Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Důležita rada pro výběr treninku
Autor Zpráva
MichalSkricek

Člen
# Zasláno: 16 Bře 2014 21:16

Zdravím,

Chtěl bych vás poprosit zda by jste mi mohli poradit jaký trening si mám vybrat, jsem rok po operaci vyhřezlé ploténky. Tím pádem nemohu dělat cviky v předklonu, mrtvý tah a dřepy

Cvičím už asi 5 let, začátečnický trenink jsem cvičil už asi 5* a rád bych chtěl zkusit něco jiného ...

předem děkuji za odpověď.
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 18 Bře 2014 07:06

Tak tu je radiť dosť ťažko otázka je čo na to cvičenie vravia doktori určite by som s nimi prebral niečo ako hyperextanziu nech sa spevňuje spodok chrbta ak by to schválili k tomu by som sa zameral na cviky na strojoch a samozrejme začať hodne malými váhami v tvojom prípade treba íst nahor opatrne
maxipesfik

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2014 07:14

skus dělat street workout někdy lepší než posilovna
MichalSkricek

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2014 19:32

s doktorama je to probrane ... posilovat je doporučeno ... ovšem jak jsem již psal žadny pohyb v předklonu .. hyperextenze 100% zamítnuta.

a proot se chci zeptat jak mám tyto cviky v treningu vynahradit ..

když místo dřepu dam leg pres jesli eje to stejne učinne nebo zda je nutné nějak změnit serie či opakování ...
Kriss

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2014 20:59

Ahoj Miso tak to nemas asi moc na vyber .. proste musis dbat na opatrnost myslim ze se najdou cviky a jine formy kde nebudes cvicit nijak v predklonu .. na nohy ... Legpress - prekopavani - zakopavani
Vypad? Kdyz nemuzes drep si nejsem jista ale vahu by sji mel v rukou ne na zadech clovek musi byt pekne zpevneny a mit rozlozenou rovnovahu takze si myslim ze by to melo byt v poradku ...

Na zada strojove cviky .. jsou i posilovny s velmi dobrym vybaveni ze nahradis i pritah v predkolonu na stroji musis byt kreativni. Zapoj i jednorucky telo je fixovane a zpevnene v sede v leze ve stoje ... vse jde .. jen dbej na to at netahnes sloni vahy ... lepsi bude zacit na mensi vaze vice opakovani ..

Drzim palecky urco to pujde si bojovnik hlavne opatrnost zdravi je to nejcenejsi co mame

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0