Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Trochu chaos
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Autor Zprva
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 Pro 2013 12:24


Hele s takovejma pochvalama, jako ľe jsem ąéf, běľ do prdele...

1) Ano, vyhodnocujeą to v zrcadle...

2) Ano, pokuď se rozhodneą brát BCAA, dávají se nejlépe teąně před dokončením tréninku, nebo ihned po, jeątě před gainerem, aby Ti zvedly glykémii. Kdyľ to přisypeą do gaineru, taky nic nezkazíą. Zvýąíą tím ale celkovou pecku pro slinivku, coľ je na jedné straně dobré (vyloučí se víc inzulínu), na druhou stranu si tak z dlouhodobého hlediska můľeą zadělávat na cukrovku II. typu (jsou potřeba říct i moľná rizika). Mám pocit, ľe to zvláą» vyjde s hydrem maličko dráľ, ale gainer jen s hydrem jsem snad jeątě neviděl, nevím. V kaľdém případě víą co pijeą.

Před ledem a i před posilkou je dobré si dát 30g proteinu s troąkou maltodextrinu a kolagenem...1 hodinu předem. 2,5-3 hodiny před tréninkem by mělo být poslední velké tuhé jídlo. Pokuď je to ráno, stačí ten proteiňák.

Po ledě: Ano...jenľe bez BCAA...tam není potřeba si zvyąovat glykémii.

Osobně dávám denně asi 12-15g Glutaminu rozdělenou do dvou stejných dávek...a mám jak vidíą 109kg....tak počítej.

Určitě se to vyplatí, je to základ a potřeby sportovce jsou v tomto ohledu výrazně vyąąí, neľ můľeą získat ze stravy a jedné multivitamínové tablety. Pozor, nedělej chybu, ľe kdyľ jako máą vitamíny v tabletách, nemusíą jíst ovoce a zeleninu! Musíą....nejen kvůli těm vitamínům a minerálům, které obsahují, ale i kvůli vláknině a proto, abys neztratil enzymatickou schopnost tyto látky ze stravy vstřebat. Umělé vitamíny jsou troąičku jiné a tělo si rychle zvykne na lehčí práci. Mezi námi...tělo je lemra líná...

Glutamin vs. glut. kys. ....to není soutěľ....kaľdá AMK má své výhody....a v tomto případě ľádné nevýhody. Kyselina glutamová je výrazně levnějąí, proto ji taky nikde neprodávají. Není to byznys. Takhle poznáą dobrý obchod s doplňky, mají tam kyselinu glutamovou a ví, na co se pouľívá!

MRP výľiva slouľí předevąím jako komplexní potrava k tomu, aby jsi po, během, před jakýmkoli výkonem (třebakácení stromů v lese) do sebe dostal lehce stravitelné ľiviny a neměl pocit, ľe musíą leľet 2 hodiny u televize, abys byl schopen vůbec něco dělat. Obsahuje skoro veąkeré potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, takľe na ní můľeą teoreticky ľít...
Tady je jedna z nejlepąích....
http://obchod.ronnie.cz/s-4953-diet-mrp.html

Protein si pořiď a to vícesloľkový. Suąenou syrovátku lze pouľít jako gainer, no problem. Nesmíą mít jen laktózovou inteloranci, nebo alergii.


48let @ 195cm @ 135kg
Vermot

len
# Zaslno: 7 Pro 2013 13:14


ok arginin,bcaa nejsou nezbytne..gainer,glutamin,MRP,proein ( s vyssim % bilkovin?)multak,vit.C,zinek,b komplex..je to vsechno? neni toho malo

no pokud se zapocitava vsechno tak to skoro nebudu jist normalni jidlo

pak ten trenik pomud chci nabirat a zaroven spalovat tak silovy pak 30 min. aerobka do 100t.f. a pak hodku hladovet a az potom gainer a glutamin?a do hodky jidlo?

dik na ty pocvaly teda seru
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 Pro 2013 17:09


Jeątě zapomínáą na hořčík a extra vit. B6 (straąně důleľité). Prodává se to dohromady v jedné tabletě.

Jestli pojedeą půl hodiny aerobku, dej si gainer uľ po půl hodině. Pamatuj, čím pomaleji zhubneą, tím méně bude mít tělo tendenci ten tuk zase nabrat zpátky.
Jinak je to ok.

Tak Francie jo? No, u Frantíků se dobře pije a jí. Kdyľ jim vąechno pochválíą a nemluvíą německy, tak seą jejich!

Co se týče toho, ľe v tom máą chaos....to se poddá...časem. Musíą studovat biologii, biochemii, fyziologii a medicínu. Potom to dáą z první.....a nebo se zeptáą tady. Od toho to fórum tady přece je....


48let @ 195cm @ 135kg
Vermot

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 00:56


jo to magnesium uzivam..a taky calcium spolecne s vitaminem D3 to muzu taky nechat?

ok ja to vsechno koupim..jen jeste nevim jestliten gainer kupovany nebo si ho sam namichat..a asi budu preferovat tu kyselinu glutamova zaujala me s tim cpavkem,ma stejne anabolicke ucinky jak l-glutamin co myslis?ty beres ji nebo glutamin?nebo to stridas

tak oni nechteji mluvit ani anglicky,popravde ja tu jejich mentalitu moc rad nemam..alejidlojetu oktozas ne ze ne no a nepiju malokdotomu veri ale jsem abstinent..ale ujizdim si na pepsi max a coca zero

nechapu ze jsem se nezaregisteoval drive..jsem kreten procitam to tu x dlouhou dobu misto abych se zeptal uz davno primo..holt jsem se bal ze mi tu nekdo napise ze se ptam na veci ktere zna i male dite
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Pro 2013 06:22 - Zmnil/a: Legi


Jistě Kalcium a D3 nejsou při Tvém vytíľení vůbec na ąkodu.

Kys. glut. je prekurzorem Glutaminu, čili kyselina se v těle metabolizuje na Glutamin. Přesto je dobré v určitou specifickou dobu, kterou jsem uvedl, doplňovat obě AMK. Beru také obě.

Co se týče nápojů s umělými sladidly, uľ jsem tady vysvětloval, ľe jsou problémem z hlediska aktivace slinivky ve chvíli, kdy to vůbec nepotřebujeą. Tělo reaguje na sladkou chu», jako kdybys pil nápoj obsahující cukr. Tělo neoblbneą.

Jj, Frantíci. Nejhorąí buzny jsou v Paříľi. Tam Ti neukáľou cestu anglicky ani kdybys stál za rohem. Nicméně naučíą se světový jazyk a to je k nezaplacení. Bonjour! Je vous souhaite un bon dimanche....


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 10:19


Těmi nápoji chceą říct, kdyľ piju čaj s medem, tak to tělo to vyhodnotí jako sladkou chu», která spustí reakci ???

Jel bych do Francie za tebou
Vermot

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 10:48


to legi: ok o te kyseline glutamova a glutaminu nemuzu najit zadny clanek..takze ty to pouzivas soucasne nebo jak?kyselinu glutamova jsi psal ze hodku pred a glutamin spolecne s gainerem po ne?takze to pouzivas takhle nebo tostridas jednou tohle jednou to druhe...

nejlepsi zazitek s tema kretenama pred 2 lety jsem byl poprve v parizi a nejak jsem se zasekl v takove ctvrti nevabne..hledal jsem metro a zeptam se chlapka jestli mluvi anglicky on ze samozrejme..tak se zeptam a idiot zacne mluvit francouzsky a udelalo jich to takhle asi 5...nastesti jsem tam potkal nejake slovaky co mi poradili

sakra a ja myslel ze tim light to telo osalim takze kdyz uz to musi byt tak je lepsi pit normalni verzi a ne light?samozrejme vim ze cista voda je vitez a kdyz uz jsme nakousli tohle tema jak je to spitnym rezimem?pred a pri zatezi?je nutne pit napoje s obsahem cukru?nebo iontaky?a nebo je cista voda ok?a jake mnozstvi?

a mimochodem ty jako nikdy nespis? treba do10h???

to spede:kdyz jsem tu jel tak jsem mel francii uplne ruzove vykreslenou,ale bylo to v realite velke zklamani
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Pro 2013 10:51


Tak určitě, med má sám o sobě vysoký GI. Vľdy záleľí na objemu, neboli celkové glykemické náloľi. Pro představu, inzulínové reakce docílíte (při 80kg) příjmem cca. 10-15g glukózy, ale i příjmem 40-50g komplexních sachrů s niľąím GI. Je to ale vcelku malá reakce. Pro vyąąí odezvu je potřeba dávku zvýąit. To je princip jak to funguje. Niľąích dávek si tělo v tomto ohledu moc nevąímá. Je to samozřejmě závislé na individuální citlivosti. Ta je u kaľdého jiná.


48let @ 195cm @ 135kg
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Pro 2013 11:03


Vermote, dyk jsem to vąechno psal...přečti si to jeątě jednou....

Pitný reľim....velmi důleľitý (některé místní cvičenky s tím mají problémy), denně 3litry, v létě i 4. Do toho nezapočítáváme polévky, ani tekutou náhradu stravy. Před tréninkem je dobrý pouľívat plazmový expandér, který Ti naředí krev. Tréninkový nápoj....záleľí na délce tréninku. Krátký...do hodiny, můľe být voda, nebo lépe minerálka. Deląí tréninky vyľadují jiľ ion»ák, nebo je potřeba do minerálky přidat alespoň hořčík.
Během tréninku je dobré vypít cca. 3/4 litru za hodinu. Po tréninku co nejvíce se hodinku prolévat, aby se odplavily spaliny.


48let @ 195cm @ 135kg
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Pro 2013 11:04


Dneska jsem spal 6 hodin. Stres, deprese a Vánoce...smrtící kombinace.


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 11:12


dnes jsme vstávala o pul 10 a dopíjím pulitr bylinkového čaje..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 11:34


Tak to já s medem neątřím, tak ľe asi jsem černá ovečka...
Vermot

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 12:18


jo kouknu na to znovu to vis moc informaci najednou zas tak bystry nejsem
sest hodin je nic moc ale jeste se to da..znam frajery kteri spi denne 4 a tvrdi ze jim to staci..to ja minimalne 8 jinak jsem nepouzitelny ale idealne odpocaty jsem po tech 10-12
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Pro 2013 12:19


Tak ty to máą v popisu práce, vochutnávat úrodu....


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 15:20


Legi

glutamin a kyselina Glutamová,

toto je kyselina glutamová?
http://www.4fitness.cz/produkty/glutamin-400g-p-12 3/

nebo jak lze snadno poznat z informací na balení?

jestli mohu poprosit nahoď nějaký link jsem je glutamin a kde kyselina glutamová

co doporučujeą raději brát?
Vermot

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 15:22


ja to sakra nechapu..tu kyselinu glutamovou hledal jsem info a mam z toho hlavu jak balon.. asi budu za dementa ale me to neva proste vsechno radsi zrekapituluju 3x abych si byl jisty

jis 12-15g denne,jis to dohromady,kyselinu glutamovou hodku pred a glutamin hned po s gainerem..ok tzn. beres napr. 6g kyseliny pred a 6g glutaminu po nebo jak?sorry jsem asi vazne debilni..zadny vedator ze mne holt nebude

ted rekapitulacka..hled

rano na lacno: vitamin C,zinek,B komplex,selen

po snidani:multak

pred treninkem : hodku pred kyselinu glutamovou,arginin (dokud ho nedozeru :cool

po treninku: hned glutamin,za 15 min.gainer rozdeleny do dvou davek s odstupem 20 min. cca 1-1.5g sacharidu na kg myslim ciste svaloviny)
za hodku obed

pred obedem: b komplex,zinek

mezi jidly horcik a vapnik

hodku pred treninkem zase kyselinu glutamovou s hydrolyzatem kolagenu?

po treninu:zase glutamin s MRP vyzivou
za hodku jidlo

pred veceri:b komplex,zinek
pred spanim: glutamin?protein?nic?

jestli mi napises ze je to na kok.. tak se vazne naseru

pomoooooooc jsem ztracen
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Pro 2013 16:33


quakmen...to je Glutamin. Tady je kyselina glutamová...
http://www.body-test.cz/glutamova-kyselina

Vermot....je, ale nic si z toho nedělej.

Prvni jídlo....MRP výľiva...30-40g
Snídaně

Před tréninkem...to máą dobře

Po tréninku: ihned BCAA (nemusí být), po 15-ti aľ 30-ti minutách gainer, po daląích 30-ti minutách proteiňák se 7g Glutaminu, 10g Lecitinu a 7g Omega-3 tuků a 5g hydrolyzátu kolagenu. Místo proteiňáku můľeą pouľít i MRP výľivu. Potom vąechny vitamíny a minerály.

Oběd

Před tréninkem....5g kys. glutamové a MRP výľiva

Trénink led

Po tréninku....proteiňák s 20g maltodextrinu, nebo MRP výľivu, 5g Glutaminu, 5g hydrolyzátu kolagenu, zinek, b-komplex

Večeře

Před spaním...vícesloľkový proteiňák 40g plus 5g Glutaminu + 4tablety hořčíku s B6, zinek

Doufám, ľe jsem na nic nezapomněl....a končím s Tebou chlapečku....


48let @ 195cm @ 135kg
Karolina

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 17:04


Zase jsem o něco chytřejąí, paráda tvoje znalosti, Legi


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Vermot

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 18:42


nemuzes na me byt tak tvrdy vcera me nejaky zm.. prispendlil na mantinel ramenem na hlavu takze se mi to tam trochu pomichalo xD a nedostal ani dvojku a ja za protesty osobak..buz.. rozhodci

stejne jsem v pasti
se nediv kdyz ty mi zamotavas hlavu vzdycky neco dopises o cem jsi se predtim vubec nezminil seru na tohle maras

napr.lecitin,maltodextrin a omega 3 o to jsi vubec nepsal..

vschny vitaminy a mineraly musket s ktere jsme psali doufam pro zopakovani:Cecko,horcik,draslik,vapnik,zinek,selen..ok?
a nemuze me takove mnozstvi veci zabit???

co si myslis o ZMA?je to lepsi nebo zvlast?a kolagen ktereho typu?

MRP jako prvni jidlo a jeste snidane?

da se s takovym mnozstvi doplnku jeste nekde vtlacit s normalni stravou?

jeste nekonci ja taky asi jeste neskoncil spis se zahrivam
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Pro 2013 19:13


Se picnu....hele na konci textu uvádím číslo bankovního účtu...

Osobák? A tos tomu frantíkovi ani nerozbil hubu? Za to bych za mlada dostal od trenéra v kabině přes drľku!

No vím jak to chodí se zdravýma tukama. Nikde nic, takľe jsem Ti tam něco dodal. Ten Lecitin Ti pomůľe aby Ti to pálilo a příątě ses nezapomněl porvat. Hele to se v hokeji musí. Co si o nás Ti Frantíci pomyslí?

Maltodextrin je komplexní sacharid. Je to levný a v případě, ľe nemáą MRP výľivu, se tím doplňuje proteiňák. Bílkoviny vľdy fungují lépe se sacharidy a dodat dostatek komplexních sacharidů, bývá kolikrát problém.

Draslík, vápník a selen není moc potřeba doplňovat za předpokladu, ľe máą kvalitní jídelníček. Strava toho obsahuje celkem dost. Pozor na vysoké dávky zinku, způsobují nedostatek mědi (antagonista). Stačí tak 50-75g denně a pokuď jíą vločky, tak i míň (oves obsahuje hodně zinku).

Kdyby Tě takové mnoľství mohlo zabít, uľ bych byl dávno neboľtík.

Ano, MRP ihned jak se probudíą. Nevím jak Ty, ale já se často ráno budím hladem. Tělo je ráno v katabolismu a potřebuje rychle ľiviny. Pevnou stravou oddálíą ľiviny v krvi o cca. o hodinu. Snaľ se snídat nejlépe aľ 40-60 minut po MRP. Dám to i po půlhodině.

Nedokáľeą si představit, kolik tělo spotřebuje energie při dvoufázovém tréninku. Tekutá náhrada stravy je v tomto případě zcela nezbytná. Uvidíą, jak půjdeą nahoru a rozhodíą těm Frantíkům brusle....


48let @ 195cm @ 135kg
Vermot

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 19:29


jako osobni trest na 10 minut ..na hovno nastesti nerozumim tak dobre francouzsky abyh vedel vsechno co trener mluvi

co to ZMA?nebo lepsi zvlast?a ten kolagen jaky typ?
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Pro 2013 19:41


Tak někdy je to lepąí kdyľ člověk nerozumí....

ZMA se nevyplatí kupovat, lepąí je to koupit zvláą» - zinek. + hořčík s B6

Kolagen - nejdůleľitějąí je I. A II. typu, není na ąkodu ani III. typu.


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 19:50


Takľe LEGI, kdyľ se ráno budíą hlady a říkáą, ľe jsi v katabolismu, tak budeą mít taky ketony.. tak co mi nadáváą...na lačno je to skoro normální


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Vermot

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 19:51


ok a ma se kombinovat nebo stridat? tady nabizi pripravu vlastniho produktu tak me napadlo udelat si kloubni vyzivu ..h.kolagenu,chondroitin,glukosamin a msn vyjde to levneji a udelat si toho kotel treba na rok..co myslis? www.4fitness.cz
Vermot

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 19:53


ale maji tam jen I. a III. ..jeste nekde sehnat tu "dvojku"
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Pro 2013 20:13


Lili....jistě, ale u Tebe víme jak to je....takľe Tě budu jemně upozorňovat....abys papala....a za maminku...a za tatínka....

Ano, dá se to takto namíchat. Ty bys i tu kloubní výľivu měl papat neustále.
Tady je kolagen II. typu, ale jen tablety. Kdyľ pohledáą....
http://www.body-test.cz/collagen-tabs

Za chvíli budeme mít vlastní e-shop a budu se zasazovat o to, aby tam ľádný důleľitý doplněk nechyběl, včetně glutamové kyseliny!
Je tak Starosto?


48let @ 195cm @ 135kg
Vermot

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 20:30


to by bylo super..a kolik bys tak doporucoval mnozstvi denne?kolagenu vim 10-30g denne?a tech ostatnich sragor?nema se to cyklovat?kolagen vim ze ne ale ty kstatni hnoje? aby to neztratilo efekt

s kyselinou je to jasne kdyz pises ze podle ni se pozna dobry e-shop

muzu se te zeptat co delas?venujes se nejak takovehle problematice pracovne?jako trener nebo vyzivovy poradce?
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Pro 2013 20:46


No normálně se to cykluje....2 měsíce bereą a 2 měsíce ne, ale můľeą to brát furt, to se nic neděje. Při takovým zápřahu....

No já jsem de facto trenér a výľivový poradce....ale ostatní to dělaj za prachy a tudíľ nemusejí být úplně objektivní. Já z toho mám dobrej pocit a to není vůbec málo....
Jinak mě ľiví něco úplně jinýho....a celkem dobře.


48let @ 195cm @ 135kg
Vermot

len
# Zaslno: 8 Pro 2013 20:50


prozradis co?a jak s tim mnozstvim?u me asi kolagen 30g denne..a ty ostatni sracky?

z toho musis mit dobry pocit protoze porad dokola nekomu opakovat neco co ti prijde uplne logicke a znova a znova se lidi ptaji na to teda potrebujes silnou vnitrni motivaci
Legi

Modertor
# Zaslno: 8 Pro 2013 21:18


Spoluvlastním jeden velkoobchod. Tečka.

Kolagenu stačí 10-15g denně. Jaký sračky máą na mysli? Chondroitin a spol.? Dle příbalového letáku.
Já baątím tobole...2 denně.

Opakování je matka moudrosti. A potom, jsem adorativní, aperceptivní osobnost se zvýąenou vnímavostí k evalvaci vlastní osoby, ale musí to mít nějakou úroveň....ľe.


48let @ 195cm @ 135kg
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist