Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Osobní deníky / Fitness Diary by Kika
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 35 . 36 . >>
Autor Zprva
Kriss

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:21


na zahřátí i mě příjde 20 minut moc .. kolikrat fakt kdyľ běháą nebo ąlapeą rychle do kopce po 20 minutach ztrácíą sílu .. můj pocit .. odzkouąený...


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:22


tak jasně, sebere ti to sílu na trénink


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:28


přesně tak .. dneska si dám spíą to kolo na zahřatí max 10 minut a kardio deląí po tréninku


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:28


To totiľ nedokáľe vysvětlit nikdo. Před cvičením se zátěľí je potřeba co? Je v první řadě potřeba, aby se vyloučila do kloubních pouzder synoviální tekutina a za druhé, aby si člověk protáhl svaly a zahřál se na provozní teplotu. Běhacím pásem docílíte jen toho v podstatě nejméně důleľitého - zahřátí. Správně se má začít rozcvičkou, nejdřívě krouľivými pohyby pánve, končetin způsobit vyloučení synoviální tekutiny, jinak si dřete kloubní pouzdra (velká gratulace, lékárnící z vás budou mít v 50-ti velkou radost) a potom základními cviky, nebo dynamickým strečinkem dosáhnout protaľení a zahřátí. Úplně nejvíc odpadám z bab, co jezdí půl hodiny na ergometru a potom jdou na leg-press. Borci zase přijdou úplně bez ničeho a bez ničeho odcházejí rovnou do ąatny. Kdyľ dělám rozcvičku v Průvanu, jsem za exota, ale mě je to fuk....


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:31


On je prosblém, ľe problematika ohledně posilování je dost sloľitá, nedá se to pochopit hned a člověk se musí sám učit a musí vědět, komu můľe věřit..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:34


Asi tak .. vím co máą na mysli já sem brala na vědomí, ľe nademnou stojí profesionální trenér, kterému za to platím poměrně dost peněz a ani na vteřinu mě nenapadlo, ľe je to ąpatně ... samozřejmně dneska uľ to vím a dělám to jinak a myslím ľe deset minut kolo rozcvičení a pak aľ trenink není zas tak zlé


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:36


Kika....je....viz můj příspěvek nahoře...


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:42


počkej asi si sedím na drátě takľe to kolo vypustit uplně ?


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:45


ano, nevypustíą synovialní tekutinu a odřeą si klouby


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
liliana

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:46


ale kolo po silovém tréninku si myslím, ľe je ok..nebo?


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Kriss

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:48


zajímavé ... dobré poučení ... zase o něco chytřejąí Díky je fakt ľe dneska ani trenérovi za, kterého sem zřejmě vyhodila balík oknem nemůľeą věřit fakt si můľu jen zatleskat ale poučím se a jdu dal


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:51


Lili Ti kdyľ tak vysvětlí, co to ta synoviální tekutina je...to není ľádná spros»árna...

Nejde jen o to, rozcvičením se protáhnou zkrácené svaly, hlavně pak na kolem pátěře (záda). Bez toho si koledujeą o takové libůstky jako....hexenąůs...ústřel..apod. lahůdečky. To potom vhlíľíą k doktorovi co drľí injekci Dolminy jak k Bohu...


48let @ 195cm @ 135kg
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:52


Kolo po tréninku je naprosto v pořádku....

Kiko, jestli nechceą vyhazovat peníze z okna, zeptej se mě a uąetřené peníze poąli potřebným dětem...


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:54


ano, přesně proto jsem si natáhla ten blbý trapéz, odflákla jsem rozcvičku 3 týdny jsem byla mimo hru

synoviální tekutinu asi znáą Kiki, ne? Stručně řečeno vyľivuje kloubní plochy a usnadnuje tření styčných ploch..pokud jí je málo, tak vrrrrz dají se klouby i oddělat.. jasně ľe vliv má i věk..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:55


Bravissimo...


48let @ 195cm @ 135kg
liliana

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:57


děkuji, pane ale myslím, ľe anatomii ovládáą líp jak já


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:57


Jak píąe Legi prostě se podívej na sebe jak na auto, kdyľ auto je studené, tak s ním nemůľeą dělat ľádné zázraky, ale jak ho zahřejąe na provozní teplotu, tak začínáą trhat asfalt.

První je rozvička, aby se rozehřála a připravila tělo na zátěľ. Po cvičení si můľeą dát kolo, pás no prostě cokoliv, aby jsi vyloučil svalový glykogen, ale ve stylu kadla kadla...
Kriss

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:59


Ano to vím co je nebojte se mam po urazu kolena takľe vim bez ni to jednoduąe vrľe a tu bolest dobře znám .. jsem ráda ľe jsem dneska fit a dám na to pro příątě pozor

Jo a Legi nějakou konzultaci beruuuu

Davala jsem 300 za trénink při splitu 3* týdně permici to vyąlo o krapet levněji no


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
liliana

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 12:59


Spede


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 13:02


Kris, tak ľe se na tebe ve středu můľeme těąit?
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 Pro 2013 13:06


Spede, po cvičení aerobka ve stylu kadla kadla spaluje tuky, né svalový glykogen...


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 13:07


No do brna to mám celkem daleko ale mám to v plánu


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 13:08


Legi spaluje tedy vyčerpává svalový glykogen?

Kris tak Olympie je oblečena do Vánočního kabátu, tak proč ne
Kriss

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 13:10


No pokud mi to vyjde do Vánoc se pokusím ukázat ..


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 Pro 2013 13:12


Spede, Spede....svalový glykogen spalujeą při aerobní, nebo anaerobní činnosti....ale jen neľ dojde...čili tak max. 50min. v závislosti na intenzitě. Potom pálíą při anaerobní záteľi AMK...
Jenľe kdyľ po silovým tréninku jdeą dělat aerobku při TF 100-120 (to je to kadla kadla), tělo můľe začít spalovat tuky...comprende?


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 13:15


comprende


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 13:18


ee

Já jsem myslel, kdyľ po silovém tréniku si dám jeątě kolo kadla kadla, tak jednak spaluji tuky, ale přitom pohybu při TF 100-120 si vyčerpávám i svalový glykogen.
A pokud dělám kruhový trénink, tak v prní části spaluji svalový glykogen a kdyľ potom jdu na kolo, tak začínám spalovat tuky i zbytek svalového glykogenu

Mezery ve vzdělání
Legi

Modertor
# Zaslno: 5 Pro 2013 13:36


Teoreticky by to tak být nemělo, ale prakticky máą trochu pravdu. Málokdo vyčerpá kompletně dostupný svalový glykogen (úplně to tělo nikdy nedovolí). Takľe proto má smysl jít na kolo a běhat pouze po tréninku nohou (cítíte, ľe se neudrľíte na nohou) a v tom případě uľ spalujeą jen tuky. Kdyľ trénujeą ruky, záda atd., efektem je pěkně kulatá nula....


48let @ 195cm @ 135kg
Kriss

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 13:44


Ty Legi takľe kardio po treninku vrąku je stejně na prd? To by mě zajímalo proč se tak morduju :DDDD chjoo to jsou mi informace .. jeątě mám co dohánět jak tak vidím ..


Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
Spede

len
# Zaslno: 5 Pro 2013 13:56


Právě proto sem vąichni chodíme, aby jsme se učili
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 35 . 36 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist