Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / jídelníček-objem
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
DennyZ13

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 19:46


zdravím vąechny. Je mi 19 let, váľím 87 kg a měřím 178 cm. Můj cíl je 95 kg co v nejlepąí kvalitě. Uvidime. Můj jídelníček pro ranní směnu.
5:00- 120g piąkotů+ 250g jogurtu+35g proteinu
8:00-35g proteinu+ banán
10:30-130-150g kuřecího+ 150g rýľe
13:00-35g proteinu
14:30-150g cottage+ dva celozrnné rohlíky
16:00-trénink
18:00-130g sacharidového nápoje
19:00-130-150g kuřecího+ 150g rýľe
20:30-5 bílků+1 ľloutek+ dva celozrnné rohlíly
22:30-250g tvarohu+ mlého+trochu dľemu.
plus zelenina, ta nesmí chybět.
Moje suplementy-protein, sachr, glutamin, bcaa(budu zařazovat beta alanin a testosteron)
Budu rád za kaľdej dotaz. Jsme přeci jen lidé a furt se máme co učit.
CÍL- chtěl bych soutěľit v naturální kulturistice.


mvmcvw
liliana

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 20:04


piąkoty za mě ąpatně- rychly sacharid, potřebują dlouhý..vločky... večer dľem ąpatně- rychlý sacharid, ąpatně, jde do tuků...tvaroh dlouho trávíą..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Pro 2013 20:13


Tak to mě dostalo....chci soutěľit v naturální kulturistice......a doplňky ...testosteron! Sis spletl kategorii ne?


48let @ 195cm @ 135kg
DennyZ13

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 20:17


Piąkoty vím ľe nejsou aľ tak moc dobře, ale chtěl jsem dát pauzu od vloček. A toho dľemu je trocha, takľe bych to neviděl jak nic zlého. A na dotaz admina, který vyloľeně spolkl rozum světa, testosteron nejsou anabolické steroidy!


mvmcvw
liliana

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 20:20


Legi není admin,ale má nastudováno tak pokud tvým cíílem není odbourávání tuku, problém to není..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
liliana

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 20:21


nicméně glutamin zvyąuje sekreci testosteronu..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
DennyZ13

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 20:46


jako jasne, určitě má ąirąí vědomosti neľ já, ale nicméně nemusí být hned arogantní a vysmívat se. Tohle chování přesně nemám rád na lidech kteří ví o tom víc a hned se začnou povyąovat. No odbourávání bude později. Ano to podporuje a je to jedna z nejdůleľitějąích aminokyselin, která by měla být dodávaná.


mvmcvw
liliana

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 20:49


já třeba nechápu, proč chlapi prvne budují objem a pak redukují tuk...vľdy» to jde současně :-P
Má stres, tak ho omluv

jak často a co cvičíą? Předpokládám, ľe silově


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Pro 2013 20:52


Pocem, to mi chceą tvrdit, ľe TST není anabolický steroidní hormon? Ty sis něco ąlehl? Kdo mě tady zná, ví, ľe jsem kde co, jen ne arogantní. Ale kdybys chtěl.....


48let @ 195cm @ 135kg
DennyZ13

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 20:54


cvičím 3+1, snaľím se dbát co nejvíc na techniku, takľe tak s přiměřenými váhami a snaľím se co nejvíc o procítění svalů. Zařazuju i negativní opakování. Musím říct, ľe je to mnohem lepąí a těľąí neľ kdyľ si dá člověk teľąí váhy s kterýma to ani pořádně odjet nejde.


mvmcvw
DennyZ13

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 20:58


ne neąlehl a netvrdím ľe to není a.s. hormon ale na rozdíl od a.s. je jeho pouľívání legální.


mvmcvw
liliana

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 20:58


ano technika a správné provedení cviků je daleko důleľitějąí jak váha.. procvičovat zároveň antagonisty..abys neměl dysbalance také... důleľitý je core.. zahřívačka a strečink by měla být samozřejmost a kardio občas také..

co se týká suplementů, tak v tech se nejvíc vyzná Legi


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
liliana

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 20:59


no já kdybych si dávala testosteron, tak je ze mě, to co mi vąichni tvrdí, ľe budu, kdyľ cvvičím


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
DennyZ13

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 21:05


Já věřím ľe se vyzná ale jeho přístup je trochu asi jiný neľ bych čekal, promin, můj názor, kaľdý to berem jinak A jak dlouho uľ cvičíą lilian ?


mvmcvw
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Pro 2013 21:06 - Zmnil/a: Legi


Denny, kolik Ti je? Mě by zajímalo, kterej dealer Ti tohle nakukal?
Tady je aktuální seznam zakázaných (nelegálních) látek dle WADA.
Hledej...a najdeą....

http://www.antidoping.cz/documents/svetovy_antidop ingovy_kodex_2014_zakazane_latky_a_metody.pdf


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 21:06


já cvičím od srpna 2012, ale jen s vahou vlastního těla a hiity..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
liliana

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 21:09


Legi
kliiid táto je mu 19..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
DennyZ13

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 21:11


Jejda se podívej na vąechny schopy který prodávají suplementy, normálně koupíą testosteron. Pokud myslíą, ľe si ho chcu píchat do svalů, nákej upravenej tak to ne.


mvmcvw
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Pro 2013 21:19


Tak dej odkaz, rád se pobavím...


48let @ 195cm @ 135kg
DennyZ13

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 21:26


třeba tento http://www.dymatizeonline.cz/Ultimate-Testostro-Gr ow-HP2-126-tbl.html,det,868. Jak by se jinak mohl dostat do prodeje, kdyľ to kontrolují kontroloři.


mvmcvw
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Pro 2013 21:38


Tak jsem se pobavil....Ty nečteą sloľení? To je samozřejmě legální, protoľe to ľádnej testosteron neobsahuje. Je to směs Crysinu a Tribulusu, coľ jsou flavonoidy z kořenů rostlin. Účinkuje to na mladého zdravého člověka asi jak kdyľ chceą zvednout hladinu Vltavy kýblem vody. Ty kecy jak to zvyąuje TST tam být musí, protoľe jinak by to nikdo nekoupil. Jsou to vyhozené peníze.....ale na druhé straně...jsou Tvoje.


48let @ 195cm @ 135kg
DennyZ13

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 21:44


Já neříkám ľe chci koupi tohle, jen jsem hodil příklad, já osobně si chci koupit ZMA. Není to jako testosteron ale zvyąuje. ALe kdyľ tak umíą dobře hodnotit tak co si myslíą o tomto ZMA. http://www.dymatizeonline.cz/Ultimate-ZMA-90-cps.h tml,det,485


mvmcvw
Legi

Modertor
# Zaslno: 9 Pro 2013 21:49


ZMA je prostě ZMA....zinek, hořčík a vit. B6. Dá se to koupit v lěkárně zvláą», za polovic. ®e by to zvyąovalo TST? Asi jak ten Tribulus. Jsou to potřebné minerály a pravda je, ľe se po tom dobře spí. Osobnê to beru.


48let @ 195cm @ 135kg
DennyZ13

len
# Zaslno: 9 Pro 2013 21:51


jo jo a jeątě poslední dotaz co tohle http://www.dymatizeonline.cz/Arginine-Power-100cps .html,det,3731


mvmcvw
Legi

Modertor
# Zaslno: 10 Pro 2013 06:11


Co u tohoto produktu píąou je zase snůąka zavadějících informací. Arginin je katabolicko-anabolická aminokyselina s převaľujícími katabolickými účinky, čili nerostou po tom svaly. Příjem Argininu má za následek zvýąenou produkci NO2, coľ Ti roztáhne cévy (vasodilitace-napumpování), takľe se potom i dobře cvičí. Kdyľ to přijmeą po tréninku, zrychlíą tím regeneraci, ale na úkor svalové hmoty. To má smysl jen pro sportovce, kteří musí během dnů absolvovat více závodů, např. cyklisti atd.
Osobně to nepouľívám, ale neodrazuju Tě od toho. Je to spíą o tom, ľe je potřeba o těchto látkách vědět víc, neľ je napsáno na obalu. Můľe Ti to paradoxně spíą ublíľit, neľ pomoct.


48let @ 195cm @ 135kg
Legi

Modertor
# Zaslno: 10 Pro 2013 06:17


Jeątě jeden efekt to má. Arginin je základem vąech preparátů na erektilní dysfunkce (Arginmax atd.), protoľe vasodilatační efekt to má i tam. To je taky důvod, proč to neberu. Je to noąení dříví do lesa....


48let @ 195cm @ 135kg
Vermot

len
# Zaslno: 12 Pro 2013 20:54


coze?jak jako nerostou svaly?jak na ukor svalu?..kur.. nedelj si ze me prdel legi ja todo sebe strkam denne ... a mam toho sakra jeste 4 piksle..to nemyslis vazne ne?

jo ale "na spodek"to fakt zabira slusne to zas ne ze ne
Legi

Modertor
# Zaslno: 12 Pro 2013 21:07



Vermonte, Vermonte....kdyĽ to bereą jen před tréninkem....je to oukej....


48let @ 195cm @ 135kg
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 12 Pro 2013 21:17


Denny tvoj prvý príspevok je ok a jedálniček je vcelku dobrý samozrejme, ľe sa nedá stále napcháva» s vločkami aj keď sú oveµa lepąie ako piąkóty. Mne aj ryľa na sladko chutí a aj puding sa dá. No s tým testosterónom si to trochu nezvládol. Ak v tom nemám prehµad sa nebudem tak háda».
Jasné, ľe predajcovia sa snaľia ąikovne oklama» zákazníka, ľe určité látky sú vlastne testosteron na prírodnej báze no je rozdiel jeho podpora prirodzenej produkcie či samotný.
Legi Ti tu nepísal ľiadne bludy a vlastne nemám ani čo doplni».
V maličkostiach upravíą a občas aj zmeníą svoj jedálniček a je to dobré len sa nauč ma» trochu lepąie nervy a nevybuchnú» prv neľ je treba
Vermot

len
# Zaslno: 12 Pro 2013 21:56


tak to potom ja ..uz jsem se lekllekl obcas mam nutkani si to vzit i jindy
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 2
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist