Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Skrraek
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Skrraek

Člen
# Zasláno: 8 Led 2014 09:16

myslím stahování horní kladky na hrudník paralelním úchopem ( provádím u veže v sedě na zemi...
Spede

Člen
# Zasláno: 8 Led 2014 09:26

Já jsem teda u MT zkoušel 4x6, ale bohužel nemohu přehazovat váhu. Jediná možnost by byla začínat s 20kg..
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Led 2014 09:43

Skrraek...zase záleží na typu tréninku toho MT. Když jedeš silovou rampu ve fullbody, už nic jinýho nedělej, nebo max. jeden doplňkovej horizontální cvik. Tím Tvým způsobem "tisíckrát nic zabilo i vola" můžeš přidat cokoli....veslování.....s T tyčí...na spodní kladce...přítahy horní kladky na prsa...přítahy velké činky v předklonu....přítahy jednoruční činky....přemístění....přemístění z visu....Good mornings...hyperextenze...shyby... samozřejmě ne všechno najednou.

42let @ 195cm @ 125kg
Skrraek

Člen
# Zasláno: 8 Led 2014 10:01

teď testuju trenink 5x týdně vždy na jinou partii, takže záda mi vychází jako samostatný trenink... čili si těch 4-5 cviků můžu dovolit časově to stihnu a váhy stejně volím dle toho abych neojebával techniku, takže by to mělo být good, spíš mi šlo o to abych zařadil cviky, kde protáhnu-procvičím všechny zádové svaly... a abych některý sval nepřetrénoval v důsledku že budu dělat dost podobný cviky...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Led 2014 10:11

Tak to nepřetrénuješ nikdy nic. Snažím se Ti vysvětlit, že split a ještě k tomu každá partie jednou týdně...je nejlepší způsob, jak mít velmi slabé výsledky. Když už chceš trénovat splitem, je nutno zatížit každý sval alespoň 2x týdně. Jinak to moc fungovat nebude.

42let @ 195cm @ 125kg
Skrraek

Člen
# Zasláno: 8 Led 2014 10:26

ahaaaa, jasný už jsem poposednul

za každou cenu nemusím jed split, pokud už je někde sestavený silově objemový trenink efektivnější než co jsem psal na začátku, velice rád se inspiruji, nechci vymýšlet už vymyšlené, tenhle split jsem taky někde vyčetl
připadlo, co přidalo, logicky je efektivnější než to co jsem jel doposud
3x týdně jednu partii (kromě biceps+triceps) ty jsem jezdil společně...

takže pokud tu někde je tohle vláknu prosím prosím o link.

díky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Led 2014 10:43

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=4&topic=3689

a

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=4&topic=3788

To je principiálně to pravé ořechové, nicméně existuje celá řada silově objemových tréninků, které budou fungovat také...

42let @ 195cm @ 125kg
Skrraek

Člen
# Zasláno: 8 Led 2014 10:44

Díky, prostuduji!
Skrraek

Člen
# Zasláno: 14 Led 2014 11:46

Zajímavé čtení, ale pro mě nedostupné, už jen skrz to měnění váhy po 3 opakováních... bych půl dne šrouboval... poblíž žádné fitko nemám...

mno a cvičit 5x týdně mi také nějak nešlo(ten split), nedokážu odhadnout kdy jsem procvičenej-protáhlej dostatečně a kdy jsem podtrenovanej a buď necítím efekt nebo jsem totálně zničenej... čili teď hledám a sestavuji ideální 3x týdně TBT...

našel jsem tu pěkný článek s rozpisem, kam jsem se snažil dopsat cviky, které jsem do teď (kromě GM) dělával...

rozepsal jsem si to jak pro debila, abych měl přehled , ovšem čemu absolutně nerozumím, jak jednotlivé partie jed po sobě... (při antagonistickém týdnu je to stejně šumák...?)

1 týden
Trénink č.1: Soustředěný na prsa + ramena
Série: 3
Opakování: 5
Pauzy 60 sekund mezi sériemi
Zatížení: vyberte si takovou váhu, která vás přinutí při posledním opakování poslední série jít skoro až nadoraz, téměř k selhání.
Cviky postupně po dokončení
„H“ benchpress-rovná lavice
„R“ tlaky JČ v sedě na šikmé lavici
„H“ pullover
„R“ rozpažky JČ v předklonu
„N“ předkopávání na věži
„B“ bicepsový zdvih JČ
„T“ francouzký tlaky ezeta
„Z“ goodmorning
Trénink č.2: soustředěný na Biceps
Série: 4
Opakování: 8
Pauzy 90 sekund mezi sériemi
„H“ tlaky s JČ šikmá lavice
„R“ tlaky VČ ve stoje
„B“ bicepsový zdvih VČ
„N“ dřepy s VČ činkou na zádech
„B“ kladivový zdvih JČ
„T“ kliky na bradlech
„Z“ stahování horní kladky k prsům
Trénink č.3: soustředěný na záda
Série: 2
Opakování: 12
Odpočinek: 120 sekund mezi sériemi
Cviky postupně po dokončení
„H“ benchpress šikmá lavice hlavou dolů
„R“ předpažování JČ
„B“ bicepsový zdvih VČ na skotovce
„N“ výpady s VČ na zádech
„Z“ mrtvý tah
„T“ kladka nadchmatem
„Z“ kladka široký úchop k prsům
Mezi tréninkovými dny břicho - předloktí - trapézy, (podle možností)
2) TÝDEN:
Stejný jako první týden, ale antagonistický provedení u všech cviků ( 1 série od všech cviků, pak druhá série)

3) TÝDEN:
Tréninkč.1: soustředěný na nohy
Série:4
Opakování:5
Pauzy 60 sekund mezi sériemi

„H“ benchpress šikmá lavice hlavou nahoru
„R“ Arnoldův cvik JČ
„N“ dřepy s činkou na prsou
„Z“ přítahy VČ v předklonu
„N“ výpony na lýtka
„B“ bicepsový zdvih o koleno
„T“ francouzské tlaky JČ
Trénink č.2: soustředěný na triceps
Série: 4
Pauzy: 90 sekund mezi sériemi

„H“ tlaky JČ na středy
„R“ předpažování podhmatem s ezetou
„N“ předkopávání na věži
„Z“ shyby na hrazdě
„T“ benchpress na úzko rovná lavice
„B“ bicepsový zdvih VČ
„T“ zdvih za hlavou JČ

Trénink č.3: soustředěný na ramena
Odpočinek: 120 sekund mezi sériemi

„H“ rozpažky JČ
„R“ rozpažky JČ
„N“ dřepy s VČ na zádech
„Z“ mrtvý tah
„R“ tlaky VČ
„B“ kladivový zdvih JČ
„T“ kladka podhmatem
4) TÝDEN:
Stejný jako první týden, ale antagonistický provedení u všech cviků ( 1 série od všech cviků, pak druhá série)

5) TÝDEN
Trénink č.1: soustředěný na prsa
Opakování: 15
Pauzy 120 sekund mezi sériemi

„H“ tlaky JČ rovná lavice
„R“ tlaky VČ ve stoje
„N“ výpony s VČ na zádech
„Z“ přítahy JČ v předklonu
„H“ rozpažky JČ hlavou dolů
„B“ bicepsový zdvih VČ na skotovce
„T“ kickback

Trénink č.2: soustředěný na ramena
Opakování: 10
Pauzy: 60 sekund mezi sériemi
„H“ tlaky JČ na středy
„R“ rozpažování – spodní kladka
„N“ dřep na jedné noze s VČ na zádech
„Z“ mrtvý tah
„R“ tlaky VČ v sedě
„B“ bicepsový zdvih JČ v sedě
„T“ francouzké tlaky s ezetou

Trénink č.3: soustředěný na biceps

„H“ benchpress
„R“ předpažování
„N“ dřep s VČ na zádech
„B“ bicepsový zdvih VČ
„Z“ stahování kladky na úzko
„B“ kladivový zdvih
„T“ kliky na bradlech

6) TÝDEN
Stejně jako v 5 týdnu, ale proveďte antagonistický trénink pro všech 6 cviků

7) TÝDEN
Trénink č.1:
Opakování: 18
Pauzy 120 sekund mezi sériemi

„H“
„R“
„N“
„B“
„Z“
„B“
„T“

Trénink č.2:
Pauzy: 60 sekund mezi sériemi

„H“
„R“
„N“
„B“
„Z“
„B“
„T“

Trénink č.3:

„H“
„R“
„N“
„B“
„Z“
„B“
„T“

8.) TÝDEN
Stejně jako v 7 týdnu, ale proveďte antagonistický trénink pro všech 6 cviků

kdyby mi na to někdo koukl a proškrtal, doplnil.. prosím
Legi

Moderátor
# Zasláno: 14 Led 2014 16:59

Zajímavý trénink, ale příliš rozsáhlý, abych to zkritizoval od stolu. Možná to zacvičím. Zacviš to a dej vědět, jak to vidíš Ty...

42let @ 195cm @ 125kg
Skrraek

Člen
# Zasláno: 21 Led 2014 08:44 - Změnil/a: Skrraek

Tak jsem z lehka experimentoval s TBT... vstoupila mi do toho nemoc, takže jsem odjel pouze jeden týden a část...

četl jsem další články a líbí se mi to, jen to musím vyzkoušet z dlouhodobého hlediska, jelikož teď mi v hlavě furt zní, že trénuji málo, jsem zvyklý partii druhý den cítit, a mám problém to usměrnit... abych trénoval vyváženě, a vyhnul se přetrénování a samozřejmě i pod trénování... mimo to se mi trénink dost protahuje z 50 min na dobrých 60-90 min.... samo je to i tím, že mám malou činkovku, kam chodí i kamarádi a chvílema mě prostě brzdí...

když se snažím mít dobrou intenzitu, odpočívám mezi sériemi od 45s do 120s někdy hold musim čekat na nářadí nebo jed jinej cvik mezi seriemi... je to takové nabourané prostě...

mimo to bych měl spotřebovat ten kreatin co jsem si koupil http://obchod.ronnie.cz/s-5157-compress-creaport.h tml

takže jsem si řekl, že ho nasadim a pojedu ten split 3x týdně, dvě partie na každou 2-3 cviky, 3-6 serií po 3-8 opak dle času a možnosti.. s váhama 70-85% váhy co dávám... prostě aby to poslední opakování bylo tak - tak a ty předešlé byli vždy perfektní

mno a až tohle skončím už budu mít připravený trenink TBT ( mezitím asi zkusím oslovit nějakého cvičence co dlouhodobě TBT cvičí a zkusím vysomrovat tréninkový plán)

proč takhle?
první 3 měsíce jsem se zaměřoval na techniku a protáhnutí, navyknutí zhuntovaného těla...
další 3 měsíce jsem jel split a okukoval jiné cvičební plány, každopádně jsem z absolutního blata udělal cosik jako \" rosol\" ? bezesporu jsem se nastartoval... takže tomu dám ještě čas po dobu té kreatinové kůry...
pojedu brutal co budu dávat abych po každém treninku ty dvě partie cítil, ale zase, abych do dalšího treninku stačil zregenerovat... snad získám trochu síly a pak přejdu na TBT a hold budu asi první 2-3 týdny tápat a učit se najít rovnováhu, ale každý začátek je těžký viz mé první 2 měsíce cvičení... prostě posrané peklo

btw: ten creaport, někde jsem četl, že na začátku by se měl dávkovat (týden) víc než ty další týdny... mám v plánu to dávat 30g ráno- večer(netreninkový) v treninku 30g ráno a po treninku... může být? (ten první týden) pak klasicky 30g deně...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Led 2014 05:56

Ty se chceš zabít? Běžné dávkování je 1g Kreatinu monohydrátu na 20kg beztukové váhy denně, nejlépe po tréninku. Ten Tvůj je směska, takže můžeš trošku přidat.

42let @ 195cm @ 125kg
Skrraek

Člen
# Zasláno: 24 Led 2014 07:52

maj to na krabici a i na internetu jsem právě čuměl...

Doporučené dávkování:

tréninkové dny: užívejte 30 g Compress Creaport po tréninku
netréninkové dny: v netréninkové dny užívejte 30 g Compress Creaport ráno
Skrraek

Člen
# Zasláno: 24 Led 2014 08:07

malá aktualizace, ten hybridní split co teď mám, 4 týdně trenink, 2x těžce, 2x lehčeji... takže cele tělo dvakrát týdně se mi zatím docela pozdává.

zase jsem udělal malej kruček ku předu, na přítazích VČ nadhmatem jsem experimentoval a z klasických 50kg zkusil 60-70 což není absolutně problém (na 50kg se budu už jen rozehřívat) a pak ještě 80kg, ale ty už byly jen hec, tam technika už mávala pápá.... ale super zjištění, že to přece jen jde a že se možnosti zlepšují...

dřepy s VČ na zádech jsem začal dělat pěkně hluboký (nářez) z klasických 90-95kg jsem jel jen 70-80kg, u těch 90 jsem se krapet bál, ale zítra to zase vyzkouším a snad tu 90 dám

jinak na benchpress se stále trápím na 65-70kg, 80kg max 2-3 opak... klepu je jako ratlíček...

musím ještě zapracovat na tricepsu, na bradlech dělám serie po 5-10 opakování s vlastní vahou
shyby stále propadák 3-4 opakování kvalitní pak trápení..

takže pomalu, pomaloučku....
Spede

Člen
# Zasláno: 24 Led 2014 08:28

Karolina

Člen
# Zasláno: 24 Led 2014 09:10

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Skrraek

Člen
# Zasláno: 6 Úno 2014 13:48

split mi opravdu sedí mnohem víc, asi jsem prostě ten typ člověka co vyžaduje druhý a třetí den procvičenou partii cítit... TBT je ve finále asi lepší, a změny by na mě třeba byli vidět a cítit o půl roku dříve, ale nemám evidentně dostatek zkušeností na to, abych našel zlatý střed a nebyl ani pod trénovaný ani přetrénovaný. Stejně nejsem profík a nikdy nebudu, takže nemusím za každou cenu spěchat.

U toho hybridu ted mám docela problem s délkou treninku, kde se nikdy nevlezu do 50-60 minut, což asi dobře není.. ty tři partie jsou prostě moc. nevím jak to sestavit abych během 4 treninků procvičil celé tělo dvakrát..
Spede

Člen
# Zasláno: 6 Úno 2014 14:13

Dneska jsem jel tři partie a vlezl jsem se kolem 70 minut a každou partii jsem procvičil 3-4x
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Úno 2014 15:46

Ale nejsou...cvičit dvě hodiny i dýl je úplně normální...otázka je, kdo na to má fyzičku...celé je to o tom.

42let @ 195cm @ 125kg
Skrraek

Člen
# Zasláno: 6 Úno 2014 16:37

já s tím fyzicky problém nemám. trenink končím až mám odcvičeno...
ale ve spoustě článcích jsem se dočetl, že sušenky jako já když chtějí nabrat objem, by víc jak tu hodku cvičit neměli, jelikož pak "pálí svaly" ... ? nebo se to myslí jen u treninku s více seriemi a opakováními jako na rys? a čas jako takový v dílně je vedlejší?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Úno 2014 16:42

To jsou takový ty chytrý řeči...blá blá...a skutek utek. Sice něco ze svalů spálit můžeš, ale potom se to taky přednostně obnovuje....pokuď dostatečně papáš...není problém...

42let @ 195cm @ 125kg
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 6 Úno 2014 18:17

Poznám ľudí čo si myslia, že ak budú cviči hodinu aj dve min. je to prúser
Ono tá hodina ber to orientačne nie doslovne ak to bude 1,5 nič sa nestane jednoducho si odcvič čo máš a bež domov
Skrraek

Člen
# Zasláno: 11 Úno 2014 11:33

Tak to jsme klidnííí

díky
Skrraek

Člen
# Zasláno: 11 Bře 2014 16:40

zdravím,
po delší době bych měl pár dotazů. Rád bych vyzkoušel korteho trénink...
zajímalo by mě, jaké % maximální váhy + týdenní navyšování jste zvolili u korteho poprvé vy?

Říkal jsem si že bych zkusil rozmezí 60-75% ?? (ovšem nemám zkušenost s odcvičením těchto tří cviků v jeden den, takže nevím zda pak přihazovat po 2 nebo 5 % samozřejmě se to uvidí dle energie a schopnosti trenink dokončit.. ale pro představu mnoo?)

pro příklad: (26 let, 175cm, 84kg, cvičím cca 8 měsíců)...
na benchpress 1x vytlačím 85kg (sam bez dopomoci, vyšší váhy mě už musel kolega pomáhat...)

čili pojedu 5 sad po 6 opakováních 50kg první týden-55kg další-60- a poslední 63,75 (pokud pujde vše podle plánu a budu to zvládat - nárust cca 5% co týden)... pokud ne, uberu na 2%

na MT jsem maximálku nikdy nezkoušel, ale jednou jsem si dal trenink 5x 4 opakování se 110kg, technika dodržena - byl to masaker, tak ze mě ještě nelilo...ovšem použil jsem trhačky a pás... takže bez beltu a trhaček si myslím že těch 115-120 může být pro mě maximum... co bych dal jedno kvalitní opakování, (bez vybavení) čili bych mohl jet a neměl bych mít snad problém 72kg-78-84-90

s tím je spojený další dotaz... belt u dřepů...? ano - ne? a co u MT ? trhačky určitě zahodím ...(začínám pracovat na silnějším stisku) ale s tím pásem by mě zajímal váš názor... někdo říká vždy bez..u vás je to jak?

dále, dřep. Jednak po přečtení několika článků jsem přešel na hluboké, čili ten rozsah je maximální co zvládnu a víc jak 100kg jsem si bez pásu netroufl... na kolena nic nepoužívám... čili tam bych jel s nějakýma 60kg-65-70-75 ... což by neměl být problem...

pořadí cviků? dřep - bench - MT ?

délka přestávek? (abych je dodržoval stejné jak u první tak poslední sady?) 1min-2min? první týden bude asi brknkačka.. ale co potom... ono se to určitě pronese

obecně:

strava se mi podstatně zlepšila... ráno nadále nejsem sice schopný moc nic přijmout, ale řeším to nutridrinkem + když náhodou můžu tak třeba 2-5 vajíček/tuňák po příchodu do práce... kolem 10h nějaká svačinka... tuňák nebo tmavé pečivo a sýry/piškoty a tvraoh nebo jogurt (v plánu mám ovesnou kaši instatní) .. z vloček je mi šoufl...oběd moc zatím neovlivním... co je to je... ale dost často mívám luštěniny i maso, takže snad OK.. odpoledne kolem 15-16h další sváča, v den tréninku menší ... po treninku pořádný hody... většinou nějaké masisko od oběda, nebo kuřecí.. hovězí se už taky chystá... popřípadě vajíčka/tuňak prostě aby byly nějaké ty bílkoviny hlavně.... nebo nějaký ten tvaroh...

gainer rano-poledne-večer (v trninkový den před a po cca 40min)
protein rano a večer...
jinak mám už jen vitamíny a proenzi nebo co na klouby.. (v ramenu mi rachotí, tak pro sichr) ... cvičení mě stále baví víc a víc, jen mě štve že nemám víc aktivní sparingy... (nevýhoda cvičení v domácí posilce) když mají všichni odpolední jsem solo)
gymrat

Člen
# Zasláno: 15 Bře 2014 09:14

Osobne bych si poradi cviku dala: mrtvy tah, drep, bench.. kdybych prvni jela drep, tak pri mrtvole to odtaham cele zadama a to neni dobre..

Pas si porid podle sveho pocitu..urco poznas, kdy uz to bederce moc tahne a povoluje.. s tim davej fakt bacha, zazila jsem par hodne dobrych borcu, kteri si vyjeli plotenku ;) pri MT a drepu se snaz bederni lordozu, co nejvic udrzet max do rovne patere.. bud opatrny.. pri technice se nejvic soustred na stazene lopatky u sebe na max (drep), dychani do bricha, bederni lordozu a zabirani zadkem

Strava: pokud je ti z obyc vlocek blbe muzes zkusit spaldove (zdrava vyziva), jsou mnam.. pohankove jsou kentus
na instantni kase bych se vyprdla..vlastni si udelas lepsi..znama ma v praci suplik s tunama orisku, cornflaku, vlocek, tunakem, javorovy sirup, med..muzes si pect vlastni susenky z ruznych vlocek a primesi..je to easy, vis, co v tom je a je to za chvilku hotovy
tip na snidani, kterou bys mohl zvladnout, ptz je to nejlepsi mnamka na svete, chutna to jak luxusni bananova babovka: vidlickou v taliri rozmixuj banan s 1-2 vajicky, muzes pridat i trochu vlocek, klidne i bez, osmahni na kokosovym oleji ci na sucho, dolad javor sirupem, medem, orisky, jogurtem etc. ;)

Na klouby muzes brat Alavis (kloubni vyziva pro kone), financne to vyjde lip jak klasicke z lekarny, vsichni si to velice pochvaluji.. nebo zkontroluj, jestli mas pohyblivost obou ramen stejnou (krouzis zaraz rameny, kdyz se drzis pred ci za tele zebriku na sirku ramen), popr.si je nech spravit od nejakeho fyzioterapeuta apod. ;)

Na korteho ti neodpovim.. nikdy jsem ho nejela..
Skrraek

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2014 10:54

dekuji za odpověd
Skrraek

Člen
# Zasláno: 22 Dub 2014 08:36

aktualzace.

Korte už mám nějaký čas za sebou. Příští rok ho zařadím určitě zase. Ledničku jsem slušně decimoval, váhy jsem v celku trefil, poslední týden byl na krev. Kladná zkušenost.

aktuálně se snažím snížit tuk, takže cvičím intenzivněji s menší vahou a zařazuji kardio pěkně 30min kolo+ 15min veslo
Skrraek

Člen
# Zasláno: 7 Srp 2014 11:06

několik novinek:

Mám nového sparinga, silnějšího, většího, aktivnějšího, takže mě dost motivuje. Jelikož bychom se v naších garážových dílnách ušroubovali, při přehazování závaží, začali jsme navštěvovat 2x v týdnu po práci fitko v nedalekém městě. A jednou se zničíme každý solo v domácích podmínkách...

přešli jsme na TBT trénink.
od každé partie jeden cvik, težké váhy 4-8 opakování 1+4 série (zahřívací + pracovní)

teď ještě zkoušíme jednou do měsíce zařadit týden split, pro změnu..

strava na pár drobností ok
k tomu nějaký ten protein a gainer

aktuální váha 82-83 kg rád bych se dostal na 88 kg do jara..

snažím se zlepšit hlavně na hrudníku poslední dobou.

DOTAZ.
Co radíte na středy prsou? Co preferujete? Jak efektivně zvětšit objem hrudníku?
Skrraek

Člen
# Zasláno: 2 Říj 2014 16:28

Malé ohlédnutí za prvním rokem cvičení.
-Cvičení mě kur*vsky baví
-Zjistil jsem, díky tady Legimu že TBT je pro mě opravdu efektivnější a zároveň i zábavnějším tréninkem než split. Sparing tomu též nevěřil a po měsíci nechtěl o splitu moc slyšet, nakonec jsme ho párkrát zařadili, aby byla změna, ale TBT je TBT...
-jezdíme jeden cvik od partie s těžkýma váhama -2-4 opakování + 2 opakování s dopomocí (bench třebas) 3x týdně
-Korte je vážně náročný,ale pomáhá
-vyzkoušel jsem si nějaké suplementy a nakonec skončil u kvalitního proteinu + maltodextrin a "vločky"
- problémy s příjmem potravy a s nabíráním stále trvají, asi zkusím enzymy ... v tomhle fakt nevím, stravu rozepíšu...
-cvičíme v průměru hodku a půl, dokážeme to v extremním tempu odjet i za 55min a někdy to dokážeme natáhnout na 2 hodiny a opravdu se nic zásadního neděje
-osvojil jsem si techniky cviků
-RAWky (před prvním korte a před druhým korte duben - září) bez beltů a trhaček
bench 85 -94kg
dřep 100 - 130kg
MT 115- 140kg
-objevil jsem svůj triceps
-konečně jsem si koupil pernamentku do fitka
-zůstal jsem sám ze 7 lidí, kteří semnou začínali v domácích podmínkách...
-většině lezu na nervy a moc se se mnou nebaví...
-přestal jsem kouřit a pít alkohol ( pívo na chalupě jednou za týden ovšem neodpustím)
-začal jsem se kvalitně stravovat... (rohlíky, chleba, vysočina, pomazánky, párky jsem buď absolutně vyškrtnul, nebo si je nechávám na sobotu, kdy mám volnější den a jím to co jsem jídával obvykle... posnídám párečky s hořticí a chlebem (oběd bývá nějaký klasický "nezdravý" -víkendový řízky, bramboráky a podobné věci...) odpoledne nějaká ta buchta ( sem tam do toho vložim vločky, protože mám ještě hlad)...

teď k tomu problému s příjmem potravy a to bych potřeboval nějaké rady
aktuálně se motám kolem 85,5 kg (nahoru dolu, podle dodržování pitného režimu: 2-4 litry) (cíl je 88-90kg) čili objem

06:15 budík obvyklé činnosti ( nejsem schopný přijmout nic kromě vody,Bčka, vitamínů a proenzi na klouby)
7:00 kafé (už nepiju 5-6 denně, ale prostě 1-3 denně musím a ráno to vážně potřebuju) mno a protein+malta
7:30-8:30 namíchám 150g vloček, 350ml mlíka, kakao a vkládám to posupně, protože prostě nejsem schopnej to na šupu sníst, roste mi to v hubě ... výjmečně to vložím do 15minut, ale to jsou vážně náhody...(alternativa tvaroh 200g + jogurt)
10:00 jsou dny kdy dám nějakou svačinku, nějaký rýžový chlebíček nebo proteinovou tyčku ... tuňák, ale většinou jsem rad že do sebe vpravím ty vločky...
12:00 oběd (diky tomu, že se taty snaží dostat na dvouciferné číslo na váze, tak jsem vydupal lepší stravu) čili hovězí, kuřecí, krůtí maso... cca 120-150g + rýže, brambory, těstoviny a nějaká zelenina... sem tam luštěnina, ryby ale hold i špízům s bramborákem výjmečně neuteču...
13:30 protein+malta a omega3
15:30 tvaroh 200g s mlékem skoro na nápoj, nebo s jogurtem, abych to pozřel a nedogrcal se... nebo tuňák... vejce (preferuju před tréninkem ten tvaroh)
17:00 odjezd na trenink
19:00 (po treninku hned protein) a po cca 25min tortila s kuřecím-krůtím masem, zeleninou)
21:00 kuřecí-hovězí maso ... tvaroh.. ale co jezdíme na tortilu po fitku mi to dělá problémy a nemůžu spát ... prostě jsem přecpanej a nemůžu spát, sparing doma po tortile dá ještě 250g hovězího a spí jak zabitej...

vím že je to málo a uvědomuju si to, otazka zní, jak překonat nechutenství, vyvolat větší žravost?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 2 Říj 2014 20:13

Nazdárek, to mám radost, že jsi tak pokročil! Ve finále jsou u každého cvičence dvě konstanty. Cvičence to baví, ale okolí to sere.

Dle Tvého jídelníčku si troufám poznamenat, že je tam málo ovoce a zeleniny. Hlídej si překyselení organismu. Tvaroh není ideální zdroj bílkovin. Nejez maso společně se sacharidy, ale jen se zeleninou. Jez na jemno nastrohanou mrkev, ta perfektně vyčistí střevo a nezničí prostředí. Jez každý den ve stejnou dobu.
Po tréninku nemá smysl ihned dávat protein, ale gainer, případně maltu atd. Tělo z toho proteinu stejně naseká cukry, takže dost vyhazuješ prachy z okna (kolikrát ještě?).
Večer jíst tortilu je zhovadilost, nech to klidně jen na tekuté stravě i bez zeleniny. To pude....neboj!

42let @ 195cm @ 125kg
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0