Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Pe»a hubne (snad)
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zprva
Pet

len
# Zaslno: 4 Led 2014 15:11


Takľe váľení a milí...uľ je mi ze sebe na poblití...jdu na to
Plán je zkouąet kaľdý měsíc troąku jiný přístup, troąku jiný typ cvičení a jinou suplementaci atd....máme ve fí»u takové to In-Body měřidlo...tak budu porovnávat jak je u mě která varianta efektivní, kdyľ chci vybudovat (nebo alespoň udrľet) svaly a zhubnout sádlo.
Varianta první:
kaľdý večer (po-so) hoďku aerobky na orbitreku
3x týdně do fitka
neděle komplet relax
po cvičení hodinu nejíst a ovoce jen po fitku
sacharidy začnu na 3g/den na beztukové kilo , bílkoviny 1,5g
no...naplánovala jsem si to hezky uvidíme co realita
výchozí hodnoty:
celková váha 93,9 kg
tuk 37,4 kg
svaly 32,1 kg
jinak je mi 29 a měřím 164
(no jo no...jsem tak troąku prasnice)
Karolina

len
# Zaslno: 4 Led 2014 16:07


Drľím pěsti, uvidíą, ľe to půjde


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Legi

Modertor
# Zaslno: 4 Led 2014 17:12


Zkouąet pořád něco nového je nejlepąí cesta jak neuspět. Pravidla pro zdravé hubnutí jsou daná, protoľe biologii nejde oje***, ľe.
Vąe najdeą tady rozepsané po fóru, ale ve zkratce Ti prozradím dvě nejzákladnějąí pravidla (a pro větąinu populace asi děsný tajemství).

1. Pořádně se najez, vyváľený jídelníček se zdravými tuky. (viz odkaz)
2. Hodinovým ąlapáním na Orbitreku nezhubneą vůbec nic, leda vodu, kterou vypotíą. Běľ normálně hodinu silově posilovat s vlastním tělem, hlavně HSS a» zpevníą páteř a břiąní stěnu a potom běľ na půlhodinovou procházku v klidném tempu a daląí půlhodinu nic nejez.

Za rok budeą modelka...

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7959

Tady je zdůvoďnění, proč jsi mimojiné tak přibrala...

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7676

...a přeji hodně zdaru a se vąím Ti poradíme...neboj....you will never walk alone!


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 4 Led 2014 18:55


Ahoj Peti legi to napsal moc dobře .. Kdyľ sem také začínala byla jsem hodně boubelec a dneska uz je to lepsi ver ze tajemství je opravdu v tom se normalne a hodnotne najíst .. Taky sem se na zacatku pekne mučila a pak sem ve finálce zístila, ľe moje tělo hladoví a pak vąe chioticky ukládá ..

Drľím palečky .. jsme tady s Tebou


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Pet

len
# Zaslno: 4 Led 2014 19:03 - Zmnil/a: Pet


spíą jsem myslela zkusit jestli varianty typu, ovoce jen po cvíču, nebo i k snídaní, stačí jídlo, nebo je nutný gainer, aerobku a posilku zvláą», nebo tam za tu posilku narvat jeątě půlhodinky na pásu, jestli něco ovlivní, kdyľ si na ráno zařadím tu 12ti minutovku HIIT, nebo jestli to nemá vliv (12 minut mi totiľ přijde děsně málo aby to něco udělalo, jasně, asi budu chcíplá ale jak velký to bude mít efekt? kdyľ je to taková chvilička) jestli se najíst nebo nagainerovat hned po posilce nebo aľ hodinu poté a zjistit co mi sedne nejlíp abych si budovala, nebo alespoň uchovala svaly a zároveň se zbavila tuku....a pak bych chtěla zkusit jaký vliv má l-carnitin a jaký komplexní spalovač (stejně se mi oboje válí doma, tak aľ vychytám zbytek, můľu provést řízený pokus)....a nakonec si třeba jeątě zkusit pohrát s mnoľstvím sacharidů....přidat, ubrat, a zjistit co to udělá, jestli mi třeba troąka sacharidů navíc paradoxně neurychlí metabolizmus....a tak....
takľe je mi jasný, ľe základem je dostatek vyváľené stravy, a kombinace posilování a aerobky....ale zajímá mě jak velký vliv, jestli vůbec nějaký mají výąe zmíněné varianty....třeba uľ jen to, jestli se projeví ta půlhodinka aerobky třikrát týdně zařazená hned za posilku.....bude zajímavý pokus
ąkoda ľe kdyľ jsem hubla minule, tak jsem se předtím nenechala změřit na tom měřáku, protoľe by mě teda zajímalo...čeho mi těch 20 kg zmizelo, kdyľ jsem to jela bez posilování, jenom na tom orbitreku (a jedla jak vrabeček) přece to nemohlo jít jenom z vody a svalů....kdyby mi zmizelo 20 kg svalů tak snad ani nebudu schopná chodit....takľe nějaký efekt ten orbitrek mít musí, ne?
víą jak, nechci to nějak občůrat, jen kdyľ uľ se doto pouątím, tak to chci tentokrát dělat co moľná nejefektivněji a nejzdravěji zároveň, hubnout z tuků a ne ze svalů
prostě mám pocit ľe kdyľ se budu dostatečně hýbat silově i aerobně a rozumně vyváľeně k tomu jíst, tak mi ty výąe zmíněne varianty nemůľou nijak uąkodit...nebo jo?
Kriss

len
# Zaslno: 4 Led 2014 19:07


Jak psal uz legi peti i na me s velky uspechem pusobilo nejlepe silovy trenink a pote aerobka minimalne 40 minut a ver ze to bude fungovat ..


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Kriss

len
# Zaslno: 4 Led 2014 19:09


A misto dnu na orbitreku vrele doporucimplavani peti


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Pet

len
# Zaslno: 4 Led 2014 19:33


plavání.....ach jo....asi se mu nevyhnu co? kdyľ já ho z duąe nenávidim, na základce jsem plavala závodně a naplavala jsem se hezkých pár set kilometrů....moľná tisíců....a znáą to, kdyľ děláą něco s odborem, nestojí to za nic ......a orbitrek mám doma nemusím za ním nikam jezdit heleď uvidim....moľná časem...ono taky nemám nafukovací rozpočet a v Praze jsou bazény poměrně drahý, alespoň pro mě...aľ se oteplí, stejně budu chodit na přehradu, tak se halt budu méně opalovat a více plavat
Karolina

len
# Zaslno: 4 Led 2014 19:37


Dělám to taky tak, aerobku jen po posilování.. Jen v létě chodím ráno běhat, ale jen protoľe je to pro mně straąně osvěľující, baví mě to a mám pejska, ale ne kvůli rýsování nebo hubnutí.. Věř tomu, ľe to funguje, aerobku po posilce dělá i Legi, a ten o tom něco ví ..


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Kriss

len
# Zaslno: 4 Led 2014 19:40


No uvidis kazdopadne nedavej jen orbitrek .. doma si pekne muzes odcvicit alespon pulhodinku s vlastni vahou a pak az hopsnout na to kolo ... fakt je to lepsi .. po treninku uz palis mnohem mnohem lepe a skoro cisty tuk .. coz je nejvyhodnejsi nemyslis ?


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Kriss

len
# Zaslno: 4 Led 2014 19:44


Při cvičení vyčerpáą glykogen dá se to vysvětlit jako energetické palivo a pak prostě a jednoduąe pálíą ąpeka .. taky jsem se v tom plácala, ale teď uľ je mi tato problematika bliľąí a srozumitelnějąí takľe uľ bych jen tak na kolo pás či eliptical neąla ..


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Pet

len
# Zaslno: 4 Led 2014 19:45


Jako jo, zní to na jednu stranu logicky, ľe aerobka po posilce je fajn...tělo je rozjetý a vesele si pálí, ale nějak se mi nechce věřit, ľe kdyľ si na to vlezu na hodinu, hodinu a půl doma mimo posilovací den, dám si čistě aerobku, ľe nespálím ani fň...to přece není moľný aby to nic nedělalo....
a měla bych jeątě dotaz...pokud nasadím sviľné tempo a vyąąí odpor a pojedu tak, ľe budu ráda ľe to udejchám, natoľ abych si u toho zvládla povídat, tep budu mít kolem 150ti a vydrľím to hodinu? Co mi to udělá? Zhubnu, posílím, zlepąím si kondici nebo si zadělám na infarkt?
Karolina

len
# Zaslno: 4 Led 2014 19:51


Po hodině uľ jo.. ale zdá se mi to zbytečný, kdyľ můľeą aerobku spláchnout v jeden den s posilkou.. tělo musí po posilce taky odpočívat..


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Kriss

len
# Zaslno: 4 Led 2014 19:52


Počkej jak mi to napsal kdysi legi ? V 50 z Tebe budou mít doktoři a lekárnici radost ne ne ne myslím ľe to má tak akorát vliv na odronání kloubů .. za sebe říkám ja bych na to kolo nesedla asi tě fakt zklamu .. dej si doma nějaké posilko s vlastní vahou .. pak hupsni na kolo na 40 minut volnějąím tempem a kazdopande spalią víc neľ tak jak píąeą výąe


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Pet

len
# Zaslno: 4 Led 2014 19:57


hmmm jasně, to není úplně blbý nápad...akorát tak nějak nevím co mám cvičit s vlastní vahou....jako dřepy kliky lehsedy a tak? nebo víą třeba o nějakém videu? já kdysi cvičila s Claudií Schiffer a bylo to docela fajn cvíčo, které mi i dávalpo zabrat, bylo to rozdělené na vrąek a spodek po cca 45ti minutách...
Karolina

len
# Zaslno: 4 Led 2014 20:04


Zkus tohle: http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=4&topic=3526, pro začátek, tam je myslím vąe napsané i s ukázkami cviků.. pak půl hoďky aerobka a je to


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Kriss

len
# Zaslno: 4 Led 2014 20:09


Presne tak kaji vyborny odkaz


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Pet

len
# Zaslno: 4 Led 2014 20:13


tak já na to juknu, díky moc....
Pet

len
# Zaslno: 4 Led 2014 20:46


no....tak jsem zběľně koukla.... budu si to muset jeątě důkladně projít doma...dřepy asi budu muset nahradit squatpressem...páč je prostě nedávám...moje kolena nějak nesouhlasí s mojí váhou....ale jinak to snad půjde zatím jsem to měla rozdělený :
Po: horní záda střední záda , spodní záda tricepsy a břicho
St: zadek nohy
Pá:ramena, prsa, bicepsy spodní záda a břicho
kaľdý z těch tréninků jsem měla sestavený tak, aby mi to vyąlo něco málo přes hoďku čistého cvičení.....
přiąlo mi to takhle docela rozumně rozdělené....nebo to je taky ąpatně?
Karolina

len
# Zaslno: 4 Led 2014 20:53


Zadek a nohy by neměli být dohromady, ale být Tebou je lepąí fullbody, je nejlepąí ze začátku, třeba to výąe uvedené.. Kdyľ ho budeą dělat poctivě dá zabrat aľ aľ..


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Pet

len
# Zaslno: 4 Led 2014 21:31


hmmm no já jsem takový psychopako co má rádo vąekno pěkně odděleně...ale jestli je to efektivnějąí trochu promíchat...no budiľ....
a jestli to chápu správně...mám jít 3x týdně do posilky, za to hned ąoupnout alespoň půl hoďku aerobky a ten zbylý čas co? jsou tam daląí 4 dny...ty mám jako proflákat?
Legi

Modertor
# Zaslno: 4 Led 2014 21:53


Procházky....4 kilometry kaľdý den, moľno 1x dopo, 1x odpo, nebo večer....


48let @ 195cm @ 135kg
Pet

len
# Zaslno: 4 Led 2014 22:11


super připadlo mi ąkoda to jen tak proválet
Pet

len
# Zaslno: 5 Led 2014 07:08


tak jsem koukla na google maps a kdyľ si vystoupím o 2 stanice metra dřív, tak to mám domů necelé 3 km (2,8) no pokud zrovna nebudu končit o půlnoci a druhý den vstávat na ranní....řeąení se nabízí samo
Karolina

len
# Zaslno: 5 Led 2014 11:06





I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Kriss

len
# Zaslno: 5 Led 2014 18:55



tak jsem koukla na google maps a kdyľ si vystoupím o 2 stanice metra dřív, tak to mám domů necelé 3 km (2,8) no pokud zrovna nebudu končit o půlnoci a druhý den vstávat na ranní....řeąení se nabízí samo


No vidéą Pe»i tak to je super


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 5 Led 2014 20:58


Buď na sebe tvrdá i kdyľ je to těľké
Pet

len
# Zaslno: 9 Led 2014 20:06


čus lidi, jenom malý dotázek...nevíte někdo kolik má v sobě sacharidů na 100g puding v práąkovém stavu? jeątě neuvařený? opravdu poctivě se snaľím počítat sacharidy a puding bych si chtěla dávat po cvíču, jenom bohuľel, na vąech se píąou hodnoty uľ uvařeného, oslazeného výrobku. Napadlo mě uvařit puding dle návodu, zváľit cukr, který se tam má přidávat, zváľit výsledný výsledek bez cukru a počítat....no neľ se s tím začnu patlat, napadlo mě, jestli to tu uľ někdo neudělal....
druhý dotaz je, ľe jsem někde četla, ľe je dobré smíchat ho s tvarohem, ľe se do něj tak vrazí trochu víc bílkovin....a jeątě jinde, ľe naopak tvaroh je jak ozdroj bílkovin nevhodný a kdyľ uľ, tak určitě ne po cvičení.....takľe jak to s tim tvarohem teda je? Konkrétně hodinu po cvičení jako první jídlo smíchaný s pudinkem.
mimochodem dnes mě přepadla mlsná a tak jsem tak koukala coby....teda to je hrůza, kolik vąechno obsahuje cukru....a kdyľ člověk do sebe nechce cpát aspartam....
tadeafc

len
# Zaslno: 9 Led 2014 20:30


máą nějaký důvod jíst ten puding?
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Led 2014 20:33


Ve 100g mýho pudinku je 16,6g sachrů, z toho 11g rychlejch.

Tvaroh je zdrojem kaseinu, tedy pomalého proteinu. Samotný má malou vyuľitelnost, ale v kombinaci, třeba s vajíčkem je to uľ výrazně lepąí. S pudinkem, tedy hlavně mlékem to o moc lepąí nebude.


48let @ 195cm @ 135kg
. 1 . 2 . 3 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist