Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Skrraek
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zprva
Skrraek

len
# Zaslno: 3 j 2014 07:52


Joo protein jde vľdy s maltou, klasický gainery uľ nekupuju.
S tou zeleninou se polepąím a tvaroh na chvíli omezím, stejně mi leze uľ i uąima...

Tortila, ja vím na večer by asi líp sedlo trochu toho hovězího, ale po trenálu je ąílený hlad a neľ se dostaneme domů to jeątě chvíli trvá a zatím nemám nikoho, kdo by mi v 20:30 vařil
(není to nějaká Mcdonaldovská srajda,) krám má nějaký turek nebo co, mají kaľdý den čerstvou zeleninu, troąku nějaké té omáčky a guča čerstvého krůtího masa)

jinak jsem v objemu docela řekl bych opatrný a nějak extrémně neprasím, jako ľe bych do sebe valil vąe... "ąak jsem v objemu" to určitě ne, i proto to jde asi tak pomalu ta váha protoľe se snaľím hlavně to maso a kvalitní sachry

přemýąlel jsem, ľe bych si nakoupil nějaké ty nutridrinky, rano se vzbudil, hňápl do sebe nutridrink, vitamíny a z vesela peláąil budovat kapitalismus...

http://www.vyzivavnemoci.cz/produkty/nutridrink-za kladni-rada-2/

(kupoval jsem to máti, kdyľ uľ nedokázala nic pojíst) ąpatné to není, ale nevím zda se to s těma hodnotami vyplatí, na druhou stranu je lepąí ráno něco přijmout neľ nic ne? a pevnou stravu prostě nedám
Legi

Modertor
# Zaslno: 3 j 2014 19:30


Tak jako poslední záchrana dobrý, ale jinak to je předraľený jak sviňa. Jsou tam ty nejlevnějąí suroviny, sacharóza...ble


48let @ 195cm @ 135kg
Skrraek

len
# Zaslno: 6 j 2014 10:08


uvidíme v lednu-únoru, kdyľ bych do té doby nedosáhl na pro mě magických 88-90kg tak to prubnu. Díky.
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 j 2014 12:40


Tak váha nahoru ve svalech leze celkem pomalu. Je to hodně individuální a úměrné počtu chyb, které nasekáą, ale reálné je tak kilo hmoty za měsíc, pokuď jsi mladý a nebereą steroidy. Kdyľ nebereą po tréninku gainer, viděl bych ten nárůst tak 2-4 kila za rok, protoľe si musíą uvědomit, ľe v tělě fyziologicky platí....po tréninku rychlé cukry....následek je vyplavení hormonu inzulínu....který umoľňuje anabolické (růstové) procesy, totiľ vstup cukrů do buňky (regenerace) a proteosyntézu, coľ je odborný název pro růst svalů. Kdyľ toto vynecháą, tělo si to sice zařídí jinak, ale sněčím tempem, takľe vysledky tomu potom odpovídají.


48let @ 195cm @ 135kg
Skrraek

len
# Zaslno: 7 j 2014 08:06


Gaineru jeątě nějaké zbytky mám, vysadil jsem ho nedávno, tak alespoň na ty po tréninkové doplňovačky bych ho mohl znova nasadit.

A jasně chápu. Nemůľu mít za rok přírůstek 10kg a jeątě k tomu svaloviny, to je jasné, ľe je to pro mě nereálné, jeątě k tomu kdyľ jsem ek»ák, celý ľivot jsem váľil 65kg aj s botama. Jistý je co jsem začal cvičit, ľe jsem trochu zmuľněl, a můľu naloľit keg s vínem / pivem do kufru a ani přitom nemrknout

Chápu, ľe nabírat svalovinu bez nějakého toho tuku nejde, to mi nevadí, buchty pro mě nejsou stěľejní, o ty mi ani vlastně nikdy neąlo...
pořádný záda + ramena a jednou snad i hrudník k tomu úměrné vąe ostatní včetně nohou, to je můj cíl. buchty, nebo velké bicáky pro mě nejsou priorita.

Dobré je, ľe u TBT nemůľu nic upřednostňovat a tím pádem i něco zazdít. Za tohle fakt diky Legi, protoľe co koukám po fitku, spousta lidí jede furt split a pokoukávají po nás co to děláme, ľe jedeme 1 cvik/partie vąechno s těľkýma váhama.


steroidy mi byli nabídnuty, ale nevím co bych si tím dokázal? ®e bych si zkrátil cestu "přes trávu" ... k čemu, je mi 27 cvičím rok... nejsem profík, nebudu, na soutěľe taky jezdit nebudu, a svou transformaci si chci odedřit. Přece se nepřipravím o ten pocit, aľ mě v místním baru bude někdo osočovat, ľe jsem beztak "napchanej dobrotama" a já se mu od srdce zasměju ... nevíą nic johne sněhu....
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 j 2014 09:55


Kristepane tos pochopil ąpatně. Jsem ten poslední, který by Ti doporučoval brát steroidy. Psal jsem to jako doplňující informaci pro vąechny, co kouknou do časáku na 20-ti letýho maníka s 50cm obvodem ruky a myslí si, ľe se toho dá dosáhnou gainerem a proteiňákem. Lépe řečeno někdo (geneticky nadaný jedinec) toho takhle dosáhnout můľe, ale tak za 5-10 let v případě, ľe ví jak to udělat.

Mám dojem, ľe to máą v hlavě srovnaný, coľ je hodně důleľitý. Pro nás kondičáky je nejdůleľitějąí najít tu správnou rovnováhu mezi motivací, zatíľením (tréninkem) a regenerací. Jinými slovy najít harmonii k moľnosti trvale udrľitelnému růstu a vývoji. Hodně lidí se primárně upíná k vzhledu, čili chvilku honí biceps, potom ramena, následně kozy atd. Tohle je cesta do pekla. Je nutné cvičit sílu a pomalu se posouvat k vyąąím záteľím. Proto neustále opakuji...cvičte v silové kleci dřepy, MT, tlaky s volnou váhou a vykaąlete se na pohodlný stroje. Uľ nemůľete? Super, to je přesně ten okamľik jít na daląí sérii. Anaerobní trénink bolí.....a způsobovat si bolest dobrovolně, to dokáľou jen ti nejodolnějąí. A ti potom taky mají výsledky!


48let @ 195cm @ 135kg
Skrraek

len
# Zaslno: 8 j 2014 08:09


Néé tak jsem to nemyslel s těma steroidama..

to jsem jen přidal k lepąímu, jako ľe chápu, ľe nabírat 10kg svaloviny za rok prostě nejde roidy nene, na to nemám povahu. Chápu proč to lidi berou, ale já tyhle sportovní ambice nemam..

Co by jsi mi doporučil zařadit na střed těla, poslední dobou to trochu ojebávám, musím poskládat nový trénink...

btw: má smysl si udělat rotaci po sobě následující jednotlivé partie? Nikdy jsem to moc neřeąil, jestli začít hrudníkem, přejít na záda, nebo triceps? Jedu větąinou podle toho co je volné je na to nějaký vzorec co by mělo po sobě následovat z hlediska nějaké smysluplnosti? třeba, abych dal nepřetíil triceps?

btw2: stroje jsou fajn pro zpestření, sem tam dám dipy v sedě nebo peckdeck, ale spíą jako cvik na partii navíc, na pumpu, kdyľ na to mám čas a chu».. nebo předkopy jinak preferujeme cvičení s volnou váhou ani multipress moc nepouľíváme.
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 j 2014 19:00


Střed těla? Rozdíl je začátečník - pokročilý. Začátečníci by měli u středu těla začínat a celej trénink by se měl kolem toho točit, čili cvičit smysluplné cviky jako metronomy, plank pozice, podsazování pánve atd. Pokročilí cvičí střed těla jen při rozcvičení aby ho aktivovali, jinak se střed těla procvičí dostatečně u silových základních cvicích, jako jsou GM´s, dřepy, MT atd.

Posloupnost je následující, ale není to dogma. Nejdřív se cvičí lýtka, případně zaostávající partie, takľe zase lýtka. . Potom se postupuje od nejtěľąích silových cviků k těm doplňkovým, pokuď se bavíme o fullbody of course.


48let @ 195cm @ 135kg
Skrraek

len
# Zaslno: 9 j 2014 07:38


díííky
Skrraek

len
# Zaslno: 26 Lis 2014 09:58


Poslední týden před Prosincem, který bude celý free bez tréninku.

Včera jsem si posunul maximálku na mrtvém tahu na 150kg

zítra chci zkusit i dřep a bench, ale tam se obávám, ľe budu rád za obhajobu stávajících hodnot
Legi

Modertor
# Zaslno: 27 Lis 2014 07:56


Zdarec, buď rád, ľe můľeą cvičit. Uľ víc jak měsíc stojím kvůli zánětu, kterýho se nemůľu zbavit a jediný co mi roste je pneumatika kolem pasu.


48let @ 195cm @ 135kg
Skrraek

len
# Zaslno: 27 Lis 2014 11:30


ááá

to mi neříkej, teď budu měsíc sedět u konzole a ľrát a ľrát....

mám z toho nervy, v posledním půlroku jsem měl problem udělat pauzu týden....

měl bych dotaz, ohledně hrazdy a přítahů. Docela mám v objemu problem se utáhnout a jsem rád za 3-4 kvalitní přítahy...

chvíli jsem kokoetoval s tim strojem s pomocí... ale někde jsem četl ľe je to blbost a mám raději jed cestou trápení se a trapasení 3-4 opakování

větąinou tedy jedu 5 serii a prostě dokud se přitáhnu alespoň du půlky... drápu se cm po cm...
Legi

Modertor
# Zaslno: 27 Lis 2014 12:00


OMG! To je samozřejmě úplná kosočtvercovina. Sílu sice zvýąíą silovýma shybama bez dopomocí, ale kvůli tomu Ti nebudou růst svaly na zádech? Snad je přirozený zátěľ zvyąovat postupně, aby se svaly a ąlachy mohly adaptovat postupně. U MT taky nikdo nepřijde a nezvedne 300kg, musí se tam nejprve dostat....


48let @ 195cm @ 135kg
Skrraek

len
# Zaslno: 27 Lis 2014 14:42


guuut,

takľe raději s dopomocí, pěkně pomalu a procítit víc opakování neľ se trápit na volné a postupně schazovat závaľí...

Dík
Tobolak

len
# Zaslno: 6 Pro 2014 14:08


Legi cau chcem sa ta opitat ci je problem ze ramena cvicim len s malou váhou. Nechapem preco prave ramena ale mam ich velmi slabe a dalsi problem je v tom ze pri odcviceni ramien ich vôbec necitim...
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Pro 2014 17:05


A co cvičíą za cviky? Jedeą FB?


48let @ 195cm @ 135kg
Tobolak

len
# Zaslno: 6 Pro 2014 20:33


3x do tyzdna split , v pátek mam nohy a potom ramena. Cviky tlaky s jednoruckami,pritahy velkej cinky k brade,upazovanie, a jeden cvik na trapez. A aj dost citim ze su tie ramena slabe pri tych cvikoch hlavne pri upazovani.
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Pro 2014 20:52


Problém 1....kaľdou partii jedeą tím pádem jen 1x týdně. Cvič Fullbody 3x týdně. Daląí věc, ramena musíą jít i silově. Cviky jako shyby, kliky na bradlech, military press, push press, přemístění s výrazem nad hlavu, Ti v tréninku nesmí chybět.


48let @ 195cm @ 135kg
Skrraek

len
# Zaslno: 9 Pro 2014 13:58


můľu potvrdit, taky jsem furt jezdil splity a pak přeąel po Legiho radě na fullbody a jen jsem čuměl... fullbody je prostě nejefektivnějąí. a i jinak tě to i baví...
Skrraek

len
# Zaslno: 28 Led 2015 12:02


Tak malá aktualizace:

váha 88-89 kg
strava od ledna na 90-95% ??? opravdu se poprvé maximálně snaľím...

benchpress 98kg (příątí týden to zkusím konečně přesunout nad tu 100)
dřep maximální rozsah 100kg
mrtvý tah 150kg (minule jsem to vyrovnal v domnění, ľe jsem předtím měl maximum 140... nevím proč) :D ale bylo znát, ľe jsem se zlepąil, neměl jsem s tím větąí problém, myslím si ľe 160kg by neměl být problém...

cítím i posuny na shybech, tricepsu i bicepsu, také víc utáhnu na kladkách a na přítazích uľ můľu občas popasovat i skoro vlastní váhu

suplementy:

protein AMIX WHEY PURE FUSION 75 % (jsem s ním docela spokojený, nemáą Legi lepąí alternativu v poměru cana/kvalita) ? tenhle mě výjde 4kg na 1570 kč) aplikuji 2-4 deně podle jídla...(2 odměrky) cca kaľdá 30g asi... minimum 2x deně. - ráno a po trenálu (občas jeątě s maltodextrínem- hlavně po trenálu)

glutamin po treninku (vyplatí se opravdu jak píąou 3x deně 5g? nebo jen po tom trenalu?)

vitamíny (měl jsem nějaký multivitamín z lékarny) teď plánuju koupit něco jiného? ale nevím moc dobře co

http://www.dameprotein.cz/produkty/glucosamine-sul phate-90-kapsli/
http://www.dameprotein.cz/produkty/reflex-nexgen-p ro-sports-multivitamin-90-kapsli/

dál jsem dobral dneska proenzi, takľe plánuju koupit: http://www.dameprotein.cz/produkty/prom-in-joint-d rink-forte-vitamin-c-400-g/

po obědě horčík a omega 3

dva týdny mám kombo HMB + kreatin monohydrát
hmb 3x deně instant 1g
kreatin 2x 5g (v trenink před a po) - občas sem dal i ráno, ale nepravidelně v netreninkové 2x5g rano a večer
a BCAA téľ instanty 3x deně 10g (docela by se mi hodila rada které koupit)
http://www.dameprotein.cz/produkty/essential-bcaa- synergy-550-g/
http://www.dameprotein.cz/produkty/xtend/

popřípadě Legi, vyplatilo by se jeątě něco? Nezapomněl jsem na něco? nevím. prosím o radu co změnit, vylepąit, ubrat, přiat... ąak vieą

dík a čau
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 29 Led 2015 11:30


Je to dotaz na Legiho tak to nechám na neho ale niektoré veci by som račej kúpil v naąom e shope uąetril by si si peniaze a kvalitu by si mal tú istú
aľ na ten proteín do bielkovín výrobou za studena sa bojím to eąte neponúkame v obchode
Tu je link na náą obchod: http://www.namaximum.cz/uvod/
A len tak pre info dva gaineri čo máme v ponuke ich receptúru robil sám Legi a kµbovku tieľ odklepol vąetkými 10 len neviem Legi je fiąkus či ch nemá 11
Skrraek

len
# Zaslno: 29 Led 2015 13:52


Jsem rád za kaľdý názor. Takľe určitě děkuji a klidně reaguj. Rád si nechám poradit. cvičím rok a půl, jsem na začátku..... Legimu vděčím za otevření očí ve smyslu full body atd. proto ho otravuji adresně
Legi

Modertor
# Zaslno: 30 Led 2015 17:00


Já nemám moc co doplnit, snad jen ľe kreatin před tréninkem neber, to je jediná chyba co jsem objevil. Jinak maximálky jsou sluąný. Počítej s tím, ľe se navyąování vah časem zastaví. Je to normální, protoľe se ąlachy musí přizpůsobit, coľ trvá déle, neľ u svalů.


48let @ 195cm @ 135kg
Skrraek

len
# Zaslno: 3 no 2015 07:56


Ahoj,
díky kreatin budu dávat tedy 2x deně ráno a po treninku/večer

váhy jsou hold adekvátní k faktu, ľe poprvé jsem na činku ąáhl před 1,5 rokem... asi by ąlo vypadat líp a být silnějąí, ale dělám to pro zábavu a nerad bych se změnil, stačilo mi v prosinci měsíc trpět bez cvičení... nikdy víc uľ měsíční pauzu nedám raději budu častěji vysazovat týden-dva ...
Nikkaa

len
# Zaslno: 10 no 2015 20:27


Dobrý den, chtěla bych se zeptat, v jaký čas je nejlepąí uľívat kreatin. Předem děkuji za odpověď
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 11 no 2015 08:19


Po tréningu
Legi

Modertor
# Zaslno: 11 no 2015 15:25


Nikkaa...to záleľí na tom, kdy trénujeą. Btw, nechápu, proč chceą brát kreatin. (?)


48let @ 195cm @ 135kg
Skrraek

len
# Zaslno: 23 no 2015 14:50


Kuci, jak je to s tím glutaminem...

na lačno- po tréninku - večer před spaním?

slyąel jsem, ľe před tréninkem je to blbost? Je to tak? V obchodem jsem viděl ľe to doporučujou i před tréninkem?

kde je zase ta ztracená pravda?
Legi

Modertor
# Zaslno: 23 no 2015 15:32


Ano, před tréninkem je to blbost, s tím se dá souhlasit.
Bere se po tréninku a večer. Na objem ideálně se sacharidy, v dietě bez sacharidů.


48let @ 195cm @ 135kg
Skrraek

len
# Zaslno: 24 no 2015 15:51


díky. Mno vida a na netu vesele píąou 30min před tréninkem... dacani
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist