostem třeba i 2,5 hod...

A jak bys viděl Legi, nedělní aerobky v délce 1,5-2,5 hod, které následují po sobotním silovém tréninku? Nedevastuji nějak moc ten silový trénink?
Jak to nejlépe ošetřit suplementací?
Co se týká subjektivních pocitů, tak to celkem dávám slušně, určitě naopak
(SO- dlouhá aerobka, NE- silovka), by to bylo horší a z tréninkového hlediska asi blbost.

Zase jsem se nějak rozepsal, takže už toho radši necháván a přeji hezký víkend a vlastně i všechno nej do toho letošního roku.
Ať ty váhy lítají)
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Led 2015 18:04

Tak horká sprcha roztáhne cévy, což je vcelku důležité.

Jj, postni odkazy a mrknu na to.

Pochybnosti mít nemusíš. Sice nevím proč si dávat po tréninku vločky, ale jestli myslíš po aerobce, tak je to ok.

Devastovat svaly to nemůže, ale regeneraci to zpomalí. Nejsem proti AMG hodinu před tréninkem, jsem proti BCAA (AMG sice BCAA také obsahují, ale narozdíl od nich AMG funguje).

Já Ti nevím, mě to long steady cardio připadá při silovce na hlavu postavený. Něco jinýho je funkčně rehabilitační kardio, třeba plavání, ale jinak bych to řešil HIITama. Je pravda, že každýmu bude vyhovovat něco jinýho. Hlavně Tě to musí těšit a musíš z toho mít dobrej pocit....protože o tom to je!

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 13 Led 2015 13:05

Ještě na upřesnění, ten dlouhý aerobní trénink je druhý den, ne hned po silovce, tam je to tak 30-40 min, hraničních je cca 60 min...
No, já vím, že se to dlouhý kardio s tou silovkou tluče, ale jak píšeš, mě to prostě baví a jsem na to za ty léta závodění ať už v triatlonu nebo v ultramaratonech zvyklej.
To jsem ale zase nedělal silovku jako teď...No, jsou to takový dva rozdílný světy..

Jinak ty vločky nebo kaše ( oves, pohanka, rýže) + protein dávám k snídani i po silovém tréninku..., to je blbě??? Jím to takhle pořád...
A ještě jedna věc, když po té silovce nedávám zrovna gainer, ale dám protein cca 20g + maltu cca 20-30g. a za hodinu dám ten samý protein do těch vloček nebo kaše (taky tak těch 20-25 g.) je to ok? Není lepší to někdy prostřídat a dát místo toho proteinu k té snídani k těm vločkám třeba kefír a vajíčko?

Jinak teď používám tenhle protein:
http://www.obchod.body-test.cz/cs/produkty/176-whe y-concentrate-81/?c=50
A začal jsem zkoušet tenhle gainer:
http://www.obchod.body-test.cz/cs/produkty/192-mil ky-gain-30/?c=49

No a rovnou jsem objednal i MRP:
http://www.obchod.body-test.cz/cs/produkty/187-opt igerm-mrp-27/?c=49

Díky Legi
Legi

Moderátor
# Zasláno: 15 Led 2015 19:05

Protein se Jirko hodí ráno, před tréninkem, po i večer.

Když dáš po tréninku jen protein a maltu, ochudíš se o dvě věci a to o větší svaly (což je někdy ok) a o rychlejší regeneraci, což je už horší. Po silovce je gainer s rychlýma cukrama velmi žádoucí. Beru to až hodinu po tréninku, abych víc pálil tuk.

Ten protein je srágora, obyčejnej málo využitelnej whey koncentrát. To jsou vyhozený peníze. Kup si nějaký vícesložkový, je sice dražší, ale na gram využitelné bílkoviny vyjde levněji.

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 19 Led 2015 16:47

Legi, takže po tréninku je gainer lepší řešení než protein+malta?
Nevyjde to na stejno? Ono ale asi záleží taky, jak který gainer.., máš nějaký tip a to i na nějaký ten vícesložkový protein? Ten Milky Gain, se ale dá, ne?

Jinak k tréninku:

Teď cvičím, jak už jsem psal několik měsíců zhruba tohle:

Den 1:
Silové přemístění nebo High Pulls 10 x 3
Přední dřep 5x5 + max.rep
Dipsy na bradlech nebo na kruzích 5 x 10-15

Obrácené přítahy na kruzích + kliky na kruzích 3x 10-15 superserie
Tlaky jednoruček ve stoje na balanční podložce + shyby podhmat + břicho 3 x 10-15 superserie

Den 2:
Dřep 5x5 + 4x10
Bench nebo Military Press 5x5 + max rep.
Shyby 5 x 10-15
Trh s jednoručkou 6-3-2-1

Výpady + Zanožování 3 x 10-15 superserie
Zkracovačky + Přednožování + lýtka - superserie

Den 3:
Miltary Press nebo Bench 10 x 3
Mrtvý tah nebo Silové přemístění 5x5
Trh + Dřepy s činkou nad hlavou 5-4-3-2-1
Leg Press 5 x 10-15

Kliky na kruzích + shyby - 3 x 10-15 superserie
Upažování ve stoje na balanční podložce + pullover 3 x 10-15 - superserie

Myslíš, že bych Tě mohl poprosit o nějaký návrh tréninku, kterým by se dalo navázat? Cítím, že už by to chtělo trochu změnu.
Díky moc.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Led 2015 18:50

Pokuď dodáš glukózu, máš z toho gainer vlastní. Toho proteinu stačí 15%, ty cukry míchám půl na půl. Bez gaineru nevyloučíš tolik inzulínu, který aktivuje transport živin do buňek. Proto je inzulín zneužíván a na dopingovém seznamu.

Tipy na proteiny jsou tady na fóru ode mě v několika topics. Na našem ešoupu jsou taky bezva proteiny s vysokou využitelností.

Návrhy tréninků už nedělám, protože každýho strhám a potom si stěžuje, že má bebe. Jen si myslím, že bys to měl poskládat víc silověji a jet to protentokrát rampou a posunout si maximálky.

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 23 Led 2015 15:28

Legi, já si stěžovat určitě nebudu, těch bebe už mám takhle dost
Nechceš udělat vyjímku:?)
Že bys udělal nějakou kostru , fakt by mi to bodlo, chci něco od profíka
To se pak hned líp cvičí, když vím, že si to necucám z prstu. Pak mám občas pochybnosti, jestli nedělám blbosti..
A ještě něco teď se v některé týdny dostanu do posilky jen dvakrát v týdnu, dá se vymyslet nějaký smysluplný třetí silový den v domacích podmínkách s vybavením hrazda, bradla a nakládací jednoručky až do zátěže na 1 opáčko u push pressu, trhu, přemístění a výrazu, atd.?
Díky moc.

Jinak ten gainer bys dával i po lehčích, energeticky ne tak těžkých trénincích? Šlo by v tomhle případě do hodiny protein + za cca 30 min
komplexní jídlo?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 24 Led 2015 15:39

V případě lehčích trenálů bych volil zase gainer, ale bez rychlých cukrů. Jestli chceš pálit tuk, dej protein s kokosovým olejem 90 minut po.
Něco Ti teda splichtím, ale upozorňuju, že nejsem profík. To bys mi musel potom poslat gáži.

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 26 Led 2015 15:42

Legi, Ty jsi stejně nejlepší Hned mám lepší den A přeci Ti nebudu říkat amatére. Fakt dík, budu rád, když se Ti něco povede napsat a mohl bys tam nějak zahrnout i tu eventualitu případného domácího tréninku?
Poslal bys mi to do mailu nebo to dáš spíš sem?

Takže by se dalo říct, že v případě toho lehčího tréninku stačí do hodiny protein+malta?

Ten protein s kokosovým olejem (šel by i MCT?) v případě pálení tuků jako první věc po 90 min., do té doby nic? A před tím pálicím tréninkem?

Jinak když jsme u těch olejů, tak používám řepkový /musí být nutně lisovaný za studena nebo stačí obyč.?), rýžový, kukuřičný a lněný, je to ok a doplnil bys ještě nějaký?

A ještě bych se chtěl zeptat na tuhle AMG věc:
http://www.obchod.body-test.cz/cs/produkty/272-amg -post-workout-formula/?c=53
Když bych tohle dal po tréninku, tak už by nebyl gainer potřeba a stačil by protein, je to tak?

Zatím díky moc a doufám, že budu mít na tu gáži
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Led 2015 19:47

Hele slibem nezarmoutíš, to jsem se naučil u našich levicových politiků....a i u těch rádoby pravicových. V případě, že budu línej něco dělat, vymluvím se na koaličního partnera. To jen abys věděl, že v tom umím chodit.

Ten protein a malta...to by šlo.

MCT olej ano, neb je kokosový olej to samé. Jj, do té doby nic. Před tréninkem to samé.

U olejů záleží na co je potřebuješ. Rafinovaný patří na smažení a kvalitní do salátů. Úžasný oleje jsou dýňový a z vlašských ořechů.

S tím AMG....jo, to je v podstatě gainer....supergainer.

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 30 Led 2015 16:43

Něco do kupy ale dáš, viď?.Spoléhám na to jako na novou motivaci
A děkuju.
Jinak měl jsem za to, že MCT je směska, které je součástí i kokosový olej..
Takže se s tím kokosovým dá nakládat stejně jako s MCT, to by pak vyšlo i levněji, ne?
Dával bys ho i před těmi dlouhými aerobkami?
Z těch ostatních olejů používám teď obyčejný řepkový a občas rýžový na vaření a do salátů a na použití za studena taky ten rýžový, kukuřičný a někdy i lněný. To je ok, ne? Jinak ten vlašský chci vyzkoušet, ikdyž už je cenově dost vysoko.
To AMG dobrý, jo? Asi do toho půjdu, láká mě to ho vyzkoušet, jestli to opravdu bude mít větší vliv na regeneraci než normální gainer.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 30 Led 2015 17:38

To víš že jo. Říkal jsem si, že už by bylo načase, abych udělal jednoduchý, efektivní trénink, po kterým by už nikdo jednou provždy neotravoval na fóru.

MCT olej je směska, to máš zcela pravdu. Jen ten kokosový olej je výrazně levnější a funguje úplně stejně, přesně jak píšeš. Dával bych ho i před aerobkou. Jediný problém je, že je tak aromatický, že po pár dnech Ti poleze krkem.

Ty oleje jsou ok. Vlašský je drahej, protože je top. Má nejideálnější poměr omega 3-6 mastných kyselin.

AMG je super, něco takovýho nám ještě na ešoupu chybí.

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 4 Úno 2015 16:41

A já měl za to, že mi ten trénink budeš šít na míru)

Ok, ten kokosový olej vyzkouším, asi nejlíp od Vás z ešopu, docela se vyplatí.
Koukal jsem, že máte i MCT v prášku, možná vyzkouším i to.
Z proteinů bys tedy doporučil ten vícesložkový Total protein? A co ten syrovátkový?
Myslíš, že ten na který jsem Ti posílal odkaz je fakt předražená srágora?
Píší tam o těch přidaných volných aminokyselinách a že je vstřebatelnost podstatně větší..
Jo, ještě se zeptám, jaký máš názor na ořechová másla, jako je arašídové, mandlové, kešu apod. Teď mě nějak zachutnala, hlavně to mandlový a dávám je právě k té potréninkové snídani a někdy i v průběhu dne, ikdyž ne nějak velké množství, je to ok?
A ještě k těm aerobkám. Dával bys před těmi dlouhými vedle toho oleje a proteinu i něco sacharidů (maltodextrin, trochu vloček) a nebo to zkoušet bez nich a učit tělo pálit tuky?
Díky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Úno 2015 20:34

Ten total protein je vynikající. Co Ti mám říct o syrovátkovým?

Dotaz na Tvůj odkaz na protein....viz předchozí odpověď.

Máslo je ok.

Před aerobkou to nemá moc logiku dávat sacharidy. Leda bys dlouho hladověl, nebo měl fakt hlad. Potom je lepší si rozmíchat maltu ve vodě.

Na trénink se vrhnu, až budu stíhat v práci.

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 11 Úno 2015 15:05

Legi, ještě bych se zeptal na pár věcí z Vašeho obchodu.
Ten kokosový olej by měl být spíš ten panenský nebo může být i obyč.?
Z proteinů bys to tedy viděl jednoznačně na ten Total Protein, budete mít v dohledné době i to kilové balení?
Co si myslíš o hrachovém proteinu? Kdysi jsem ho měl a vím, že jsem ho pít moc nemohl, ale pak mi zachutnal, když jsem si ho přidával do rýže Je to k něčemu?
A ještě ohledně kloubní výživy. Dlouhodobě beru kolagen 3x5 g + ráno MSM cca půlku lžičky. A k tomu, že bych si dal teď kůru toho Joint Flex Gold nebo stačí Element? Je to takhle ok?
Doporučil bys ještě něco zajímavého a užitečného od Vás, když už budu dělat tu objednávku?
Budu ještě pořizovat lecithin a líbí se mi i ten Gainer gold, že bych ho po trénincích kombinoval se samotným AMG:
http://www.obchod.body-test.cz/cs/produkty/168-amg -max-prasek/?c=53
Jako alternativa k tomu AMG Postworkoutu.

Díky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 11 Úno 2015 15:35

Kokosový olej...no záleží na co ho potřebuješ. Na smažení si vezmi ten obyč co nesmrdí, jinak budeš mít kokosový maso.
Total protein, nebo dalších asi 10 výbornejch vícesložkáčů, ale budeme patrioti.
Hrachový protein je samotnej dobrej, když jsi zavřenej v kriminále a potřebuješ se vznést přes zeď, což asi nebude Tvůj případ.

Pamatuj si, kloubní výživa u silového sportovce v letech je kontinuální nutnost. Doporučuju Joint Flex Gold a sypat to tam od rána do večera.

Doporučil bych toho hodně, ale bojím se, že to bude vypadat jak teleshoping. Glutamin máš?

Altrenativu k AMG nemáme. Obávám se, že ani mít nebudeme, ale to je otázka spíš na Starostu.

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 11 Úno 2015 16:34

No ten kokosový olej hlavně do proteinu a před aerobkou, že bych to zkusil místo MCT. Na to vaření asi až druhotně. Jde mi spíš o to, jestli je ten levnější o hodně horší...
Takže od Vás Total, nevíš, jestli bude nějak brzy ta kilovka?
Nějaký jiný vícesložkáč, když nebudeš na chvilku patriot..?
Ten Joint Glex Gold se dá brát dlouhodobě?
Glutamín teď nemám, ale ono ho myslím obsahuje to AMG.
Legi, klidně ten Teleshopping udělej Já si to nějak přeberu
Legi

Moderátor
# Zasláno: 12 Úno 2015 16:59

Není, je to pořád tuk se středně dlouhým řetězcem triglyceridů, o co nám Sokolům, jde především, že ano.

@Starosta....Ti odpoví, jestli bude brzy kilovka...dík.

Seznam vícesložkáčů je zde na fóru...X krát...pohledej.

Kloubní výživa se samozřejmě dá brát kontinuálně....v našem věku by dokonce měla.

AMG sice Glutamin obsahuje, nicméně Glutaminu se dá brát i více...10g no problem. Myslím tím L-glutamin ve volné formě samozřejmě.

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 19 Úno 2015 12:10

Ok Legi, takže k AMG ještě Glutamin, 5g po tréninku a 5g před spaním?
Je to takhle ok a dá se to dlouhodobě?
Ještě se zeptám na ten Váš Gold Gainer,mám ho přihodit k objednávce, že bych ho používal společně s čistým AMG nebo se po tom tréninku dá i ten Total protein s maltou a glukopurem?
Koukal jsem, že ten Joint Flex Gold je teď vyprodaný, stačil by ten Element nebo jen Hydrolyzát kolagenu jako základ?
Co trénink, začíná se něco rýsovat)?
Dík moc.
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 19 Úno 2015 17:01

Total je na sklade a Joint flex Gold zistím http://www.namaximum.cz/kategorie/kloubni-vyziva/j oint-flex-element-kloubni-vyziva/
je dobrá klbová výživa
Samotný Kolagen je málo
Na ten Gainer Gold nech Ti odpovie Legi sám zostavoval receptúru
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 19 Úno 2015 17:05

Joint flex Gold bude na druhý týždeň
Legi

Moderátor
# Zasláno: 19 Úno 2015 19:45

Jirko, toho glutaminu bych k AMG už tolik nedával, večerní dávka bude stačit.

Jj, používej ten Gold gainer, ušetříš si míchání a počkej si na ten Joint gold flex, tam je vše v jednom.

Netrénuju už celý únor a podle toho to vypadá. Dnes ukázala váha 125kg. Vážím se už pro jistotu na paleťáku, neboť osobní váha už nemá tak vysoko cejchovanej tachec.

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 20 Úno 2015 17:50

Diky Legi a Starosta.
Co to udělat s kloubní výživou tak, že dám 2x do roka 1-2 měsíční kůru Joint gold flex a mezi tím samotný kolagen + msm, je to dobrá strategie?
Ten Gainer Gold chci vyzkoušet a pořídím ho, ale jelikož mám i nějaké zásoby maltodextrinu a glukopuru, tak bych někdy i něco namíchal, dal by se k tomu účelu použít ten Total? Nebo ten je lepší s větším odstupem od tréninku a dát ho třeba k snídani s nějakou obilninou zhruba 2 hod. po tréninku, když trénuju ráno?
Jinak v tom potréninkovém nápoji mám trochu zmatek, co se týká zdroje proteinu. Myslim, že jsem Legi právě i od Tebe četl, že Hydro má malou biologickou hodnotu a jedinou předností je jeho rychlost vstřebání. A že je lepší z proteinové složky po tréninku dát kombinaci Whey koncentrátu, miccelárního kaseinu a právě toho hydra nebo popř. izolátu.
Jak to tedy je?
Stačí dát tedy do hodiny po tréninku ten Gainer Gold s hydrem + chci vyzkoušet AMG k tomu a za další hodinu nějaký ten vícesložkový protein jako součást té potréninkové snídaně?

Ještě bych se Tě rád zeptal na Tvůj názor na tyhle vícesložkáče, které se mi svým složením docela zamlouvají:
http://www.smartlabs.cz/produkty/detail-produktu/2 3-quad-core
http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=4636

Jinak s tím tréninkem v únoru jsem na tom podobně, nejdřív střevní viróza,pak zánět achilovky a od středy mám chřipku jako prase, chuťovka...
Akorát na rozdíl od Tebe nepřibírám ale hubnu..
Dával bys proteiňák i tedˇ v tomhle stavu? Asi jo, co? Případně i něco jiného vedle céčka a Ibalginu?
No doufám, že se z toho co nejdřív vyhrabu a rozjedu to s tím Tvým tréninkem

Zatím se měj a díky.
Jdu do postele.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Úno 2015 07:37

S tou kloubní výživou to tak lze.

V gaineru si dokážu představit jako B zdroj výlučně hydro, což má svoji logiku. Je tam v malém množství, takže jeho rychlá vstřebatelnost a synergické působení se sacharidovou složkou je žádoucí. Na druhou stranu, když použiješ vícesložkáč, taky se nic špatnýho nestane. Jsme kondčáči, ne závodní koně z tovární maštale.

Stačí dát tedy do hodiny po tréninku ten Gainer Gold s hydrem + chci vyzkoušet AMG k tomu a za další hodinu nějaký ten vícesložkový protein jako součást té potréninkové snídaně?
Jo.

Ty proteiny jsou slušný.

V době nemoci je výhodné zůstat na tekuté stravě. Jednak člověk nemá moc chuť cokoli jíst a za druhé nezatěžuješ organismus trávením. Hodně pij průduškový čaje a vodu. Gute besserung!

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 21 Úno 2015 16:53

Díky Legi, kurýruju se, ale nic extra, navíc ta achilovka pořád nic moc,
holt budu asi začínat od nuly...Což mě pořádně se.., ale co nadělám.
Ještě se zeptám, dá případně ten Gainer gold případně přímo lehce říznout nějakým tim vícesložkáčem? Asi není problém, co?
Jinak ty vícesložkové proteiny, když budou součástí té snídaně s vločkami nebo nějakými jinými obilninami, tak nedávat do mléka (na rozdíl od syrovátkových), je to tak?
A ještě poslední věc. Převzal jsem Tvůj systém, že gainer až hodinu po tréninku s tím, že ještě pálím tuky a svalům dodávám ještě včas vše potřebné, což se mi líbí.
Četl jsem ale i o půl hodině nebo 45 minutách a že pak už je pozdě..
Mám zůstat v klidu, že nic neprošvihávám)?
To čisté AMG (ne ten amg gainer) by se dalo i v průběhu tréninku a hned po? Nebo až s tím Gainerem hodinu po?
Když po té silovce dám dejme tomu 30 min aerobky, tak mám tu hodinu ke gaineru počítat od skončení silovky nebo té aerobky?

Díky moc, ať se Ti povede rozjet trénink a já se jdu dál kurýrovat.
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 21 Úno 2015 17:40

To AMG kupuješ v kapslách či chceš kúpiť práškové?
Len ma to zaujíma keď tu občas čítam, že tu niekto má problém vypiť srvátkoví proteín bez príchute alebo aj s ňou aby si to potom dal

Po pravde AMG v prášku nič horšie chutovo som nepil
bcaa sú oproti tomu karamelové cukríky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Úno 2015 07:11

Jirko, nevím proč bys chtěl gainer ještě nečím řezat. Tam už je bílkovin dost.

Ano, vícesložkáč bez mléka, WPC s mlékem.

Můžeš zůstat v klidu, nic neprošvihneš.

AMG se dávkuje cca. hodinu před a hodinu po tréninku. Prej to takhle má výrazně vyšší účinnost.

Počítej to vždy od ukončení tréninku, ať už tam je aerobka, nebo není.

Tak je to dobrý, paleťák navážil blbost. Po kalibraci mám reálně "jen" 117kg, takže jsem taky "zhubl". Ten zánět se mě drží jak viróza pana prezidenta.

42let @ 195cm @ 125kg
Jirka73

Člen
# Zasláno: 24 Úno 2015 16:35

Starosta: Kupuji to AMG práškové a teď jsem k tomu pořídil i AMG Post workout. To práškové AMG je opravdu hardcore, takže vím do čeho jdu
Chce to vždycky přitisknout lžíci na patro, zavřít oči a rychle zapít, celkem adrenalin)
Zeptám se, neplánujete v budoucnu doplnit sortiment vedle arašídového másla i o mandlové?

Legi: Co se týká toho řezání gaineru, tak jsem si říkal, jestli při 50g gaineru
není těch 10g bílkovin málo? Že bych tam dal cca 15 g nějakého vícesložkového proteinu, abych se dostal na cca 20g bílkovin. Hodinu po tréninku, to se dá, ne?
Ten odstup gaineru od jídla cca hodina je ok nebo spíš by měl být kratší?

Když tedy bude aerobka po silovce třeba až 45 min dlouhá a gainer hodinu po ní, tak ten dost dlouhý odstup gaineru od silovky fakt nevadí?

No, vidíš Legi, jak Ti jde to hubnutí dobře, skoro samo
Už se chystáš vlítnout na trénink?
Já už jsem snad virózu zažehnal, ale achillovka je pořád špatná, od doktora jsem dostal dokonce i berle, takže s běháním to teď bude špatný..
Nicméně na posilku už se chystám nebo z toho úplně ztrouchnivým. ..
. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0