Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Peťa hubne (snad)
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Pet

Člen
# Zasláno: 9 Led 2014 21:08

Legi:jasně...ale takové nějaké hodnoty jsem tam právě četla taky, jenže tam píšou, že už je to v hotovém oslazeném výrobku, kdežto já jsem myslela že bych se na klasický cukr vybodla a dala tam třeba trochu ovoce, nebo medu, případně dosladila stévií...ať to má taky nějaké vitamíny, když už....

tadeafc: jasně moje mlsná huba si žádá nééé neni to jen o tom, jde o to že sice chodím do posilovny, ale spíš mi jde o zpevnění a hubnutí, než budování nějakých obrovských objemů...tak chci ten pudink vyzkoušet jako alternativu gaineru, a pak zkusit přímo gainer a uvidím, jestli v mém případě bude nějaký významný rozdíl, protože pokud se ukáže že tam rozdíl není příliš velký, tak si radši beztrestně zamlsám (což si myslím že nepřeslazený puding po posilovně by mohl být ok) než abych popíjela nějaké kokteilíky....chápu, že chlap, který honí objemy asi pudinkem gainer nenahradí....ale to není můj případ, porovnám, uvidím...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 9 Led 2014 21:27

Pet, začínáš se mě líbit....

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 07:16

No Pet jako no offense,ale když se podívám na tvou váhu či BMI tak gainer/puding by byl asi to poslední,na co bych po tréninku myslel Mám 72kg a chci ještě přibrat..měl sem gainer,ale skoro bez výsledku takže to opět nahrazuji obyčejnou stravou k večeři
Spede

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 07:27

tade, tak já zase gainer neberu na přibrání, ale spíše na přepnutí těla a nebo nabuzení inzulinové činnosti...
tadeafc

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 07:33

Do té se tělo dostane samo a pokud je priorita shubnout tak nevidím důvod to jíst....
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Led 2014 07:41

Tade a jak se do ní dostane samo?

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 07:46

Mě chceš říct,že když si po tréninku nedám cukr tak budu v katabolismu třeba 2 dny?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Led 2014 07:49

No když nic nesníš tak klíďo píďo....

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 07:53 - Změnil/a: tadeafc

Ale taky nemusím

A jak sem řekl,v Pet případu nevidím žádný důvod to jíst...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Led 2014 08:29

V případě Pet máš pravdu....

42let @ 195cm @ 125kg
Kriss

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 08:32

Ty Legi při redukci gainer teda spíš ne ? nebo jo? Teď mi v tom děláte pěkný guláš ... ptž já jsem názoru že spíš ne protein spalovač vitáminy to ano .. ale zbytek 100% strava

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 08:32

nedělá si telo cukry i z jídla, kde takřka nejsou? Jestli mi rozumíte..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Led 2014 08:38

Ale jistě, tělo si nadělá potřebné cukry z kde čeho, což potom není moc ekonomické, ale gainer je specificky pro někoho, kdo chce nabalit svalovou hmotu. Ty potřebné cukry lze do sebe dostat i postupně v komplexní formě, protože přiznejme si, že v případě příjmu 100g gaineru tělo neumí uplně všechny cukry oxidovat během dvou hodin a u lidí s pomalejším metabolismem to může být důvod, proč jim nabývá i tuk. Všechno je ale relativní a moc nad tím přemýšlet nemá cenu...

42let @ 195cm @ 125kg
tadeafc

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 08:38

Určitě dělá,a proto se z toho katabolismu dostane

Kriss,při redukci si myslím,že to určitě není třeba.Já momentálně přešel na protein max hodku po cvičení a za další půl-až celou normálně jídlo kde je maso,rýže,zelenina...a nestěžuju si zatím
liliana

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 08:39

já bych gainer nebrala nikdy a to si nemyslím, že bych měla nějak zpomalený metabolismus..

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 08:46

Děkuji opět sem se přesvědčila že to dělám dobře .. Po cvičení cca hodinku si dám protein a pak až normalní jídlo maso zeleninu rýži ... vetšinou zaměřené opravdu na bílkoviny .. sacharidová jídla spíše cpu do první poloviny dne

Never back down ...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Led 2014 09:05

Tak úplně dobře to není. Bylo by lepší si do toho proteinu přidat trošku malty, nejlépe 20g malty DE-6 z voskované kukuřice. Potom se může využít protein opravdu k tomu, k čemu má a nepřemění se z 60% na cukry.
Ale možná.....možná je to celé jinak!

42let @ 195cm @ 125kg
Kriss

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 09:07

Takžy si do něj mám dát tu maltu jou ? no já jsem naten protein naběhla teprve teď legi .. takže ještě není pozdě ráda si nechám poradit v suplementaci se ještě tak neorientuju stale se ucim

Never back down ...
Spede

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 09:08

Mě se zase zdá pokud si dáš protein, tak je to dost drahá náhražka gaineru. Já beru pouze 50g což podprůměr v mé váhové kategorii, tak že skoro nic jsem nepřibral a toho beru skoro rok, jak jsem psal výše jen aby se tělo přeplo a mohl jsem si v klidu dát protein, tak aby směřoval tam kam má
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Led 2014 09:11

Hezky řečeno Spede....z Tebe něco bude...jsem pyšnej...

42let @ 195cm @ 125kg
Kriss

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 09:14

Mě z těch věci kolem fakt picne .. takže kliďo geiner v menším množství tak aby se tělo přeplo a protein pak šel tak kde má snad už to chápu dobře a nebo potom tu maltu do proteinu snad už si nesedím na kablech

Never back down ...
tadeafc

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 09:24

Spede já zase měl protein a gainer,ale bez gaineru sem měl lepší výsledky teda S tím,že sem hodku po trenále nic nejedl..

Každý to má jinak no...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 10 Led 2014 09:32

Ještě si zapamatuj jednu věc. Lidský oranismus je schopen oxidovat, čili využít jako energii jen asi 9g glukózy za hodinu. Když přijmeš složitější cukr, který se rozkládá pomaleji, můžeš vzít jednorázově větší množství, aniž by hrozilo, že se uloží jako tuk. Ale pamatuj, všechno je relativní a biologie nejsou kupecké počty....

42let @ 195cm @ 125kg
Kriss

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 09:38

DOBŘE DÍKY ZA INFO SNAD UŽ TO CHÁPU DOBŘE

Never back down ...
Spede

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 10:06 - Změnil/a: Spede

Kris jde o to, aby si tělo vzalo z gaineru cukry a potom, když si dáš protein, tak si myslím, že i nějaká část se přemění na cukry, protože nedokáže nikdy odhadnout kolik toho tělo potřebuje.

tade mám to podobně, ale po silovce jak píšu v deníku dám 40 min aerobku a ještě, tak 15-30 minut nejím. Ale to si dám Gainer a za půl hodiny +- si dám protein..
Karolina

Člen
# Zasláno: 10 Led 2014 10:17 - Změnil/a: Karolina

Taky jsem z gaineru nepřibrala špek, brala jsem 40 g, i jsem u toho byla vyrýsovaná s kostičkama, podle mě to nejvíc závisí na celkovém denním příjmu sachrů a ne jestli se veme nějaká část po tréninku nebo ne, alespon u mě to tak je..

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0