Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Trochu chaos
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Autor Zprva
Vermot

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 18:51


dobry den,jmenuji se Pavel mam 25 let 182cm/115kg a vykonostne se venuji hokeji,jsem nove zaregistrovan ale zdejsi stranky a forum uz procitam dlouho ale mam mnoho nejastnosti proto vas chci pozadat o pomoc..predem dekuji..mym cilem je samozrejme narust svalove hmoty a sily a ztrata tukove hmoty ktera ukryva me svaly pred svetem jelikoz sportuji od svych 8 let tak si dovolim tvrdit ze postava neni tragicka ale ma dost daleko k memu vysnenemu idealu..

trenuji 4x tydne dvoufazove..rano posilovne cca 60 min a vecer na lede zhruba 90 min. po,ut,ct,pa

st,so volno
ne utkani

stravu mam nastavenou na 1.6g bilkovin,3g sacharidu a 1g tuku na kg telesne hmotnosti v treninkove dny a v netreninkove snizuji bilkoviny na 1g jinak vse stejne

z doplnku vyzivy uzivam multivitaminovy komplex rano po snidani,koenzym q10

pred treninkem v posilovne: 6g argininu
po posilovne: banan 5g glutaminu + 10g bcaa za hodinu jidlo

pred ledem: pul grepu
po:pul grepu 5g glutaminu za 10min. + 10g bcaa a za hodinu jidlo

bylo mi receno ze protein nepotrebuju kdyz jsem schopny dodat dostatek bilkovin z bezne stravy..je to vazne tak?a ze pry mam zapocitavat do denni davky bilkovin i ty bcaa glutamin a arginin ale to se mi nejake nezda..dekuji predem za nametg a rady co zmenit a jak to udelat dobre dekuji
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 Pro 2013 19:32


Na Tvou výąku 115kg? To máą i s hokejkou a bruslema? Kolik máą procent tuku?

Trénujeą dvoufázově? 3g sachrů je směąně málo. To nemůľe fungovat. Huntujeą si jen zdraví a ąpatně regenerujeą. Nebolí Tě často záda?

Ta suplementace je tristní. Protein samozřejmě potřebujeą. Počti....

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7959


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 20:03


3g sachru na kg váhy mám zhruba já,ale mám 54kg.. to je opravdu málo.. zkus nám popsat i co za den sníą, jestli jíą pravidelně a tak.. na svaly silový trenink, na hubnutí kardio nebo můj oblíbený hiit..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Vermot

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 20:23


no ted jsem po zraneni kolene takze se ta vaha docela vysplhala ...no procent tuku momentalne presne nevim ale pohybuje se to neco kolem 20% ... no nic moc mometalne je to "zalite" prave to chci "osekat" zada me nastesti casto neboli..takze tech 3g sacharidu na kg je malo?a kolik bych teda me davat?a jak se zapocitavaji ty bilkoviny i s tim glutaminem argininem a bcaa?ten clanecek uz jsem cetl nekolikrat ..to ja toho tady prostudoval kvanta ale asi mi porad utikaji ty dulezite spojitosti

to liliana: no ale tim ze mas 3g stejne jako ja a vazs kolik vazis tak je to vysledne mnozstvi diametralne odlisne..nebo jak jsi to myslela?
liliana

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 20:37


no tak, ľe bys měl mít víc... jsem ľena..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 Pro 2013 20:42


Mohu potvrdit, je to ľena....a 3g sachrů jsou málo!


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 20:43


děkuji, pane


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Vermot

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 20:54


no to chapu ze jsi zena o tom nepchybuju ja to myslim takhle..ty 54kg=cca 162g sacharidu na kg

ja 115kg= 345g takze jich vic mam a mnohem...takze moc nerozumim nak jsi to myslela..

to legi:a mas teda prosim nejakou radu?a osvetleni do tech poctu?dik
Vermot

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 20:57


jo ted jsem volal s doktorem a procento toho tuku je 26% neni to dobry
Vermot

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 21:01


jo ted jsem volal s doktorem a procento toho tuku je 26% neni to dobry
liliana

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 22:00


já tě chápu, ale myslím, ľe máą přijímat víc.. Legi by ti to měl vysvětlit..

26% je na chlapa docela dost...jakoľe v tom smyslu, ľe v tomto stavu nemůľeą mít vidět svaly.. já začínala na 25%, ale u ľen je to trochu jiný...


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Vermot

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 22:41


jo vim je to hnus ... prave to chci doladit nebo spise preladit aby to bylo vsechno nastaveno spravne..a pustit se do toho a vytezit z toho maximum mozneho
liliana

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 07:59


Hnus to určitě není, jen teď asi nevypadáą jako atlet stačí chtít a máknout a ono to půjde ;)


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Pro 2013 08:10


Vermote, odkud jsi?


48let @ 195cm @ 135kg
Karolina

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 08:32


Ahoj 3g je fakt málo na chlapa,i já mám 5-6..a to jsem ľenská


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Vermot

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 12:28


to lili: no a proto jsem tu

to legi: no puvodne z ostravy alemomentalne ziju za hranicema nasi krasne zeme ,takze je to trochu slozitejsi..jinak bych se samozrejme pokusil s tebou setkat osobne jak nabizis zajemcum..ale bohuzel to u mne neni mozne

to karolina: to je sice hezke ale ja mam potize ze strasne rychle pribiram dotukujsem endomorf...tak proto je tak skrtim,cetl jsem totiz ze pro endomorfy je to tak spravne,tak jsem trochu zmateny
Vermot

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 12:50


takze pokud jsem dobre pochopil co mi pisete a co jsem vycetl tady na strankach..

za 1) navysit mnozstvi sacharidu..na kolik nevim mam z toho trochu strach ale dam to nahoru a uvidim reakci mojeho tela a po cca 14 dnech zhodnotim a kdyztak s tim zase pohraju..

za 2) poridit si nejaky gainer a ten davat po posilce...tu si nejsem jisty ostatne jako ve vice vecech jen po posilce?a co pouzivat po tom treninku na lede?

za 3) to mnozstvi bilkovin nechat na 1.6 v treninkovy a 1g v netreninkovy den?a zapocitavaji se do te spotrebh ty bcaa,glutamin a arginin?

a ted se ptam : mam dale suplementovat ty bcaa,glutamin a arginin?

jo a legi dost me zaujalo ze doporucujes po posilovacim treninku jet 30 min. na kole v zone do 100 t.f. a pak nic hodinu nejist...vzdycky jsem myslel ze je nejdulezitejsi dodat telu ziviny aby "nepoziralo" vlastni svaly a vytahl ho z katabolismu?
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Pro 2013 12:53


Sorry, teď mám práce...vydrľ.


48let @ 195cm @ 135kg
Vermot

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 14:11


jasne no problem
Vermot

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 17:55


a k me suplementaci..co bys doporucil?multak ok?coenzym q10?prikoupit gainer..jaky?kolik asi % bilkovin by tam melo byt?
liliana

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 17:59


Legi má rád Glutamin


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Vermot

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 18:12


to lili: ty taky?ja si nejsem jisty jestli to na mne nejak pusobi nebo ne.. ale asi jo teda myslim uz ho beru dlouho a uz si totiz nepamatuju jak jsem se citil bez nej
liliana

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 18:16


já ho neberu prý to troąku zvýąí testosteron, laicky řečeno by to mělo z chlapů dělat větąí samce a z ľen asi taky ale jinak je to dobré kvůli imunitě.. mimojiné..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Vermot

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 18:45


jo ja zhruba vim co by to mel delat..ted me zaujalo hmb jen nevim jestliby to pro mne melo skutecny benefit a nebo by to byly jen vyhozene penize..
Legi

Modertor
# Zaslno: 6 Pro 2013 21:17


Takľe dle pořadí otázek...
1) Ano
2) Ano, po posilce gainer s obsahem rychlých cukrů, po hokeji by byla ideální MRP výľiva, coľ je mix komplexních sachrů a bílkovin plus aditiva.
3) Ano, do spotřeby bílkovin se započítává vąe.

Suplementovat Arginin a BCAA můľeą (není to nic, bez čeho by to neąlo), ale suplementovat Glutamin musíą. Ochrání to Tvou imunitu a k tomu je Glutamin aminokyselina, která je poměrně nejvíce zastoupena v kosterním svalu a jako první se začne pálit pryč. Je silně anabolická a umí dokonce doplňovat svalový a jaterní glykogen...je také glykogenní.

Toto doporučuju jen tehdy, pokuď je priorita i hubnutí tuků. Kdo s tím nemá problém, můľe po kole dát do 15 minut gainer.

HMB je druhý metabolit AMK Leucinu a společně s Kreatinem to jsou jediné funkční legální anabolizující látky, čili toto opravdu funguje.


48let @ 195cm @ 135kg
Vermot

len
# Zaslno: 6 Pro 2013 22:32


to legi: super diky moc za ochotu..vazne moc si cenim toho ze mi to tak rozumne rozepises abch se v tom vyznal i ja diky

ted budu pokracovat..

1) na kolik g myslis ze je v mem pripade rozumne zvednout sachry?nebo je mam ted zacit zvednout na 4g na kg a popripade na 5 atd.?kolik je limitni hranice?

2)jaky gainer bys doporucil?kolik % bilkovin?nebo jak?zil jsem predstave ze vsechny gainery obsahuji rychle sachry?a kolik g tech sachru po cviceni?MRP vyzva je co?

3) zapocitavaji se i potreninkove koktejly?sorry jsem debil

kolik toho glutaminu ?a kdy?

hmb doporucujes nebo ne?nebo kreatin?nebo kombinaci obojiho?nebo nic?

co ten multak?a koenzym q10?

vazne dik..
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 Pro 2013 07:33


1) I Ty můj kvítku medový, to Ti nikdo nepoví....to musíą vykoumat sám. Začal bych na 4,5g.
2) Ve sloľení gaineru musí být glukóza, nebo dextróza, coľ je hroznový cukr. Stačí, kdyľ bude mít gainer 15% bílkovin. Ideální je namíchat si gainer sám. Dáą 15% hydra, 15% dextrózy a 70% maltodextrinu, nejlépe z voskované kukuřice. Dohromady 100g, vypít na dvakrát v odstupu cca. 20 minut. MRP je dietní tekutá náhrada stravy, něco jako kombinace gaineru a proteiňáku s vitamíny a minerály. Strava budoucnosti....

3) Započítává se vąe....

Standartně se doporučuje max. 7g denně, kvůli moľné nerovnováze aminokyselin. Osobně jsem toho názoru, ľe to můľe být výrazně více (osobní zkuąenost), protoľe mají sportovci vąeobecně Glutaminu nedostatek a protoľe se přebytky mohou přeměnit na glykogen. Platí pravidlo, lepąí je Glutaminu více, neľ méně. Lze uvaľovat i o kyselině glutamové (neplést si), coľ je prekurzor Glutaminu, který umí vychytávat z organismu amoniak a rozkládat ho na močovinu. Člověk si uchová IQ i do důchodu....
Glutamin je nejlepąí brát po tréninku a před spaním. Kyselinu pak 1-2 hodiny před tréninkem.

Pokud jsi kondičák a máą na krku hypotéku, tak se na to můľeą vykaąlat a svaly Ti narostou také. Já to taky neberu....i kdyľ jsem to samozřejmě zkouąel ze studijních důvodů.

Multivitamínová tableta je základem suplementace. Koenzym Q10 příjímaný exogenně nefunguje stejně jako Karnitin. Buď si ho tělo dělá dostatek samo, nebo má člověk smůlu a k radosti výrobců vyhazuje kačky z okna.

A kde jsi v zahraničí? A» se taky na něco ptám já....


48let @ 195cm @ 135kg
Vermot

len
# Zaslno: 7 Pro 2013 11:21


cau super diky moc..popravde celkem obdivuju ty casy ve kterych to pises..to ja mam pulnoc a kdyz si jen predstavim ze bych vstal tak me osype

dobre tedy nejak tosesumiruju jestli jsem to pochopil dobre.. a samzrejme prihodim nejake orazky

1)takze bilkoviny 1.6 na kg v trenink a 1g netrenink(a zapocitava se uplne vsechno ),momentalne sachry na 4.5g a po 14 dnech vyhodnoceni a kdyztak s tim hybat..(je dulezite nemit hlad,nebyt unaveny a shazovat?je to tak podle tohodle vyhodnocuju ze?tuk 0.8-1g

2)rano po snidani multak

pred posilkou: arginin (nez ho doberu)

15min.po posilce gainer... a bcaa a glutamin taky???(vyjde z efektniho a financniho hlediska lepe kupovany nebo ktery si udelam sam?)

pred ledem...??? vubec nevim

po lede: MRP vyziva zse za 15 min.? a co zase glutamin a bcaa?

pred spanim glutamin kolik?

jo a cetl jsem o navyseni vitaminu skupiny B,vitaminu C a zinku?vyplati se
to?

jsem ve francii ..zeme k hov..

kdyz gzpomenu neco tak dopisu..jo mimochodem odkud mas tolik infrmaci?nebo jinak jak jsi vsemu porozumnel me se zda ze jsou toho mraky a mnohdy si protireci?
Vermot

len
# Zaslno: 7 Pro 2013 11:24


hned jsem si vzpomnel..co je lepsi gluamin nebo kyselina glutamova?dle tveho nazoru ?jak po strance vyuzitelnosti?financni a ostatnich benefitu?
Vermot

len
# Zaslno: 7 Pro 2013 11:37


vzdycky ale uplne vzdycky si zacnu vzpominat na dalsi otazky az po odeslani

ta MRP vyziva? to slouzi jako nahrada stravy?to tam po posilce pustim a jim az za 3 hodky nebo je to jak gainer ze do hodky tam poslu dalsi bastu? muzes mi poslat odkaz na nejakou ktera je dobra?

jo a protein si nemam poridit?a syrovatka je k hovnu?ja pouzival vzdy jen syrovatkovy?me sokujes kazdy mlel ze je nejlepsi?tak co popripade pokud bych si mel nejaky koupit tak jaky?

dik jsi sef
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist