Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Osobní deníky / Peťa hubne (snad)
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Pet

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 15:11

Takže vážení a milí...už je mi ze sebe na poblití...jdu na to
Plán je zkoušet každý měsíc trošku jiný přístup, trošku jiný typ cvičení a jinou suplementaci atd....máme ve fíťu takové to In-Body měřidlo...tak budu porovnávat jak je u mě která varianta efektivní, když chci vybudovat (nebo alespoň udržet) svaly a zhubnout sádlo.
Varianta první:
každý večer (po-so) hoďku aerobky na orbitreku
3x týdně do fitka
neděle komplet relax
po cvičení hodinu nejíst a ovoce jen po fitku
sacharidy začnu na 3g/den na beztukové kilo , bílkoviny 1,5g
no...naplánovala jsem si to hezky uvidíme co realita
výchozí hodnoty:
celková váha 93,9 kg
tuk 37,4 kg
svaly 32,1 kg
jinak je mi 29 a měřím 164
(no jo no...jsem tak trošku prasnice)
Karolina

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 16:07

Držím pěsti, uvidíš, že to půjde

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Led 2014 17:12

Zkoušet pořád něco nového je nejlepší cesta jak neuspět. Pravidla pro zdravé hubnutí jsou daná, protože biologii nejde oje***, že.
Vše najdeš tady rozepsané po fóru, ale ve zkratce Ti prozradím dvě nejzákladnější pravidla (a pro většinu populace asi děsný tajemství).

1. Pořádně se najez, vyvážený jídelníček se zdravými tuky. (viz odkaz)
2. Hodinovým šlapáním na Orbitreku nezhubneš vůbec nic, leda vodu, kterou vypotíš. Běž normálně hodinu silově posilovat s vlastním tělem, hlavně HSS ať zpevníš páteř a břišní stěnu a potom běž na půlhodinovou procházku v klidném tempu a další půlhodinu nic nejez.

Za rok budeš modelka...

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7959

Tady je zdůvoďnění, proč jsi mimojiné tak přibrala...

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7676

...a přeji hodně zdaru a se vším Ti poradíme...neboj....you will never walk alone!

42let @ 195cm @ 125kg
Kriss

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 18:55

Ahoj Peti legi to napsal moc dobře .. Když sem také začínala byla jsem hodně boubelec a dneska uz je to lepsi ver ze tajemství je opravdu v tom se normalne a hodnotne najíst .. Taky sem se na zacatku pekne mučila a pak sem ve finálce zístila, že moje tělo hladoví a pak vše chioticky ukládá ..

Držím palečky .. jsme tady s Tebou

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Pet

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 19:03 - Změnil/a: Pet

spíš jsem myslela zkusit jestli varianty typu, ovoce jen po cvíču, nebo i k snídaní, stačí jídlo, nebo je nutný gainer, aerobku a posilku zvlášť, nebo tam za tu posilku narvat ještě půlhodinky na pásu, jestli něco ovlivní, když si na ráno zařadím tu 12ti minutovku HIIT, nebo jestli to nemá vliv (12 minut mi totiž přijde děsně málo aby to něco udělalo, jasně, asi budu chcíplá ale jak velký to bude mít efekt? když je to taková chvilička) jestli se najíst nebo nagainerovat hned po posilce nebo až hodinu poté a zjistit co mi sedne nejlíp abych si budovala, nebo alespoň uchovala svaly a zároveň se zbavila tuku....a pak bych chtěla zkusit jaký vliv má l-carnitin a jaký komplexní spalovač (stejně se mi oboje válí doma, tak až vychytám zbytek, můžu provést řízený pokus)....a nakonec si třeba ještě zkusit pohrát s množstvím sacharidů....přidat, ubrat, a zjistit co to udělá, jestli mi třeba troška sacharidů navíc paradoxně neurychlí metabolizmus....a tak....
takže je mi jasný, že základem je dostatek vyvážené stravy, a kombinace posilování a aerobky....ale zajímá mě jak velký vliv, jestli vůbec nějaký mají výše zmíněné varianty....třeba už jen to, jestli se projeví ta půlhodinka aerobky třikrát týdně zařazená hned za posilku.....bude zajímavý pokus
škoda že když jsem hubla minule, tak jsem se předtím nenechala změřit na tom měřáku, protože by mě teda zajímalo...čeho mi těch 20 kg zmizelo, když jsem to jela bez posilování, jenom na tom orbitreku (a jedla jak vrabeček) přece to nemohlo jít jenom z vody a svalů....kdyby mi zmizelo 20 kg svalů tak snad ani nebudu schopná chodit....takže nějaký efekt ten orbitrek mít musí, ne?
víš jak, nechci to nějak občůrat, jen když už se doto pouštím, tak to chci tentokrát dělat co možná nejefektivněji a nejzdravěji zároveň, hubnout z tuků a ne ze svalů
prostě mám pocit že když se budu dostatečně hýbat silově i aerobně a rozumně vyváženě k tomu jíst, tak mi ty výše zmíněne varianty nemůžou nijak uškodit...nebo jo?
Kriss

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 19:07

Jak psal uz legi peti i na me s velky uspechem pusobilo nejlepe silovy trenink a pote aerobka minimalne 40 minut a ver ze to bude fungovat ..

Never back down ...
Kriss

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 19:09

A misto dnu na orbitreku vrele doporucimplavani peti

Never back down ...
Pet

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 19:33

plavání.....ach jo....asi se mu nevyhnu co? když já ho z duše nenávidim, na základce jsem plavala závodně a naplavala jsem se hezkých pár set kilometrů....možná tisíců....a znáš to, když děláš něco s odborem, nestojí to za nic ......a orbitrek mám doma nemusím za ním nikam jezdit heleď uvidim....možná časem...ono taky nemám nafukovací rozpočet a v Praze jsou bazény poměrně drahý, alespoň pro mě...až se oteplí, stejně budu chodit na přehradu, tak se halt budu méně opalovat a více plavat
Karolina

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 19:37

Dělám to taky tak, aerobku jen po posilování.. Jen v létě chodím ráno běhat, ale jen protože je to pro mně strašně osvěžující, baví mě to a mám pejska, ale ne kvůli rýsování nebo hubnutí.. Věř tomu, že to funguje, aerobku po posilce dělá i Legi, a ten o tom něco ví ..

Kriss

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 19:40

No uvidis kazdopadne nedavej jen orbitrek .. doma si pekne muzes odcvicit alespon pulhodinku s vlastni vahou a pak az hopsnout na to kolo ... fakt je to lepsi .. po treninku uz palis mnohem mnohem lepe a skoro cisty tuk .. coz je nejvyhodnejsi nemyslis ?

Never back down ...
Kriss

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 19:44

Při cvičení vyčerpáš glykogen dá se to vysvětlit jako energetické palivo a pak prostě a jednoduše pálíš špeka .. taky jsem se v tom plácala, ale teď už je mi tato problematika bližší a srozumitelnější takže už bych jen tak na kolo pás či eliptical nešla ..

Never back down ...
Pet

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 19:45

Jako jo, zní to na jednu stranu logicky, že aerobka po posilce je fajn...tělo je rozjetý a vesele si pálí, ale nějak se mi nechce věřit, že když si na to vlezu na hodinu, hodinu a půl doma mimo posilovací den, dám si čistě aerobku, že nespálím ani fň...to přece není možný aby to nic nedělalo....
a měla bych ještě dotaz...pokud nasadím svižné tempo a vyšší odpor a pojedu tak, že budu ráda že to udejchám, natož abych si u toho zvládla povídat, tep budu mít kolem 150ti a vydržím to hodinu? Co mi to udělá? Zhubnu, posílím, zlepším si kondici nebo si zadělám na infarkt?
Karolina

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 19:51

Po hodině už jo.. ale zdá se mi to zbytečný, když můžeš aerobku spláchnout v jeden den s posilkou.. tělo musí po posilce taky odpočívat..

Kriss

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 19:52

Počkej jak mi to napsal kdysi legi ? V 50 z Tebe budou mít doktoři a lekárnici radost ne ne ne myslím že to má tak akorát vliv na odronání kloubů .. za sebe říkám ja bych na to kolo nesedla asi tě fakt zklamu .. dej si doma nějaké posilko s vlastní vahou .. pak hupsni na kolo na 40 minut volnějším tempem a kazdopande spališ víc než tak jak píšeš výše

Never back down ...
Pet

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 19:57

hmmm jasně, to není úplně blbý nápad...akorát tak nějak nevím co mám cvičit s vlastní vahou....jako dřepy kliky lehsedy a tak? nebo víš třeba o nějakém videu? já kdysi cvičila s Claudií Schiffer a bylo to docela fajn cvíčo, které mi i dávalpo zabrat, bylo to rozdělené na vršek a spodek po cca 45ti minutách...
Karolina

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 20:04

Zkus tohle: http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=4&topic=3526, pro začátek, tam je myslím vše napsané i s ukázkami cviků.. pak půl hoďky aerobka a je to

Kriss

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 20:09

Presne tak kaji vyborny odkaz

Never back down ...
Pet

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 20:13

tak já na to juknu, díky moc....
Pet

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 20:46

no....tak jsem zběžně koukla.... budu si to muset ještě důkladně projít doma...dřepy asi budu muset nahradit squatpressem...páč je prostě nedávám...moje kolena nějak nesouhlasí s mojí váhou....ale jinak to snad půjde zatím jsem to měla rozdělený :
Po: horní záda střední záda , spodní záda tricepsy a břicho
St: zadek nohy
Pá:ramena, prsa, bicepsy spodní záda a břicho
každý z těch tréninků jsem měla sestavený tak, aby mi to vyšlo něco málo přes hoďku čistého cvičení.....
přišlo mi to takhle docela rozumně rozdělené....nebo to je taky špatně?
Karolina

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 20:53

Zadek a nohy by neměli být dohromady, ale být Tebou je lepší fullbody, je nejlepší ze začátku, třeba to výše uvedené.. Když ho budeš dělat poctivě dá zabrat až až..

Pet

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 21:31

hmmm no já jsem takový psychopako co má rádo všekno pěkně odděleně...ale jestli je to efektivnější trochu promíchat...no budiž....
a jestli to chápu správně...mám jít 3x týdně do posilky, za to hned šoupnout alespoň půl hoďku aerobky a ten zbylý čas co? jsou tam další 4 dny...ty mám jako proflákat?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Led 2014 21:53

Procházky....4 kilometry každý den, možno 1x dopo, 1x odpo, nebo večer....

42let @ 195cm @ 125kg
Pet

Člen
# Zasláno: 4 Led 2014 22:11

super připadlo mi škoda to jen tak proválet
Pet

Člen
# Zasláno: 5 Led 2014 07:08

tak jsem koukla na google maps a když si vystoupím o 2 stanice metra dřív, tak to mám domů necelé 3 km (2,8) no pokud zrovna nebudu končit o půlnoci a druhý den vstávat na ranní....řešení se nabízí samo
Karolina

Člen
# Zasláno: 5 Led 2014 11:06

Kriss

Člen
# Zasláno: 5 Led 2014 18:55

tak jsem koukla na google maps a když si vystoupím o 2 stanice metra dřív, tak to mám domů necelé 3 km (2,8) no pokud zrovna nebudu končit o půlnoci a druhý den vstávat na ranní....řešení se nabízí samo

No vidéš Peťi tak to je super

Never back down ...
Spede

Člen
# Zasláno: 5 Led 2014 20:58

Buď na sebe tvrdá i když je to těžké
Pet

Člen
# Zasláno: 9 Led 2014 20:06

čus lidi, jenom malý dotázek...nevíte někdo kolik má v sobě sacharidů na 100g puding v práškovém stavu? ještě neuvařený? opravdu poctivě se snažím počítat sacharidy a puding bych si chtěla dávat po cvíču, jenom bohužel, na všech se píšou hodnoty už uvařeného, oslazeného výrobku. Napadlo mě uvařit puding dle návodu, zvážit cukr, který se tam má přidávat, zvážit výsledný výsledek bez cukru a počítat....no než se s tím začnu patlat, napadlo mě, jestli to tu už někdo neudělal....
druhý dotaz je, že jsem někde četla, že je dobré smíchat ho s tvarohem, že se do něj tak vrazí trochu víc bílkovin....a ještě jinde, že naopak tvaroh je jak ozdroj bílkovin nevhodný a když už, tak určitě ne po cvičení.....takže jak to s tim tvarohem teda je? Konkrétně hodinu po cvičení jako první jídlo smíchaný s pudinkem.
mimochodem dnes mě přepadla mlsná a tak jsem tak koukala coby....teda to je hrůza, kolik všechno obsahuje cukru....a když člověk do sebe nechce cpát aspartam....
tadeafc

Člen
# Zasláno: 9 Led 2014 20:30

máš nějaký důvod jíst ten puding?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 9 Led 2014 20:33

Ve 100g mýho pudinku je 16,6g sachrů, z toho 11g rychlejch.

Tvaroh je zdrojem kaseinu, tedy pomalého proteinu. Samotný má malou využitelnost, ale v kombinaci, třeba s vajíčkem je to už výrazně lepší. S pudinkem, tedy hlavně mlékem to o moc lepší nebude.

42let @ 195cm @ 125kg
. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0